Skichallenge 2012

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egy naiv kérdés.

Nem az lenne a lényege a játéknak, és az ilyen group race-eknek, hogy saját kútfőből menjünk minél jobb időket?

Én 2 órát szenvedek 3 tizedért, erre valaki lelesi a legjobbak beállításait, és olyan időt megy, amit én sose fogok.
Azok után, hogy addig rosszabb ideje volt nálam.

No offense, csak érdeklődöm.

Mert ha nem, akkor inkább eljátszogatok magamban, így ennek sok értelme nincs szvsz.Mikey
Itt vannak a legjobbak és mindenki beállításai: http://rudi.selfip.org/
Ha szerinted ezen múlik, akkor adj kettőt a carvehoz és vegyél le kettőt a speedből és megkapod eaglesmcnabb beállításait. Biztos ezen múlik...

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 626
Egy naiv kérdés.

Nem az lenne a lényege a játéknak, és az ilyen group race-eknek, hogy saját kútfőből menjünk minél jobb időket?

Én 2 órát szenvedek 3 tizedért, erre valaki lelesi a legjobbak beállításait, és olyan időt megy, amit én sose fogok.
Azok után, hogy addig rosszabb ideje volt nálam.

No offense, csak érdeklődöm.

Mert ha nem, akkor inkább eljátszogatok magamban, így ennek sok értelme nincs szvsz.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
ma estére (20:00) benyomtam egy mini világkupát 😊
mind a 4 pálya napon, 5-5 max start-tal

Gyertek 😊haromt
Lehetne ilyen máskor is uram ? Pont ma este nem tudok odaérni edzés miatt... 😕adyno12
Termeszetesen lehet... de amugy a mai is ejfelig fog tartani, negy oras versenyeket szokott Tibi szervezni. Talan igy mar okes?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
ma estére (20:00) benyomtam egy mini világkupát 😊
mind a 4 pálya napon, 5-5 max start-tal

Gyertek 😊haromt
Lehetne ilyen máskor is uram ? Pont ma este nem tudok odaérni edzés miatt... 😕

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ma estére (20:00) benyomtam egy mini világkupát 😊
mind a 4 pálya napon, 5-5 max start-tal

Gyertek 😊haromt
Ez krva jó!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ma estére (20:00) benyomtam egy mini világkupát 😊
mind a 4 pálya napon, 5-5 max start-tal

Gyertek 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
éppen akartam dicsekedni hogy lementem 34 alá, erre most látom hogy heremanus kurvára előttem van egy fél mp-vel. 😕

Mondjuk ez egy elbaszott menet volt főleg a közepe szóval még a 33 eleje, esetleg 32 benne lehet
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
van rudi. Sikerült javítanom egy kicsikét. fasza pálya, csak olyan hosszú hogy nem lehet hiba nélkül végigmenni... de ez van. szvsz havon a legfaszább.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kemény hogy az első 5 nálunk 8 tizeden belül van (2-4. 3 tizeden belül), a 6. viszont +3 mp 😊haromt
Mert meg nem mentem egyet sem... majd berakom a 2:32-es idot, aztan bumm 😛Igor
feltéve hogy az arcod átfér az alagúton 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
kemény hogy az első 5 nálunk 8 tizeden belül van (2-4. 3 tizeden belül), a 6. viszont +3 mp 😊haromt
Mert meg nem mentem egyet sem... majd berakom a 2:32-es idot, aztan bumm 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kemény hogy az első 5 nálunk 8 tizeden belül van (2-4. 3 tizeden belül), a 6. viszont +3 mp 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 626
Nyomorék 12 ezred híján majdnem megvan a 2:35 alatti idő. 😊

De még van ebben is legalább fél másodperc, részidők alapján.

Nagyon tetszik ez a pálya.Mikey
2:34.0, szóval tényleg van még benne. Az én időmben is érzem, hogy mely helyeken mennek el a tizedek, de tényleg idáig a legjobb pálya. Szóval a sorrend nálam: 1. Wengen 2. Gardena 3. Bormio 4. Isere. Havon és jegen is mentem Wengenen egy jobb időt, jelenleg mindenütt én vezetek( amíg nem megy Igor 😀 )s.gergo
2:34.733 😊 Ennyit nem szenvedtem még 3 tizedért.
De az igazán vicces az, hogy mostani részidők alapján nekem is benne lenne a 2:34.0-s idő.
Csak persze az istennek sem tudom összerakni.
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Nyomorék 12 ezred híján majdnem megvan a 2:35 alatti idő. 😊

De még van ebben is legalább fél másodperc, részidők alapján.

Nagyon tetszik ez a pálya.Mikey
2:34.0, szóval tényleg van még benne. Az én időmben is érzem, hogy mely helyeken mennek el a tizedek, de tényleg idáig a legjobb pálya. Szóval a sorrend nálam: 1. Wengen 2. Gardena 3. Bormio 4. Isere. Havon és jegen is mentem Wengenen egy jobb időt, jelenleg mindenütt én vezetek( amíg nem megy Igor 😀 )
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 626
Nyomorék 12 ezred híján majdnem megvan a 2:35 alatti idő. 😊

De még van ebben is legalább fél másodperc, részidők alapján.

Nagyon tetszik ez a pálya.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
milyen beállítással mentek?kristof
Én 26-36-38-cal mentem legutóbb, de fogalmam sincs, hogy mi lenne a jó.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
milyen beállítással mentek?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
megvolt a 35 alatti idő. az uccsó pontnál 15 század előny volt magamhoz, de nekimentem az uccsó előtti kapunak és csá...

egyébként az ultimate DH pálya ez. Kurva sokat kell tojástartásban menni, de vannak köcsög kanyarok a Kernen meg a leggecibb rész az egész játékban. Mostanában nem tudok 92 fölött menni ott.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 626
A Kernen-S-ből rendre 85-90 km/h-val jövök ki. Nem tudom mit lehet ott csinálni, hogy egy tízest rátegyek.

De 35.754 úgy, hogy a felső részben maradt 7 tized a korábbi legjobbamhoz képest is. 😊

A felső és az alsó részt nagyon jónak érzem, azzal a nyomi kanyarral kéne valamit kezdeni. :rolleyes:
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
35.7-et mentem egészen szörnyű Kernen S-sel. Még bőven van mit fejlődni. Remélem itt nem havas verseny lesz, mert azokat nagyon gyűlölöm.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Wengent szeressük.

Úgy mentem 2:37-et, hogy a felső részen botrány nagyot hibáztam. Aztán azt a bizonyos sikánt úgy vettem, hogy nyertem majd' 2 másodpercet. Szóval lenne még ebben bőven, de ma nem fog menni.

De hogy haromt hogy ment 35 elejét, ötletem nincs. (Még mindig nem akarom megnézni a többiek menetét.) 😊Mikey
még a 35-ösben is van, mert volt olyan menetem ahol 100+os sebességgel vettem a Kernen-S kanyar, csak aztán az uccsó előtti kapunál buktam... Na meg az elejében is van sok szerintem, ami egy normálisabb beállítással kijöhet
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 626
Wengent szeressük.

Úgy mentem 2:37-et, hogy a felső részen botrány nagyot hibáztam. Aztán azt a bizonyos sikánt úgy vettem, hogy nyertem majd' 2 másodpercet. Szóval lenne még ebben bőven, de ma nem fog menni.

De hogy haromt hogy ment 35 elejét, ötletem nincs. (Még mindig nem akarom megnézni a többiek menetét.) 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
7-re beiktattam egy versenyt ismerkedésnek

Közben rájöttem a Kernen-S ideális bevételére így sikerült egész jó időt mennem a lemenések számához képest.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
még mindig a legjobb pálya. 😊 több mint két hét a versenyig, szóval lesz sok grouprace.
ezt valóban nehéz megjegyezni
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
3-tól elvileg elérhető lesz Wengen. Ha lehet akkor már ma estére beiktatok egy versenyt izibe 😊haromt
Ez a bajotok... mindig a treningre fokuszaltok, pedig a versenyre kene 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3-tól elvileg elérhető lesz Wengen. Ha lehet akkor már ma estére beiktatok egy versenyt izibe 😊