Skichallenge 2012

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Rataccess
várom a meghívót 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
extreme ice-on baromi nehéz 😀lol
2.04.0-át sikerült mennem másodjára nyomjunk egy versenyt. tavalyi jelszavamat elvesztettem Herremans néven nyomulok idén!eaglesmcnabb
én F4rky

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Az extreme ice egy irreális baromságnak tűnik számomra.
Viszont s.gergo ideje nagyon szép! Elmondod, hogy milyen beállításokkal sikerült ez?Schleck
40-45-15
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az extreme ice egy irreális baromságnak tűnik számomra.
Viszont s.gergo ideje nagyon szép! Elmondod, hogy milyen beállításokkal sikerült ez?

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
extreme ice-on baromi nehéz 😀lol
2.04.0-át sikerült mennem másodjára nyomjunk egy versenyt. tavalyi jelszavamat elvesztettem Herremans néven nyomulok idén!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
1.28.8, de nem nagyon jön be a pálya, van egy ritmusa amire ha nem érzék rá akkor reménytelen.
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
extreme ice-on baromi nehéz 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
leszedtem én is a rencert,egy verseny?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
kipróbáltam én is ezt a csodát, annyira nem is ment rosszul, mint ahogy vártam 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.skichallenge.at/en/

nekem ez mukodik rendesen. mar idok is vannak kiteve az extreme ice minigamerol.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
skichallenge.at

mukodik amugy en kb egy oraja onnet toltottem le.Fake
www-vel most mukodott... siman csak egy introoldalra visz.
Koszi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
skichallenge.at

mukodik amugy en kb egy oraja onnet toltottem le.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igen az osztrákon... de én nem tudok oda regisztrálni, mi a pontos link.

Megnéztem a svácjin.. tetszik 😊 a teteje komoly lesz kimaxolt beállításokkal. Először lejöttem 1:36:4-gyel, aztán másodikra mentem 1:31:6-ot 😊

Ha tudunk regisztrálni az osztrákon szervezek majd ligát is, meg egyebeket..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát ez a Beaver Creeki pálya nem tartozik a kedvenceim közé, egyetlen izgalmas rész van rajta, az eleje, az meg nem megy legalább. 😀
1:32:022 így elsőre, de ez még elég ócska.

Jah, és sok változást nem találok a tavalyihoz képest, de ezért nem haragszom a fejlesztőkre.Schleck
honnan tudom letölteni? mert a skichallange.at nem műkszik valamiért.eaglesmcnabb
Már működik elvileg az osztrák is, de én még a svájciról töltöttem le: http://www.skichallenge.ch/de/
De a helyi liga az osztrákon szokott menni amúgy, erre jól emlékszem?

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Hát ez a Beaver Creeki pálya nem tartozik a kedvenceim közé, egyetlen izgalmas rész van rajta, az eleje, az meg nem megy legalább. 😀
1:32:022 így elsőre, de ez még elég ócska.

Jah, és sok változást nem találok a tavalyihoz képest, de ezért nem haragszom a fejlesztőkre.Schleck
honnan tudom letölteni? mert a skichallange.at nem műkszik valamiért.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát ez a Beaver Creeki pálya nem tartozik a kedvenceim közé, egyetlen izgalmas rész van rajta, az eleje, az meg nem megy legalább. 😀
1:32:022 így elsőre, de ez még elég ócska.

Jah, és sok változást nem találok a tavalyihoz képest, de ezért nem haragszom a fejlesztőkre.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kár, hogy Tibi nincs, így nem nagyon lesz vetélytárs 😛 (bár most nekem nem lesz sok időm rá)Igor
hat amennyire en emlekszem tibi azert inkabb csak a dobogoert harcolt tavaly vagy azert se ...
volt kb 2 palya ahol tudott veled konkuralni azt csa. volt olyan palya ahol meg en is elvertem.Fake
Hát, az elejen ő és Schleck volt a két rivális, aztán eaglemcnabb fejlődött sokat és évad közben megjött sgergo - nekem ok remlenek mint legfobb rivalisok (elnezest ha kihagytam valakit..) - de az év végére valóban, már nem feltétlen fért fel Tibi a dobogóra.

Jöjjenek minél többen az idén, ez a fő 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kár, hogy Tibi nincs, így nem nagyon lesz vetélytárs 😛 (bár most nekem nem lesz sok időm rá)Igor
hat amennyire en emlekszem tibi azert inkabb csak a dobogoert harcolt tavaly vagy azert se ...
volt kb 2 palya ahol tudott veled konkuralni azt csa. volt olyan palya ahol meg en is elvertem.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Jó hogy fölhoztátok... én láttam még októberben, de kiment a fejemből.

Kár, hogy Tibi nincs, így nem nagyon lesz vetélytárs 😛 (bár most nekem nem lesz sok időm rá)Igor
azért tavaly 1-2 versenyt én is megnyertem 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ránézek, bár tavaly ritka szar voltam, rookieként viszont egész jól ment, kiderül mennyi időm lesz rá. 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jó hogy fölhoztátok... én láttam még októberben, de kiment a fejemből.

Kár, hogy Tibi nincs, így nem nagyon lesz vetélytárs 😛 (bár most nekem nem lesz sok időm rá)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Remélem lesz, tavaly is egész jól elvoltam vele ahhoz képest hogy full lúzer vagyok 😊Rataxes
Hasonlóan vélekedek én is magamról 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Remélem lesz, tavaly is egész jól elvoltam vele ahhoz képest hogy full lúzer vagyok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ilyen lesz-e idén?
Ha jól tudom, 1, maximum 2 hét és lehet leszedni. (Szerk: ha minden igaz, november 29. 10:00 órától lesz tölthető)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Azért így nehéz lesz nyerni, hogy egyedül én indulok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!