Skichallenge 2012

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
nyomjunk már egy mini VK-t 1-1 lemenetellel 😀eaglesmcnabb
beraktam estére egyet 2-2 menettel. de úgyse jön senki 😕
és max 5 verseny lehet így valgardenat kihagytamharomt
pont azt az egyet ami nem ment nekem 😛
Am köszi, én tuti megyek, cél a dobogó 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nyomjunk már egy mini VK-t 1-1 lemenetellel 😀eaglesmcnabb
beraktam estére egyet 2-2 menettel. de úgyse jön senki 😕
és max 5 verseny lehet így valgardenat kihagytam
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
nyomjunk már egy mini VK-t 1-1 lemenetellel 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
picsák vagytok nem jött senki versenyezni a VB-re. pedig befértem 10 000-be 😊haromt
grat.
Milyen VB-re? 😀eaglesmcnabb
Hát a VB volt Garmisch-ban 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
picsák vagytok nem jött senki versenyezni a VB-re. pedig befértem 10 000-be 😊haromt
grat.
Milyen VB-re? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
picsák vagytok nem jött senki versenyezni a VB-re. pedig befértem 10 000-be 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak ketten versenyzünk már ebben?
pedig 8 óra van hátra és meglehet a top 10k
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát Bormion kívül mindent megnyert a rinyáló heremans fan 😛
garmisht nem vette be amikor csináltam. viszont most ráéreztem arra is, illetve megtanultam. továbbra is szar pálya
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Bassza meg, most olvasom csak és már mindjárt éjfél, így már bele se kezdek 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tessék benyomtam 8-tól éjfélig, 6 pálya, mind napos, 5 start/pálya
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ma este egy mini VK?
6 pálya 5 start
csak ha van igény akkor csinálom megharomt
Nálam van.F.Schleck
nálam is 😊 de ha lehet akkor a helyezéseket pontozzuk, mert esélyes hogy lesz ahol be se érek 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ma este egy mini VK?
6 pálya 5 start
csak ha van igény akkor csinálom megharomt
Nálam van.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ma este egy mini VK?
6 pálya 5 start
csak ha van igény akkor csinálom meg
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát ez a Garmish kurva unalmas szar
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Túl egyszerű Kitz... 😛 ezért nem is kedvelem. Alig edzettem és a versenyen se mentem sokat.. de csupa 1:54-es időt megyek mindig. (tény, hogy korábbi évekből azért ismerős a pálya 😊)
Most becsúszott egy 1:53:3, asszem hagyom is .. ha ez sem elég az első tízezerhez, akkor nem tudom mi kell 😕Igor
Ez egyszerű? Kb. végig olyan keskeny a pálya mint Wengenben a Kernen-S előtt. Vagy odamorzsolom magam a falhoz valahol, vagy a nagy kanyarok egyikén felakadok valahol... Rémálom 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyszerű, de éppen ez tetszik benne. na meg itt van a játék 5 legélvezetesebb kanyarjából kettő

A nagy fékezős bal-jobb kombi az elején, meg az ugratós balos a végén.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Túl egyszerű Kitz... 😛 ezért nem is kedvelem. Alig edzettem és a versenyen se mentem sokat.. de csupa 1:54-es időt megyek mindig. (tény, hogy korábbi évekből azért ismerős a pálya 😊)
Most becsúszott egy 1:53:3, asszem hagyom is .. ha ez sem elég az első tízezerhez, akkor nem tudom mi kell 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Most nekem nagyon erősnek tűnik a "mezőny". Szerintem kb most a legnehezebb 10k-n belül végezni. Egyébként group racet nem csinálsz?F.Schleck
mindenki inaktív. majd jövőhéten ha lesz Garmish akkor nyomhatunk mini VK-tharomt
arra lennek en is csak ez a kurva wengen nagyon elvette a kedvem a jatektol 😀Fake
az a kurwa wengen 100-szor jobb volt mint ez a Kitzbühel. 1,58 alá nem tudok bemenni 😀 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sikerült 1:54-et mennem a versenyen. Majdnem 10k-n belül vagyok. talán még lehet is javítani.haromt
Most nekem nagyon erősnek tűnik a "mezőny". Szerintem kb most a legnehezebb 10k-n belül végezni. Egyébként group racet nem csinálsz?F.Schleck
mindenki inaktív. majd jövőhéten ha lesz Garmish akkor nyomhatunk mini VK-tharomt
arra lennek en is csak ez a kurva wengen nagyon elvette a kedvem a jatektol 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sikerült 1:54-et mennem a versenyen. Majdnem 10k-n belül vagyok. talán még lehet is javítani.haromt
Most nekem nagyon erősnek tűnik a "mezőny". Szerintem kb most a legnehezebb 10k-n belül végezni. Egyébként group racet nem csinálsz?F.Schleck
mindenki inaktív. majd jövőhéten ha lesz Garmish akkor nyomhatunk mini VK-t
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
sikerült 1:54-et mennem a versenyen. Majdnem 10k-n belül vagyok. talán még lehet is javítani.haromt
Most nekem nagyon erősnek tűnik a "mezőny". Szerintem kb most a legnehezebb 10k-n belül végezni. Egyébként group racet nem csinálsz?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sikerült 1:54-et mennem a versenyen. Majdnem 10k-n belül vagyok. talán még lehet is javítani.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Már 3x hajtottam át ugyanazon a táblán, elég linkek voltak akik felrakták.Rajna
ok hogy áthajtasz de akkor is lassabb mint a normális menet 😛haromt
Jah, hát mondjuk utána a köv kanyar elég nehéz, még csak 1x sikerült bevennem tábla után, és az a menet sem fejeződött be, szóval persze, hogy hasztalan 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már 3x hajtottam át ugyanazon a táblán, elég linkek voltak akik felrakták.Rajna
ok hogy áthajtasz de akkor is lassabb mint a normális menet 😛
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Már 3x hajtottam át ugyanazon a táblán, elég linkek voltak akik felrakták.