Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Olvastátok NFL.comon Jenkins Q&A-t? Nagyon szeretne maradni Green Bayben, és a csapat is egyértelműen jól járna ha maradna. Remélem megtudunk egyezni vele. És mivel csak nagyon késői körben draftoltunk DE-t ( ha jól emlékszem, javítsatok ki ha nem), szerintem azzal számoltak TT-ék hogy megtartjuk.Hall Of Green
Nagyon jó lenne... Egy esélyt mindenképp fog kapni, abban biztos vagyok.kobalu91
Őszintén szólva, ha azt az keta Jolly-t engedik játszani, a Jolly-Raji-Jenkins trió lenne az egyik legjobb fal a ligában 😀
Szóval reménykedemLN
Jolly megint börtönbe került, ha jól emlékszem, szóval ő offos. ezért is remélem, hogy Jenkins legalább még egy évet marad. passz ellen valami félelmetes. a szezon elején, amikor fél kézzel tolta, látszott, hogy sokkal több sackje lett volna, ha tudja használni mindkét kezét. szóval őszintén reménykedem 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Olvastátok NFL.comon Jenkins Q&A-t? Nagyon szeretne maradni Green Bayben, és a csapat is egyértelműen jól járna ha maradna. Remélem megtudunk egyezni vele. És mivel csak nagyon késői körben draftoltunk DE-t ( ha jól emlékszem, javítsatok ki ha nem), szerintem azzal számoltak TT-ék hogy megtartjuk.Hall Of Green
Nagyon jó lenne... Egy esélyt mindenképp fog kapni, abban biztos vagyok.kobalu91
Őszintén szólva, ha azt az keta Jolly-t engedik játszani, a Jolly-Raji-Jenkins trió lenne az egyik legjobb fal a ligában 😀
Szóval reménykedem
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Olvastátok NFL.comon Jenkins Q&A-t? Nagyon szeretne maradni Green Bayben, és a csapat is egyértelműen jól járna ha maradna. Remélem megtudunk egyezni vele. És mivel csak nagyon késői körben draftoltunk DE-t ( ha jól emlékszem, javítsatok ki ha nem), szerintem azzal számoltak TT-ék hogy megtartjuk.Hall Of Green
Nagyon jó lenne... Egy esélyt mindenképp fog kapni, abban biztos vagyok.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Olvastátok NFL.comon Jenkins Q&A-t? Nagyon szeretne maradni Green Bayben, és a csapat is egyértelműen jól járna ha maradna. Remélem megtudunk egyezni vele. És mivel csak nagyon késői körben draftoltunk DE-t ( ha jól emlékszem, javítsatok ki ha nem), szerintem azzal számoltak TT-ék hogy megtartjuk.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Apropó Driver! Nálam a legszebb play az O#-től - az alapszakaszban - egyértelműen az ő TD-je volt a '49-ers ellen. Abban a jelenetben benne volt az egész 2010-es szezon, Quarless blockja (?), aztán ahogy "emelik" fel D.D-t a többiek. Nem véletlen került be sok season highlights-ba!gamerkr
Az tényleg hatalmas volt.
Valóban Quarless, az nem kérdés, gondolom a kérdőjel a blokknak szól 😀LN
apropó Quarless, most akkor ő nem marad a csapatnál? mert Finley helye egyértelmű, D.J-t nem hiszem, hogy a PS-be raknánk, egy blokkoló TE meg kell..Hurka
Jó kérdés. Szerintem jelenleg (még) a TE sorrend Finley, Quarless legalábbis az első 2 helyen. Crabtree elég jól blokkolt.
Nem lepne meg, ha ők 4en lennének rosteren idénykezdetkor.

más.
Kérdés volt, összejárnak e a srácok edzeni, eddig ezt leltem.
http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/26894/a-j-hawk-wary-of-unofficial-workouts
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Apropó Driver! Nálam a legszebb play az O#-től - az alapszakaszban - egyértelműen az ő TD-je volt a '49-ers ellen. Abban a jelenetben benne volt az egész 2010-es szezon, Quarless blockja (?), aztán ahogy "emelik" fel D.D-t a többiek. Nem véletlen került be sok season highlights-ba!gamerkr
Az tényleg hatalmas volt.
Valóban Quarless, az nem kérdés, gondolom a kérdőjel a blokknak szól 😀LN
apropó Quarless, most akkor ő nem marad a csapatnál? mert Finley helye egyértelmű, D.J-t nem hiszem, hogy a PS-be raknánk, egy blokkoló TE meg kell..
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Apropó Driver! Nálam a legszebb play az O#-től - az alapszakaszban - egyértelműen az ő TD-je volt a '49-ers ellen. Abban a jelenetben benne volt az egész 2010-es szezon, Quarless blockja (?), aztán ahogy "emelik" fel D.D-t a többiek. Nem véletlen került be sok season highlights-ba!gamerkr
Az tényleg hatalmas volt.
Valóban Quarless, az nem kérdés, gondolom a kérdőjel a blokknak szól 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Packers' Driver on football's danger zone

Egy komment: "Donald Driver is everything you could ask for in a player for the Green Bay Packers.He practices hard every day and sets a positive example with attitude.He has played at a very high level and is legendary for his toughness.He works in the community,shows selflessness and appreciation for where he is in life and what he's achieved.Donald Driver is the kind of player that I'd choose to be my kids role model if I could.I'm not sure how many of today's players could play for Vince Lombardi,but Donald Driver sure as hell could. "Gergőbácsi
Ezért van azok kevesek között, akiket FUTBALLISTÁNAK tartok, nem csak egy játékosnak. Amiért soha nem lehet egy rossz szót mondani rá.
Jó példa erre a tavalyi figyelmeztetése Rodgersnek azon a bizonyos Lions elleni meccsen.kobalu91
Apropó Driver! Nálam a legszebb play az O#-től - az alapszakaszban - egyértelműen az ő TD-je volt a '49-ers ellen. Abban a jelenetben benne volt az egész 2010-es szezon, Quarless blockja (?), aztán ahogy "emelik" fel D.D-t a többiek. Nem véletlen került be sok season highlights-ba!

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Packers' Driver on football's danger zone

Egy komment: "Donald Driver is everything you could ask for in a player for the Green Bay Packers.He practices hard every day and sets a positive example with attitude.He has played at a very high level and is legendary for his toughness.He works in the community,shows selflessness and appreciation for where he is in life and what he's achieved.Donald Driver is the kind of player that I'd choose to be my kids role model if I could.I'm not sure how many of today's players could play for Vince Lombardi,but Donald Driver sure as hell could. "Gergőbácsi
Ezért van azok kevesek között, akiket FUTBALLISTÁNAK tartok, nem csak egy játékosnak. Amiért soha nem lehet egy rossz szót mondani rá.
Jó példa erre a tavalyi figyelmeztetése Rodgersnek azon a bizonyos Lions elleni meccsen.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Packers' Driver on football's danger zone

Egy komment: "Donald Driver is everything you could ask for in a player for the Green Bay Packers.He practices hard every day and sets a positive example with attitude.He has played at a very high level and is legendary for his toughness.He works in the community,shows selflessness and appreciation for where he is in life and what he's achieved.Donald Driver is the kind of player that I'd choose to be my kids role model if I could.I'm not sure how many of today's players could play for Vince Lombardi,but Donald Driver sure as hell could. "

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
elvileg ilyen lesz a gyűrű:

nekem nem tetszik annyira, de majd jövőre a negyedik szebb lesz 😊.brk
hát, ha jól látom, balról jobbra, a XXXI, I, II 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nekem nem tetszik annyira, de majd jövőre a negyedik szebb lesz 😊.brk
5. 😉Sanco
jaj tényleg, akkor viszont elcsesztem, mert nincs rajta a képen a gyűrű 😀😀😀
failfailfail
sőt, nagyon csúnyán benéztem, mert még nem is készült el.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
nekem nem tetszik annyira, de majd jövőre a negyedik szebb lesz 😊.brk
5. 😉
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
elvileg ilyen lesz a gyűrű:

nekem nem tetszik annyira, de majd jövőre a negyedik szebb lesz 😊.brk
azért elfogadnék egyet 😛

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
elvileg ilyen lesz a gyűrű:

nekem nem tetszik annyira, de majd jövőre a negyedik szebb lesz 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem tudtam elképzelni, hogyan terveznék a bővítést, de az ehhez csatolt kép elég mókás 😊

http://www.jsonline.com/sports/packers/121387984.html
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Kicsit off, de a koliszobát kicsit feldobtam: KÉP 😛 😀MarioAna
Gigalájk 😀 Mennyi volt? kéne egy ilyen 😀kobalu91
15dollár(9.99+5$ szállítás) volt ebay-en, amugy többért mennek ahogy nézegettem, csak ezt így kifogtam 😀. Szóval átváltva 2700Ft körül...
Argentínából jött egyébként 😀 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kicsit off, de a koliszobát kicsit feldobtam: KÉP 😛 😀MarioAna
Gigalájk 😀 Mennyi volt? kéne egy ilyen 😀kobalu91
+1 😊

off kipróbáltam a hivatalos packers news alkalmazást. van jó oldala is.. 😀 szerintem kicsit lassú, viszont töméntelen az infó benne, szezon közben tuti ez a jó, de így a szünetben, még nem tudom on
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Kicsit off, de a koliszobát kicsit feldobtam: KÉP 😛 😀MarioAna
Gigalájk 😀 Mennyi volt? kéne egy ilyen 😀
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Kicsit off, de a koliszobát kicsit feldobtam: KÉP 😛 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Vettem egy androidos telefont.
A marketben van kb tucat, vagy több, packers news és hasonló alkalmazás.
Használ valaki ilyet? Melyik lehet a legjobb? A hivatalost megnéztem, szép mennyiségű adat, bizonyos fokig rendszerezve.
Tipp valaki?LN
Milyen típus, gyártmány? Mert ha ilyet tud, lehet, hogy érdekelne. Bár azt sem tudom, mi fán terem ez az android. 😊

Gergőbácsi
http://mobilarena.hu/teszt/motorola_defy_ez_aztan_dofi/bevezeto_tartozekok.html

Tucatnyi van, nekem ez jött be, 2-3 évig nem tervezek váltani.
Elvileg net ( http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/havidijas/3gb ) előfizuval, meg wifi-n (itthon, melóhely) a friss hírek, akár tweetek is, előbb megtalálnak, mint ha lusta vagyok végignézni mindent 😀

Ez volt a sajnálatos reklám helye.LN
OFF Köszi az infót, a leírás alapján tetszik.
OFF vége

Nem tudni esetleg valami olyanról, hogy némely játékosunk önszorgalomból edzéseket szervezne?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Vettem egy androidos telefont.
A marketben van kb tucat, vagy több, packers news és hasonló alkalmazás.
Használ valaki ilyet? Melyik lehet a legjobb? A hivatalost megnéztem, szép mennyiségű adat, bizonyos fokig rendszerezve.
Tipp valaki?LN
Milyen típus, gyártmány? Mert ha ilyet tud, lehet, hogy érdekelne. Bár azt sem tudom, mi fán terem ez az android. 😊

Gergőbácsi
http://mobilarena.hu/teszt/motorola_defy_ez_aztan_dofi/bevezeto_tartozekok.html

Tucatnyi van, nekem ez jött be, 2-3 évig nem tervezek váltani.
Elvileg net ( http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/havidijas/3gb ) előfizuval, meg wifi-n (itthon, melóhely) a friss hírek, akár tweetek is, előbb megtalálnak, mint ha lusta vagyok végignézni mindent 😀

Ez volt a sajnálatos reklám helye.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Vettem egy androidos telefont.
A marketben van kb tucat, vagy több, packers news és hasonló alkalmazás.
Használ valaki ilyet? Melyik lehet a legjobb? A hivatalost megnéztem, szép mennyiségű adat, bizonyos fokig rendszerezve.
Tipp valaki?LN
Milyen típus, gyártmány? Mert ha ilyet tud, lehet, hogy érdekelne. Bár azt sem tudom, mi fán terem ez az android. 😊

Meanwhile in Green Bay:
Rex Ryan úgy hiszi, megvertek volna minket, ha velük kerülünk össze a Super Bowlban, azért, mert csak 9-0-ra vertük őket, de két FG-hoz is az ő hibájuk kellett. Fárasztó. Egy komment idézését azért megérdemli:

"Dear Rex Ryan,

Open mouth, insert wife's foot.

Sincerely,
Packers fans"

Amúgy tetszik, hogy Ricky Elmore Claymaker édesapjánál, Big Claynél edzett a combine előtt. Remélhetőleg folytatja is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Vettem egy androidos telefont.
A marketben van kb tucat, vagy több, packers news és hasonló alkalmazás.
Használ valaki ilyet? Melyik lehet a legjobb? A hivatalost megnéztem, szép mennyiségű adat, bizonyos fokig rendszerezve.
Tipp valaki?
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Grant cut.

Attól meg, hogy Finleyt ne tartsuk meg, én nem (nagyon) félek. Ha van TT-nek esze (márpedig bizonyította, hogy van), akkor még év elején köt Finleyvel egy teljesen korrekt, új szerződést. Most jön vissza IR-ről és azon kívül, hogy tehetséges, annyit nem tett le az asztalra, hogy bankot akarjon robbantani.Sanco
Igaz, hogy fiatal, tehetséges, és pont ezért gondoltam, hogy ha csinál egy baromi jó szezont, benne lehet mondjuk pl. az ügynökében a kisördög, hogy akasszunk le egy nagy summát. Persze TT-nek megvan a magához való esze, simán még év elején köthet vele egy korrekt szerződést, ahogy írtad. Azért az első éve fegyelmezési problémái, meg a pont a SB előtti "ki legyen az osztályfényképen" esettel kapcsolatos megnyilvánulása még él bennem, attól függetlenül, hogy volt igazsága is benne.Gergőbácsi
Ami a szívén, az a száján. Kell az ilyen a csapatban, nem lehet mindenki kezesbárány. A fényképes dolgot azt hiszem jól tette, mindenkinek joga volt ott lenni.kobalu91
Ez rendben is van, nyilván nem is mindenki kezesbárány, de szvsz - amellett, hogy tényleg mindenkinek joga van ott lenni a fotón - ezt máshogy is lehetett volna tudtára adni azoknak, akik döntenek ebben, nem pedig twitteren meg ide-oda nyilatkozgatva, pont a Super Bowl előtt pár nappal, a csapategységet és a koncentráltságot veszélyeztetve.
Azért ez a probléma rendeződött azóta, és ez a fő.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.