Skichallenge 2012

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ma este a versenyen megpróbállak elkalapálni. Bár ez tipikusan az a pálya ahol a 20 lejövetel kevés lesz.
haromt
állíts be többet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyelőre egész jól halad a projekt. Nagyon faja ez a pálya. Bár a 10.000-en belüli helyezés a végére nem lesz meg szerintem.F.Schleck
pusztulj el 😛
ma este a versenyen megpróbállak elkalapálni. Bár ez tipikusan az a pálya ahol a 20 lejövetel kevés lesz.

Érdekes hogy igor még nem is ment rajta.

Holnap-holnapután legyen jeges-havas verseny?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyelőre egész jól halad a projekt. Nagyon faja ez a pálya. Bár a 10.000-en belüli helyezés a végére nem lesz meg szerintem.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
30-44-26

lementem 2:08:862-re.
a legvégén bukom el ellened. az occsú előtt pontnál vezetek aztán eltűnik az előny. nem értem miért.
mondjuk még van ebben sok úgy érzemharomt
Egyébként én iszonyat gagyin mentem ezt az időt. Beállítottam a Best-et Ghostnak, és próbáltam minél jobban az útvonalán haladni.
Tippem szerint 2:06 végét fogok tudni menni a kvali végére, bár lehet elkiabálom.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
30-44-26

lementem 2:08:862-re.
a legvégén bukom el ellened. az occsú előtt pontnál vezetek aztán eltűnik az előny. nem értem miért.
mondjuk még van ebben sok úgy érzem
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, sikerült egy tűrhetőt menni. 25-44-31-gyel mentem. Ti milyennel mentek?

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
tipikusan az a pálya ahol ha elkapod a ritmust akkor kurva jó leszel, de elég egy helyen rontani és akkor az összes kanyar elbaszódik.haromt
Ez nagyon így van.

Jöttem zsinórban vagy tíz :10.400-as időt, előtte és utána egy .300-assal. Kicsit sem vagyok mérges.

(De azt a :07-es időt tuti álmodtam, vagy egy másik pályára gondolok. :09 benne van, de több kizárt.)
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Nekem tetszik az elejétől kezdve. Mondjuk eddig kb. hármat mentem, szóval még megutálhatom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kezd megtetszeni ez a pálya.
sikerült egy 2:09:075
és ebben volt egy komoly elkúrás

tipikusan az a pálya ahol ha elkapod a ritmust akkor kurva jó leszel, de elég egy helyen rontani és akkor az összes kanyar elbaszódik. igazából super G, bár a felső része szerintem fasza
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Tényleg? Nekem akkor is :07 valamennyi rémlik. 😊

De igazából lényegtelen is. Mert most egyelőre nagyon nem megy. 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ahogy nézem, ezen a pályán talán lehet esélyem valami komolyabb eredményre.
Legelsőre 2:12.6 úgy, hogy borzasztó sokat rontottam.

Mondjuk tavaly volt 2:07-es időm is, ha jól emlékszem... :rolleyes:Mikey
A játék szerint tavaly 2:06.7 volt a győztes idő, szóval ebben teljesen biztos vagy? 😊

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Ahogy nézem, ezen a pályán talán lehet esélyem valami komolyabb eredményre.
Legelsőre 2:12.6 úgy, hogy borzasztó sokat rontottam.

Mondjuk tavaly volt 2:07-es időm is, ha jól emlékszem... :rolleyes:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
idegesítően szar ez a pálya.
fogalmam sincs mi a jó van mi nem

sikerült lemennem 2:10.890-re de nem tudom mit csináltam jól vagy nem jól.

holnap viszont lehet egy napocskás verseny 8kor
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bormio még mindig szar.

Az a vicces elsőre hogy kipróbáljam a pályát mentem egyet a Classic beállítással, csak megnézve a pályát, semmi ideális ív meg ilyenek.
Az lett 2:12,9 és azóta nem tudtam megdönteni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szia
Feri78 a nickem, de még csak most kezdtem ezt a játékot, úgyhogy a rutin még várat magára. De dühöngésben már a profik között lehetnék...
A pár órát úgy értettem, hogy amennyi időm van még a helyezés javítására.
Beállításom 22:40:38, ha van jobb ötleted, szívesen fogadnám. Köszi
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sziasztok,
Most találtam meg ezt a fórumot. 2:14:373, de jobban már nem akar menni, pedig még ezt a pár órát ki kellene használni.
Jó játékot mindenkinek.Feri78
Szia! Vasárnap 9-ig lehet még szerintem.. ha megírod a nicked, sztem Tibi felvesz a csoportba is.
Miután háromszor mentem 2:14:0-t, nagy nehezen összejött egy 2:13:5-ös idő végül.. nagyon jól elcsíptem az első-második időmérő közti részt, és a második duplakanyart, az utolsó időmérőnél.. talán egy-két tized benne lenne még, de már nem dühödök többet vele.. a TOP 10k úgyse lesz meg.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,
Most találtam meg ezt a fórumot. 2:14:373, de jobban már nem akar menni, pedig még ezt a pár órát ki kellene használni.
Jó játékot mindenkinek.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lassan már közeledek Igorékhoz. 😊
Már az első szektorban is volt két tizeddel jobbam, szóval nem reménytelen a 14-en belüli, de az a baj, hogy kiegyenlítetten ilyen 14 vége körüli időket tudok hozni, és csak néha jön össze jobban az egy-két fontos kanyar.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
1:14.9
fél MP-s rekorddöntés 😊 jó lenne 10 000-ben maradni a végére.haromt
Mar most 10,000 kivul vagy 😕 de meg sgergonek is nehez lesz.. sztem 2:12-es, vagy 2:13 alja ido kell majd.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nagy nehezen lemásztam 2.19.7-es idővel. A technikás részen maradt benne legalább 7-9 tized, mert két kanyar b...ottul elmértem, ennek ellenére nem rossz magamhoz mérve ezen a jeges őrületen.

Többiek ?adyno12
én is nagy nehezen mentem egy 2.19.2-t, de ennél jobbat az istenért se tudok...csak felhúzom magam 😕

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1:14.9
fél MP-s rekorddöntés 😊 jó lenne 10 000-ben maradni a végére.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bassza meg a kurva billentyűzetem... 1.4 előnyöm volt saját magammal szemben az utolsó ellenőrzési pontnál, mikor az utolsó nagy ugrató előtt beragadt a kibaszott balra gomb és nekivágódtam a falnak...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagy nehezen lemásztam 2.19.7-es idővel. A technikás részen maradt benne legalább 7-9 tized, mert két kanyar b...ottul elmértem, ennek ellenére nem rossz magamhoz mérve ezen a jeges őrületen.

Többiek ?adyno12
jó kis jeges verseny. elsőre mentem egyet ami 2:15.6.
ez +2 tized a rekordomhoz, de sok van még benne. 14 elejét látok benne.
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Nagy nehezen lemásztam 2.19.7-es idővel. A technikás részen maradt benne legalább 7-9 tized, mert két kanyar b...ottul elmértem, ennek ellenére nem rossz magamhoz mérve ezen a jeges őrületen.

Többiek ?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
13,5 Tibit legalább ütöttem,de az utolsó szakaszom nagyon szar,bőven maradt benne.