Seattle Seahawks - Baltimore Ravens

1 feliratkozó

több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 764 — Fantomas0429
A fejem a falba azt csattogtatom.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam

akdestroyer
Na? Kiürült a topic? Mindenki csattogtat?
akdestroyer
meccetnézek, éppen azon röhögök, ahogy a talentgazdag frontunkat arrébbteszik minden playben 😕
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594

akdestroyer
Na? Kiürült a topic? Mindenki csattogtat?

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nagyjából be lehet írni a 2. hazai zakót. Iszonyat gyengék vagyunk
garrett27
Amúgy tényleg retek a playhívás, de szarok is vagyunk. Kiszámoltam, amit kértetek. A PFF Trash… kategóriái mégcsak véletlenül sem jók. Elsősorban rendszerszintű hibák vannak, szóval AK-nak nagyjából igaza van, csak sajnos tényleg nincs talent a DL-ben. A többi balfaszkodás. A védelmünk szabályozottsági hibákat mutat elsősorban, és csak másodsorban képesség problémákat. Újra kell építeni!
Helmut Zimmer
Ezt majd azért plz fejtsük már ki a csapattopikba jobban. Meg hogy innen merre akkor.
Mert már kezd fusztrálni, hogy órákat töltök egy egy komment megírásával, hogy aztán napokig úgy érezzem magam mintha a Legenda vagyokba lennék.
akdestroyer
OK, olvasd el, amit pár napja írtam... miért azoktól a csapatoktól kapunk mindig ki, amelyeket rühellek ? 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyjából be lehet írni a 2. hazai zakót. Iszonyat gyengék vagyunk
garrett27
Amúgy tényleg retek a playhívás, de szarok is vagyunk. Kiszámoltam, amit kértetek. A PFF Trash… kategóriái mégcsak véletlenül sem jók. Elsősorban rendszerszintű hibák vannak, szóval AK-nak nagyjából igaza van, csak sajnos tényleg nincs talent a DL-ben. A többi balfaszkodás. A védelmünk szabályozottsági hibákat mutat elsősorban, és csak másodsorban képesség problémákat. Újra kell építeni!
Helmut Zimmer
Ezt majd azért plz fejtsük már ki a csapattopikba jobban. Meg hogy innen merre akkor.
Mert már kezd fusztrálni, hogy órákat töltök egy egy komment megírásával, hogy aztán napokig úgy érezzem magam mintha a Legenda vagyokba lennék.
akdestroyer
Futok, aztan jol telefosom a topikotok. Jo lesz? 😀

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
ma mindenki hozzátette a magáét
-endrúz
gedam
erin?
iktriad
Őt lekúrnám, aztán már nem zavarna TT se többet. Se Ifedi.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Beleszartak megint a sasfészekbe
Oszi
Ez egy ilyen nap, lásd Falcons. Az Eagles szerencséje, hogy idegenben játszik.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ma mindenki hozzátette a magáét
-endrúz
gedam
erin?
több mint 4 éve
gedam 5 693
ma mindenki hozzátette a magáét
-endrúz
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nagyjából be lehet írni a 2. hazai zakót. Iszonyat gyengék vagyunk
garrett27
Amúgy tényleg retek a playhívás, de szarok is vagyunk. Kiszámoltam, amit kértetek. A PFF Trash… kategóriái mégcsak véletlenül sem jók. Elsősorban rendszerszintű hibák vannak, szóval AK-nak nagyjából igaza van, csak sajnos tényleg nincs talent a DL-ben. A többi balfaszkodás. A védelmünk szabályozottsági hibákat mutat elsősorban, és csak másodsorban képesség problémákat. Újra kell építeni!
Helmut Zimmer
Ezt majd azért plz fejtsük már ki a csapattopikba jobban. Meg hogy innen merre akkor.
Mert már kezd fusztrálni, hogy órákat töltök egy egy komment megírásával, hogy aztán napokig úgy érezzem magam mintha a Legenda vagyokba lennék.

több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Beleszartak megint a sasfészekbe
több mint 4 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Na jóéccakát
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 991
😃😃😃😃😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Még meg is koronáztuk az estét. Fasza.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nagyjából be lehet írni a 2. hazai zakót. Iszonyat gyengék vagyunk
garrett27
Amúgy tényleg retek a playhívás, de szarok is vagyunk. Kiszámoltam, amit kértetek. A PFF Trash… kategóriái mégcsak véletlenül sem jók. Elsősorban rendszerszintű hibák vannak, szóval AK-nak nagyjából igaza van, csak sajnos tényleg nincs talent a DL-ben. A többi balfaszkodás. A védelmünk szabályozottsági hibákat mutat elsősorban, és csak másodsorban képesség problémákat. Újra kell építeni!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Adjatok neki cumit! Nehogy sírjon!
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
miafaszt csinált ez a faszi...úrizsdn

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ok, ez most már kb akkora szopás, mint amit a Seahawks fan Tori Black szokott bemutatni a filmjeiben.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Na akkor mehetünk aludni. Reggelre remélem mindenki felmond a picsába.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Metcalf bevette az Andrews tablettat. Viszont tenyleg adott egy td passzt. Az ellenfelnek. Nagy assziszt volt

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagy play
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Ennyi vót
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Jó arra hazaérni, hogy gecinagy zakót kapunk , mérhetetlen gyáva játékkal.
Helmut Zimmer
Wilson INT-jét imádni fogod.
akdestroyer
ugyanazt az intet dobta meg, amit tavaly is a 3. héten, remélem legközelebb 1 év múlva dobja, de hiányzik Dissly.
Helmut Zimmer
Nekem is pont ez jutott az eszembe, tulajdonképpen lehetne ez a play védjegye, mint ET-nek a Rams chops.
Szerintem ez a play így lehet felkarcolva a playbookban is: checkdown passz jobbra, int, pick6.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jó, mindenki elmehet a picsába. Nem tudtuk hogy QB run lesz.
akdestroyer
Kurvara puhák vagyunk...
Hanni
nincs talent a DL sorban 😊
Helmut Zimmer
A mai DL hívások 100%-a az volt hogy egyenes vonalban fussunk neki a falnak. Ez egy kivert lófasz.
akdestroyer
Majd, ha lesz olyan ember a falban, aki meg tud csinálni egy stuntot tisztességesen, akkor várhatunk mást is. 😊