Pittsburgh Steelers - Indianapolis Colts

több mint 3 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
nemár, erre flag?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na az előbbi holdingot visszaadták, mert ez nudli volt nem illegal blokk. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
Nem onmagaban Bennel van a gond, hanem azzal, hogy Fitichner egy sima QB coach, aki csakis Ben miatt lehetett OC....egy Canada által turbózott playbookkal jöttünk, de sajnos ezt Ben megvetozta...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Huu de szopunk!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Mikor kaptunk ki utoljára sorozatban öt alapszakasz meccsen?
Szokol
Nemrég valamelyik szezont 0-4-el kezdtük.
Jan
negyedik meccs Londonban a vizes ellen...Bell első idénye
több mint 3 éve
Gabor81 803
vajon Fichtner állása mennyire lehet biztos...mondjuk egy ilyen remek meccs után?
a HC-kel ellentétben, azért a koordinátorok nem ülhetnek a babérjaikon nálunk sem
Klaci79
Ahogy irtad, amig ben van addig valoszinuleg nem hoznak ra uj oc t. Kiveve hazon belulrol. Szoval nem tudom. Kerdes hogy akarjak e bent meg egy evig. Mert ha igen. Akkor keves az esely a valtasra...Ben mondjuk utolso eveben...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Mikor kaptunk ki utoljára sorozatban öt alapszakasz meccsen?
Szokol
2009 rémlik, akkor is a szezon 2. felében volt egy randa összeomlás
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Ha a Browns kikap, akkor a Ravens bejut?
Willie Parker
Ravensnek mindkét visszalevőt nyerni kell.
Jan
Ha nyerik, és most a Browns kikap, akkor benn vannak, nem?
Willie Parker
Szerintem ha nem nyerik mindkettőt, akkor nincsenek bent automatikusan, hanem kell hozzá valami más kedvező eredmény is.
Jan
Akkor mar a sajat kezunkben van a sorsunk.
RedFive
Látod, nem hitted, hogy bénák leszünk. De azok vagyunk
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Mikor kaptunk ki utoljára sorozatban öt alapszakasz meccsen?
Szokol
Nemrég valamelyik szezont 0-4-el kezdtük.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehetett volna 2:00 1&10, erre elinditanak 2játékot! 🤣🤣
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 279 — maci faszán vitézkötés
Ha a Browns kikap, akkor a Ravens bejut?
Willie Parker
Ravensnek mindkét visszalevőt nyerni kell.
Jan
Ha nyerik, és most a Browns kikap, akkor benn vannak, nem?
Willie Parker
Szerintem ha nem nyerik mindkettőt, akkor nincsenek bent automatikusan, hanem kell hozzá valami más kedvező eredmény is.
Jan
Akkor mar a sajat kezunkben van a sorsunk.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Édes faszom, minek nézem ezt a szart. Eddig legalább egy vereséget sem láttam
több mint 3 éve
Gabor81 803
Conner amúgy ennyire alkalmatlan elkapni? Mert ott van, de futni úgyse futunk...
Reggio1914
Elvileg korabban tudott...Marmint ennel jobban. Bar ez most nem nehez. 😀
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
vajon Fichtner állása mennyire lehet biztos...mondjuk egy ilyen remek meccs után?
a HC-kel ellentétben, azért a koordinátorok nem ülhetnek a babérjaikon nálunk sem
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Mikor kaptunk ki utoljára sorozatban öt alapszakasz meccsen?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Balfasz Colts! Hamar csinálnak TD-t, így BB-ék végig bírnak rohanni a pályán még a szünet előtt! 😀
Szokol
LOL, a Jets megy 13-3-ra a Browns ellen? Joe bács (a német) szerintem megvuduzta őket, hogy még száz évig ő legyen a francise legjobb irányítója. 😀
peterk2005
Úgy emlékszem, a brownsnak nincs elkapója, mert járvány.
Assurbanapli
28 csapat ellen ez indok lenne, de a Jets ellen idén nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
LOL, a Jets megy 13-3-ra a Browns ellen? Joe bács (a német) szerintem megvuduzta őket, hogy még száz évig ő legyen a francise legjobb irányítója. 😀
peterk2005
Ahogy a Jetset ismerjük, jövő héten a Patset is megverik idegenben, majd 1/4-re behúznak egy franchise fullbacket.
Kampman
Kyle Brady már kiment 1995-ben 😕

több mint 3 éve
Gabor81 803
Én behoznám Rudit, ennél rosszabb már nem lehet
Willie Parker
Lattad rudit amikor ben terde megserult? Na o paszolasanal, az csoda volt ha el tudta dobni. Nem az volt, hogy a wr elkapja e. Kb kobra mozgassal mozgott ide oda...Mint egy ovis a kozepsulisok kozott. Es tok fogalmatlan volt...😀 Szoval nem jobb ben. De nem is rosszabb...Bar ki tudja...:-P
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Bazmeg...így még egy pálesz tuti
Klaci79
Lehet csatlakozni?
Spy
-3-ban vagy...szerintem ha bevállalsz egy minden 3&outnél és labdavesztésnél paleszt inni, akkor utolérsz majd...mert azok még csak most jönnek 😉
Klaci79
Lehetne, hogy csak a mögépasszok után? Vendégségből jövök, háttérben ment eddig, nem vagyok szűz...

Szerkesztette: Spy
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ha a Browns kikap, akkor a Ravens bejut?
Willie Parker
Ravensnek mindkét visszalevőt nyerni kell.
Jan
Ha nyerik, és most a Browns kikap, akkor benn vannak, nem?
Willie Parker
Szerintem ha nem nyerik mindkettőt, akkor nincsenek bent automatikusan, hanem kell hozzá valami más kedvező eredmény is.
Jan
Ha nyerünk és szopik a Browns,akkor az utolsó héten a Barnákkal megegyező eredmény elég,ergo kikaphatunk ha Ők is,vagy nyernünk kell,ha nyernek,de bent vagyunk. Alapesetben nekünk két W kell és kell,hogy szopjon egyet a Colts/browns/miami 3-as valamelyike
több mint 3 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
LOL, a Jets megy 13-3-ra a Browns ellen? Joe bács (a német) szerintem megvuduzta őket, hogy még száz évig ő legyen a francise legjobb irányítója. 😀
peterk2005
Úgy emlékszem, a brownsnak nincs elkapója, mert járvány.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Conner amúgy ennyire alkalmatlan elkapni? Mert ott van, de futni úgyse futunk...
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
LOL, a Jets megy 13-3-ra a Browns ellen? Joe bács (a német) szerintem megvuduzta őket, hogy még száz évig ő legyen a francise legjobb irányítója. 😀
peterk2005
Gase-nek megmondták, hogyha kikapnak, akkor kirúgják már most. És még nem biztos, hogy NEM marad
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
LOL, a Jets megy 13-3-ra a Browns ellen? Joe bács (a német) szerintem megvuduzta őket, hogy még száz évig ő legyen a francise legjobb irányítója. 😀
peterk2005
Ahogy a Jetset ismerjük, jövő héten a Patset is megverik idegenben, majd 1/4-re behúznak egy franchise fullbacket.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na, Borbinho ezért rizikózzuk csere tekölökkel is ezeket a playeket. 😊 (Max protectionnal nem menne, mert nem lenne aki deep route-ot fut.)
peterk2005
1 td ide, 1 td oda. Nelkule meg 2 td ide. Sztem maradjunk a bevaltnal 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."