Skichallenge 2012

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Először is kösz a meghívót haromt! 😊

Másodszor, alig tudok valakit megközelíteni 😀
10 mp a hátrányom legalább, de legalább könnyedén lemegyek, bár most már olyan a beállítás, hogy nehéz kanyarodni, de a sebesség mégis alacsony...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
remélem nem lesz havas mert azt kurvára nem érzem. Viszont a naposban még érzek legalább 1 MP-et. ami esetleg top 10k-ra is jó lehet
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
2:13,8. Még megvan több, mint a fele menetem, de nem megyek majd csak akkor ha valaki megközelít. Két tizedet hagytam a felső két szektorban, meg egyet az utolsó részben, 2:13,5-nél jobbat nem fogok tudni menni, ez biztos. Remélem havas verseny lesz, így nem annyira gáz Bormio.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
2:15.0 elsőre. A tíz perce ment egyéni rekordomnál fél másodperccel jobb. Azt hiszem, msot egy darabig nem is próbálkozom, úgysem fog sikerülni megdönteni. 😊

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Minden low vagy off így is...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát jó, azt hiszem a havas versenyeket én a jövőben kihagyom. Borzasztó mód szaggat a játék, ha havas pályán megyek. 😕Mikey
vedd lejebb a grafikát
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Hát jó, azt hiszem a friss havas versenyeket én a jövőben kihagyom. Borzasztó mód szaggat a játék, ha hóesésben megyek. 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
este hó.
csak mert sanszos hogy a verseny is az lesz
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bruce91 a nevem, majd nézem a dolgokat, de mostanában nem játszottam, de majd figyelek 😀Bruce
ment egy meghívó
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Bruce91 a nevem, majd nézem a dolgokat, de mostanában nem játszottam, de majd figyelek 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most bennem volt egy 2:05-ös idő, de ellúzerkedtem a végén.
5 tized előnyöm volt s.gergo-re és a laposon kimentem a susnyába
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A mai nap tanulsága: ne versenyezz 23 óra után, mert úgyis elb_szod.

Utolsó még úgyse voltam. :cool:Mikey
Csak azért sikerült eme bravúrt összehoznod mert a laptopomon laggolt a játék úgyhogy hagytam a francba, az asztalin meg már inkább maddeneztem 😊 Egyébként enyém lenne valószínű a megtisztelő cím...Rataccess
nekem meg gecire idegelő a játék, inkább hagytam a rákba. Naposon jó beállításom van legalább, itt még az sem 😀eaglesmcnabb
Egyébként már van Rudolf, de a második majdnem telibe az én beállításom napon. 😊

szerk: Egyébként új ruha, új első hely. Bár nem hiszem, hogy sokáig fog élni. 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
A mai nap tanulsága: ne versenyezz 23 óra után, mert úgyis elb_szod.

Utolsó még úgyse voltam. :cool:Mikey
Csak azért sikerült eme bravúrt összehoznod mert a laptopomon laggolt a játék úgyhogy hagytam a francba, az asztalin meg már inkább maddeneztem 😊 Egyébként enyém lenne valószínű a megtisztelő cím...Rataccess
nekem meg gecire idegelő a játék, inkább hagytam a rákba. Naposon jó beállításom van legalább, itt még az sem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
A mai nap tanulsága: ne versenyezz 23 óra után, mert úgyis elb_szod.

Utolsó még úgyse voltam. :cool:Mikey
Csak azért sikerült eme bravúrt összehoznod mert a laptopomon laggolt a játék úgyhogy hagytam a francba, az asztalin meg már inkább maddeneztem 😊 Egyébként enyém lenne valószínű a megtisztelő cím...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
A mai nap tanulsága: ne versenyezz 23 óra után, mert úgyis elb_szod.

Utolsó még úgyse voltam. :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
untam a versenyt. inkább napon mentem egy 2:06:665-öt 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
én annak örülök h sikerült 2.15 alá bemennem 😛kristof
A legelső futásom 2:12:5 volt napon, pedig ezt a pályát utálom... nem ennyire nehéz, mindig nagy ívben kell venni a kanyart, és legyen legalább 30-as curve és 40-es gripet.. mondjuk a classic 😛

Grat mindenkinek... a végén ha van még 5-10 futam szerintem befogtam volna valakit a dobogóról (kezdtem végre rájönni, hogy kell azt az 1:06 környéki nagy balost venni...)
Húúú de utálom amúgy a pályát 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én annak örülök h sikerült 2.15 alá bemennem 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
megint ketten versenyzünk? nagy nehezen sikerült levernem s.gergot pedig 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
eléggé beleuntam a játékba,nem tudom miért
s.gergo meg látom bedurvult 😛Newman
hát én még kitartó vok, de teljesítményen az továbbra is stagnál a szarnál... 😀

|
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
eléggé beleuntam a játékba,nem tudom miért
s.gergo meg látom bedurvult 😛

több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
29-44-27, nekem ez jön be. +-1 változtatás már nem annyira jó nekem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
beállítás?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
2:06,4, durva hogy már látom hogy hogyan lehet menni 2:05-t, de azt piszok nehéz lesz megsíelni. 😛s.gergo
Uh, ez tényleg durva, grat hozzá! Én most egyelőre pihentetem kicsit, már nagyon beleuntam.

több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
2:06,4, durva hogy már látom hogy hogyan lehet menni 2:05-t, de azt piszok nehéz lesz megsíelni. 😛