Pittsburgh Steelers - Indianapolis Colts

több mint 3 éve
Gabor81 803
az van, hogy minden futas atmegy a DL-on 3 yardert legalabb.
xtaki
az normális...azért elég komoly a Colts OL közepe....a baj, hogy döbbenetesen szarok a LB-ek. Vince Williams formán kívül, ahogy várható volt.
Amíg tehetségben megvoltunk a posztokon ez egy elit védelem volt, de azért Butler hozzáadott értékének hiánya, itt nagyon szembeötlő.
Klaci79
ertem en, hogy ILB shortban vagyunk, de akkor is meg kellene valahogy ezt allitani, mert ha tudnak minden playben 3-4 yardot futni, akkor minek meccselni?
xtaki
Mert dolgozni kell es itt nem tudtak beteget jelenteni...😀 Szegeny def foleg...
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
most kéne egy hosszú drive pontokkal, és mi kezdjük a második félidőt is.
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
Laci, hanyadik feles volt ez?
több mint 3 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Rebuild legyen már.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
asadjaédsadksélcmédljcédsl
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Passz Ebron felé, egy futás középre, passz DJ felé = garantált three and out. De legalább repül a meccs.
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
fájdalom nézni

Steelers fan
több mint 3 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
oo Leonard

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 3 éve
batyu New England Patriots 630
Hogy leszerelte az Int után a csapattársa! 😊
bcsarli
majdhogynem korházpassz volt 😛

több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Negatív yardos passzjáték. Ezen már felröhögtem.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Az igen
3&9re a Los elé hívni a játékot...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
az van, hogy minden futas atmegy a DL-on 3 yardert legalabb.
xtaki
az normális...azért elég komoly a Colts OL közepe....a baj, hogy döbbenetesen szarok a LB-ek. Vince Williams formán kívül, ahogy várható volt.
Amíg tehetségben megvoltunk a posztokon ez egy elit védelem volt, de azért Butler hozzáadott értékének hiánya, itt nagyon szembeötlő.
Klaci79
ertem en, hogy ILB shortban vagyunk, de akkor is meg kellene valahogy ezt allitani, mert ha tudnak minden playben 3-4 yardot futni, akkor minek meccselni?
több mint 3 éve
Gabor81 803
Majd valaki számolja már ki, hogy Ebronnak három ember között mekkora esélye van elkapni egy 15 yardos passzt???
Szokol
50% vagy igen. VAgy nem. Valoszinusegszamitas szerint...Nincs benne hogy hany ember van ott...Kb mint mennyi az esely a piros golyo vs kek golyo kihuzasara...A kalapbol...😀

Szerkesztette: Gabor81
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hogy leszerelte az Int után a csapattársa! 😊

több mint 3 éve
Gabor81 803
Legalabb a tajkep szep igy havasan...
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Majd valaki számolja már ki, hogy Ebronnak három ember között mekkora esélye van elkapni egy 15 yardos passzt???
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
vicc

Steelers fan
több mint 3 éve
hegepapa88 Atlanta Falcons 52
Egy ismerősömnek nem tudna valaki streamhez linket adni? Előre is köszi.
Soldados
 www.youtube.com/watch?v=tbPqChO3orw&fbclid=IwAR1Lh1rLxzW-89R1MahnLE4tcIspdNsygGYHvIqJgfcclVdPmLoo_njzbLE&ab_channel=venitaasak
Farky
Hogyan szoktatok youtube linket találni? Én sosem találok, csak nflbite-on találok streamet.
hegepapa88
aki keres az talal. Szoktal youtube on keresni? 😀
Gabor81
Ez nem onnan van. A Grandmastreams minden heten ad 3-4 meccset a youtube-on. Be kell kovetni a Twitter fiokot, es mar latod is az adott heti streameket. 😀
Bence94
Oksa, köszi! 😊
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Nah INT simán, ha a védők nem ütköznek

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Legalább a Browns meccsnéző topicban lennének hozzászólások, így még kacagni sem tudok 😕
Szokol
Hátha ma megnyeri nekünk a csoportot a Jets 😊

több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Egy ismerősömnek nem tudna valaki streamhez linket adni? Előre is köszi.
Soldados
 www.youtube.com/watch?v=tbPqChO3orw&fbclid=IwAR1Lh1rLxzW-89R1MahnLE4tcIspdNsygGYHvIqJgfcclVdPmLoo_njzbLE&ab_channel=venitaasak
Farky
Hogyan szoktatok youtube linket találni? Én sosem találok, csak nflbite-on találok streamet.
hegepapa88
aki keres az talal. Szoktal youtube on keresni? 😀
Gabor81
Ez nem onnan van. A Grandmastreams minden heten ad 3-4 meccset a youtube-on. Be kell kovetni a Twitter fiokot, es mar latod is az adott heti streameket. 😀
több mint 3 éve
Gabor81 803
A D 39-es kissé rossz szöget választott.
nagylaza
O nalunk az isten. Szoval o nem tevedhetett. A futotok jott rossz ivben. :-P O a mi fitzmagic unk...Kb...

Szerkesztette: Gabor81
több mint 3 éve
Gabor81 803
Egy ismerősömnek nem tudna valaki streamhez linket adni? Előre is köszi.
Soldados
 www.youtube.com/watch?v=tbPqChO3orw&fbclid=IwAR1Lh1rLxzW-89R1MahnLE4tcIspdNsygGYHvIqJgfcclVdPmLoo_njzbLE&ab_channel=venitaasak
Farky
Hogyan szoktatok youtube linket találni? Én sosem találok, csak nflbite-on találok streamet.
hegepapa88
aki keres az talal. Szoktal youtube on keresni? 😀
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
A D 39-es kissé rossz szöget választott.
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Legalább a Browns meccsnéző topicban lennének hozzászólások, így még kacagni sem tudok 😕