Washington Redskins - Philadelphia Eagles

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Felháborító ami a pályán folyik 😡Hulkeinstein
Már az Eagles sackek sem tesznek boldoggá?iktriad
nem, jinxeltemHulkeinstein
Ez esetben üdv a padawanjaim közt! 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért lenne jó ha kikapna az Eagles, mert akkor holnap nem minket szidnának ha kikapunk Dallasban :p

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ez se CW-n múlottdande
dehogynem, csúnyán nézett, Robert el is ejtette

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Felháborító ami a pályán folyik 😡Hulkeinstein
Már az Eagles sackek sem tesznek boldoggá?iktriad
nem, jinxeltem
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
hu de kevésen mult az elkapás
szép lett volna
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
gyökér WIlliams hogy veri magát, hogy mekkora védekezés volt, közben semmi köze nem volt hozzá XD

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
csicsRoberts

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
ez se CW-n múlott
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Felháborító ami a pályán folyik 😡Hulkeinstein
Már az Eagles sackek sem tesznek boldoggá?
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
!!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Felháborító ami a pályán folyik 😡
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Cox is.......................dande
Még a play előtt látszott, hogy nagyon fel van pörögve...sajnos túlságosan.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Cox is.......................dande
cut

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
a hülyeség netovábbja amit újra és újra ebben a dologban bemutatunk, ezt 9 győzelmet se érdemeljük meg ha ilyenek csinálunk nemhogy 11-t................dande
Ne essünk túlzásokba. Megye 2-es az egész csapat nem? Basszunk ki mindenkit sztem.Highlander
milyen túlzásokba ember, amelyik edző gárda az ilyen dolgokat még mindig eltűri.......................dande
De mit kúrjon neki az edzői gárda ha nincs minőségi csereember? 😀 Ezt nem értem meg, fel nem fogom.Highlander
akkor oda állítom a nagyanyámat vagy vkit az is jobban megoldja
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
ja faja kis punt volt...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cox is.......................
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
a hülyeség netovábbja amit újra és újra ebben a dologban bemutatunk, ezt 9 győzelmet se érdemeljük meg ha ilyenek csinálunk nemhogy 11-t................dande
Ne essünk túlzásokba. Megye 2-es az egész csapat nem? Basszunk ki mindenkit sztem.Highlander
milyen túlzásokba ember, amelyik edző gárda az ilyen dolgokat még mindig eltűri.......................dande
De mit kúrjon neki az edzői gárda ha nincs minőségi csereember? 😀 Ezt nem értem meg, fel nem fogom.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a hülyeség netovábbja amit újra és újra ebben a dologban bemutatunk, ezt 9 győzelmet se érdemeljük meg ha ilyenek csinálunk nemhogy 11-t................dande
Ne essünk túlzásokba. Megye 2-es az egész csapat nem? Basszunk ki mindenkit sztem.Highlander
Azt szar nézni, hogy nem az ellenfelek vernek meg minket, hanem mi magunkat, teljesen motiválatlan a csapat, nem érezni a tüzet vagy az akarást, nem tudom megint milyen volt a coaching a héten...Hulkeinstein
a Dallast is megcsapta a Skins egyszer, így fair

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
a hülyeség netovábbja amit újra és újra ebben a dologban bemutatunk, ezt 9 győzelmet se érdemeljük meg ha ilyenek csinálunk nemhogy 11-t................dande
Ne essünk túlzásokba. Megye 2-es az egész csapat nem? Basszunk ki mindenkit sztem.Highlander
milyen túlzásokba ember, amelyik edző gárda az ilyen dolgokat még mindig eltűri.......................
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
a hülyeség netovábbja amit újra és újra ebben a dologban bemutatunk, ezt 9 győzelmet se érdemeljük meg ha ilyenek csinálunk nemhogy 11-t................dande
Ne essünk túlzásokba. Megye 2-es az egész csapat nem? Basszunk ki mindenkit sztem.Highlander
Azt szar nézni, hogy nem az ellenfelek vernek meg minket, hanem mi magunkat, teljesen motiválatlan a csapat, nem érezni a tüzet vagy az akarást, nem tudom megint milyen volt a coaching a héten...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
omg, Jeffcoat a pályán? o_oHöri
ő a mi beépített ügynökünk. komolyan.
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
bazd meg nagyon nincs motiáció
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
omg, Jeffcoat a pályán? o_oHöri
úgy is van!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
omg, Jeffcoat a pályán? o_o

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
a hülyeség netovábbja amit újra és újra ebben a dologban bemutatunk, ezt 9 győzelmet se érdemeljük meg ha ilyenek csinálunk nemhogy 11-t................dande
Ne essünk túlzásokba. Megye 2-es az egész csapat nem? Basszunk ki mindenkit sztem.