Skichallenge 2012

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
valahogy nagyon nem jön most össze :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként miért van az, hogy most köze sincs a játékban található pályának a valódi pályához?

s.gergo: Grat, ez igazán szép idő!

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
most futottam meg az új csúcsom 1.37-tel, a végén még belejövök a játékba 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
LOL végre sikerült leérni kb 60. próbálkozásra. de lehet több volt az. 😀 1.26.6 😀 de még volt benne, csak a végén már nem kockáztattameaglesmcnabb
1.26.609 Menet közben nem éreztem olyan jónak, szóval meglepődtem mikor láttam, hogy mennyi lett 😀 Szerintem is van még benne, de nem szeretem annyira a pályát, hogy még annyit menjek, hogy kihozzam magamből a maxot, meg mást is kell csinálni. 😊
Még mentem néhány kört, hogy hátha mert elég jól ment, és ez sikerült: 1:25.527 Ennek még egyszer a közelében se leszek szerintem 😀 😀 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
LOL végre sikerült leérni kb 60. próbálkozásra. de lehet több volt az. 😀 1.26.6 😀 de még volt benne, csak a végén már nem kockáztattam

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az utolsó órára fogok hazaérni várhatóan, de azért jövök majd holnap. Egyébként támogatom a korlátozott próbálkozásszámú versenyeket is!

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ott Rataccess vagyok, jöhet! 😊 Kösz előre is!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
köszi megjött

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kiküldtem néhány meghívót - Joci, Rata, Divat, Fake nem kaptak az ő nicküket nem tudom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Nagy barom voltam.. nem szabad pontot tenni a csapatnévbe.

Csináltam egyet "bowlhu Skihütte" néven... na jó, ez is szerkesztve, senki nem tudok meghívni.Igor
Már működik a bowlhu Skihütte, és be is léptem. 😊

Mentem 10 kört és sikerült úgy egy 1.26.806, hogy az első időmérőn hat tizeddel voltam rosszabb, mint amikor a 1.27.3-as időmet mentem. 😀 Szóval majd a versenyen cél egy 1.26.2
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagy barom voltam.. nem szabad pontot tenni a csapatnévbe.

Csináltam egyet "bowlhu Skihütte" néven... na jó, ez is szerkesztve, senki nem tudok meghívni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
1.27.374 😀 Lehet menni 26-os időt is, ha minden részen a legjobb időmet menném, de most elég volt mára. Várom a kihívókat 😛
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
itt is az nb2-ért küzdesz? 😊Divat
pofad lapos hajlektalan 😀Joci
szóval akkor idén is a bajnoki címért küzdesz... 😀Divat
bajnoki cím az,csak a rossz irányba 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
egymással fogunk megvívni akkor 😀Joci
itt is az nb2-ért küzdesz? 😊Divat
pofad lapos hajlektalan 😀Joci
szóval akkor idén is a bajnoki címért küzdesz... 😀

|
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Na, összehoztam egy 1.35.14-est s.gergo beállításával... Ebből még egy 2-3 másodpercet talán lefaragok, és akkor talán esélyes leszek az utolsó helyre 😀Rataxes
egymással fogunk megvívni akkor 😀Joci
itt is az nb2-ért küzdesz? 😊Divat
pofad lapos hajlektalan 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na, összehoztam egy 1.35.14-est s.gergo beállításával... Ebből még egy 2-3 másodpercet talán lefaragok, és akkor talán esélyes leszek az utolsó helyre 😀Rataxes
egymással fogunk megvívni akkor 😀Joci
itt is az nb2-ért küzdesz? 😊

|
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Kicsit állítottam és 1.28.1 😊 Egyedül az első időmérő pontig van kihívás,az a rész viszont nagyon rossz, kb 10-ből egyszer jutok le addig . 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Nekem bejön a pálya, kb. 8-10 próbálkozásból 1:29:801-ig jutottam.
Szerk.: Következőre 1.28.805. De jó vagyok 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
36-41-23-mal tolom sikerült egy 1.28.6-ot mennem, de kibaszott fos ez a pálya, nincs normális beállítás, és hiába vezetek az elején 1mp-el is a legjobbamnál mindig felakadok valahova.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Úgy tűnik túl pesszimista voltam... rögtön utána 1:31.97. Ha ilyen ütemben fejlődök még húsz lecsúszás és negatív lesz az időm 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Na, összehoztam egy 1.35.14-est s.gergo beállításával... Ebből még egy 2-3 másodpercet talán lefaragok, és akkor talán esélyes leszek az utolsó helyre 😀Rataxes
egymással fogunk megvívni akkor 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Na, összehoztam egy 1.35.14-est s.gergo beállításával... Ebből még egy 2-3 másodpercet talán lefaragok, és akkor talán esélyes leszek az utolsó helyre 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
csak én vagyok ilyen béna h senkit nem találok meg a nick név alapján?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az extreme ice egy irreális baromságnak tűnik számomra.
Viszont s.gergo ideje nagyon szép! Elmondod, hogy milyen beállításokkal sikerült ez?Schleck
40-45-15s.gergo
Köszi szépen! Ezzel legalább 30 alá tudok menni, de így is nagyon balfasz vagyok. Ha valami jobbat találok, akkor majd megosztom.

Én FSchleck néven vagyok amúgy.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem igazán lehet csoportot csinálni egyelőre sztem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)