Skichallenge 2012

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Végre basszus. 😀
Ma bekapcsolom a játékot és első menetre 2:12,396. 😊
Ez 34-43-as beállítással sikerült. Igor, te mivel mész?Schleck
Én IRL skichallenge-t nyomok Semmeringen, szóval nem sokat leszek IRL verseny alatt.

A klasszikus 35-42-vel mentem a rekordomat... de bőven lehet még másodperceket javítanom 2.10 közepi időt a minimum elvárás), ajánlom a rudi selfip oldalt.. a nagymenők asszem 24-41 környékével nyomulnak.. nekem az kicist sok de 27/28-as curve-vel még nekem is menni fog sztem 😊Igor
Oh, jól megy. 😊

28-cal valóban hatékonyabb a dolog, egy 6 tizedes javulás, úgy hogy még azért érzek benne javítanivalót bőven. Csak jöjjenek már a többiek is!! 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Végre basszus. 😀
Ma bekapcsolom a játékot és első menetre 2:12,396. 😊
Ez 34-43-as beállítással sikerült. Igor, te mivel mész?Schleck
Én IRL skichallenge-t nyomok Semmeringen, szóval nem sokat leszek IRL verseny alatt.

A klasszikus 35-42-vel mentem a rekordomat... de bőven lehet még másodperceket javítanom 2.10 közepi időt a minimum elvárás), ajánlom a rudi selfip oldalt.. a nagymenők asszem 24-41 környékével nyomulnak.. nekem az kicist sok de 27/28-as curve-vel még nekem is menni fog sztem 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Végre basszus. 😀
Ma bekapcsolom a játékot és első menetre 2:12,396. 😊
Ez 34-43-as beállítással sikerült. Igor, te mivel mész?

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, gyertek már a kvalira! Nem rossz ez a tavalyi Val Gardenai pálya és jó lenne, ha valakit meg tudnék előzni, mert Igort csak megközelíteni tudom. 😀Schleck
meddig lehet kvalizni?
bár az idei szezont többnyire skippelem, wengent várom.eaglesmcnabb
Azt hiszem bármeddig lehet kvalizni, legalábbis most még a korábbi pályákon is lehet menni. A verseny 12.16-tól 12.18-ig lesz.

És már csak három tizedre vagyok a mestertől. 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nah, gyertek már a kvalira! Nem rossz ez a tavalyi Val Gardenai pálya és jó lenne, ha valakit meg tudnék előzni, mert Igort csak megközelíteni tudom. 😀Schleck
meddig lehet kvalizni?
bár az idei szezont többnyire skippelem, wengent várom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, gyertek már a kvalira! Nem rossz ez a tavalyi Val Gardenai pálya és jó lenne, ha valakit meg tudnék előzni, mert Igort csak megközelíteni tudom. 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki írja már le, hogy honnan töltsek és mit, kipróbálom már én is majd ha lesz egy kis időm 😊tenorx
http://www.skichallenge.at/en/
Elég egyértelmű, felső fülek, download, a többit rád bízom. 😀Newman
Köszi, tavaly ha jól emlékszem nem volt mindegy, hogy melyik verziót töltöm.tenorx
Most sem mindegy, ezért linkelte Newman az osztrákot. 😉

Egyébként én most nagyon lusta vagyok idén, akkor sem jó, de majd jövőhéten lesz egy kis szabadidőm és hátha tudok javítani a szörnyű helyezésemen. 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki írja már le, hogy honnan töltsek és mit, kipróbálom már én is majd ha lesz egy kis időm 😊tenorx
http://www.skichallenge.at/en/
Elég egyértelmű, felső fülek, download, a többit rád bízom. 😀Newman
Köszi, tavaly ha jól emlékszem nem volt mindegy, hogy melyik verziót töltöm.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
sgergo, elarulod a beallitasaidat? Én 35-42-vel nyomulok, és az első két szakaszon tudom veled tartani a lépést... de utána mindig lehagysz 😕Igor
36-43-rest Én már csak akkor megyek, ha megelőzől. 😛 Ha 1:48 alá bemész akkor respect, tavaly nem tudom, hogy ment néhány ember 47-es időket. :/s.gergo
Hajrá főnök 😛 nagyjából összeraktam egy (majdnem) tökéletes kört.. fölül bennmaradt egy tized mondjuk (tudok 29.8 tetejét-29.9 alját általában), meg a legalsó időmérő utáni balosnál is csak 88-cal fordultam, pedig tudok 91-et is... de azt leszámítva a többi kulcsrész jól sikerült, van ami kitűnően.
Egy-két tized talán még benne van, 47.3-4 lenne a max sztem.. de asszem már csak akkor megyek, ha megelőzöl 😛

A nagy "halálkanyar" (a levágott jobbos) utáni balos 90 fokos lefordítónál csinálod nagyon rosszul ott vagy 2-3 tizedet kapsz tőlem, minimum.. a többi részen kb. ugyanazt futjuk amúgy.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lejöttem 49 közepére, a mai cél teljesítve, nem tudom mikor nyomom legközelebb, de remélem így megy tovább és fél mp-ként jön le az időből. 😛

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Én "hajtűkanyarok" előtt szoktam még használni az ugratót, talán még itt a topicban kaptam a tippet tavaly... Mintha jobban fordulna a space-t használva...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ti használjátok a space-t (ugrást)? És, ha igen, akkor hogy kell alkalmazni, mert én nagyobb ugratók előtt, ha megnyomom, csak vesztek vele... 😀
Am most 50 közepénél vagyok, de minden új időmmel 7 tizedeket jövök fel, az első szektorom gyenge, tavaly hasonló beállításokkal 3 tizeddel jobbat mentem, a középsőnél 6 tizeddel tudok jobbat biztosan, az utolsóban meg egész egyszerűen pocsék vagyok, tehát van még benne bőven, egy baj van, hogy sok időm nem lesz a következő 1 hétben, de majd meglássuk. 😊Newman
elvileg ugrató előtt kell ugrani hogy kevesebbet legyél a levegőbe.
a verseny meddig tart, mert most nincs időm nagyon szerdáig.eaglesmcnabb
Vasárnap este 9-ig.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ti használjátok a space-t (ugrást)? És, ha igen, akkor hogy kell alkalmazni, mert én nagyobb ugratók előtt, ha megnyomom, csak vesztek vele... 😀
Am most 50 közepénél vagyok, de minden új időmmel 7 tizedeket jövök fel, az első szektorom gyenge, tavaly hasonló beállításokkal 3 tizeddel jobbat mentem, a középsőnél 6 tizeddel tudok jobbat biztosan, az utolsóban meg egész egyszerűen pocsék vagyok, tehát van még benne bőven, egy baj van, hogy sok időm nem lesz a következő 1 hétben, de majd meglássuk. 😊Newman
elvileg ugrató előtt kell ugrani hogy kevesebbet legyél a levegőbe.
a verseny meddig tart, mert most nincs időm nagyon szerdáig.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ti használjátok a space-t (ugrást)? És, ha igen, akkor hogy kell alkalmazni, mert én nagyobb ugratók előtt, ha megnyomom, csak vesztek vele... 😀
Am most 50 közepénél vagyok, de minden új időmmel 7 tizedeket jövök fel, az első szektorom gyenge, tavaly hasonló beállításokkal 3 tizeddel jobbat mentem, a középsőnél 6 tizeddel tudok jobbat biztosan, az utolsóban meg egész egyszerűen pocsék vagyok, tehát van még benne bőven, egy baj van, hogy sok időm nem lesz a következő 1 hétben, de majd meglássuk. 😊Newman
Én nem szórakozok a space-szel.. nem tudom használni a laptopon.., úgy hogy a billentyűkre is koncentráljak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki írja már le, hogy honnan töltsek és mit, kipróbálom már én is majd ha lesz egy kis időm 😊tenorx
http://www.skichallenge.at/en/
Elég egyértelmű, felső fülek, download, a többit rád bízom. 😀

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ti használjátok a space-t (ugrást)? És, ha igen, akkor hogy kell alkalmazni, mert én nagyobb ugratók előtt, ha megnyomom, csak vesztek vele... 😀
Am most 50 közepénél vagyok, de minden új időmmel 7 tizedeket jövök fel, az első szektorom gyenge, tavaly hasonló beállításokkal 3 tizeddel jobbat mentem, a középsőnél 6 tizeddel tudok jobbat biztosan, az utolsóban meg egész egyszerűen pocsék vagyok, tehát van még benne bőven, egy baj van, hogy sok időm nem lesz a következő 1 hétben, de majd meglássuk. 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki írja már le, hogy honnan töltsek és mit, kipróbálom már én is majd ha lesz egy kis időm 😊
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
sgergo, elarulod a beallitasaidat? Én 35-42-vel nyomulok, és az első két szakaszon tudom veled tartani a lépést... de utána mindig lehagysz 😕Igor
36-43-rest Én már csak akkor megyek, ha megelőzől. 😛 Ha 1:48 alá bemész akkor respect, tavaly nem tudom, hogy ment néhány ember 47-es időket. :/
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
sgergo, elarulod a beallitasaidat? Én 35-42-vel nyomulok, és az első két szakaszon tudom veled tartani a lépést... de utána mindig lehagysz 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat a nickem idén is... 😊

jocival elleszünk a bentmaradásért...

|
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Meghívtalak téged is.

Sztem abszolút semmi változtatás.. ezt a pályát szeretem, Wengen mögött a második kedvenc.. vissza is kell vágnom sgergőnek, odatettem egy korrekt naposidőt és a minigame-ben is TOP 1000-ben vagyok 😊
Sokat már nem tudok javulni (space-t nem használok, kitörik bele a kezem), talán 1.48 alá be tudok menni, ha napos verseny lesz. Még edzek inkább egy kicsit havon/jegen majd.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nah, ez Val d'Isère már is jobb, mint a buzi amcsi pálya. 😀
Mondjuk nincs sok változás a tavalyihoz képest, legalábbis ahogy emlékszem, de itt vannak kurva jó ugratók, kanyarok, ez egy korrekt lejtő. 😊Schleck
Egyetértek, erre a pályára még emlékszem is tavalyról. Nem is tudom, hogy van-e egyáltalán változás benne, a felső és középső szakaszon nincs, az alsón lehet van némi, de, ha jól emlékszem, akkor tavaly is ilyen volt az utolsó szakasz.
Ja igen, a jól megszokott CJSpiller nicknevemen vagyok elérhető.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nah, ez Val d'Isère már is jobb, mint a buzi amcsi pálya. 😀
Mondjuk nincs sok változás a tavalyihoz képest, legalábbis ahogy emlékszem, de itt vannak kurva jó ugratók, kanyarok, ez egy korrekt lejtő. 😊Schleck
már új pálya van? akkor lekéstem a versenyt szerintem. leszarom 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, ez Val d'Isère már is jobb, mint a buzi amcsi pálya. 😀
Mondjuk nincs sok változás a tavalyihoz képest, legalábbis ahogy emlékszem, de itt vannak kurva jó ugratók, kanyarok, ez egy korrekt lejtő. 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egyébként miért van az, hogy most köze sincs a játékban található pályának a valódi pályához?

s.gergo: Grat, ez igazán szép idő!Schleck
Megdönthetetlen idő.. hatalmas. Az első szektorban ált tudok veled menni, ott csak 2-3 tizedet szopok, aztán a másodikban már ált. 0.8-1 sec, és az alján a glidolást is elcseszem... nem tudok összerakni egy jó menetet.
Sztem 56 közepi idő talán összejön, de nagyon rühellem ezt a pályát..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)