Tennessee Titans - Indianapolis Colts

több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Tennessee Hooligans vonulás 😊

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azert sajnalom a Titanst, a legrosszabbkor doglik ki naluk a banda fele. Megerdemelnek ok is a rajatszast, kar, hogy csak az egyik csapat juthat be.
Stez
Még nincs vége a meccsnek, mit sajnálod őket? 😊
Majd ha nyertünk, akkor beszéljünk minden másról. 😊 (Amúgy jah. Bár tavaly bejutottak és szépet mentek, úgyhogy olyan nagyon nincs min elkeseredniük akkor sem ha idén nem jön esetleg össze.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Ki gondolta volna hogy ennek a meccsnek a győztese a Houstonnal játszik szombaton első meccsen. 😀
Ha a Texans játszik a PO-ban mindig ők kezdenek és bárki is nyer azon a meccsen végtelenül élvezhetetlen játékot lehet látni.
bobi0092
És amikor nincs a Texans, akkor is AFC South csapatot raknak az első meccsre, mert ők, meg úgy egyáltalán ez a csoport a legkevésbé érdekes az amerikai nagyközönségnek
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most kellene Desirtol egy picksix. Utana Hookertol is.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azert sajnalom a Titanst, a legrosszabbkor doglik ki naluk a banda fele. Megerdemelnek ok is a rajatszast, kar, hogy csak az egyik csapat juthat be.
Stez
Dobhatna Lucky 2 pick sixet, hogy a Steelers legyen az. 😊
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Tennessee Injurytans

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Ki gondolta volna hogy ennek a meccsnek a győztese a Houstonnal játszik szombaton első meccsen. 😀
Ha a Texans játszik a PO-ban mindig ők kezdenek és bárki is nyer azon a meccsen végtelenül élvezhetetlen játékot lehet látni.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert sajnalom a Titanst, a legrosszabbkor doglik ki naluk a banda fele. Megerdemelnek ok is a rajatszast, kar, hogy csak az egyik csapat juthat be.

több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
egy 3&out, és egy TD hiányzik az alváshoz
shagi0206
Múlt héten elaludtam a KC-Seattle meccsen..
Most bezzeg kurva éber vagyok

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez-t elvesztettük. Az Ebron TD előtti pillanatban felugró 280-as vérnyomásérték túl sok volt neki 😀
bobi0092
szerintem a Colts-szurkolok harmadanak 8D
Stez
Én annyira nem izgulok (na jó, de 😊 ). Castonzo-n, Shearden és Luckon kívül az egész csapat, a playmakerekkel együtt 25 éven aluli, többségük 22-23 éves. Ez a csapat a jövő csapata, idén innentől már bármi ajándék.
peterk2005
Persze, de ezeknek a fiataloknak pont az ilyen ki-ki meccsen valo gyozelmek kellenek, meg a tapasztalat. Es a mienk a jobb csapat, hat nyerjuk is meg.

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
egy 3&out, és egy TD hiányzik az alváshoz
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem is ment a jatek, de leserult az egyik Titan. Felsetalas kozben?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a meccs max úgy lesz szoros, ha a félidőben kubét cserél a két csapat.
iktriad
Brissettet odaadjuk Gabbertért.
bobi0092
Nem rá gondoltam.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stez-t elvesztettük. Az Ebron TD előtti pillanatban felugró 280-as vérnyomásérték túl sok volt neki 😀
bobi0092
szerintem a Colts-szurkolok harmadanak 8D
Stez
Én annyira nem izgulok (na jó, de 😊 ). Castonzo-n, Shearden és Luckon kívül az egész csapat, a playmakerekkel együtt 25 éven aluli, többségük 22-23 éves. Ez a csapat a jövő csapata, idén innentől már bármi ajándék.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Ez a meccs max úgy lesz szoros, ha a félidőben kubét cserél a két csapat.
iktriad
Brissettet odaadjuk Gabbertért.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Ohh Curtis Painter... micsoda idők voltak istenem. 😊

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy Byard abszolut jol vedekezett Ebronon, vegig ott volt. Ez volt az elso TD, amit rola kapott a Titans ebben a szezonban

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a meccs max úgy lesz szoros, ha a félidőben kubét cserél a két csapat.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Hát ez sima.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez-t elvesztettük. Az Ebron TD előtti pillanatban felugró 280-as vérnyomásérték túl sok volt neki 😀
bobi0092
szerintem a Colts-szurkolok harmadanak 8D

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Hester majdnem visszahordta TD-re. Super Bowl van!
Stez
Hát igen, itt is az a baj, ami ott is volt, hogy ha a kick returnben van a legtöbb perspektíva, azzal nem nagyon lehet nyerni
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebron mar megint paradezik az oldalvonal mellett, van ket jo megmozdulasa, es megint rajoskodik a buta feka xd

több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 905 — uatu@freemail.hu
Csak bele ne aludjunk!
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
Ebron kesztyűjét valaki csekkolja le, szerintem Ballard bekente Teknokollal.
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Stez-t elvesztettük. Az Ebron TD előtti pillanatban felugró 280-as vérnyomásérték túl sok volt neki 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.