NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Én is ezt írtam. 3&2-re a félpályánál volt egy passz Finleynek középen, amit Chancellor levédekezett, de DPI-t fújtak és 4&> helyett kaptunk 8 yardot és egy 1st downt. 3 játékkal azelőtt volt, hogy Browner letaglózta Jennings-t. 😛Sanco
Ott mondjuk lejött, hogy Browner vszeg megbukna a rendőrség pszichológiai tesztjén, az mészárlás volt, örültem hogy Jennings megúszta. 😛Medvepapa
Azért biztos, ami biztos Jemnnings jelentkezett még pár pofonért nála. 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Tévedsz! Ott egy 1st down helyett 4&2-nek kellett volna következnie 11,5 perccel a vége előtt.Sanco
Ugyanebben a drive-ban még félpályánál 3&5-re levédekeztük, és arra hívtak egy nevetséges DPI-t...szerintem erről beszélt...Medvepapa
Én is ezt írtam. 3&2-re a félpályánál volt egy passz Finleynek középen, amit Chancellor levédekezett, de DPI-t fújtak és 4&> helyett kaptunk 8 yardot és egy 1st downt. 3 játékkal azelőtt volt, hogy Browner letaglózta Jennings-t. 😛Sanco
Ott mondjuk lejött, hogy Browner vszeg megbukna a rendőrség pszichológiai tesztjén, az mészárlás volt, örültem hogy Jennings megúszta. 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Tévedsz! Ott egy 1st down helyett 4&2-nek kellett volna következnie 11,5 perccel a vége előtt.Sanco
Ugyanebben a drive-ban még félpályánál 3&5-re levédekeztük, és arra hívtak egy nevetséges DPI-t...szerintem erről beszélt...Medvepapa
Én is ezt írtam. 3&2-re a félpályánál volt egy passz Finleynek középen, amit Chancellor levédekezett, de DPI-t fújtak és 4&> helyett kaptunk 8 yardot és egy 1st downt. 3 játékkal azelőtt volt, hogy Browner letaglózta Jennings-t. 😛
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Elbuktuk, ez van, innen kell tovább menni. Remélhetőleg valahoyg ez erőt ad.Szobi22
ugyanebben bízom én is. saints elleni meccsen nagyon fontos lesz, hogy frusztráció nélkül játszunk. ezt most nem nagyon érzem, hogy fog megvalósulni, de bízzunk benne
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na, király, felfutott a topik.

Lassan rádöbbennek minden csapat szurkolói, hogy csak jöhetnének vissza az eredeti bírók.

A meccset hál'istennek nem láttam, nem is hinném ,hogy meg fogom nézni. Ezért ezt az egy szituációt tudom csak minősíteni, és ez nem lett volna szabad, hogy TD legyen valóban. Shields kitolása után nem lett volna miről beszélni, az meg tényleg minimum érdekes, hogy ez catch.
Ellenben ha Jennings elüti a labdát, ahogy azt kéne, szintén nincs miről beszélni.

Elbuktuk, ez van, innen kell tovább menni. Remélhetőleg valahoyg ez erőt ad.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Tévedsz! Ott egy 1st down helyett 4&2-nek kellett volna következnie 11,5 perccel a vége előtt.Sanco
Ugyanebben a drive-ban még félpályánál 3&5-re levédekeztük, és arra hívtak egy nevetséges DPI-t...szerintem erről beszélt...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
Ha van egy kis rutinja valamelyiknek, lepottyant egy sárga zászlót, hív egy OPI-t, és vége a meccsnek mindenféle utólagos okoskodás nélkül, teljesen korrektül.Sobri Jóska
Hol láttál te olyan sporit, aki OPI-t fújt az utolsó támadásnál ENDZONE-ban?
És utána hol láttad legközelebb?

nem is te lennél Sobri.
a lényeg ott sikkadt el, hogy Jennings elkapja, biztosítja, azaz magához huzza a labdát, Tate beakasztja az EGYIK kezét, a másikkal Jennings csuklóját fogja, majd amikor mennek lefelé a jobb kezével megfogja Jennigs sisakját és földetérés után kezd bírkózni mindkét kezével. addig bizony a DB birtokolta a lasztit. ezentúl tökmindegy ki szedi le a labdát mindig az offense nyeri alapon dől majd el, mert ezt sugallod.
ez akárhogy fényezed ez hibás bírói döntés volt és megfosztották a GB-t egy jogos W-től.
amit nem értek, hogy az emeleten nem cserebírók nézik a playeket. ezt hogy sikerült benézniük??!!?petey
Minden bizonnyal füveztek...
Tudom, hogy nem lenne szabad komolyan vennem téged, de azért hadd kérdezzek egyet tőled is:
Ha a WR kétkézzel elkapja a labdát és "biztosítja", majd kirepül a stadionból,... az elkapás?
Nem, még egy talajgyakorlatot is be kell mutatnia. Na ez az, ami Jenningsnek nem sikerült és a meccsbe került, Ééérteeeem?12
én kérek elnézést.

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Úgy, hogy előtte a visszavont Finley TD-nél már meg kellett volna adni a first downt... nem térek magamhoz... Ha valaki ezek után azt meri mondani, hogy minket nyomnak a bírók.. Nem is az idegesít, hogy a Td-t megadták, hanem hogy előtte Tate kilökte Shieldset, ááá....Hurka
Azt én sem értettem, hogy hogyan jött ki nekik a TD-nél 1st down helyett, hogy az 1 és 1/4 yardosra kell tenni a tojást. :o
De szerintem a Finleyvel szemben befújt DPI-re gondolt, még az utolsó negyed elején.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
NFL.com-n láttam egy videót h nézik a visszajátszást az öltözőben a játékosok és a magasban a középső ujjak...csebi
Na ne szórakozz! 😀 Azt hittem kint a pályán, vagy a stadionból kifele jövet, vagy akármilyen nyilvános helyen, de az öltözőben...
Egyrészt, ha az öltözőben vannak, akkor annak mi köze a közszerepléshez? Másrészt, ha az alább linkelt videóra gondolsz én egy darab egyedülálló középső ujjat sem látok.
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000066005/Jennings-sarcastically-credits-refs?module=HP11_content_stream
Sanco
nem ezt láttam, egy másikat telefonon... de most megnéztem gépnél és telón rosszul láttam, valóban nem volt ujj mutogatás csak kéz felemelés... így ezt a részét visszaszívom, de a tweeteket továbbra is tartom...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
varin Green Bay Packers 45 — Packers & Giants fan
Rettenetes ezt visszanézni...
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
“@TJLang70: Got fucked by the refs.. Embarrassing. Thanks nfl”

Hurka, akkor most ő sem sportember többé??

egyébként srácok átérzem, és nem, később sem lesz jobb. 😕Danna
Ez is gáz nagyon, de valamennyire most már át tudom érezni a helyzetet, de ilyet akkor sem szabad kiírni
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Úgy, hogy előtte a visszavont Finley TD-nél már meg kellett volna adni a first downt... nem térek magamhoz... Ha valaki ezek után azt meri mondani, hogy minket nyomnak a bírók.. Nem is az idegesít, hogy a Td-t megadták, hanem hogy előtte Tate kilökte Shieldset, ááá....
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
szeretnék végre írni a topicba, de nem akarok konfrontálódni senkivel, szal srácok, nfl csevegőbe verjétek ki a kukitokat arra, mekkora álszentek vagyunk és ne itt légyszi. köszi
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.Sebii
Tévedsz! Ott egy 1st down helyett 4&2-nek kellett volna következnie 11,5 perccel a vége előtt.
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Lehet itt bírózni, meg felháborodni, de azt mindenki hirtelen elfelejtette, hogy a GB TD-nak sem kellett volna megszületnie. Szóval akkor az eredmény 7-6 és megint nincs miről beszélni.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
NFL.com-n láttam egy videót h nézik a visszajátszást az öltözőben a játékosok és a magasban a középső ujjak...csebi
Na ne szórakozz! 😀 Azt hittem kint a pályán, vagy a stadionból kifele jövet, vagy akármilyen nyilvános helyen, de az öltözőben...
Egyrészt, ha az öltözőben vannak, akkor annak mi köze a közszerepléshez? Másrészt, ha az alább linkelt videóra gondolsz én egy darab egyedülálló középső ujjat sem látok.
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000066005/Jennings-sarcastically-credits-refs?module=HP11_content_stream
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
NFL.com-n láttam egy videót h nézik a visszajátszást az öltözőben a játékosok és a magasban a középső ujjak...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
1. Köszönjük, hogy értékes hozzászólásoddal emelted topicunk színvonalát.
....
4. Köszönjük, hogy értékes hozzászólásoddal emelted topicunk színvonalát.Sanco
Úgy látom keretbe foglaltad a lényeget. 😀
Pap'pers
Nyomatékosítottam 😉
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Minden bizonnyal füveztek...
Tudom, hogy nem lenne szabad komolyan vennem téged, de azért hadd kérdezzek egyet tőled is:
Ha a WR kétkézzel elkapja a labdát és "biztosítja", majd kirepül a stadionból,... az elkapás?
Nem, még egy talajgyakorlatot is be kell mutatnia. Na ez az, ami Jenningsnek nem sikerült és a meccsbe került, Ééérteeeem?12
Nézheted hülyének az embereket, de ne csodálkozz, ha ők ugyanezt fogják tenni veled! 😉Sanco
Biztos látott itt már valaki South Park-ot, vagy legalább fűben nyuszit...
u.i:
"Ne buzgárkodjatok!"12
Nem buzgálkodik itt senki, rajtad kívül senki sem rugózik már azon, hogy ez tiszta INT volt-é.

"It is not a simultaneous catch if a player gains control first and an opponent subsequently gains joint control."
Érted?
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Minden bizonnyal füveztek...
Tudom, hogy nem lenne szabad komolyan vennem téged, de azért hadd kérdezzek egyet tőled is:
Ha a WR kétkézzel elkapja a labdát és "biztosítja", majd kirepül a stadionból,... az elkapás?
Nem, még egy talajgyakorlatot is be kell mutatnia. Na ez az, ami Jenningsnek nem sikerült és a meccsbe került, Ééérteeeem?12
Nézheted hülyének az embereket, de ne csodálkozz, ha ők ugyanezt fogják tenni veled! 😉Sanco
Biztos látott itt már valaki South Park-ot, vagy legalább fűben nyuszit...
u.i:
"Ne buzgárkodjatok!"

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
nem ezekkel a tweetekkel van bajom egyáltalán... és megkeresheted egy giants játékos sem tweetelt még csak ehhez hasonlót, az, hogy bemutassan a bírónak középső ujjal csak fel sem merül... egyből dobnák be azt a játékost Prince mellé a cold tub-ba...csebi
Nem láttam erről képet, de nehezen hiszem, hogy a meccs végén összeálltak egy csapatképre és együtt bemutattak. Mert ha így van akkor jogos, amit írsz, hogy "magamutogató, (bár ide sem jó ez a szó, inkább csak mutogató) szánalmas banda az egész csapat".
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Minden bizonnyal füveztek...
Tudom, hogy nem lenne szabad komolyan vennem téged, de azért hadd kérdezzek egyet tőled is:
Ha a WR kétkézzel elkapja a labdát és "biztosítja", majd kirepül a stadionból,... az elkapás?
Nem, még egy talajgyakorlatot is be kell mutatnia. Na ez az, ami Jenningsnek nem sikerült és a meccsbe került, Ééérteeeem?12
Nézheted hülyének az embereket, de ne csodálkozz, ha ők ugyanezt fogják tenni veled! 😉
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
nem ezekkel a tweetekkel van bajom egyáltalán... és megkeresheted egy giants játékos sem tweetelt még csak ehhez hasonlót, az, hogy bemutassan a bírónak középső ujjal csak fel sem merül... egyből dobnák be azt a játékost Prince mellé a cold tub-ba...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
minden mellett megjegyzem, hogy ez egyértelmű INT volt, nem TD, de attól még a játékosoknak nem SZABAD így viselkedniük... példaképek, és ha ezt látják a gyerekek, akkor ugyanúgy fognak viselkedni... gondoljatok bele ezek a bírók visszamennek gimibe, és mit fognak kapni a meccseken egy "senkiházi" gimis játékostól...?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
nekem nincs semmi bajom a seahawks csapattal, látom megragadtad a lényeget, grat.csebi
Ebben ez volt a lényeg. Mutass nekem egy olyan csapatot, amelyiknek elcsalják a meccsét és nem háborodik fel. Az általad említett meccsen megtette a Giants is.
Ergo, a győztes, ha nem siránkozik a szar bírói teljesítmény miatt, "álszent és szánalmas".LN
Viszont a logikáját követve, akkor a Giants volt "magamutogató" 😂 . Tehát már a Giantset sem szereti? Vagy ahhoz még "álszentnek" és "szánalmasnak" is kell lenni?Sanco
rohadtul nem értitek...
mikor a Green Bay javára tévedtek, azt mondták, hogy part of the game, most meg mikor kárára tévedtek, akkor meg ez megy, amit most nyom a csapat...
kérdem én mikor láttál a giants játékosoktól ilyen tweeteket, meg ujj mutogatást a meccs után??? ne siránkozzon a győztes a szar bírói teljesítmény miatt, de amikor a fasz másik végén áll, akkor se viselkedjen így, mint a meccs után a játékosok nagy része...csebi
Nem szoktam Giantses tweeteket olvasni, (de Packersest sem), hacsak nincs egy cikkben idézve. Ergó nem tudom, hogy voltak-e ilyen, vagy hasonló tweetek akkor.
Amire utaltam, hogy jobb lenne utánanézni annak, amit írsz: McCarthy rengetegszer elsütötte az idézett "that is part of the game" kifejezést akkor is, amikor minket sújtottak (bár tudom szerintetek az elmúlt két évben ilyen nem volt) az ítéletek. Pont ő az, aki nem fogja külső körülményekre a vereséget és nem támad ordibálva a bírókra, legyen akármilyen ítélet is. Erről már volt is korábban szó itt a topicban, hogy próbálhatna ő is legalább kicsit nagyobb nyomást gyakorolni a bírókra, de nála a legtöbb általában egy grimasz.
Speechless most sem volt, mindössze annyit kért a meccs után, hogy ne kérdezzék a bírókról.
Az, hogy néhány játékos olyan dolgokat ír ki(4-5) a saját oldalára, ami nem szép az egyenlő azzal, hogy a Packers "magamutogató" (még mindig nem értem, hogy jön ide ez a szó?)? A cikkben 15 játékos tweetjét idézik a 67-ből, erzek közül kb 4 játékosé erősebb, de vannak ilyenek is.
Davon House: WOW!!! Win, lose or ROBBED Still want to thank GOD for keeping us healthy and giving us this great sport to play!
Jerel Worthy: All I can do is shake my head But God has a bigger plan for us Nothin but positive things that can come from this don't worry fans were good
Akkor most hogyan?