Skichallenge 2012

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Van ilyen idén is. Első pálya Beaver Creek, jövő 7 végén lesz a verseny. Eddig 2:04:1-nél járok, de van még benne 1-2 másodperc.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Bormio a kedvenc pályám, de idén kicsit túl könnyűre sikeredett, nem igazán áll össze.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mentem egy 2:06:5-ös időt másodikra 😀 sikerült jól elkapni a második-harmadik időmérő (33-53 sec) közti részt, az a szektor mindig a legnehezebb számomra.
29/45-tel toltam, és hiba is volt benne, minimum 1-1.5 másodperc benne van azért.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
tippek trükkök jótanácsok? 😀
Ski Racing 2006-tal nyomtam anno sokat, kipróbálnám már ezt is újra 😊kaszo
 rudi.selfip.org/en/Bormio - itt a ranking alatt látszik mivel mennek a profik.. mindig érdemes plusz 2-3 curve-vel "nyitni", és a megfelelő arányban (tehát itt mondjuk 3-4 grippel), a speedre pedig ami marad.. aztán ahogy szokja a

Én játszottam, szegény Schlecket eléggé begyalultam Grödenben.. 😛 a bormióit annyira nem szeretem de megyek egy-két kört asszem azért vele.
Csakis Wengen 😊Igor
köszi, ezzel a beállítással le tudtam menni 2:07.1-re, de azóta ennyit se tudok menni újra, nemhogy javítani 😀 ez nem az én pályám lesz 😊
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
tippek trükkök jótanácsok? 😀
Ski Racing 2006-tal nyomtam anno sokat, kipróbálnám már ezt is újra 😊kaszo
 rudi.selfip.org/en/Bormio - itt a ranking alatt látszik mivel mennek a profik.. mindig érdemes plusz 2-3 curve-vel "nyitni", és a megfelelő arányban (tehát itt mondjuk 3-4 grippel), a speedre pedig ami marad.. aztán ahogy szokja a

Én játszottam, szegény Schlecket eléggé begyalultam Grödenben.. 😛 a bormióit annyira nem szeretem de megyek egy-két kört asszem azért vele.
Csakis Wengen 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kijött egy új pálya, könnyebbnek tűnik az előzőnél.
Játszik még valaki? 😊kaszo
Én nyomtam benne egy két futamot, de kicsit elment a kedvem a játéktól. 2:08-at mentem azt hiszem csak.

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Kijött egy új pálya, könnyebbnek tűnik az előzőnél.
Játszik még valaki? 😊
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
tippek trükkök jótanácsok? 😀
Ski Racing 2006-tal nyomtam anno sokat, kipróbálnám már ezt is újra 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Verjen már meg valaki, hogy legyen motivation. 😀 😛
FSchleck néven vagyok bent, őt kéne bealáznotok. 😊Schleck
Ne aggódj, ami késik nem múlik, a versenyre simán elkaplak.. sokat SWTOR-oztam mostanában, el is felejtettem, hogy kezdődik 😕
Megnéztem.. hát a pálya eleje borzalmas, az első szakaszon adok neked 3-4 tizedet általában 😛, és 1.23.6-1.23.9 között szoktam a két borzasztó sikánhoz érkezni. 😊
A második már megvan, az elsőt még nem tudtam bevenni, mert valami hihetetlen kreténéles szökben tudsz ott jönni.
És ott szoktam ált 1-1.5 másodpercet eldobni.

De ne aggódj, a 2:08 alja/közepe meglesz versenyre 😛

szerk: tessék 13 ezred.. és minimum egy másodpercet bennehagytam 😛 😛 😛Igor
Az első rész már megvan, ott tudok legalább egálba jönni veled, és az utolsó nehéz kanyarra még mindig rá tudok úgy fordulni, hogy egy fél másodpercet nyerjek a végén. Most az elején lévő nagy ugrató utáni S kanyarom esett szét, azt nagyon nem érzem. De holnap visszavágok, ne aggódj. 😊 😛Schleck
Tényleg, mi történt a visszavágással? 😀Igor
Köcsög vizsgaidőszak elvette minden időmet az ilyen hasznos dolgokról. 😀
És ráadásul, mikor megpróbáltam, akkor sem ment, szóval valszeg már nem fogok Val Gardénázni. Majd a következőn. 😊

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Verjen már meg valaki, hogy legyen motivation. 😀 😛
FSchleck néven vagyok bent, őt kéne bealáznotok. 😊Schleck
Ne aggódj, ami késik nem múlik, a versenyre simán elkaplak.. sokat SWTOR-oztam mostanában, el is felejtettem, hogy kezdődik 😕
Megnéztem.. hát a pálya eleje borzalmas, az első szakaszon adok neked 3-4 tizedet általában 😛, és 1.23.6-1.23.9 között szoktam a két borzasztó sikánhoz érkezni. 😊
A második már megvan, az elsőt még nem tudtam bevenni, mert valami hihetetlen kreténéles szökben tudsz ott jönni.
És ott szoktam ált 1-1.5 másodpercet eldobni.

De ne aggódj, a 2:08 alja/közepe meglesz versenyre 😛

szerk: tessék 13 ezred.. és minimum egy másodpercet bennehagytam 😛 😛 😛Igor
Az első rész már megvan, ott tudok legalább egálba jönni veled, és az utolsó nehéz kanyarra még mindig rá tudok úgy fordulni, hogy egy fél másodpercet nyerjek a végén. Most az elején lévő nagy ugrató utáni S kanyarom esett szét, azt nagyon nem érzem. De holnap visszavágok, ne aggódj. 😊 😛Schleck
Tényleg, mi történt a visszavágással? 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Verjen már meg valaki, hogy legyen motivation. 😀 😛
FSchleck néven vagyok bent, őt kéne bealáznotok. 😊Schleck
Ne aggódj, ami késik nem múlik, a versenyre simán elkaplak.. sokat SWTOR-oztam mostanában, el is felejtettem, hogy kezdődik 😕
Megnéztem.. hát a pálya eleje borzalmas, az első szakaszon adok neked 3-4 tizedet általában 😛, és 1.23.6-1.23.9 között szoktam a két borzasztó sikánhoz érkezni. 😊
A második már megvan, az elsőt még nem tudtam bevenni, mert valami hihetetlen kreténéles szökben tudsz ott jönni.
És ott szoktam ált 1-1.5 másodpercet eldobni.

De ne aggódj, a 2:08 alja/közepe meglesz versenyre 😛

szerk: tessék 13 ezred.. és minimum egy másodpercet bennehagytam 😛 😛 😛Igor
Az első rész már megvan, ott tudok legalább egálba jönni veled, és az utolsó nehéz kanyarra még mindig rá tudok úgy fordulni, hogy egy fél másodpercet nyerjek a végén. Most az elején lévő nagy ugrató utáni S kanyarom esett szét, azt nagyon nem érzem. De holnap visszavágok, ne aggódj. 😊 😛

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Verjen már meg valaki, hogy legyen motivation. 😀 😛
FSchleck néven vagyok bent, őt kéne bealáznotok. 😊Schleck
Ne aggódj, ami késik nem múlik, a versenyre simán elkaplak.. sokat SWTOR-oztam mostanában, el is felejtettem, hogy kezdődik 😕
Megnéztem.. hát a pálya eleje borzalmas, az első szakaszon adok neked 3-4 tizedet általában 😛, és 1.23.6-1.23.9 között szoktam a két borzasztó sikánhoz érkezni. 😊
A második már megvan, az elsőt még nem tudtam bevenni, mert valami hihetetlen kreténéles szökben tudsz ott jönni.
És ott szoktam ált 1-1.5 másodpercet eldobni.

De ne aggódj, a 2:08 alja/közepe meglesz versenyre 😛

szerk: tessék 13 ezred.. és minimum egy másodpercet bennehagytam 😛 😛 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Verjen már meg valaki, hogy legyen motivation. 😀 😛
FSchleck néven vagyok bent, őt kéne bealáznotok. 😊

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
itt nem tudod visszakeresni? 😀kristof
Nem egy rossz ötlet. 😀
A most a  rudi.selfip.org/ -on kommentekben írt 24-38-38 nem tűnik rossznak, összejött egy 2:11.7 úgy, hogy az utolsó nehéz kanyarkombinációt még nagyon nem érzem.Schleck
Látom sikerült megoldanod azt is, a te időd ellen megyek és hirtelen előtűnt egy 2:09-es idő a 2:11 helyett. Amúgy 2:12.4-ig eljutottam, de az uccsó 2 kanyarkombi nem megy fékezés nélkül (még)Shilkor
Igen, ezt a hirtelen 2:09-es időt közben sikerült összehoznom. 😀
Végre egyszer jól sikerült az utolsó necces kanyarkombi, és emiatt 1 mp-et sikerült hoznom az utolsó könnyű szakaszban. 😊
Egyébként azt úgy érdemes, hogy a jobbos előtt kimész balra és még a bukkanó előtt fékezve befordulsz egyet hirtelen és a balosra így már simán rá tudsz fordulni egész gyorsan is.

több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
itt nem tudod visszakeresni? 😀kristof
Nem egy rossz ötlet. 😀
A most a  rudi.selfip.org/ -on kommentekben írt 24-38-38 nem tűnik rossznak, összejött egy 2:11.7 úgy, hogy az utolsó nehéz kanyarkombinációt még nagyon nem érzem.Schleck
Látom sikerült megoldanod azt is, a te időd ellen megyek és hirtelen előtűnt egy 2:09-es idő a 2:11 helyett. Amúgy 2:12.4-ig eljutottam, de az uccsó 2 kanyarkombi nem megy fékezés nélkül (még)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
itt nem tudod visszakeresni? 😀kristof
Nem egy rossz ötlet. 😀
A most a  rudi.selfip.org/ -on kommentekben írt 24-38-38 nem tűnik rossznak, összejött egy 2:11.7 úgy, hogy az utolsó nehéz kanyarkombinációt még nagyon nem érzem.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
itt nem tudod visszakeresni? 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elkezdtem én is, eddig 2:14,5 sikerült de van még benne bőven mindenhol, csak nem tudom összerakni, főleg a vége homály... Shilkor
Második futásra 2.13.660. Az viszont elég szomorú, hogy a pálya egy centit nem változott tavaly óta. Valaki emlékszik a tavalyi ideális beállításokra vagy az oldalra, ahol a profik beállításai látszódnak?

több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Elkezdtem én is, eddig 2:14,5 sikerült de van még benne bőven mindenhol, csak nem tudom összerakni, főleg a vége homály...
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jó hogy szólsz.. muszáj lesz, bár idén semminullazérusmínusz időm lesz kb 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ma jött ki az idei! Fogja tolni valaki idén is? 😊

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egyet mentem, sajnos eszembe jutott a pálya tavalyról, utálom. Nekem ez a kör kimarad. 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én IRL skichallenge-t nyomok Semmeringen, szóval nem sokat leszek IRL verseny alatt.

A klasszikus 35-42-vel mentem a rekordomat... de bőven lehet még másodperceket javítanom 2.10 közepi időt a minimum elvárás), ajánlom a rudi selfip oldalt.. a nagymenők asszem 24-41 környékével nyomulnak.. nekem az kicist sok de 27/28-as curve-vel még nekem is menni fog sztem 😊Igor
Oh, jól megy. 😊

28-cal valóban hatékonyabb a dolog, egy 6 tizedes javulás, úgy hogy még azért érzek benne javítanivalót bőven. Csak jöjjenek már a többiek is!! 😀Schleck
Sztem 10-13 nem lesz elég a havon, lejjebb kell menned curve-vel 😉 (elég pocsék menet volt egyelőre 2:16-on belüli benne lenne.. talán megyek még majd egy-kettőt ha megszorongatsz 😊)Igor
Elvileg van valaki top 100-ban 10-13-mal is, de igazad lehet ebben. 😊
Mára viszont befejeztem, egyszerűen most nem tudok ennél jobbat, a 3. szektorban(nagy ugrató utáni s kanyarral kezdődik) a mostani időd is ver rám vagy fél másodpercet folyamatosan. Majd holnap tanulás szünetében megpróbálok feljebb kapaszkodni. 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Végre basszus. 😀
Ma bekapcsolom a játékot és első menetre 2:12,396. 😊
Ez 34-43-as beállítással sikerült. Igor, te mivel mész?Schleck
Én IRL skichallenge-t nyomok Semmeringen, szóval nem sokat leszek IRL verseny alatt.

A klasszikus 35-42-vel mentem a rekordomat... de bőven lehet még másodperceket javítanom 2.10 közepi időt a minimum elvárás), ajánlom a rudi selfip oldalt.. a nagymenők asszem 24-41 környékével nyomulnak.. nekem az kicist sok de 27/28-as curve-vel még nekem is menni fog sztem 😊Igor
Oh, jól megy. 😊

28-cal valóban hatékonyabb a dolog, egy 6 tizedes javulás, úgy hogy még azért érzek benne javítanivalót bőven. Csak jöjjenek már a többiek is!! 😀Schleck
Sztem 10-13 nem lesz elég a havon, lejjebb kell menned curve-vel 😉 (elég pocsék menet volt egyelőre 2:16-on belüli benne lenne.. talán megyek még majd egy-kettőt ha megszorongatsz 😊)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ránézek, tőlem ne várjatok űridőket. 😀