GÉPHÁZ

11 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Fejlesztések a fórumon a holtszezonban | Bowl.hu
Pár napja elkezdtünk kampányolni a közösségi finanszírozásért, felajánlásokért, de bizonyítandó, hogy eddig sem voltunk restek, összeszedtük mi változott a bowl.hu-n és mik várhatóak még.


KÉSZ: FK/bowl.hu összeolvadás (link-átirányítás, új facebook doboz, fejlécek, stb)
kommentszerkesztő box upgrade, ban, törlés, regisztrált userek, bugfix

---

1) breaking news banner
2) keresés
3) kommentek fordított sorrendben
4) donate opciók
5) topicok átnevezése
6) aranykommentek
7) sötét téma
8) tippjáték

---
Bugok:
- üzenetek törlése
- mailgun
- avatarok cseréje
- botkommentek törlése
- beragadt "új komment"
- ncaa adatlap logók


Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
@Loncsi megcsinálta, megy a tippjáték is!
Első körben ment egy kérdés a jövendőbeli SB-győztesről, a következő NFL fordulótól lesz heti tippsor és talán még egy-két NCAA-set is bevonok majd
r.baggio
Nem akarok destruktív lenni, tudom munkátok van benne és örülök hogy van ilyen és aki szeretne az tud játszani, de ha valaki mégse akar az tudja valahogy olvasottnak jelölni a tippjáték értesítést? Az a piros egyes zavar kicsit a fejlécben, de ha bonyolult eltüntetni, akkor elviselem amíg le nem jár a fogadási határidő

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Bizonyos idő után eltűnik magától


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én tippeltem, de továbbra is azt jelzi, hogy van új értesítés.
Wyatt
Nekem is ez volt, aztán mentettem még egyet és eltűnt.
tenorx
Én már vagy ötször mentettem rá

Lehet, hogy csak nem fogadja el a Patriots-tippet :d
Wyatt
Nem, sajnos én is a Pats-re tippeltem 😕
tenorx
Már jó 😊

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Én tippeltem, de továbbra is azt jelzi, hogy van új értesítés.
Wyatt
Nekem is ez volt, aztán mentettem még egyet és eltűnt.
tenorx
Én már vagy ötször mentettem rá

Lehet, hogy csak nem fogadja el a Patriots-tippet :d
Wyatt
Nem, sajnos én is a Pats-re tippeltem 😕
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én tippeltem, de továbbra is azt jelzi, hogy van új értesítés.
Wyatt
Nekem is ez volt, aztán mentettem még egyet és eltűnt.
tenorx
Én már vagy ötször mentettem rá

Lehet, hogy csak nem fogadja el a Patriots-tippet :d

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Én tippeltem, de továbbra is azt jelzi, hogy van új értesítés.
Wyatt
Nekem is ez volt, aztán mentettem még egyet és eltűnt.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én tippeltem, de továbbra is azt jelzi, hogy van új értesítés.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
@Loncsi megcsinálta, megy a tippjáték is!
Első körben ment egy kérdés a jövendőbeli SB-győztesről, a következő NFL fordulótól lesz heti tippsor és talán még egy-két NCAA-set is bevonok majd
r.baggio
Az a Cincinnati Bearcats nagyon csábító nyertes. 😊 😊 (Tetszik az indítványozás!)
kristóf17
javítva (szokásos brainfart pipa)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
@Loncsi megcsinálta, megy a tippjáték is!
Első körben ment egy kérdés a jövendőbeli SB-győztesről, a következő NFL fordulótól lesz heti tippsor és talán még egy-két NCAA-set is bevonok majd
r.baggio
Az a Cincinnati Bearcats nagyon csábító nyertes. 😊 😊 (Tetszik az indítványozás!)

Szerkesztette: kristóf17
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
@Loncsi megcsinálta, megy a tippjáték is!
Első körben ment egy kérdés a jövendőbeli SB-győztesről, a következő NFL fordulótól lesz heti tippsor és talán még egy-két NCAA-set is bevonok majd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bruhuhu. Igazi hos vagy.

Kivancsi vagyok, mikor jossz ra, hogy a sok eve allandoan elobuko martirkodasoddal pont az ellenkezojet ered el annak, amit akarsz. Meg akkor is, ha valoban reszben igazad van, es rohadt szar dolog, amikor semmi pozitivumot nem tapasztalsz a masik oldaltol.

Ettol fuggetlenul viszont unalmas mar az ismetlodo forgatokonyv. Es leginkabb taszito.

A Fuzovel kifelet pedig te eroltetted, az, hogy ez a kenyszerlepes nem feltetlenul azt hozza, amivel szamoltal es amit vartal, az a sietseged vegeredmenye. Teszem hozza, nekem a jelenlegi fuzovel kifeles jelenlettel, illetve a fuzio nevezetu mitosszal az egvilagon semmi bajom, de attol meg teljesen tisztan latszik, hogy az egyik oldal (ugye feltunt, melyik?) teljesen le van szarva.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Leírtam, hogy mi a helyzet, aki olvassa ezt a topicot, abban már úgyse kell bűntudatot kelteni, mert legalább érdekli annyira a helyzet, hogy utánaolvas.

Több fejlesztés nem lesz, ennyi a lényeg.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Mármint Loncsi csinálja meg ezt is, akinek nagyjából négyen írtak köszönömöt bármilyen formában és kb 10 ember küldött a fejlesztésekre pénzt. Én még vagyok annyira hülye, hogy a minimális pozitív visszajelzések ellenére hétről hétre rengeteg órát a bowl.hu-ra és ncaa cikkekre szánok, számára ez innentől tényleg csak nyűg.
r.baggio
JJ akkor ne csináljátok, de ez a passzív aggresszív hiszti ami jön rendszeresen ez így nem oké.
Tényleg nem tudom mit vársz, nem fogja egyesével megköszönni mindenki az új feature-öket, de ahogy ebben meg a másik topicban láttam teljesen pozitív a fogadtatás, és amíg kint volt látszott, hogy van támogatás is - még ha nyilván nem is rohadt sok. Szerintem kb 1-2 feature van hátra, meg ha van valami bugfix, de utána szerintem a fórum megy tovább, ahogy ezek nélkül is ment évekig.
Ez egy hobbi, nem számolhatsz vele úgy, mint egy munkával. Ha azt szeretnéd, és úgy érzed időkidobás, akkor inkább ne csináld.
Nem szeretnék hálátlannak tenni, mert tényleg örülök, hogy még él ez a fórum, amin vagyok 10+ éve, de ez a bűntudat keltés nem oké.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Még 1 request:
Anno 1 bottól kaptam PM-et, de addigra törlésre került mire megnyitottam volna, így most nincs új üzenetem, de a piros 1-es ugyanúgy világít mintha lenne egy új PM-em.
Ezt lehet vhogy javítani?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Mármint Loncsi csinálja meg ezt is, akinek nagyjából négyen írtak köszönömöt bármilyen formában és kb 10 ember küldött a fejlesztésekre pénzt. Én még vagyok annyira hülye, hogy a minimális pozitív visszajelzések ellenére hétről hétre rengeteg órát a bowl.hu-ra és ncaa cikkekre szánok, számára ez innentől tényleg csak nyűg.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Azért heti pár óránál több van benne, az biztos 😊 tippjáték alapszakaszban az fk-n, a rájátszásra majd valószínűleg csinálunk itt is egyet
r.baggio
Amíg az fk-n nem szüntetik meg azt a request vagy mi a lófaszt és nem teszik meg a fórumot az egyetlen kommentálási lehetőségnek felesleges rájuk hivatkozni szvsz.
peach
Nem az én döntésem az se, hogy hiába bizonyítottuk be ezerszer a wordpress sérülékenységét, kötik az ebet a karóhoz és nem akarják a kényükre alakított főoldalunkat. Persze ebben közrejátszik az is, hogy Igor teljesen kiszállt a kommunikációból, volt pár egyeztetés, aztán azóta ugyanúgy tulajdonképp külön pályán mozognak.
r.baggio
Ja, én nem is bánom ezt a lazán kötöttséget.
Viszont pont emiatt szerintem ne hivatkozzunk FK-ra tippjátéknál például, hanem csináljuk meg a sajátunkat.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Azért heti pár óránál több van benne, az biztos 😊 tippjáték alapszakaszban az fk-n, a rájátszásra majd valószínűleg csinálunk itt is egyet
r.baggio
Amíg az fk-n nem szüntetik meg azt a request vagy mi a lófaszt és nem teszik meg a fórumot az egyetlen kommentálási lehetőségnek felesleges rájuk hivatkozni szvsz.
peach
Nem az én döntésem az se, hogy hiába bizonyítottuk be ezerszer a wordpress sérülékenységét, kötik az ebet a karóhoz és nem akarják a kényükre alakított főoldalunkat. Persze ebben közrejátszik az is, hogy Igor teljesen kiszállt a kommunikációból, volt pár egyeztetés, aztán azóta ugyanúgy tulajdonképp külön pályán mozognak.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 255 — a new hope (again)
Azért heti pár óránál több van benne, az biztos 😊 tippjáték alapszakaszban az fk-n, a rájátszásra majd valószínűleg csinálunk itt is egyet
r.baggio
Amíg az fk-n nem szüntetik meg azt a request vagy mi a lófaszt és nem teszik meg a fórumot az egyetlen kommentálási lehetőségnek felesleges rájuk hivatkozni szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Azért heti pár óránál több van benne, az biztos 😊 tippjáték alapszakaszban az fk-n, a rájátszásra majd valószínűleg csinálunk itt is egyet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Ha még lehet kérni, én szeretném, ha a tippjátékot még be lehetne valahogy üzemelni - azt szerettem még.
De egyébként szerintem minden megvan.
És tudjátok az a durva, hogy Loncsi megcsinálta heti pár órával I guess 3 hét alatt - valentin évekig baszott rá.
több mint 4 éve
Loncsi Minnesota Vikings 34
Régebben volt ilyen funkció, de egy ponton kikerült, így újra implementáltam, ez a minden idők legkedveltebb hozzászólásai 😊 .
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként, aki csak mondjuk ezt oldalt támogatja, de azt mondjuk nagyobb összeggel, nem kaphat a másikon is némi plusz tartalmat? Elvégre állítólag egy a kettő? Ha nem, nem, csak érdeklődöm. 😊
több mint 4 éve
Loncsi Minnesota Vikings 34
Adminok - Új funkció!

Most már a kategóriákon és fórumokon túl szerkeszthetővé vált a topikok neve és linkje is. Így sok elavult topik név könnyedén frissíthető.
A funkció elérhető az Adminisztrátor / Fórum kezelése menüpont alatt!
több mint 4 éve
Loncsi Minnesota Vikings 34
Sokat sírtam nektek a fordított (normális) olvasási sorrendről....úgy látom megérte. Hatalmas köszönet érte a magam és talán a többiek nevében is. 😊

Greengo
Haha, szívesen 😊 !
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Sokat sírtam nektek a fordított (normális) olvasási sorrendről....úgy látom megérte. Hatalmas köszönet érte a magam és talán a többiek nevében is. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !