Skichallenge 2012

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
1:53,de az utolsó szakaszom borzasztó,nyilván nem tudok elég sebességet átvinni a középső szakasz végén,nektek ott mennyi kb a sebességetek? (nyilván a leglassabb szakaszra gondolok,az utolsó mérőpont előtti kanyar előtt,a nagy ugrató után)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
En 38-38-24-gyel megyek.. a lenyeg, hogy mindig folulrol, nagy ivben (ugyanakkor szuken) vedd a kanyarokat, es minel tobb sebesseget vigyel at a lapos szakaszokra.Igor
37-37-26. És 4 tizedet vertem rád felül, szóval tudom 😛haromt
Nem neked irtam a tanacsot 😛

Amugy folul lassu vagyok 119 fole ritkan megyek az elso szakaszon.. viszont a palya kozepet jobban csinalom mint te vagy Schleck sztem - aztan a veget megint elszurom..Igor
igen a közepén valamit nagyon elkúrok csak egyszerűen nem tudom mit. vsz a nagy letörés utáni hosszú és gyors kanyart
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
En 38-38-24-gyel megyek.. a lenyeg, hogy mindig folulrol, nagy ivben (ugyanakkor szuken) vedd a kanyarokat, es minel tobb sebesseget vigyel at a lapos szakaszokra.Igor
Kösz, még megpróbálom párszor majd ezzel is. 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
En 38-38-24-gyel megyek.. a lenyeg, hogy mindig folulrol, nagy ivben (ugyanakkor szuken) vedd a kanyarokat, es minel tobb sebesseget vigyel at a lapos szakaszokra.Igor
37-37-26. És 4 tizedet vertem rád felül, szóval tudom 😛haromt
Nem neked irtam a tanacsot 😛

Amugy folul lassu vagyok 119 fole ritkan megyek az elso szakaszon.. viszont a palya kozepet jobban csinalom mint te vagy Schleck sztem - aztan a veget megint elszurom..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
En 38-38-24-gyel megyek.. a lenyeg, hogy mindig folulrol, nagy ivben (ugyanakkor szuken) vedd a kanyarokat, es minel tobb sebesseget vigyel at a lapos szakaszokra.Igor
37-37-26. És 4 tizedet vertem rád felül, szóval tudom 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
En 38-38-24-gyel megyek.. a lenyeg, hogy mindig folulrol, nagy ivben (ugyanakkor szuken) vedd a kanyarokat, es minel tobb sebesseget vigyel at a lapos szakaszokra.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na jó én feladtam, nem tudok 2 perc alá menni 😀tenorx
használj rendes beállítást a léchez
mondjuk 40 curve 40 grip 20 speed kezdésnek. azzal tuti lemész 2 alatt.


egyébként igor schlek mivel nyomjátok?haromt
2:09 lett így, inkább hagyom ezt, nem az én világom 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na jó én feladtam, nem tudok 2 perc alá menni 😀tenorx
használj rendes beállítást a léchez
mondjuk 40 curve 40 grip 20 speed kezdésnek. azzal tuti lemész 2 alatt.


egyébként igor schlek mivel nyomjátok?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na jó én feladtam, nem tudok 2 perc alá menni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1:49:861 :cool:

állítottam 1 pontot a beállításon és ez jött
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jéé, valaki 50-en belülre került. 😊F.Schleck
Nem vagy egyedül 😊 ennél közelebb lennék hozzád, az már szexuális zaklatásnak minősülne 😛 és csúnyán elkummantottam a végét, pedig 1:11:0-m volt.. és sztem több curve-om volt.. 😕 mára ennyit, várjuk Tibit is 1:50 alatt.Igor
Uh, ez már valóban kényelmetlen volt. Inkább kerekítettem egyet. 😊

szerk: De hoppá, haromt be is előzött. Basszus, már nagyon aludnom kéne. 😀

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jéé, valaki 50-en belülre került. 😊F.Schleck
Nem vagy egyedül 😊 ennél közelebb lennék hozzád, az már szexuális zaklatásnak minősülne 😛 és csúnyán elkummantottam a végét, pedig 1:11:0-m volt.. és sztem több curve-om volt.. 😕 mára ennyit, várjuk Tibit is 1:50 alatt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Megvan miért lehet offline módban nagy időt menni - online kizárnak, ha kihagysz kapukat 😀Rajna
csak azt ne mondd, hogy levágtad a végét 😛Igor
A kanyarok kb felét simán le lehet vágni... először csodálkoztam hogy ez nem jár szankciókkal de aztán rászotka. Azért nagyon nagy levágásokat nem szabad csinálni mert akkor elesel.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megvan miért lehet offline módban nagy időt menni - online kizárnak, ha kihagysz kapukat 😀Rajna
csak azt ne mondd, hogy levágtad a végét 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Megvan miért lehet offline módban nagy időt menni - online kizárnak, ha kihagysz kapukat 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Nem játszottam még online. Training volt.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 468 — TODDHERREMANS79
1:45-ös időt mentem, juhéj 😊Rajna
én is... a hűtőig a kajáért meg vissza 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
1:45-ös időt mentem, juhéj 😊Rajna
1:45???????
Teged nem veszunk be 😛Igor
Meg lehet csinálni, kell hozzá sok mák 😊Rajna
Ugye tudod, hogy mindenki usernevet vár? 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
1:45-ös időt mentem, juhéj 😊Rajna
1:45???????
Teged nem veszunk be 😛Igor
Meg lehet csinálni, kell hozzá sok mák 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
1:45-ös időt mentem, juhéj 😊Rajna
1:45???????
Teged nem veszunk be 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
1:45-ös időt mentem, juhéj 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jéé, valaki 50-en belülre került. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem még 17 van, de én ennek az 1:54-nek is qrvára örülök, pálya felső részén még pár tizedet rátok verek, de végén mindig elfogyok 😊Divat
beállitás.
több curve, kevesebb speed
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nekem még 17 van, de én ennek az 1:54-nek is qrvára örülök, pálya felső részén még pár tizedet rátok verek, de végén mindig elfogyok 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na gyertek. Odatettem egy kicsit. jó ez a start maximáliás 😊haromt
Tizenkettőt ellőttem, odatettem egy 1.50.5-öset... és volt egy ahol a végén elbuktam az utolsó mérési pontos sikánnál, pedig 7 tizeddel vertelek 😕
most pihenő.Igor
nekem viszont csak a te és divat eredményét mutatja. Mintha a többieknek nem is lenne lemenetele.

Nekem még van 4