Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
ezen a meccsen a legjobban a hungarokatalánok szórakoztak. meg a végén én, mert csak a játék kedvéért megtettem az Atleticót végső győztesnek 😊slowmotion
még én, már az első kommentemnél valami véres dolgot vizionáltam magam előtt, és nem is kellett csalatkoznom, a csapatok tökéletesen kiszolgáltak (úgy, hogy maga a meccs nem is volt rossz)

de hogy ilyenkor az uefa nem csap az asztalra, az számomra a különösen hihetetlen és visszataszítójjncaa
nem tud, ők csak a saját maguk által szervezett rendezvényeken izmozhatnak.slowmotion
nem az a lényeg, hogy most cronaldo 3 vagy 5 meccses eltiltást kap, hanem hogy mindez megtörténhet... mert ugye volt itt minden, mi szem-szájnak ingere a durva rugdosódástól az idegen tárgy bedobásán át a műesésekig, minden ítéletnél megtoldva reklamálás-özönnel (utóbbinál a kedvencem a szerdai el-döntő, Chelsea kezezés, egyértelmű Benfica tizenegyes, annyira, hogy az angolok közül senki nem reklamál, erre a portugálok körülállják a bírót sárgát követelve...)jjncaa
igen, ilyenkor felüdülés mondjuk egy rögbimeccset nézni, ott elég ritkán lát ilyeneket az ember, konkrétan soha.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
ezen a meccsen a legjobban a hungarokatalánok szórakoztak. meg a végén én, mert csak a játék kedvéért megtettem az Atleticót végső győztesnek 😊slowmotion
még én, már az első kommentemnél valami véres dolgot vizionáltam magam előtt, és nem is kellett csalatkoznom, a csapatok tökéletesen kiszolgáltak (úgy, hogy maga a meccs nem is volt rossz)

de hogy ilyenkor az uefa nem csap az asztalra, az számomra a különösen hihetetlen és visszataszítójjncaa
nem tud, ők csak a saját maguk által szervezett rendezvényeken izmozhatnak.slowmotion
nem az a lényeg, hogy most cronaldo 3 vagy 5 meccses eltiltást kap, hanem hogy mindez megtörténhet... mert ugye volt itt minden, mi szem-szájnak ingere a durva rugdosódástól az idegen tárgy bedobásán át a műesésekig, minden ítéletnél megtoldva reklamálás-özönnel (utóbbinál a kedvencem a szerdai el-döntő, Chelsea kezezés, egyértelmű Benfica tizenegyes, annyira, hogy az angolok közül senki nem reklamál, erre a portugálok körülállják a bírót sárgát követelve...)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
ezen a meccsen a legjobban a hungarokatalánok szórakoztak. meg a végén én, mert csak a játék kedvéért megtettem az Atleticót végső győztesnek 😊slowmotion
még én, már az első kommentemnél valami véres dolgot vizionáltam magam előtt, és nem is kellett csalatkoznom, a csapatok tökéletesen kiszolgáltak (úgy, hogy maga a meccs nem is volt rossz)

de hogy ilyenkor az uefa nem csap az asztalra, az számomra a különösen hihetetlen és visszataszítójjncaa
nem tud, ők csak a saját maguk által szervezett rendezvényeken izmozhatnak.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
22 játékos (+-cserék)
14 sárga
2 piros
+ hazazavart edző
😀III.JC6
jobbak mint Pepe az első 2 kezdő szezonjában Portugáliában :
27 meccs 15 sárga 2 piros
illetve 30 meccs 14 sárga 2 piros. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
ezen a meccsen a legjobban a hungarokatalánok szórakoztak. meg a végén én, mert csak a játék kedvéért megtettem az Atleticót végső győztesnek 😊slowmotion
még én, már az első kommentemnél valami véres dolgot vizionáltam magam előtt, és nem is kellett csalatkoznom, a csapatok tökéletesen kiszolgáltak (úgy, hogy maga a meccs nem is volt rossz)

de hogy ilyenkor az uefa nem csap az asztalra, az számomra a különösen hihetetlen és visszataszító


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
22 játékos (+-cserék)
14 sárga
2 piros
+ hazazavart edző
😀

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
ezen a meccsen a legjobban a hungarokatalánok szórakoztak. meg a végén én, mert csak a játék kedvéért megtettem az Atleticót végső győztesnek 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Ha ilyen meccseket látok, elmegy mindig a kedvem a focitól. Nagy foci őrült voltam + sokáig fociztam is, de ez a labdarúgás megcsúfolása amit most láttunk. 😕
Inkább minél több amerikai foci. 😊danyly
ennél már csak az argentín bajnokik jobbak, az kb ugyanez némi ketrecharccal körítve, plusz meccs után még a stadion környékét is átrendezik a kevésbé halvérűbb szurkolók
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Hát ez szánalom volt bassza meg, a Real lejáratása, ahelyett hogy begurítanánk 4 méterről vagy 5ször teliberúgjuk a kapust, utána meg lejáratjuk saját magunkat. szánalom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha ilyen meccseket látok, elmegy mindig a kedvem a focitól. Nagy foci őrült voltam + sokáig fociztam is, de ez a labdarúgás megcsúfolása amit most láttunk. 😕
Inkább minél több amerikai foci. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Di Maria meg EPIC FAIL volt 😀 😀 😀 😀 😀
felrúgják, ordít, gurul hármat: "hú bazzeg, ki vagyunk kapva", felpattan és rúgná a labdát.. 😀

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
NST-n szokták összerakni évente a köcsögválogatottat. no, idén ehhez elég volt egy meccset megnézni, a többi maximum a cserepadhoz kellhet.
komolyan, Suarez sem volt idén piskóta, de ezekhez képest kispályás...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
KÉÉÉÉZ! 😀 ja mégse, de azért persze a bíró fejét le kell üvölteni, meg legyintgetni rá

kabaré volt az egész, ha nem utálnám már ennyire a labdarúgást, dühös is lehetnék, így csak mosolyogtam végig, ez a meccs önmagáért beszél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
hányinger...jó, eltalálta a srácot CR és sima piros, de amilyet dobott magán, nevetséges 😀
az a gusztustalan Pepe meg...nincs rá szó...

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szánalom ez a Király Kupa döntő. Nem méltó a nevéhez. Én kiállítanám az összes játékost és vége.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
fél perce nyomtam be a streamet, ha 4-n nem feküdtek le ez alatt a fűre, akkor senki sem...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
atletico fanságomat hosszú évek után felélesztve megnéztem a király-kupa második félidejét, de amit céronaldo az utolsó 15 percben művelt (nem is beszélve mourinhoról), arról megint nem tudnék a jó ízlés határain belül nyilatkozni...

ennél már csak az a szomorúbb, amit a pápai születésű szombathelyi Radó gyerektől láttam a Lombard-Hali meccsen: 20 éves srác, de már most úgy dobálja magát, mint a spanyolok, ami az igazán durva pedig az, hogy bármikor a tizenhatoson belülre ér, meg se próbál gólt szerezni, első szándékból a büntetőre játszik

nem és nem értem, miért tesznek úgy a szövetségek, mintha ez helyénvaló lenne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Olyat még nem láttam Messitől (ha megint előjönne valahol a M10 vs CR7 vita), hogy elfusson a védője háta mögött, izomból belerúgjon annak bal vádlijába, majd elessen, s miközben repül már reklamáljon...szegény buta CR...nagyon csúnya volt.

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ne legyél anyagias 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
1900 dolláros székek, melyek ára fele az egyik csaj esküvői ruhájának (~ 900e ft)
#firstworldproblems 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt javaslom, mindenki küldje el a csajának, hogy ha hasonló helyzetbe kerülne, tudja mit kell tenni:
 www.nb1.hu/hirek/zsenialis-reklammal-hangol-heineken-bl-dontore

én megtettem 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Remélem a bírókkal is megnézetik ezt a videót:
 ulloi129.info/2013/05/16/igy-harcoltak-leonardo-ellen/#more-88761

BMLSZSinisa
egy kis érdekesség:
EL 2012/2013
A legtöbb elszenvedett szabálytalanság: Diego Capel (Sporting) 29, Huszti Szabolcs (Hannover) 28(12 meccs), Enzo Pérez (Benfica), Vedad Ibisevic (Stuttgart), Jucilei (Anzsi) 21-21

A Magyar Labdarúgó-szövetség és az UEFA által is használt InStat Football elemzőrendszer statisztikái szerint Leonardo kilenc mérkőzésen összesen 681 percet töltött a pályán az NB I-ben, és ezeken a találkozókon 35-ször szabálytalankodtak ellene, ami azt jelenti, hogy 19.5 percenként állították meg szabálytalanul a tavasszal.

strestik anyuka pedig:



aztán be is fejezem a témát, mert már elég sokat lovagoltunk rajta(mondjuk ha csökkentik az eltiltását még jövök... 😊 )Divat
a tudomány évtizedek óta keresi a bizonyítékát annak, hogy a szülők és az utódaik értelmi képességei között létezik korreláció, pedig néha elég lenne felmenni a fácséra...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
ennek a fele vallalhatatlan, Jozsef.MMMS
Pedig vállalom.
Bár az tény, néhányuknál a több kupát és bajnokságot nyerő gombfoci-világválogatottamban nyújtott kiemelkedő teljesítmény is belejátszott.
De ezt ugye nem tudhattad.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Remélem a bírókkal is megnézetik ezt a videót:
 ulloi129.info/2013/05/16/igy-harcoltak-leonardo-ellen/#more-88761

BMLSZSinisa
egy kis érdekesség:
EL 2012/2013
A legtöbb elszenvedett szabálytalanság: Diego Capel (Sporting) 29, Huszti Szabolcs (Hannover) 28(12 meccs), Enzo Pérez (Benfica), Vedad Ibisevic (Stuttgart), Jucilei (Anzsi) 21-21

A Magyar Labdarúgó-szövetség és az UEFA által is használt InStat Football elemzőrendszer statisztikái szerint Leonardo kilenc mérkőzésen összesen 681 percet töltött a pályán az NB I-ben, és ezeken a találkozókon 35-ször szabálytalankodtak ellene, ami azt jelenti, hogy 19.5 percenként állították meg szabálytalanul a tavasszal.

strestik anyuka pedig:



aztán be is fejezem a témát, mert már elég sokat lovagoltunk rajta(mondjuk ha csökkentik az eltiltását még jövök... 😊 )

|
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Megkönnyebbüléssel fogadta a román sajtó, hogy a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) nem tiltotta ki a nézőket a román válogatott következő, Magyarország elleni világbajnoki selejtezőmérkőzéséről.

meglepődik ezen bárki is?? végül is kettős mérce itt se létezik...Divat
Nem a kettős mércével van gond, hanem az állítólagosan létező magyar sportdiplomáciával. Nem csak fociban, más sportokban is nagyon gyenge az érdekképviseletünk.

touchdown..... touchdown, bears!!