Skichallenge 2012

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hagyján hogy elveszi az idődet ez a rohadt játék, még fel is idegel! : :mad: 😉eaglesmcnabb
Ez nagyon igaz. Főleg mikor próbáltam az első helyezett Ghostot követni, és volt már mikor az első kapunak nekimentem..
Legalább rávett, hogy elkezdjek valammit tanulni a holnapi zh-ra, bár már most is nagyon viszketnek az ujjaim. 😀

Egyébként ha nem túl nagy titok, ti szoktátok használni a spacet és ha igen, mikor?F.Schleck
persze hogy szoktam. általában még az ugrató vége előtt és akkor elvileg kisebbet ugrik meg a leérkezéshez.


az újítások közül tetszenek a játékban látható statok. a greenhorn minősítést eddig 6x sikerült elérnem 😂
118 elindított futam, 103 DQF 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
hagyján hogy elveszi az idődet ez a rohadt játék, még fel is idegel! : :mad: 😉eaglesmcnabb
Ez nagyon igaz. Főleg mikor próbáltam az első helyezett Ghostot követni, és volt már mikor az első kapunak nekimentem..
Legalább rávett, hogy elkezdjek valammit tanulni a holnapi zh-ra, bár már most is nagyon viszketnek az ujjaim. 😀

Egyébként ha nem túl nagy titok, ti szoktátok használni a spacet és ha igen, mikor?F.Schleck
Jó hogy mondod, és mostantól minden ugratónál 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hagyján hogy elveszi az idődet ez a rohadt játék, még fel is idegel! : :mad: 😉eaglesmcnabb
Ez nagyon igaz. Főleg mikor próbáltam az első helyezett Ghostot követni, és volt már mikor az első kapunak nekimentem..
Legalább rávett, hogy elkezdjek valammit tanulni a holnapi zh-ra, bár már most is nagyon viszketnek az ujjaim. 😀

Egyébként ha nem túl nagy titok, ti szoktátok használni a spacet és ha igen, mikor?

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
hagyján hogy elveszi az idődet ez a rohadt játék, még fel is idegel! : :mad: 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
1.52.4, de fogalmam sincs, hogy most mi lenne a jó beállítás.F.Schleck
Jó látni, hogy ennyire nem izgat a BSZ 😀 Én digiten toltam egy 1:59.4et, és Istennek éreztem magam, de akkor sehol se vagyok 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
1.52.4, de fogalmam sincs, hogy most mi lenne a jó beállítás.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
1:52,7 és még látok benne esélyt :cool:haromt
Most kiralykodjatok meg 3-4 oran at.. 😉 hazamegyek es tolok egy 1.50 alattit. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
1:52,7 és még látok benne esélyt :cool:haromt
2:12 de látok még benne esélyt 😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1:52,7 és még látok benne esélyt :cool:
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
áhhh köszi 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hogy lehet regelni? nem értem a németet és nem találom 😕Laki
A játékon belül próbáld.

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
hogy lehet regelni? nem értem a németet és nem találom 😕


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
1:55,200!
Igaz ezzel se fogok nagy tényező lenni a háziversenyen 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyelőre még nem tudok én se csoportot csinálni. gondolom ez a feature még nem megy. ha lesz akkor kap mindenki invite-t
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
1,55,5-re sikerült lemennem, de nincs valakinek, mondjuk schleknek értelmes beállítása?
eddig a 60-20-20 volt a legjobb de nem tudom merre vátoztassakharomt
Nekem a classic-kal is becsuszott egy 1.53.3 - az egyertelmu, hogy a sebesseget nem szabad tulzasba vinni.. kell a carve/grip.Igor
53,4-et sikerült nyomni 45-40-15tel.
megpróbálok csinálni csoportot
csak akkor adjatok nickeketharomt
herremans007 a nickem. 1,52,56nál az Istennek sem sikerül jobbat mennem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
1,55,5-re sikerült lemennem, de nincs valakinek, mondjuk schleknek értelmes beállítása?
eddig a 60-20-20 volt a legjobb de nem tudom merre vátoztassakharomt
Nekem a classic-kal is becsuszott egy 1.53.3 - az egyertelmu, hogy a sebesseget nem szabad tulzasba vinni.. kell a carve/grip.Igor
53,4-et sikerült nyomni 45-40-15tel.
megpróbálok csinálni csoportot
csak akkor adjatok nickeketharomt
nekem ugyanez, okulva a tavalyiakból 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én is 45-40-10el próbálkoztam egyelőre 53tól bőven elmaradva 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1,55,5-re sikerült lemennem, de nincs valakinek, mondjuk schleknek értelmes beállítása?
eddig a 60-20-20 volt a legjobb de nem tudom merre vátoztassakharomt
Nekem a classic-kal is becsuszott egy 1.53.3 - az egyertelmu, hogy a sebesseget nem szabad tulzasba vinni.. kell a carve/grip.Igor
53,4-et sikerült nyomni 45-40-15tel.
megpróbálok csinálni csoportot
csak akkor adjatok nickeket
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
1,55,5-re sikerült lemennem, de nincs valakinek, mondjuk schleknek értelmes beállítása?
eddig a 60-20-20 volt a legjobb de nem tudom merre vátoztassakharomt
Nekem a classic-kal is becsuszott egy 1.53.3 - az egyertelmu, hogy a sebesseget nem szabad tulzasba vinni.. kell a carve/grip.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
1,59.7re lehoztam, Kobalu milyen kreditről beszélsz? 😀 ha van ilyen akkor szerintem nekem már lement 😀
egyébként rájöttem hogy nem ez lesz az én játékom.... beállításokkal baszakodni, tiszta F1...eaglesmcnabb
gondolom tantárgy kreditét veszti el játékkal 😀deny79
Ez így van 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1,55,5-re sikerült lemennem, de nincs valakinek, mondjuk schleknek értelmes beállítása?
eddig a 60-20-20 volt a legjobb de nem tudom merre vátoztassak
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egy edzés, egy kvali - elsőre 1.58... pedig borzalmas volt.
Jó lesz ez a pálya,nekem tetszik.. a sikánok jók, és van egy-két érdekes kanyarkombó (és van ahol nagyon jól le lehet vágni)

Csoportot nem tudok alakítani.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1,59.7re lehoztam, Kobalu milyen kreditről beszélsz? 😀 ha van ilyen akkor szerintem nekem már lement 😀
egyébként rájöttem hogy nem ez lesz az én játékom.... beállításokkal baszakodni, tiszta F1...eaglesmcnabb
gondolom tantárgy kreditét veszti el játékkal 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2x lementem 1:56,2
nem olyan rossz pálya ez. 50 alatt meg lehet csinálni csak még nincsenek rendes beállításaim és rozsdás is vagyok

Inkább kicsit uncsi pálya, nem super-g. A vége mondjuk technikás.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mindjart vegzek, megyek haza es csinalok ligat.. micsoda elet mar az elso nap 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)