Skichallenge 2012

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na tessek kielvezni a mai napot.. ma este en is elkezdem akkor, es odacsapok a cincogo egereknek 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
berakok estére egy jegest.haromt
oké. és köszi, hogy beírtál a topikba, mert így nem gáz, ha megint új hozzászólást írok az 1:06.8-nek. 😊
Pedig a trükkös balosból nem jöttem ki a legtökéletesebben, ott néha összejön legalább 3 km/h-val jobb sebesség is, nah meg a végén megint paráztam, hogy ne basszam el. 😀
Jeget is átvettem kicsivel, aránylag sok hibával, de végre jó alsórésszel.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
berakok estére egy jegest.
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Napos vezetés visszavéve. 😊 Pedig nagyon gyenge volt az alja. Mikor megláttam, hogy a hosszú ugrató után alig több mint 3 másodperc a hátrányom az elsővel szemben, akkor eléggé beparáztam.

Közben jegen és havon is nagyot meccselünk sgergovel. Most irány a hó. 😊F.Schleck
Most néztem, hogy lenyomtál napon. Nem akartam ma már menni, de nem hagyott nyugodni. 😀 Harmadik menetre összejött egy 2:06.9
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Napos vezetés visszavéve. 😊 Pedig nagyon gyenge volt az alja. Mikor megláttam, hogy a hosszú ugrató után alig több mint 3 másodperc a hátrányom az elsővel szemben, akkor eléggé beparáztam.

Közben jegen és havon is nagyot meccselünk sgergovel. Most irány a hó. 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ma akkor hó vagy jég lesz? Melyiken próbálkozzak?
szerk: Ha számít, akkor én hóra szavazok.
Sikerült is menni egy tűrhetőt. Egyébként az eddigi pályákon jobban eltért a havas és a sima verseny, de itt kb. hasonló íveken érdemes menni.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azta', majdnem beégtem. Végül az utolsó próbálkozásra javítottam 6 tizedet az alján. Amúgy ha megnézitek, látszik is, hogy nagyon bőn vettem a középső kanyarokat. 😊
Tényleg nem sok ez a 20 próbálkozás, főleg bemelegítés nélkül, de köszönöm a családomnak, barátaimnak stb. 😀

szerk: Elfelejtettem beírni, de ezt és az eddigi legjobbomat is 28-47-25-tel mentem. Régen nem szerettem, de érdemes a gripre sokat tenni ezen a pályán is szerintem.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Én már 2:15-ömnek nagyon örülök.
Haromt-hez, majd Rata szelleméhez képest mentem eddig 13-at (előtte 4-et talán összesen a nap folyamán a pályán), Tibi már 4 kanyar után majdnem látótávolságon kívűl van, Rata meg a középső részen ver meg, azt nem tudom megcsinálni egyszerűen.deny79
Szerintem csak kicsit kell gyakorolnod hogy agyonverj, azt vettem észre hogy antitálentum vagyok 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fejfájás elmúlt, én is megpróbálkozom párral. 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én már 2:15-ömnek nagyon örülök.
Haromt-hez, majd Rata szelleméhez képest mentem eddig 13-at (előtte 4-et talán összesen a nap folyamán a pályán), Tibi már 4 kanyar után majdnem látótávolságon kívűl van, Rata meg a középső részen ver meg, azt nem tudom megcsinálni egyszerűen.
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
2.07.432 Ahhoz képest, hogy gyűlölöm a pályát meg hibázgattam bele nem rossz...😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Eddig a francia pálya übereli a 2 szar olaszt 😛eaglesmcnabb
nem rossz ez. jövő héten már úgyis lesz Wengen.
mentem egy jó kis rekordot a versenyen, de szerintem kelleni finomítani a beállításomon mert az alján lassú vagyok schleckhez
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Eddig a francia pálya übereli a 2 szar olaszt 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Milyen beállításokkal érdemes menni ezen a pályán?

meg amúgy mi a grip? carve? Mert úgy érzem, hogy a carve a kanyarodáshoz segít, a grip nem tom mihez, a speed meg speed 😀

2:12,8 a legjobb időm, de alig tudtam ezt is elérni...Bruce
30-44-26

nekem ez a legnormálisabb. legalább is az én stílusomhoz. Én szeretem a nagyon carve-ot, ami ugye a kanyarodási képesség

a grip a tapadás. Ahoz kell hogy a döntött kanyarokban megkapaszkodjon a léced és ne csússzon össze vissza.

te is add meg a nicked ha kell meghívó
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Nálam az eddigi pályák sorendben szimpátia alapján: 1.Val Gardena 2. Val d'Isere .......... és Bormio. Ez mindent elmond, hogy mi a véleményem a pályáról. 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
carve szerintem tapadás.
elején jó vagyok, csak mikor Schleck eltűnik előlem elbaszom az íveket 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Milyen beállításokkal érdemes menni ezen a pályán?

meg amúgy mi a grip? carve? Mert úgy érzem, hogy a carve a kanyarodáshoz segít, a grip nem tom mihez, a speed meg speed 😀

2:12,8 a legjobb időm, de alig tudtam ezt is elérni...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
2:09.111

Ennél akkor sem tudnék jobbat, ha reggelig próbálkoznék. Ezt is kb. 2 órányi játékkal, mérgelődéssel és papucsdobálással értem el. 😀

Az a baj, hogy a középső rész botrány módon esetlegesen megy.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Beragadt a billentyuzet? 😛 😀Igor
vicc de jó minden, de mégsem mozdul 😀eaglesmcnabb
túl sok volt az emberednek szaba cuccábólharomt
na most már jó, harmadjára újraindítottam a játékot és most jó 😀

szerk.: ez nem pálya...ez egy SZUTYOK.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gecc mondom megyek javítok az időmön, mert tegnap nem voltam... erre bugos a játék, elindítom és nem kanyarodik semerre a csávóm. Vicc mert optionsben jól van beállítva minden. Tippek?eaglesmcnabb
Beragadt a billentyuzet? 😛 😀Igor
vicc de jó minden, de mégsem mozdul 😀eaglesmcnabb
túl sok volt az emberednek szaba cuccából
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
gecc mondom megyek javítok az időmön, mert tegnap nem voltam... erre bugos a játék, elindítom és nem kanyarodik semerre a csávóm. Vicc mert optionsben jól van beállítva minden. Tippek?eaglesmcnabb
Beragadt a billentyuzet? 😛 😀Igor
vicc de jó minden, de mégsem mozdul 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
gecc mondom megyek javítok az időmön, mert tegnap nem voltam... erre bugos a játék, elindítom és nem kanyarodik semerre a csávóm. Vicc mert optionsben jól van beállítva minden. Tippek?eaglesmcnabb
Beragadt a billentyuzet? 😛 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
gecc mondom megyek javítok az időmön, mert tegnap nem voltam... erre bugos a játék, elindítom és nem kanyarodik semerre a csávóm. Vicc mert optionsben jól van beállítva minden. Tippek?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Érdekes hogy igor még nem is ment rajta.
haromt
Igor ruhelli Bormiot.. jellegtelen/unalmas palya. + adok masnak is eselyt inkabb.. a WC-ot ugyis toronymagasan vezetem 😊
Ma este sztem kiprobalom kicsit, de a versenyen nem hiszem, hogy faktor leszek..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem akarok mert akkor elvész a verseny jelleg.