Skichallenge 2012

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Nagyon szopatós az elején az az éles jobbkanyar. Egyelőre esélytelen, hogy be tudjam venni.Sebii
Ennyi:

http://www.youtube.com/watch?v=QTf6uo6YDR0

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na most mentem egy faszát. viszont szerintem szabálytalanul, az egyik kapu felett repültem el 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ezmiezapálya? 😮 😮
Bázzeg, hagyom a rákba egyelőre 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon szopatós az elején az az éles jobbkanyar. Egyelőre esélytelen, hogy be tudjam venni.Sebii
le kell fékezni 90 körülre
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Nagyon szopatós az elején az az éles jobbkanyar. Egyelőre esélytelen, hogy be tudjam venni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez nem az én versenyem volt. utálom a jeget.
9-től viszont elérhető Kitzbühel. Én azt nagyon szeretem
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ki kéne élvezem, hogy még vezetek a versenyen. 😀F.Schleck
meddig tart?eaglesmcnabb
Már megelőzött sgergo.
Ha a versenyre gondolsz, abból még van 1 nap 22 óra 22 perc és 5 másodperc hátra.F.Schleck
arra gondoltam, kösz az infót, holnap este megpróbálok dobogó környékére feljönni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ki kéne élvezem, hogy még vezetek a versenyen. 😀F.Schleck
meddig tart?eaglesmcnabb
Már megelőzött sgergo.
Ha a versenyre gondolsz, abból még van 1 nap 22 óra 22 perc és 5 másodperc hátra.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ki kéne élvezem, hogy még vezetek a versenyen. 😀F.Schleck
meddig tart?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ki kéne élvezem, hogy még vezetek a versenyen. 😀

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
Egy group race még normál verseny előtt, valami nehéz beállítással? 😊

Persze Wengen nehéz amúgy is, de pont azért lenne jó valami szívatós arányokkal versenyezni egyet. 😊
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
2:33.2 Még mindig van benne, de lehetetlen összetenni egy hibátlan pályát Wengenen. 😀 Legalább már a Kernen-St néha sikerül megsíelnem 100 körül, a rekordomban 93 volt a min sebesség, de valahogy jól adta ki mégis.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Húde utálom Wengent 😊 a pálya elején jó vagyok csomószor ment már 50:6 v. 50:7, szóval minimum fél sec benne van még a rekordom 51:1-gyel mentem, de a Wengen-S-ből 90-92-nél többel nem tudok kijönni 😐 és a pálya alján sem az igazi.. Tibi pl. laposra ver alul, eaglesmcnabb űrideje meg még durvább.
Persze sok van még benne, de ezt a versenyt nem fogom megnyerni sztem..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Na most mentem egy 2:36:2-es időt, de még érzem hogy van benne, kb olyan 1 másodperc, amivel még mindig nem érek oda a fórum legjobbjai közé, de már haladok 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
vicceskedtem egy kicsit val diserben erre mentem egy fórum rekordot 😊 pedig ma játszottam vele 1.5 hónap után 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Amerikai focis fórumon a győzelmek száma rangsorol 😀 tehát én nyertem 😛 😂 😂
egyébként ha %-ot nézzük, elvileg azt kell, akkor utolsó vagyok, mert a hosszú pályákon nyertem kevéssel, és a rövidebb pályákon szoptam sok időt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Pont én is ezt csináltam meg most. 😀
Legalább kijavíthatlak, hogy eaglesmcnabb összideje 08:48,037 nálam, bár sokat nem számít. 😊

Egyébként Val diseret rontotam el nagyon, legalábbis ott voltam bőven legmesszebb az egyéni csúcsomtól, mondjuk ha előtte nyomok egy-két traininget, lehet jobb lett volna. Az első két lefutásnál alig emlékeztem a pályára, utána ugrott be nagyjából.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát túl sokan nem próbáltuk meg 😕

Az összetett:

haromt 10+8+8+4= 30
eaglesmcnabb 4+4+10+10 = 28
sgergo 6+10+6+6 = 28
schleck 8+6+4+8 = 26
rata 2+2 = 4

másféle összesítés:
haromt: 8:46,440
schleck: 8:46,877
sgergo: 8:47,818
eaglesmcnabb: 8:48,048

legközelebb gyertek többen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
na lementem én is. első pályát elcsesztem, csak a biztonsági futásom ért célba.
Grödent nem tudom hogy a rákba teljesítettem ilyen jól 😀 Bormio közepes ott 2szer is célba értem.
Wengent elcsesztem-->1 célbaérés.
legközelebb olyat toljunk, ahol csak 1 rajt van 😀 úgy az igazi 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem igazán ment a dolog. végül sikerült leérnem mindenhol. Val disereben kb egyéni csúcs jött volna de hát megborultam. wengenben is egy gigaméretű fékezéssel tudtam egyáltalán időt szerezni. csak Bormio ment igazán jól
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
ma estére (20:00) benyomtam egy mini világkupát 😊
mind a 4 pálya napon, 5-5 max start-tal

Gyertek 😊haromt
Lehetne ilyen máskor is uram ? Pont ma este nem tudok odaérni edzés miatt... 😕adyno12
Termeszetesen lehet... de amugy a mai is ejfelig fog tartani, negy oras versenyeket szokott Tibi szervezni. Talan igy mar okes?Igor

Remélem, hogy okés lesz, ha meg nem akkor várok a következőre. Azért köszönöm a széles időtávot. 😉

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sztem a mai foleg Tibinek fekszik.. talan neki a legjobb a bukasi szazaleka. Val D'Isere-ben lehet celba se fogok erni 😂

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de egyébként hiába nézed meg milyen beállítással mennek a legjobbak. Én még soha nem tudtam azzal jobb eredményt menni, mert abszolút nem olyan a stílusom. Az max egy kis segítség hogy a jót honnan próbáld kialakítani magadnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
Nem ezen múlik, de számít akár 1-1 eltérés is. Nyilván nem másodperceket. De mondom no offense, csak kérdeztem.

A main egyébként tényleg nem ez, hanem az fog számítani, hogy ki ér le egyáltalán.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért csinálok 4 órás versenyt hogy minél többen ráérjenek(ennyi a max). bármikor jössz akkor is csak 5-ször startolhatsz

itt most nem a beállítás a lényeg, hanem hogy ki tud leérni egyáltalán 5-ből értelmes idővel 😊