Pittsburgh Steelers - Cleveland Browns

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 801 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jöhet Rudolf!
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 231 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Talán lesz egy nyugis 4. negyedünk. Csak el ne kiabáljam.
bcsarli
24 pont...ez 4 labdabirtoklásnyi előny....ez megvan....
Klemó
Három 2 pontossal csak 3 😊

több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 157
Talán lesz egy nyugis 4. negyedünk. Csak el ne kiabáljam.
bcsarli
24 pont...ez 4 labdabirtoklásnyi előny....ez megvan....
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 814 — beers & Packers
OFF Hoppá! A HOU fordított a Titans ellen.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Bush helyettese....😊
Klemó
Spillane-t bírom amúgy...
Spy
Igazi old school ILB 😀
Klaci79
A baj, hogy Vince is az...
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 913 — Steelers fan
Annak nagyon örülök, hogy egy top3 futó csapat ellen is teljesen kinyírjuk a futást.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 455
Bush helyettese....😊
Klemó
Spillane-t bírom amúgy...
Spy
Ügyes ez a fehér gyerek! 😃
steelwolf
Azt nézted-e, hogy Fichtner apja a Browns fehér cornere volt?
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 801 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bush helyettese....😊
Klemó
Spillane-t bírom amúgy...
Spy
Ügyes ez a fehér gyerek! 😃
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 455
Talán lesz egy nyugis 4. negyedünk. Csak el ne kiabáljam.
bcsarli
Máris megtetted😊
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Én nem is tudom mikor éreztem azt utoljára, hogy fizikálisan ennyire domináljuk az ellenfelelt a labda mindkét oldalán!
Szokol
Az első három meccsen?
Willie Parker
Nem, ez másabb. Egyszerűen összetörjük őket. Brutális, imádom! 😀
Szokol
Az első North meccs?
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 135
Bush helyettese....😊
Klemó
Spillane-t bírom amúgy...
Spy
Igazi old school ILB 😀
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 231 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Talán lesz egy nyugis 4. negyedünk. Csak el ne kiabáljam.

több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Bush helyettese....😊
Klemó
Spillane-t bírom amúgy...
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 157
Én nem is tudom mikor éreztem azt utoljára, hogy fizikálisan ennyire domináljuk az ellenfelelt a labda mindkét oldalán!
Szokol
Az első három meccsen?
Willie Parker
Jaj dehát azok idén gyenge csapatok negatív mérleggel. Bezzeg a Barnák a top1 futó játékkal.
Akkor most feladták a meccset?
prérifarkas
Mayfield sérült....semmi értelme ennek....persze....ilyenkor szoktuk a pálya közepét üríteni.... 😊
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 594 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kínum
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 842 — Steelers fan
Én nem is tudom mikor éreztem azt utoljára, hogy fizikálisan ennyire domináljuk az ellenfelelt a labda mindkét oldalán!
Szokol
Az első három meccsen?
Willie Parker
Nem, ez másabb. Egyszerűen összetörjük őket. Brutális, imádom! 😀
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 157
Bush helyettese....😊
több mint 3 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Én nem is tudom mikor éreztem azt utoljára, hogy fizikálisan ennyire domináljuk az ellenfelelt a labda mindkét oldalán!
Szokol
Az első három meccsen?
Willie Parker
Jaj dehát azok idén gyenge csapatok negatív mérleggel. Bezzeg a Barnák a top1 futó játékkal.
Akkor most feladták a meccset?

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 157
A liga legjobb TE-je!
steelwolf
Utálom Ebront.
Szokol
Miert?
Gabor81
Mert egy túlfizetett barom, akinek a legfontosabb pillanatokban remeg meg a keze.
Szokol
Ez most a bírókon múlt, nem remegett meg. Megcsinálta a játékot, de dobtak egy OPI-t a semmire.
bcsarli
Tudom, a közhiedelemmel ellentétben nem játékonként változtatom meg a véleményem. De azért majd nézd vissza, hogy mennyi dropja volt az elmúlt években.
Szokol
Ez igaz, de nálunk szerintem nem feltűnően sokat blokkol és volt meccs, ahol ő volt a go to guy
Willie Parker
Nem első körös talent az biztos. Jól blokkol viszont, beállt a sorba szépen nálunk. Azt hozza, amit Én vártam tőle.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 231 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kínom! 😊

több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
A liga legjobb TE-je!
steelwolf
Utálom Ebront.
Szokol
Miert?
Gabor81
Mert egy túlfizetett barom, akinek a legfontosabb pillanatokban remeg meg a keze.
Szokol
Ez most a bírókon múlt, nem remegett meg. Megcsinálta a játékot, de dobtak egy OPI-t a semmire.
bcsarli
Tudom, a közhiedelemmel ellentétben nem játékonként változtatom meg a véleményem. De azért majd nézd vissza, hogy mennyi dropja volt az elmúlt években.
Szokol
Ez igaz, de nálunk szerintem nem feltűnően sokat blokkol és volt meccs, ahol ő volt a go to guy
Willie Parker
Meg kell adni ez az OPI elkapása nagyon szép volt..mondom, hogy WR 😊

Egyébként ige, nyilatkozta egész nyáron, hogy utoljára egyetemen találkozott a szánkóval mint TE.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 913 — Steelers fan
Tetszik ez a szemlélet.....
Klemó
Nekem is. Most azt mondom: ez a Steelers nagyon szépen össze fog állni a PO-ra. Vagy már előbb.
nagylaza
Blue collar football. Imádom.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 455
Én nem is tudom mikor éreztem azt utoljára, hogy fizikálisan ennyire domináljuk az ellenfelelt a labda mindkét oldalán!
Szokol
Az első három meccsen?
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 455
A liga legjobb TE-je!
steelwolf
Utálom Ebront.
Szokol
Miert?
Gabor81
Mert egy túlfizetett barom, akinek a legfontosabb pillanatokban remeg meg a keze.
Szokol
Ez most a bírókon múlt, nem remegett meg. Megcsinálta a játékot, de dobtak egy OPI-t a semmire.
bcsarli
Tudom, a közhiedelemmel ellentétben nem játékonként változtatom meg a véleményem. De azért majd nézd vissza, hogy mennyi dropja volt az elmúlt években.
Szokol
Ez igaz, de nálunk szerintem nem feltűnően sokat blokkol és volt meccs, ahol ő volt a go to guy
több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Ez sima TD