Skichallenge 2012

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na ma én is elekzdtem. Egyelőre még elég nehezen megy a bukás nélküli menet, de van már egy 1,58-om, kezdésnek elmegy.Rajna
a bukás nem számít. eddig kb 30 lemenetelem van és 250+ bukás. meg úgy mindenkinél ez az arány

adj nicket és meghívlak a csoportba a skichallenge.at-n
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Na ma én is elekzdtem. Egyelőre még elég nehezen megy a bukás nélküli menet, de van már egy 1,58-om, kezdésnek elmegy.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
En erre nem tudok jonni vazz... nagyon korai.
Toljatok ki jobban maskor... meg lehessen limitalni a probalkozasok szamat, ugy az igazi!

Aztan majd lehet WC-ot tervezni 😊Igor
adom 😀 10 perc múlva indulok haza, utána foci, 10-re érek haza 😀 de tök8, MÉG nem vagyok tényező ebben a játékban (sem) 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
En erre nem tudok jonni vazz... nagyon korai.
Toljatok ki jobban maskor... meg lehessen limitalni a probalkozasok szamat, ugy az igazi!

Aztan majd lehet WC-ot tervezni 😊Igor
azért raktam mostanra hogy még a meccsek előtt tudjuk tolni 😛 és ez csak próba hogy megy-e rendesen a meghívás/részvétel
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
En erre nem tudok jonni vazz... nagyon korai.
Toljatok ki jobban maskor... meg lehessen limitalni a probalkozasok szamat, ugy az igazi!

Aztan majd lehet WC-ot tervezni 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csináltam ma 17:00re egy 4órás versenyt kis nehézséggel 😊
csak hogy kipróbáljuk milyen.
nem tudom kell-e valamit csinálni hogy indulni lehessel

schlek. éppen a jeges pálya mutatta meg hogyan kell leérkeznem ott hogy jó legyen 😊haromt
Jóféle, 😀
milyen lesz a pálya? napos vagy havas?
Arra gondoltam lehetne dicsőséglista minden pályához, a versenyek eredménye alapján. 😀kobalu91
jeges

de tudtál regelni a versenyre?
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
csináltam ma 17:00re egy 4órás versenyt kis nehézséggel 😊
csak hogy kipróbáljuk milyen.
nem tudom kell-e valamit csinálni hogy indulni lehessel

schlek. éppen a jeges pálya mutatta meg hogyan kell leérkeznem ott hogy jó legyen 😊haromt
Jóféle, 😀
milyen lesz a pálya? napos vagy havas?
Arra gondoltam lehetne dicsőséglista minden pályához, a versenyek eredménye alapján. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csináltam ma 17:00re egy 4órás versenyt kis nehézséggel 😊
csak hogy kipróbáljuk milyen.
nem tudom kell-e valamit csinálni hogy indulni lehessel

schlek. éppen a jeges pálya mutatta meg hogyan kell leérkeznem ott hogy jó legyen 😊haromt
Oké, köszi, majd valamit próbálok. 😊

Ide a versenyre, hogy kell belépni viszont, vagy már bent vagyok?F.Schleck
nézd meg a mailedet amivel regeltél. nem tudom
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
csináltam ma 17:00re egy 4órás versenyt kis nehézséggel 😊
csak hogy kipróbáljuk milyen.
nem tudom kell-e valamit csinálni hogy indulni lehessel

schlek. éppen a jeges pálya mutatta meg hogyan kell leérkeznem ott hogy jó legyen 😊haromt
Oké, köszi, majd valamit próbálok. 😊

Ide a versenyre, hogy kell belépni viszont, vagy már bent vagyok?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csináltam ma 17:00re egy 4órás versenyt kis nehézséggel 😊
csak hogy kipróbáljuk milyen.
nem tudom kell-e valamit csinálni hogy indulni lehessel

schlek. éppen a jeges pálya mutatta meg hogyan kell leérkeznem ott hogy jó legyen 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
1:50:150 😊
fogalmam sincs hol csinálnak ennél 7 mp-vel jobbat... tuti valami csalásharomt
A tetején még én is verlek. 😀 Az alján viszont nagyon szépen mentél, gratula hozzá!

szerk: De a nagy ugrató után mit kell csinálnom, hogy ne kezdjen el botladozni az emberem?? Már nagyon idegesít.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1:50:150 😊
fogalmam sincs hol csinálnak ennél 7 mp-vel jobbat... tuti valami csalás
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ha minden igaz elfogadtam. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó nyomtam ezekre
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
maradt a tavalyi CJSpiller

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
csináltam csoprotot. aki adott nicket az nézze meg kapott-e meghívót. ha igen csatlakozzatok, ha nem akkor szóljatok (igor, kobalu, emcnabb)haromt
Basszus, szolhattal volna.. kb. egyszerre krealtuk meg 😀 nem baj, jo lesz igy ha versenyeket csinal az ember..
"FSchleck"-et meghivhatod meg.. a tobbiek nevet en se tudom.
+ Laki neki ugyanaz a neve, detto..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csináltam csoprotot. aki adott nicket az nézze meg kapott-e meghívót. ha igen csatlakozzatok, ha nem akkor szóljatok (igor, kobalu, emcnabb)
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
huuuu 1:57:985 de nagyon büszke vagyok magamra 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1:51:247 😊 hihetetlen mennyit tudok elbaszni erre...
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
1:51,7 😊 a 40-40-20-szal

de rohadt idegesítő idő elbaszásharomt
1:51.435. Jót mentem a Ghostod ellen. 😊 egyébként 35-35-30-cal csináltam.F.Schleck
Damn you.. aszittem az 1.51.481 kiraly eredmeny 😕 en 36-38-26-tal nyomultam.. es alul megy jobban TTT, folul verek ra 5-8 tizedet, de alul nem igazan megy..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
1:51,7 😊 a 40-40-20-szal

de rohadt idegesítő idő elbaszásharomt
1:51.435. Jót mentem a Ghostod ellen. 😊 egyébként 35-35-30-cal csináltam.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1:51,7 😊 a 40-40-20-szal

de rohadt idegesítő idő elbaszás
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na nekem eddig a 38-45-17-es beállítás jött be a legjobban
(igaz még nem sikerült leérnem vele, de ha összejön király lesz 😀)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez nagyon igaz. Főleg mikor próbáltam az első helyezett Ghostot követni, és volt már mikor az első kapunak nekimentem..
Legalább rávett, hogy elkezdjek valammit tanulni a holnapi zh-ra, bár már most is nagyon viszketnek az ujjaim. 😀

Egyébként ha nem túl nagy titok, ti szoktátok használni a spacet és ha igen, mikor?F.Schleck
persze hogy szoktam. általában még az ugrató vége előtt és akkor elvileg kisebbet ugrik meg a leérkezéshez.


az újítások közül tetszenek a játékban látható statok. a greenhorn minősítést eddig 6x sikerült elérnem 😂
118 elindított futam, 103 DQF 😀haromt
Wow, ezeket mikor dobja ki? nem emlékszem h ilyet láttam volna...kobalu91
fenn van a skichallenge.at-n is, de a játákban ott ahol be tudod állítani milyen szinücuccban síelj van egy kis trófea ikon. ott írja a statokat
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
hagyján hogy elveszi az idődet ez a rohadt játék, még fel is idegel! : :mad: 😉eaglesmcnabb
Ez nagyon igaz. Főleg mikor próbáltam az első helyezett Ghostot követni, és volt már mikor az első kapunak nekimentem..
Legalább rávett, hogy elkezdjek valammit tanulni a holnapi zh-ra, bár már most is nagyon viszketnek az ujjaim. 😀

Egyébként ha nem túl nagy titok, ti szoktátok használni a spacet és ha igen, mikor?F.Schleck
persze hogy szoktam. általában még az ugrató vége előtt és akkor elvileg kisebbet ugrik meg a leérkezéshez.


az újítások közül tetszenek a játékban látható statok. a greenhorn minősítést eddig 6x sikerült elérnem 😂
118 elindított futam, 103 DQF 😀haromt
Wow, ezeket mikor dobja ki? nem emlékszem h ilyet láttam volna...