Skichallenge 2012

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem megy most már. Kibaszott görcsössé válok. Próbálkozom egy csomó beállítással, de nem.
Majd meglátjuk Wengen milyen lesz. Arra lesz idő rákészülni
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, kiprobaltam ezt az igen durva 11-16-os beallitast is.. ha sikerul korbetekerni a kanyaroknal, egesz zuzos idot is ki lehet hozni vele - glideoltam egy 2:12:7-et. 😊 Ebbol mar szinte semmit, 1-2 tizedet talan.. a Military Bowlig megyek egy-kettot meg.. ha ez nem eleg a TOP 10k-hoz, akkor semmi.

Egesz jo vagy Tibi, egy szektoron belul, kb. 15 sec alatt bukod be a 7 tizedet amugy, az utolso szektorban mar jol csinalod, ott ugyanazt mentuk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
6-10-35? 😛 ez mi?haromt
Ez a halado beallitas.. ezzel is alazlak 😛

A lenyeg nem az osszpontszam, hanem a harom jellemzo aranya! 12-18-70 = 6-9-35.. es a 2-3-12 is nagyon hasonlo.
A profik szoktak ilyenekkel trukkozni, asszem az elozo palyan is igy nyertek meg 3-4 tizedet a vegen.. valami ilyen beallitassal.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
6-10-35? 😛 ez mi?
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
azzal. a középső részen verek is rád egy csomót. aztán 2 laposon lévő időmérő között elszáll az előnyöm...haromt
Igen, en eloszor 12-19-cel nyomultam.. aztan valtottam asszem 6-10-35-re. Ez volt a titok, most ezzel tuti lehagysz majd. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azzal. a középső részen verek is rád egy csomót. aztán 2 laposon lévő időmérő között elszáll az előnyöm...
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
nagyon szorongatom igort pedig tök más íveken megyünk. a végén vagyok még mindig láma, meg az elején gyorsabb igor léce gondolomharomt
Mivel nyomulsz, meg mindig 13-21-gyel? Ha igen, akkor max respect.. nekem azzal, 2:14 ala sem sikerult 😕 viszont talaltam, egy igen jo beallitast.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagyon szorongatom igort pedig tök más íveken megyünk. a végén vagyok még mindig láma, meg az elején gyorsabb igor léce gondolom
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Következő pálya mikor lesz elérhető?Sebii
ha vege a versenynek + 1 nap kb
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Következő pálya mikor lesz elérhető?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2:13.624
megint sikerült bemennem 10 000-be 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
thx. a 13-21-66 jó
de egy kurva szar menettel sikerült bemennem top 10k-ba időlegesen.
1 mp-nél több van benne még szerintem. Olyan 2:13 valamennyi
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
valaki mondjon már egy rendes beállítást a hóra. rudi sajnos megint nem műxik és kurvára nem találom a rendesetharomt
13-21 v. 12-19

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
http://forum.ski-challenge.info/index.php/topic,2339.0.html
Itt nézted?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valaki mondjon már egy rendes beállítást a hóra. rudi sajnos megint nem műxik és kurvára nem találom a rendeset
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
havas a verseny. broáf
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
en azert nezem a ghostot mert latom h milyen helyeken hogy lehet faragni az utvonalat
meg azert is mert huz magavalFake
Szélárnyékban könnyű.
Egyébként szerintem is meg lehet nagyjából jegyezni pár menetből az útvonalat, és utána amit kitalálsz magadnak, lehet pontosítani. Ha már úgy érzed, hogy ezen az úton nem tudsz jobbat menni, akkor érdemes még egyszer átnézni valami szuper útvonalat. Legalábbis én így szoktam. 😊F.Schleck
de ez olyan retek pálya hogy alapból nem tudom hol melyik a helyes ív. ezért megyek a ghost nyomában.
mondjuk itt pont nem, mert nem mentem egyet sem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
en azert nezem a ghostot mert latom h milyen helyeken hogy lehet faragni az utvonalat
meg azert is mert huz magavalFake
Szélárnyékban könnyű.
Egyébként szerintem is meg lehet nagyjából jegyezni pár menetből az útvonalat, és utána amit kitalálsz magadnak, lehet pontosítani. Ha már úgy érzed, hogy ezen az úton nem tudsz jobbat menni, akkor érdemes még egyszer átnézni valami szuper útvonalat. Legalábbis én így szoktam. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
en azert nezem a ghostot mert latom h milyen helyeken hogy lehet faragni az utvonalat
meg azert is mert huz magaval
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem is neked ment 😛 sokan írták hogy nézik a ghostot közben ami aztán lehagyja
egyébként én is a saját legjobb ellen szeretek. néha itteni legjobb ellen. ez a hó-bormio meg kurvára nem az én világom. harmadik vagyok de 2mpnél is több hátránnyal-
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
igazából menet közben nézni a ghostot a legértelmetlenebb dolog. nem tudsz figyelni a saját menetedre.
sokkal egyszerűbb megnézni előtte a menetét és csak az ideje ellen menni.haromt
Hol írtam, hogy menet közben nézem? Group race közben amúgy sem lehetne a bestet nézni szerintem. Egyébként általában a saját legjobb időm ellen szeretek menni, mert más esetén nem tudom, hogy ő melyik részen jó mondjuk. Így pedig látom, hogy melyik szakaszt rontottam el.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igazából menet közben nézni a ghostot a legértelmetlenebb dolog. nem tudsz figyelni a saját menetedre.
sokkal egyszerűbb megnézni előtte a menetét és csak az ideje ellen menni.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, sikerült egy aránylag értelmes időt mennem, de nem hiszem, hogy ennél tudnék sokkal jobbat. Néztem a best ghostot, és az, ahogy havon ment, nagyon nem az én stílusom.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
17-13-70 beállítással bementem 2:20 alá! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Először is kösz a meghívót haromt! 😊

Másodszor, alig tudok valakit megközelíteni 😀
10 mp a hátrányom legalább, de legalább könnyedén lemegyek, bár most már olyan a beállítás, hogy nehéz kanyarodni, de a sebesség mégis alacsony...Bruce
használd a classicot. azzal simán lemész 2:20 körül