Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Egyébként tényleg elég rossz ez a Kék meg Piros felosztás. A Kék lehetne mondjuk a Kurva jók mínusz Amadeus, a Piros meg a Többiek 😀Eazzy
😂 😂 😂


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Egyébként tényleg elég rossz ez a Kék meg Piros felosztás. A Kék lehetne mondjuk a Kurva jók mínusz Amadeus, a Piros meg a Többiek 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
ha addig laby nem jelentkezik nálam hogy elkenjen én vevő leszek rá 😀eaglesmcnabb
na jelentkezett? 😀Duff
ja. 😀 de később még jáChatunk 😀eaglesmcnabb
oks akkor majd szólj
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Esetleg éjfél körül majd valaki?

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
bowl-kek
bowl-piros

?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valaki egy meccs negyedora mulva? ^^Duff
ha addig laby nem jelentkezik nálam hogy elkenjen én vevő leszek rá 😀eaglesmcnabb
na jelentkezett? 😀Duff
ja. 😀 de később még jáChatunk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Két főcsoportnak akkor lehetne csinalni hamachis szobákat.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
valaki egy meccs negyedora mulva? ^^Duff
ha addig laby nem jelentkezik nálam hogy elkenjen én vevő leszek rá 😀eaglesmcnabb
na jelentkezett? 😀
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egyetértek labyval, lehet hogy Ford és Heyward-bey csak 81esek, amikor 97-98 az ACC és SPD + 97 Campbell THP-ja így lehet majd küldeni a jó kis hosszúpasszokat.Sebii
Nem arról van szó hogy csak azt nézem hogy hanyas az OVR, bár egy 75-ös Guard sosem fog úgy blokkolni mint mondjuk egy 90-es, AWR ide vagy oda. Meg aztán lehet dobálni ha nem védik meg az irányítót.
Lehet itt fényezni mondjuk a Hawks-t csak amikor 31 emberből egynek se kellett akkor fölösleges 😊 Sőt, Tavarisz sem fogja a 74-es dobáspontosságával odadobni soha a büdös életben mint Peyton. És megint nem néztem az AWR-t.eaglesmcnabb
Egy 75-ös guard is lehet jobb játékos, mint egy 90-es. Persze ez ritkábban van, de ha belegondolsz egy vén kecske akinek már a spd-acc-strong trió mind visszafejlődött de az AWR 99 meg a blokkok is 90+ba vannak akkor lehet 90-es ovr-ja simán.
Viszont ha franchise ligába draftolsz egy 75-ös rookie-t akinek jó a gyorsulása (futáshoz kell), plusz van egy 95 strong-ja mellette 88 körüli blokkok mellette 50 awr, nálam már is a rookie a jobb falember.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
vki 1 meccset?

lehetőleg ne riválisAmadeus91
Pedig épp akartam jelentkezni 😊 egy kis erőfelmérőre 😊gravedigger
annak annyira nincs értelme 😀shawnka
Miért ? 😊 Le lehet azért szűrni hogy kb mire számithat az ember majd élesben 😊
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
vki 1 meccset?

lehetőleg ne riválisAmadeus91
Pedig épp akartam jelentkezni 😊 egy kis erőfelmérőre 😊gravedigger
tolunk egyet?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
vki 1 meccset?

lehetőleg ne riválisAmadeus91
Pedig épp akartam jelentkezni 😊 egy kis erőfelmérőre 😊gravedigger
annak annyira nincs értelme 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
vki 1 meccset?

lehetőleg ne riválisAmadeus91
Pedig épp akartam jelentkezni 😊 egy kis erőfelmérőre 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
vki 1 meccset?

lehetőleg ne rivális

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
mert majd minden játékos hirtelen 85+ ovr-t fog kapni? 😀Amadeus91
nem, de miattam mindenki úgy funkcionál, mintha 99-es lenne 😛 ask Kendi 😀shawnka
Hát szerintem egy kicsit elhamarkodtad ezt a kijelentést. 😀Vadkender
másik playbook 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyetértek labyval, lehet hogy Ford és Heyward-bey csak 81esek, amikor 97-98 az ACC és SPD + 97 Campbell THP-ja így lehet majd küldeni a jó kis hosszúpasszokat.Sebii
küldheted DHB-nek, csak nem fogja megfogni.Amadeus91
Eddig gép elleni meccseken azért nem volt rossz.Sebii
Online azért más 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valaki egy meccs negyedora mulva? ^^Duff
ha addig laby nem jelentkezik nálam hogy elkenjen én vevő leszek rá 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
hiába, majd amikor én irányítom a 'Hawkst, akkor meg így fog állni kis szád: 😕shawnka
mert majd minden játékos hirtelen 85+ ovr-t fog kapni? 😀Amadeus91
nem, de miattam mindenki úgy funkcionál, mintha 99-es lenne 😛 ask Kendi 😀shawnka
Hát szerintem egy kicsit elhamarkodtad ezt a kijelentést. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
valaki egy meccs negyedora mulva? ^^
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Egyetértek labyval, lehet hogy Ford és Heyward-bey csak 81esek, amikor 97-98 az ACC és SPD + 97 Campbell THP-ja így lehet majd küldeni a jó kis hosszúpasszokat.Sebii
küldheted DHB-nek, csak nem fogja megfogni.Amadeus91
Eddig gép elleni meccseken azért nem volt rossz.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyetértek labyval, lehet hogy Ford és Heyward-bey csak 81esek, amikor 97-98 az ACC és SPD + 97 Campbell THP-ja így lehet majd küldeni a jó kis hosszúpasszokat.Sebii
Nem arról van szó hogy csak azt nézem hogy hanyas az OVR, bár egy 75-ös Guard sosem fog úgy blokkolni mint mondjuk egy 90-es, AWR ide vagy oda. Meg aztán lehet dobálni ha nem védik meg az irányítót.
Lehet itt fényezni mondjuk a Hawks-t csak amikor 31 emberből egynek se kellett akkor fölösleges 😊 Sőt, Tavarisz sem fogja a 74-es dobáspontosságával odadobni soha a büdös életben mint Peyton. És megint nem néztem az AWR-t.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A blogon is lehet majd követni a ligát ?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Egyetértek labyval, lehet hogy Ford és Heyward-bey csak 81esek, amikor 97-98 az ACC és SPD + 97 Campbell THP-ja így lehet majd küldeni a jó kis hosszúpasszokat.Sebii
küldheted DHB-nek, csak nem fogja megfogni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Egyetértek labyval, lehet hogy Ford és Heyward-bey csak 81esek, amikor 97-98 az ACC és SPD + 97 Campbell THP-ja így lehet majd küldeni a jó kis hosszúpasszokat.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Laby - Divat döntőt most borítékolom.szaba
Challenge accepted 😀Pocs
jól tudom hogy te vagy az eddigi egyetlen veretlen? 😀
Mondjuk a Cincy nem biztos hogy előny lesz majd egy Indy vagy egy MIN ellen

mondjuk vicc hogy egy ilyen szezon után az Indynek 90es OVR-ja van míg a Seattlenek 82-es...eaglesmcnabb
Egyébként (nem okoskodni akarok) ovr-t felejtsétek el. Semmit sem lehet leszűrni belőle, csak azt hogy mennyire tapasztalt (awr) a csapat. Mivel az ovr számítás nagy része az awr-ből adódik.
Százszor fontoasabb az adott posztjának megfelelő tulajdonság. Gondolok itt SPD, ACC, STR, CTH, JUMP... magasság! és egyebek.
Nem azt mondom hogy az awr semmit sem számít (én mondjuk 1 posztot leszámítva nem foglalkozok vele) mivel akkor többen nem értenének egyet, csak a lényeg hogy ovr-t felejtsétek el. 😊