NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lehet valamit tudni, hogy a tavaly húzott két DL emberünkkel, - Mike Neal /ő IR-en fejezte be az évet/ és C.J. Wilson - mi lesz?
Szerintem tuti húzunk még ide a hátsó körökben. Várható még egy OL is, de egy (O)LB-nek jobban örülnék.

Lions nagyon belehúzott halljátok, egyre érdekesebb alakulnak a dolgok északon! 😀

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ezt olvastam:
- Derek Sherrod ranked #25 prospect. We got him at #32.
- Randall Cobb ranked #49 prospect. We got him at #64
- Alex Green ranked #90 prospect. We got him at #96.

Helytálló a ranking?Gergőbácsi
A CBS-nél igen, ugyanis ez az ő rangsoruk:
http://www.cbssports.com/#!/nfl/draft/prospectrankingsSanco
Kösz!
Bízom benne hogy Green-nek lesz egy-két durva futása a két gonosz jobboldali fehér szekrény mögött 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Green: legalább van egy futónk, aki úgy néz ki, mint egy predator 😊 mondjuk Hawaiiról GB-be költözni nem lehet olyan kellemes, de kibírja a srác. ha olyan jó lesz, mint a legutóbbi RB, akit Greennek hívtak, tökéletes pick.
Cobb: kellett, nagyon. néha olyan érzésem van srácok, hogy csak én emlékszem a szar meccseinkre 😀 , pedig néha a WR corps-t is elküldtük minnesotába, olyan szánalmasok tudtak lenni.
eddig a draft egy erős B sztem.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ezt olvastam:
- Derek Sherrod ranked #25 prospect. We got him at #32.
- Randall Cobb ranked #49 prospect. We got him at #64
- Alex Green ranked #90 prospect. We got him at #96.

Helytálló a ranking?Gergőbácsi
A CBS-nél igen, ugyanis ez az ő rangsoruk:
http://www.cbssports.com/#!/nfl/draft/prospectrankings
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
ismét mi vagyunk, húzzuk be Herzlichet 😊

Alex Green, ez már nem igen tetszik..Hurka
Nekem az egész eddigi nem tetszik.Sanco
miért? Sherrod jó lesz nagyon, Cobb személyében is van egy sokoldalú játékosunk, akit rengeteg helyre be tudunk tenni, egyedül ez a Green pick bántja a szemem, mert ha már RB, volt nála bent jobb is, de inkább a védőfalba kellett volna erősíteniHurka
Ez nagyon szubjektív.
Carimit szerettem volna nagyon és reális lehetőségünk volt megszerezni, mindössze 4 v. 5 helyet kellett volna feltradelni (3.v4.kör). Ha már nem mentünk fel, akkor reméltem, hogy kimegyünk az 1.körből, de nem. Sherroddal nincs gondom, az OT-k közül a 2. volt a kívánságlistámon, de többet ki lehetett volna hozni az 1/32-es cetliből.
A Kentucky két playmakerével sem szimpatizáltam, de ha már muszáj, akkor inkább Cobb, mint Locke. Kétségtelen, hogy vele teljesen új dimenziók nyílhatnak meg az O# előtt, kérdéses, hogy mennyire tud majd megélni az NFL-ben. WR-ek közül ezen a ponton biztosabb picknek gondoltam Hankersont, aki viszont nem returner, de az új szabályok miatt jelentősen lecsökken a KR-ek jelentősége. Ha nekem kellett volna húzni, akkor én 2/32-re Martez Wilsont hoztam volna, de itt is örültem volna egy letradenek, hisz bent volt még Houston, vagy Moch is.
Különösebb gondom Greennel sincs, a Hawaii is szimpatikus, szinte biztos, hogy egy az egyben B-Jax szerepét fogja átvenni, de ő sem volt rajta a listámon. Nemrég agyaltam azon, hogy vajon miért nincs (nem is nagyon volt) a Packersben szamoai, hawaii-i, tongai, vagy egyéb hasonló játékos, amikor egyik legfőbb erényükként a munkamorált emlegetik és nekem a Packers is a szerény, alázatos munka egyik szinonímája. Hát most lett! 😂
Ami az eddig elmaradó D# erősítést illeti, 1. én sokkal jobban örülnék (talán egyedüli Packers fanként 😛), ha ez nem Jenkins újraigazolását, hanem (abból a pénzből) Asomugha szerződtetését eredményezné, ha már úgyis ugyanaz az ügynöke, aki McCarthynak, meg Woodson is nagyon támogatja (szóval és tettel) az idehozatalát.
2. remélem, hogy a következő húzás OLB posztra jön Chris Carter, Bruce Miller, Ricky Elmore, vagy Greg Romeus személyében, viszont nagyon messze szeretném elkerülni Achot meg Bealt.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Driver-Jennings-Jones-Nelson-Cobb-Swain-Finley-Quarless-Crabtree-Grant-Starks-Green-Bjax-Kuhn-Johnson-Hall 😊
Nem néz ki ez rosszul még azzal sem, hogy valszeg Jones, BJax, Hall nem marad.

Ja és persze a QB-k.


Ezt olvastam:
- Derek Sherrod ranked #25 prospect. We got him at #32.
- Randall Cobb ranked #49 prospect. We got him at #64
- Alex Green ranked #90 prospect. We got him at #96.

Helytálló a ranking?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
ez a Green pick háááát...én is jobban örültem volna D-nek..bár lehet azzal taktikázik TT hogy megtartjuk Jenkinst(ami nagyon fasza lenne). Cobbal szerintem jól járunk 😊Hall Of Green
Nagyon tetszett ez a nyilatkozata: http://blogs.nfl.com/2011/04/29/cobbs-escapes-green-room-for-green-bay/?module=HP_spotlight
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
ez a Green pick háááát...én is jobban örültem volna D-nek..bár lehet azzal taktikázik TT hogy megtartjuk Jenkinst(ami nagyon fasza lenne). Cobbal szerintem jól járunk 😊

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Bár ismerni nem ismerem ezen játékosokat, a felvételekből kiindulva hasznára válhatnának az offense-nek. MOst már azért jó lenne 2 D vérfissítést látni.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ismét mi vagyunk, húzzuk be Herzlichet 😊

Alex Green, ez már nem igen tetszik..Hurka
Herzlich talán még meglesz a 4. kör végére.
Nem tudtam róla semmit, de ha már ennyire akartad, rákerestem. A történetét látva szeretném, hogy jöjjön, nagy küzdő a srác.
http://www.youtube.com/watch?v=OclNPEse7Dg

Teljesen komolyan nem értem ezt a Green picket, illetve a logikát talán igen. Jackson nem marad. Kb ugyanarra használnánk Greent, mint őt, vagyis 3rd. down, arra is alkalmas. Főleg Grant és Starks mellett. Jóval olcsóbban. Ennyi logikát látok.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ismét mi vagyunk, húzzuk be Herzlichet 😊

Alex Green, ez már nem igen tetszik..Hurka
Nekem az egész eddigi nem tetszik.Sanco
miért? Sherrod jó lesz nagyon, Cobb személyében is van egy sokoldalú játékosunk, akit rengeteg helyre be tudunk tenni, egyedül ez a Green pick bántja a szemem, mert ha már RB, volt nála bent jobb is, de inkább a védőfalba kellett volna erősíteniHurka
egyet kell értsek veled.
ha így folytatják, még a végén új szerződést kap Jenkins, amit nem bánnék
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ismét mi vagyunk, húzzuk be Herzlichet 😊

Alex Green, ez már nem igen tetszik..Hurka
Nekem az egész eddigi nem tetszik.Sanco
miért? Sherrod jó lesz nagyon, Cobb személyében is van egy sokoldalú játékosunk, akit rengeteg helyre be tudunk tenni, egyedül ez a Green pick bántja a szemem, mert ha már RB, volt nála bent jobb is, de inkább a védőfalba kellett volna erősíteni
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
ismét mi vagyunk, húzzuk be Herzlichet 😊

Alex Green, ez már nem igen tetszik..Hurka
Nekem az egész eddigi nem tetszik.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ismét mi vagyunk, húzzuk be Herzlichet 😊

Alex Green, ez már nem igen tetszik..
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan

kíváncsi vagyok, DL mikor jön.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Randall Cobb a pickünk, ennél jobbat nem is kívánhattunk volna
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
eredeti tippem Bailey és Moffitt, de nem bánnám, ha Reed lecsúszna.

esetleg valami kedvező feltrade... de azért nem minden áron
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Kiket vártok ma estére?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hmm..

Most nézem, packers.com-on cikk fent, van benne egy tetszetős mondat 😊

"Sherrod was charged with either one sack or no sacks over his last two collegiate seasons, depending on which scouting report is consulted."
Bár itt a srácok kicsit keményebben jönnek, de azért van mire építeni 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sherrod 😊 Nagyon örülök,hogy őt húztátok,pláne,hogy a GM Packers élén szintén őt húztam 6 pickkel később,szerintem jól jártatok vele,jó kis playa 😊

http://www.youtube.com/watch?v=R7Wt494tbHc

6:30-nál van a bejelentésLN
óriási videó 😊Newman
Végig vigyorog, mint a tejbetök
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sherrod 😊 Nagyon örülök,hogy őt húztátok,pláne,hogy a GM Packers élén szintén őt húztam 6 pickkel később,szerintem jól jártatok vele,jó kis playa 😊

http://www.youtube.com/watch?v=R7Wt494tbHc

6:30-nál van a bejelentésLN
óriási videó 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sherrod lett az, nem rossz, de azért fura így, hogy egymás utáni 2 évben is OT az 1. körbenHurka
What else?
Láttad a Lions D lineját?
ARod még élni akar.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
na, Sherrodnak örülök. LN, te meg aggódj csak tovább Clifton térde miatt, eddig bejött 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://www.youtube.com/watch?v=R7Wt494tbHc

6:30-nál van a bejelentés
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Thompson says Packers fortunate to get big man late in draft
By Tom Silverstein of the Journal Sentinel
April 28, 2011 11:00 p.m.

Green Bay - Here's comments from GM Ted Thompson shortly after the pick of OT Derek Sherrod of Mississippi State:

* "I'm happy about it. We think really good value to get a big man that late in the draft."
* Not sure where he'll play yet. Might be able to play LT, but not committing to that. Sort of like Bryan Bulaga.
* Felt 10 through 45 there were a lot of good players. "We were pretty comfortable sitting there and watching. We felt the board was deep enough."
* Said he talked to teams early on. "We had some conversations, but it wasn't a lot."
* "Very bright guy, very articulate. I think you guys will like him."
* Said he thinks he has a chance to be a complete player. "He's played against some good competition, too."
* As for the tackle position, feels OK. Used to talk to Ron Wolf about getting quality big men especially this late in the draft.
* Got a few calls about teams moving back, but wasn't really interested. Liked his options at 32.
* Talking about RBs, "There are a lot of different type of running backs. Lot of guys run from spread offense and it's hard to project. Others play in other offenses. Usually, they can come in and play right away."
* Thompson said New England said it's not unusual that the Patriots traded back at the position they were in at No. 28 because that's their history.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.