Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
aki nem lesz marad a 32. pickig, az örökös ban az oldalról 😛Hurka
letrade esetében is érvényes? 😛

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
aki nem lesz marad a 32. pickig, az örökös ban az oldalról 😛
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Mondjuk ebben igazad van 😊 Ennyi emberkét számon tartani sok 😊
Én is csak a 3-4 körig tudom követni, onnan azt böngészgettem, hogy mi lehet a need, és mi nincs még.
Tipp
1. kör Brooks Reed OLB
2. kör Allen Bailey DE
3. kör John Moffitt OG
4. kör DeMarcus Van Dyke CB
4. kör Brandon Fusco C
5. kör Dwayne Harris WR
6. kör Derrick Locke RB
7. kör Darwin Adams WR
7. kör Lazarius Levingston DE

Bár el tudom képzelni, hogy valakiért lesz feltrade.LN
Ez azért rendesen lefed dolgokat. Tetszik.

Bárcsak valahogy véletlenül, tévedésből jönne egy e-mail a front office boardjáról... 😀 . Látnám TT hogy BPA-zik, ha már ez e filozófiája.

TT mondta, sokan dumálnak, írnak a draftról szakiként, aztán fogalmuk sincs valójában hogy megy ez, miről van szó.

Feltrade? Imádnék egy AJ Greent vagy Millert elkapó trade-et. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mondjuk ebben igazad van 😊 Ennyi emberkét számon tartani sok 😊
Én is csak a 3-4 körig tudom követni, onnan azt böngészgettem, hogy mi lehet a need, és mi nincs még.
Tipp
1. kör Brooks Reed OLB
2. kör Allen Bailey DE
3. kör John Moffitt OG
4. kör DeMarcus Van Dyke CB
4. kör Brandon Fusco C
5. kör Dwayne Harris WR
6. kör Derrick Locke RB
7. kör Darwin Adams WR
7. kör Lazarius Levingston DE

Bár el tudom képzelni, hogy valakiért lesz feltrade.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Titletown, teljes 7 kör, ha gondolod 😊LN
Á, addig elszámolni sem megy néha, nemhogy a jelöltekkel ennyire tisztában lenni...
Legyen benne mondjuk Heyward vagy Wilkerson, Baldwin vagy Young, Wisniewski, Moch, egy fizikális kései körös corner meg talán Jacquizz Rodgers. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Titletown, teljes 7 kör, ha gondolod 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Tippelgetünk egy kört a hétvégére?LN
Teljes vagy csak Titletown?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tippelgetünk egy kört a hétvégére?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
http://www.jsonline.com/sports/packers/120552494.html
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ehhez mit szólnátok?

pick #32: Aaron Williams, CB, Texas
pick #64: Titus Young, WR, Boise State
TRADE: picks #96 and #129 to Kansas City for pick #86: Sam Acho, DE/OLB, Texas
pick #131: Pernell McPhee, DE, Mississippi State
pick #163: Willie Smith, OT, East Carolina
pick #197: Cecil Shorts III, WR, Mount Union
pick #204: Da'Rel Scott, RB, Maryland
pick #233: Alex Wujciak, LB, Maryland

Egy német szurkoló mockja.Gergőbácsi
Nekem nem jön be.
Williams FS lesz az NFL-ben, Young jöhet. Achoval beljebb nem lennénk, fizikálisan nagyon kevésnek tűnik, pláne még hogy 2 picket is rááldozni... DE nem kell, mert Jolly visszatér (lásd gsn) 😀, Smitht nem ismerem, de a combineon nem hívta fel magára a figyelmemet, mindenesetre őt több helyen is UDFA-ként emlegetik. Shorts a 6.ban és Scott a 7.ben jöhetnek, legalább lesz igazi position battle a KR poszton. Wujciak jöhet szintén a ST-be.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
....brk
lehet csak mert fáradt vagyok de így elsőre nem tűnik annyira keménynek. csak nehogy ez üssön vissza...MaG1Xx
persze, ha úgy játszunk, ahogy tudunk, illetve ahogy a PO-ban játszottunk nem lesz vészes. de ha elővesszük a Dolphins, Lions, alapszakasz-záró Bears elleni játékunkat, akkor szívhatunk. ettől a hullámzástól félek csak, ha minden klappol, akkor valóban nem veszélyes a menetrend.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Miért, hány div-riv meccs van egy évben és általában hányszor találkozik az előző 2 SB-győztes?atapapa
Anélkül, hogy leszólnám a Saints-t, nem mindegy, hogy ki az előző két SB-győztes...vassadi
pedig leszólásnak veszem 😊
Amióta Payton nálunk dolgozik (2006), mi szereztük a legtöbb győzelmet az NFC-ben.

több mint 13 éve
gsn 3 548
Hát ez hihetetlen, az igazságszolgáltatás nem akarja "megnevelni" Jollyt... Márpedig amíg nem kap valami komolyabb büntetést, itt nem nagyon lesz változás.

A judge has sentenced Green Bay Packers defensive lineman Johnny Jolly to probation after he pleaded guilty to a 2008 drug possession charge in Houston in a plea deal with prosecutors.

Jolly was sentenced Thursday during a hearing. He was accused of possessing at least 200 grams of codeine, a controlled substance, after being arrested outside a Houston club three years ago.

He was charged again earlier this year with possession of codeine, but that count was dropped.

As part of his sentence, Jolly will receive drug treatment at a facility in Houston run by former NBA player and coach John Lucas. He had faced up to 20 years in prison.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ehhez mit szólnátok?

pick #32: Aaron Williams, CB, Texas
pick #64: Titus Young, WR, Boise State
TRADE: picks #96 and #129 to Kansas City for pick #86: Sam Acho, DE/OLB, Texas
pick #131: Pernell McPhee, DE, Mississippi State
pick #163: Willie Smith, OT, East Carolina
pick #197: Cecil Shorts III, WR, Mount Union
pick #204: Da'Rel Scott, RB, Maryland
pick #233: Alex Wujciak, LB, Maryland

Egy német szurkoló mockja.Gergőbácsi
azt, hogy most azonnal aláírnámSzobi22
Szintén 😀 de young ekkorát nem hiszem hogy csúszni fog.kobalu91
Én is ki lennék békülve vele.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ehhez mit szólnátok?

pick #32: Aaron Williams, CB, Texas
pick #64: Titus Young, WR, Boise State
TRADE: picks #96 and #129 to Kansas City for pick #86: Sam Acho, DE/OLB, Texas
pick #131: Pernell McPhee, DE, Mississippi State
pick #163: Willie Smith, OT, East Carolina
pick #197: Cecil Shorts III, WR, Mount Union
pick #204: Da'Rel Scott, RB, Maryland
pick #233: Alex Wujciak, LB, Maryland

Egy német szurkoló mockja.Gergőbácsi
azt, hogy most azonnal aláírnámSzobi22
Szintén 😀 de young ekkorát nem hiszem hogy csúszni fog.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ehhez mit szólnátok?

pick #32: Aaron Williams, CB, Texas
pick #64: Titus Young, WR, Boise State
TRADE: picks #96 and #129 to Kansas City for pick #86: Sam Acho, DE/OLB, Texas
pick #131: Pernell McPhee, DE, Mississippi State
pick #163: Willie Smith, OT, East Carolina
pick #197: Cecil Shorts III, WR, Mount Union
pick #204: Da'Rel Scott, RB, Maryland
pick #233: Alex Wujciak, LB, Maryland

Egy német szurkoló mockja.Gergőbácsi
azt, hogy most azonnal aláírnám

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ehhez mit szólnátok?

pick #32: Aaron Williams, CB, Texas
pick #64: Titus Young, WR, Boise State
TRADE: picks #96 and #129 to Kansas City for pick #86: Sam Acho, DE/OLB, Texas
pick #131: Pernell McPhee, DE, Mississippi State
pick #163: Willie Smith, OT, East Carolina
pick #197: Cecil Shorts III, WR, Mount Union
pick #204: Da'Rel Scott, RB, Maryland
pick #233: Alex Wujciak, LB, Maryland

Egy német szurkoló mockja.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ez nem túl könnyű schedule, plusz sok meccs későn is lesz, ami meg nekünk szar. én annyira nem vagyok oda, mondjuk az utolsó két meccs az nagyon adja otthon, lehet idén lesz már hó is 😊 lényeg a lényeg, ebben a szezonban benne van egy 8-8 is, és egy 12-4 is. legyen mondjuk 10-6, azzal sztem meglesz PO, ott meg képesek vagyunk varázsolni 😊
szerk.: mondjuk az jó, hogy SD-t leszámítva nem kell vészesen messze utazgatni..brk
lehet csak mert fáradt vagyok de így elsőre nem tűnik annyira keménynek. csak nehogy ez üssön vissza...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Miért, hány div-riv meccs van egy évben és általában hányszor találkozik az előző 2 SB-győztes?atapapa
Anélkül, hogy leszólnám a Saints-t, nem mindegy, hogy ki az előző két SB-győztes...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
A legutóbbi 2 SB-győztes összecsapása talán nagyobbat szól, mint egy divízió-rivális elleni meccs.atapapa
Hát, nem tudom...vassadi
Miért, hány div-riv meccs van egy évben és általában hányszor találkozik az előző 2 SB-győztes?

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A legutóbbi 2 SB-győztes összecsapása talán nagyobbat szól, mint egy divízió-rivális elleni meccs.atapapa
Hát, nem tudom...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Szerintem egy fociról egyáltalán vagy alig szóló holtszezon után alap, hogy a lehető legnagyobb durranással kecsegtető meccsel akarták kezdeni a szezont. A legutóbbi 2 SB-győztes összecsapása talán nagyobbat szól, mint egy divízió-rivális elleni meccs.

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ez nem túl könnyű schedule, plusz sok meccs későn is lesz, ami meg nekünk szar. én annyira nem vagyok oda, mondjuk az utolsó két meccs az nagyon adja otthon, lehet idén lesz már hó is 😊 lényeg a lényeg, ebben a szezonban benne van egy 8-8 is, és egy 12-4 is. legyen mondjuk 10-6, azzal sztem meglesz PO, ott meg képesek vagyunk varázsolni 😊
szerk.: mondjuk az jó, hogy SD-t leszámítva nem kell vészesen messze utazgatni.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Én is ezt vártam, ez nem tetszik nekem. De végre visszatért a hálaadásnapi Lions-derbi 😊kobalu91
Meg akkor konkrétan miért Saints? Az előző szezonban is ők játszhatták a nyitómeccset...vassadi
biztos mert még mindig nagy a marketingértékük. Nem tudom. (nem bántani akarom a Saints drukkereket.)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Én is ezt vártam, ez nem tetszik nekem. De végre visszatért a hálaadásnapi Lions-derbi 😊kobalu91
Meg akkor konkrétan miért Saints? Az előző szezonban is ők játszhatták a nyitómeccset...