NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

1 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
Kérdés : Vodafone előfizetés - nem lehet vissza nézni az éjszakai NFL meccset!!!! Se a Tv - médiabox-benne sincsen a műsorújságban, se alkalmazásban.
Tavaly minden éjszakai meccset így néztem vissza.

???????
Ray_bp_Lewis
Akkor a kérdőjelek előtti kérdésedre a válasz: Te tudod, hogyan nézted vissza tavaly.
A fel nem tett kérdésedre válaszoltak többen is; valóban, nem lehet visszanézni a vodánál az NFL meccset.

1 napja
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 162
Nagyon köszönöm a “értékes” hozzászólásokat…
Nem az volt a kérdésem,hogy hogyan vagy hol tudnám nézni,de mind1 .
1 napja
kijo New Orleans Saints 339
Kérdés : Vodafone előfizetés - nem lehet vissza nézni az éjszakai NFL meccset!!!! Se a Tv - médiabox-benne sincsen a műsorújságban, se alkalmazásban.
Tavaly minden éjszakai meccset így néztem vissza.

???????
Ray_bp_Lewis
net4plus.network4.hu/ Itt meg tudod nézni.
1 napja
NB2 New England Patriots 24 247 — nabege2@yahoo.com
Kérdés : Vodafone előfizetés - nem lehet vissza nézni az éjszakai NFL meccset!!!! Se a Tv - médiabox-benne sincsen a műsorújságban, se alkalmazásban.
Tavaly minden éjszakai meccset így néztem vissza.

???????
Ray_bp_Lewis
kb minden héten feljött a téma, de tegnap előtt is, nem olvasod a topicot? 😊
1 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 731 — Saturday Night Lights
Kérdés : Vodafone előfizetés - nem lehet vissza nézni az éjszakai NFL meccset!!!! Se a Tv - médiabox-benne sincsen a műsorújságban, se alkalmazásban.
Tavaly minden éjszakai meccset így néztem vissza.

???????
Ray_bp_Lewis
 nfl-video.com/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 napja
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 162
Kérdés : Vodafone előfizetés - nem lehet vissza nézni az éjszakai NFL meccset!!!! Se a Tv - médiabox-benne sincsen a műsorújságban, se alkalmazásban.
Tavaly minden éjszakai meccset így néztem vissza.

???????
2 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Milyen olcsóbb alternatívák vannak online meccsnézésre jelenleg?
Havi 10k-t nem biztos hogy fizetnék game pass-ra, de a stream-eket sincs kedvem keresgélni.
Bruce
 net4plus.network4.hu/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 napja
mate93 New Orleans Saints 264
Milyen olcsóbb alternatívák vannak online meccsnézésre jelenleg?
Havi 10k-t nem biztos hogy fizetnék game pass-ra, de a stream-eket sincs kedvem keresgélni.
Bruce
 shoppy.gg/product/KJZjWXr
2 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 245
Milyen olcsóbb alternatívák vannak online meccsnézésre jelenleg?
Havi 10k-t nem biztos hogy fizetnék game pass-ra, de a stream-eket sincs kedvem keresgélni.
Bruce
Jags topik, ppistike hozzászólását ajánlom
2 napja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 483 — Sic semper tyrannis!
Milyen olcsóbb alternatívák vannak online meccsnézésre jelenleg?
Havi 10k-t nem biztos hogy fizetnék game pass-ra, de a stream-eket sincs kedvem keresgélni.
22 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 715 — Apu ökölbeszorított keze
Béna voltam pedig kb 2 éve nincs game passom de ma a revolutrol levont a dazn 53e ft-ot. Okay elfogadom de ha belépek akkor havi díjat akar a rendszer!!
Most mi a fasz van?

1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 823
Én kíváncsiságból lemondtam az évek óta tartó Game Pass előfizum mit lépnek erre, dobtak nekem egy emailt, hogy 42-ért újra visszamehetek.

53.790 helyett 42.792 az ára így nekem, elő is fizettem. 😃

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
1 hónapja
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Én is töröltem az automata hosszabítást..akkor majd idővel..vissza - vissza nézek aug.01. után.
Köszi az infót 😊


1 hónapja
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Sziasztok ! Segitséget szeretnék kérni... évek óta NFL Gamepass-en nézem a meccseket..a 3 részletben fizetős változatban..tavaly ugye a DAZN átvette a bulit és nem szarozott augusztusban lerántotta egyben a teljes éves előfizetést 50e kemény magyar forintott...idén hogy ne kerüljek hasonló helyzetben elkezdtem keresgetni hol tudnám átállítania régi verzióra / 3 részletes /, de sehol nem találom. Kérdésem én vagyok vakon vagy a DAZN-nál nincs is ilyen opció ? Köszi előre is 😊
Keano
Szia,

Én 4 részletben fizettem az idei előfieztést is, létezett ilyen opció. Azt hiszem, tavaly én is szívtam vele, mert ilyen váltás opciót nem találtam,.

Már nem emlékszem,hogy amikor a My Account-NFL Subscription menüben töröltem az automata hosszabbítást és egy-két nap múlva újraindítottam, változást ajánlott-e de inkább az rémlik,hogy visszamondtam, és Aug 1-e után egy nappal újra előfizettem, ott volt ilyen opció.

Egyébként egy hete küldtek ki egy promo-t,hogy havi (idén már csak 6*10000ft opciót ajánlottak a 4*12500ft helyett) 10000Ft helyett ha nyomok, 7999ft/hó-ért előfizethető a következő csomag.
2 hónapja
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Sziasztok ! Segitséget szeretnék kérni... évek óta NFL Gamepass-en nézem a meccseket..a 3 részletben fizetős változatban..tavaly ugye a DAZN átvette a bulit és nem szarozott augusztusban lerántotta egyben a teljes éves előfizetést 50e kemény magyar forintott...idén hogy ne kerüljek hasonló helyzetben elkezdtem keresgetni hol tudnám átállítania régi verzióra / 3 részletes /, de sehol nem találom. Kérdésem én vagyok vakon vagy a DAZN-nál nincs is ilyen opció ? Köszi előre is 😊


6 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 244 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
/Off/
Valaki tud tenisz streamet adni?
A sportshub-ot szoktam használni, de egyre több a probléma.

Köszi
6 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 765 — Bla, bla, bla
Nem tudom nézi-e ezt a topciot valaki ilyenkor, de ugye jól látom, hogy DAZN SB streamet (1 dolcsis) nem kell külön lemondani? Mivel gondolom egyszeri alkalom volt, tehát nem fog a kövi hónapban bármit levonni a kártyámról? Nem is látok lemondás opciót, de gondoltam biztosra megyek..Köszi!
bbebop
Automatikusan megszűnik, nem fog vonni semmi pénzt...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
6 hónapja
bbebop Green Bay Packers 4
Nem tudom nézi-e ezt a topciot valaki ilyenkor, de ugye jól látom, hogy DAZN SB streamet (1 dolcsis) nem kell külön lemondani? Mivel gondolom egyszeri alkalom volt, tehát nem fog a kövi hónapban bármit levonni a kártyámról? Nem is látok lemondás opciót, de gondoltam biztosra megyek..Köszi!
6 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 861
Az egyszeri akciók év közben jól működtek-le sem kell mondani- egyszeri alkalom.
ozibozi
Köszi, be is lőttem TV-re.
Mondjuk nem értem, hogy miért július végéig él az előfizetés, de nekem ez így is ok.
Csak ne felejtsem el lemondani 😀
Lúdas Solymi
Így meg tudod nézni rajta, pl. a Draftot, tiszta haszon! 😉
nagir
Patses, irreleváns a draft.
Őszentsége Sobri Jóska
Jah, pont most az, új HC-val, stábbal és 1/3-as pickkel 😀
6 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
Az egyszeri akciók év közben jól működtek-le sem kell mondani- egyszeri alkalom.
ozibozi
Köszi, be is lőttem TV-re.
Mondjuk nem értem, hogy miért július végéig él az előfizetés, de nekem ez így is ok.
Csak ne felejtsem el lemondani 😀
Lúdas Solymi
Így meg tudod nézni rajta, pl. a Draftot, tiszta haszon! 😉
nagir
Patses, irreleváns a draft.

6 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 765 — Bla, bla, bla
Az egyszeri akciók év közben jól működtek-le sem kell mondani- egyszeri alkalom.
ozibozi
Köszi, be is lőttem TV-re.
Mondjuk nem értem, hogy miért július végéig él az előfizetés, de nekem ez így is ok.
Csak ne felejtsem el lemondani 😀
Lúdas Solymi
Így meg tudod nézni rajta, pl. a Draftot, tiszta haszon! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
6 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 861
Az egyszeri akciók év közben jól működtek-le sem kell mondani- egyszeri alkalom.
ozibozi
Köszi, be is lőttem TV-re.
Mondjuk nem értem, hogy miért július végéig él az előfizetés, de nekem ez így is ok.
Csak ne felejtsem el lemondani 😀
6 hónapja
ozibozi New York Giants 16 452
Az egyszeri akciók év közben jól működtek-le sem kell mondani- egyszeri alkalom.
6 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 861
Sziasztok,

Ha jól látom, akkor a DAZN-on lehet venni "előfizetést" az SB-re.
Mennyire gördülékeny most már ez, mert ahogy látom másnak is volt vele problémája.
Illetve a lemondás is egyszerű?
7 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 765 — Bla, bla, bla
@csebi Szvsz a gov.hu-s email címed alapján tuti kémnek néztek, aztán inkább ignoráltak...😉😜🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!