Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Amúgy egy 6'5 magas elkapó nagyon jó lenne, mondjuk képzelj el egy RZ
Matthews-McCoy-Miller-Norwood felállást.
Futásblokkban is kiemelkedő, RZ-ban mind a négy akár elkapni is mehet. "Édes álom" 😊undisputedly
Norwooddal kapcsolatban tévhitben vagy. Írtad róla te is, hogy possession receiver, de nem a fizikális paraméterei miatt lehet ezt ráaggatni. 6-2 magas és 198 font, nagyon messze van ő attól, hogy az olyan típusú elkapók közé lehessen sorolni, akik a fizikális adottságaikból kifolyólag számítanak kiemelkedő red zone célpontnak. Norwood egyébként sem szélső elkapó, ő kimondottan slot receiver.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
matthewstól miért vársz ennyit?braxa88
Először arról,hogy mennyi az "ennyi". Nem várom,hogy Top30 elkapó legyen, azt sem,hogy every down.
Ami nálam már azt jelentené,hogy megérte, az a jó blokkolás a futójátékban, RZ fizikális jelenlét, biztos kezek a LB zónákban, illetve a RZ-ban.

Arra,hogy sikeresen betöltheti ezt a szerepkört, az bíztat, hogy már volt ideje a stábnak nem csak videón, de komplett edzésen is megfigyelni a játékát/mozgását, és ennek fényében nem hoztunk rögtön hasonló kaliberű elkapót.
No meg Mike Will esete és BB "feltalálása" is ad némi okot a bizakodásra az ilyen külkalandorok esetében. Ugye Matthews MVP lett a kanadai ligában mielőtt megsérült.undisputedly
na én pl már megepődnák ha rosterre kerülne 😊braxa88
Hát nyilván az az alja a jövőjének 😀
Egy nagy hátránya van, nevezetesen,hogy ST-hez nem igen tud hozzá járulni.
Amúgy egy 6'5 magas elkapó nagyon jó lenne, mondjuk képzelj el egy RZ
Matthews-McCoy-Miller-Norwood felállást.
Futásblokkban is kiemelkedő, RZ-ban mind a négy akár elkapni is mehet. "Édes álom" 😊
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
matthewstól miért vársz ennyit?braxa88
Először arról,hogy mennyi az "ennyi". Nem várom,hogy Top30 elkapó legyen, azt sem,hogy every down.
Ami nálam már azt jelentené,hogy megérte, az a jó blokkolás a futójátékban, RZ fizikális jelenlét, biztos kezek a LB zónákban, illetve a RZ-ban.

Arra,hogy sikeresen betöltheti ezt a szerepkört, az bíztat, hogy már volt ideje a stábnak nem csak videón, de komplett edzésen is megfigyelni a játékát/mozgását, és ennek fényében nem hoztunk rögtön hasonló kaliberű elkapót.
No meg Mike Will esete és BB "feltalálása" is ad némi okot a bizakodásra az ilyen külkalandorok esetében. Ugye Matthews MVP lett a kanadai ligában mielőtt megsérült.undisputedly
na én pl már megepődnák ha rosterre kerülne 😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
matthewstól miért vársz ennyit?braxa88
Először arról,hogy mennyi az "ennyi". Nem várom,hogy Top30 elkapó legyen, azt sem,hogy every down.
Ami nálam már azt jelentené,hogy megérte, az a jó blokkolás a futójátékban, RZ fizikális jelenlét, biztos kezek a LB zónákban, illetve a RZ-ban.

Arra,hogy sikeresen betöltheti ezt a szerepkört, az biztat, hogy már volt ideje a stábnak nem csak videón, de komplett edzésen is megfigyelni a játékát/mozgását, és ennek fényében nem hoztunk rögtön hasonló kaliberű elkapót.
No meg Mike Will esete és BB "feltalálása" is ad némi okot a bizakodásra az ilyen külkalandorok esetében. Ugye Matthews MVP lett a kanadai ligában mielőtt megsérült.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Kicsit volt időm utána olvasgatni pár picknek.

A maradék 3 draftoltról még nem volt időm "felkészülni".undisputedly
Épp kérni akartam, hogy valaki írjon pár sort a draftoltakról, De Undi gyorsabb volt. Köszönet Neki, Viszont a többiekből sürgősen "felkészülni" . Hajrá 😉

A draftról meg csak annyit szándékosan nem mondok véleményt, majd az idő bebizonyítja mennyire voltak jók a pickek.
( azért az OLine -t erősíthettük volna jobban is )

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
matthewstól miért vársz ennyit?
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kicsit volt időm utána olvasgatni pár picknek. Egy dolgot szeretnék kiemelni: minden picknél írták,hogy volt csapatkapitány, vagy az edzők imádják, mert szorgalmas, lelkes, sőt, sokszor ebből van offfield problémájuk egyes választottaknak. Ergo megint rengeteg olyan játékost hoztunk, akik mentalitásban megfelelnek az "allways comPETE" mantrának, plusz égnek a bizonyítási vágytól.

Plusz, ESPN-en olvastam egy találó gondolatot. Az egyik szaki C- -t adott a draftunkra, de megjegyezte,hogy igazából nehéz egy Hawks draftot osztályozni,mert szerinte nálunk van most aligában a legjobb player development rendszer.

Richardson meglepő volt, mert nem bigbody, intraffic, RZ targetet választottunk, pedig ilyen típusból még voltak bent jó prospectek. Helyette egy "route-runner" jött, akiről a korábban idézett vélemény szerint PC nagyon jó véleménnyel van. "Fürge mint Doug, gyors mint Harvin, akkora zónában kap el,mint Kearse". Igazi outside killer lesz nálunk, egy speedster, egy cover rémálom, separation Hudini 😀
Egyrészt ez a pick nálam azt jelenti,hogy a Matthews-Rice-McCoy hármas képes az elvárt feladatok megoldására, vagy pedig van egy másik B terv.
Ő nálam azonnali impact player, viszont ha korábban viccelődtem a 9ers-nél azzal,hogy akárhány elit célpontjuk lehet,ha kettőig tud csak Capy fiú számolni, akkor azt is el kell mondani, hogy egy bigplay, pályát/védelmet vertikálisan megnyújtó elkapónak csak akkor van értelme a passzjátékban a potenciális mellékhatásain túl(megbontja a védelmet), magyarán csak akkor tud elkapni, ha a falunk nem engedi 2 sec alatt a földbe állítani RW-t.

Britt: Tipikus Hawks féle OL választás. Eddig igen magas pickeket öltünk már a falba, és elmondhatjuk,hogy nem igazán volt eredmény. Nem fogok rosszat mondani az építkezési irányelveinkre, hiszen méltatlan lenne,ha egy TV-ből/netről informálódó amatőr kritizálná a bajnok FO-t, de mint szurkoló az a véleményem, hogy a lehető legjobb falat kellett volna RW és Lynch elé tenni, mert egy Carolina-Rams megint teljesen szétcsapja majd a vonalat, és a 9ers ellen is nehéz lesz támadni.

Cassius Marsh: Nem igen láttam róla olyat, amitől oda lennék. DE és OLB hybrid, igazából ha valahol tudnak neki helyet találni, akkor azok mi vagyunk, de idén szvsz nem kap jelentős snap számot, inkább a lehetséges upside miatt lesz érdekes.

Eric Pinkins FS: 6'3" - 220 lbs.
Ő egy monster mérettel megáldott DB. Kb mindenben egyeznek a méretei Brandon-éval, egy kicsit alacsonyabb, viszont cserébe sokkal gyorsabb. CB-t játszatunk majd vele.
Remélhetőleg hasonlóan élvezetes lesz a játéka. Bevallom én reménykedtem benne,hogy találnak egy BB klónt, vagy legalább próbálkozunk majd vele, mert a mostani keretből hiányzik egy igazi "vaddisznó" CB 😊
Abszolút nem számított kiemelkedő vagy jó prospectnek, de nálunk a legjobb a CB képzés, így esélyes, hogy akár idén kaphat sub csomagokban szerepet,ha megéli a rostert.
Facebook oldalán már április 26.-on vannak képek amin PC-vel és JS-el pózol 😀

Kevin Norwood WR: Egy: 6'2 magas 198 fontos biztos kezű possession elkapó, pont amilyet az első körökben vártunk. Csapatkapitány volt ő is ha jól tudom 😊
Nagyon nagy clutch a hírek szerint, 3rd downoknál megbízható, jól megy fel a labdáért.
Pont egy ilyen elkapóra volt szükségünk. Az,hogy mellette remek csapatember, az csak hab a tortán. A WR sorunk idén végre lehet az átlagosnál jobb, ha mindenki egészséges marad.
Belegondolni is jó, mennyivel nőhet a RZ hatékonyságunk idén.
Egy NFC-Westbe pedig kötelező egy fizikális csapatnak némi tömeggel rendelkeznie az elkapó poszton is.

Kevin Pierre-Louise LB: Pinkins mellett a másik kedvenc D# pick. A SPARQ mérőszáma az összes idén draftra jelentkező játékos közül neki a legjobb!
Ez azt jelenti,hogy a számok alapján ő az idei draft legatletikusabb játékosa!
Borzasztóan jó húzás szerintem. Rendkívül gyors, és needre is jött, kell a depth a LB-sorba, szerintem akár Malcolm helyét is átveheti majd szezon közben a kezdőben.
Hűek maradtunk az elveinkhez és nem adunk alá a LB-jeinknél elvárt tulajdonságokból.

A maradék 3 draftoltról még nem volt időm "felkészülni".
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Eddigi UDFA 2014:
S Dion Bailey, USC
LB Brock Coyle, Montana
TE Chase Dixon, Central Arkansas
QB Keith Price, Washington
OT Garry Gilliam, Penn State
OT Andu Pulu, Eastern Michigan
DE Jackson Jeffcoat, Texas
OG Bronson Irwin, Oklahoma
CB Jimmy LeGree, South Carolina

Bailey, Coyle, Jeffcoat jó nevek.Medvepapa
Jeffcoatot PS-re azonnal 😀😀😀petey
Bevenné a gyomrotok, mi?! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Wilson, Jackson, Daniels, Pryor, Price. QB hegyek. Lesz csata a backup posztért.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
Hát ha megnézzük hogy tavaly hanyadikok voltunk passban akkor logikus richardson és noorvod ,rá fér az erősítés az elkapó sorra
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 920 — Csodabogár
Eddigi UDFA 2014:
S Dion Bailey, USC
LB Brock Coyle, Montana
TE Chase Dixon, Central Arkansas
QB Keith Price, Washington
OT Garry Gilliam, Penn State
OT Andu Pulu, Eastern Michigan
DE Jackson Jeffcoat, Texas
OG Bronson Irwin, Oklahoma
CB Jimmy LeGree, South Carolina

Bailey, Coyle, Jeffcoat jó nevek.Medvepapa
Jeffcoatot PS-re azonnal 😀😀😀

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na, vége a draftnak, egy ideig elemezhetjük majd a játékosokat 😊
Papíron minősítés szempontjából nem zártunk jó draftot, de akkor sem amikor Russel-t. Richardot, a SB MVP-t stbstb hoztuk, szóval nem kell foglalkozni a "szakértőkkel".

Most már teljesebb képet lehet kapni az erőviszonyokról is csoporton és konferencián belül egyaránt. Nekem amúgy az az érzésem,hogy csoporton belül a Cards, konferencián belül pedig a Szentek lesznek akik előre lépnek egy nagyobb méretű lépéssel 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Adham Talaat is hozzátok került, Derrick Coleman nagy örömére


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Eddigi UDFA 2014:
S Dion Bailey, USC
LB Brock Coyle, Montana
TE Chase Dixon, Central Arkansas
QB Keith Price, Washington
OT Garry Gilliam, Penn State
OT Andu Pulu, Eastern Michigan
DE Jackson Jeffcoat, Texas
OG Bronson Irwin, Oklahoma
CB Jimmy LeGree, South Carolina

Bailey, Coyle, Jeffcoat jó nevek.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
Small FB 😊
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Keith Price, a Washington Huskies QB-ja már alá is írt hozzátok udfa-kéntbaggio
Ezeket hol olvasod belinkelnéd ?
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
FS RB a végére. Minek is?
Közben megnéztem Small videóit. Azt a köpcös vaddisznóját! Nem csoda hogy PC-ék behúzták.
Nem mondanám, hogy idén O falat építettünk volna.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Keith Price, a Washington Huskies QB-ja már alá is írt hozzátok udfa-ként


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Norwood így második ránézésre már nem tűnik olyan nagy melléfogásnak. Marsh viszont elég állatnak néz ki. Látok benne fantáziát.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Jimmy Staten ez most komoly???
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pick #132, 4th Round: LB Kevin Pierre-Louis, BC: Szerintem remek depth a LB sorba. Kiemelkedően atletikus, nagyon gyors.









Pick #108, 4th Round: DE/LEO Cassius Marsh, UCLA





Pick #123, 4th Round: WR Kevin Norwood, Alabama



több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Szerintem ezzel a két WR pickkel már Baldwin esetleges, vagy inkább valószínűsíthető távozására készül a stáb, továbbá Rice sem valószínű, hogy hosszú távú megoldást jelentene. A közeljövőben számos alapembernek lejár a szerződése, és az világos, hogy mindenkit nem lehet közülük megtartani. Richardson a méretei ellenére jó szélső elkapó lehet, míg Norwood slot-only játékos, de annak remek project. És egyiküktől sem kell azonnali impact, a Harvin-Baldwin-Kearse-Rice négyes mögött lesz egy évük tanulni.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
tetszett a 4.kör
tate->p-rich
lockette->norwood.
harvin, baldwin, kearse, rice, prich, norwood. 6wr. max norwood ps.braxa88
Bátor tippem,hogy Matthews kiüti Rice-t 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
tetszett a 4.kör
tate->p-rich
lockette->norwood.
harvin, baldwin, kearse, rice, prich, norwood. 6wr. max norwood ps.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Valaki magyarázza meg nekem ezt a picket. Norwood=Harper 2.0? Vagy akkor minek hoztuk vissza Ricet? Totál nem értem ezt.