Skichallenge 2012

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
csináltam egy versenyt ma 18:00-22:00
azt hiszem mindenki egyenlő esélyekkel indul 😊haromt
Jegen jól hangzik a 15-ös grip. 😊
Kár, hogy valszeg nem leszek itthon pont a verseny ideje alatt. Szóval most nyitott a dobogó kérdése. 😉F.Schleck
En se vagyok biztos, hogy hazaerek ilyen koran..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
csináltam egy versenyt ma 18:00-22:00
azt hiszem mindenki egyenlő esélyekkel indul 😊haromt
Jegen jól hangzik a 15-ös grip. 😊
Kár, hogy valszeg nem leszek itthon pont a verseny ideje alatt. Szóval most nyitott a dobogó kérdése. 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na kipróbáltam a verseny beállítást. zsír lesz 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Huhh, az az egy ezred komoly.. 😊
Wengen a legkirályabb pálya 😊 én meg mondjuk Kitzbühelben szoktam zúzni általában..

Decemberi VK állása 😛

December
IgorRuzkinJr 180
haromt 160
FSchleck 140
CJSpiller 100
Herremans 90
Divat 76
shawnka 68
Vadkender 66
tenorx 58
Joci 56
Rataccess 50
Rajna 22Igor
mi ez a VK? 4 versenyből 3at én nyertem + 1 harmadik hely 😛haromt
Az elson nem voltam.. es irtam, december 😉
Amugy ha 2-4. versenyt nezem, akkor ikszre allunk: neked 2*100+60 pont, nekem 80+100+80 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csináltam egy versenyt ma 18:00-22:00
azt hiszem mindenki egyenlő esélyekkel indul 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
nagyon gizda ez a jatek csak most fedeztem fel 😀

4. lemenesemre lementem 2 percre val d'iseren majd ha megvan az 1:50 beszallok majd en is ha lehet
a kerdesem az volna h sztetek lehet h a szopatos gs reszen annyi idot lehet nyerni
h jobban megeri speed helyett gripre/curvere rakni ?
37-37-26al tolom csak azert kerdemFake
Sztem lehet, TTT linkelt korabban egy remek programot.. ami mutatja, hogy barki/az elit arcok mivel mennek, en is atalltam 37-44-19-re.. igy tobb sebessegem maradt a nagy ugras elotti balkanyar utani lapos reszen + a palya legutolso reszen.

A GS-es reszen nem lattam drasztikus kulonbseget, bar az utolso sikant tovabbra sem tudom ertelmesen bevenni, azt a reszt tovabbra is erobol befekezessel oldom meg (ertsd lefele nyil.. amit nem szabadna hasznalni)

De egyebkent a kezdoknek nem erdemes rogton ezzel kezdeni.. en is szep lassan szoktattam magam.. mondjuk egy 40-40-20/45-45-10 kezdesnek tokeletes. Aztan ha ez mar sok a curvebol, lehet faragni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagyon gizda ez a jatek csak most fedeztem fel 😀

4. lemenesemre lementem 2 percre val d'iseren majd ha megvan az 1:50 beszallok majd en is ha lehet
a kerdesem az volna h sztetek lehet h a szopatos gs reszen annyi idot lehet nyerni
h jobban megeri speed helyett gripre/curvere rakni ?
37-37-26al tolom csak azert kerdem
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, felraktam én is, igaz előző szériákkal nem toltam. Első 4-5 próbálkozásból esés lett, aztán lementem 2:03 alatt, 45-40-14-ös beállításon. Deny79 néven vagyok, TTT meghívsz?

Egyébként, amikor leértem az eleje már egész tűrhetően ment, persze a vége, ahol akkor jártam elsőnek szar volt.deny79
tessék
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, felraktam én is, igaz előző szériákkal nem toltam. Első 4-5 próbálkozásból esés lett, aztán lementem 2:03 alatt, 45-40-14-ös beállításon. Deny79 néven vagyok, TTT meghívsz?

Egyébként, amikor leértem az eleje már egész tűrhetően ment, persze a vége, ahol akkor jártam elsőnek szar volt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Huhh, az az egy ezred komoly.. 😊
Wengen a legkirályabb pálya 😊 én meg mondjuk Kitzbühelben szoktam zúzni általában..

Decemberi VK állása 😛

December
IgorRuzkinJr 180
haromt 160
FSchleck 140
CJSpiller 100
Herremans 90
Divat 76
shawnka 68
Vadkender 66
tenorx 58
Joci 56
Rataccess 50
Rajna 22Igor
mi ez a VK? 4 versenyből 3at én nyertem + 1 harmadik hely 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Huhh, az az egy ezred komoly.. 😊
Wengen a legkirályabb pálya 😊 én meg mondjuk Kitzbühelben szoktam zúzni általában..

Decemberi VK állása 😛

December
IgorRuzkinJr 180
haromt 160
FSchleck 140
CJSpiller 100
Herremans 90
Divat 76
shawnka 68
Vadkender 66
tenorx 58
Joci 56
Rataccess 50
Rajna 22

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
az a baj, hogy még egy hét a versenyig. Nem is az érdekel, hanem hogy addig nem nagyon lesz új pálya. Bár Val Gardena nem új, volt tavaly is. Az elég geci.

Egyébként akinek ez az könnyű pálya is lemenési nehézségeket okoz, az mit fog szólni Wengenhez? 😊haromt
wengen nagyon geci és rohadt hosszú 😀
annyi bukás lesz ott hogy még 😊
már várom


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hehe Igor és Schleck között 1 ezred döntött 😀haromt
Muszáj volt visszaadnom a múltkori erőszakolást. 😀

Egyébként már nagyon unom ezt a pályát, lehet hogy tényleg ki kéne próbálni valami kényszerített extrém beállítással, mint Igor javasolta. Kivéve az egyszer lemenős részt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az a baj, hogy még egy hét a versenyig. Nem is az érdekel, hanem hogy addig nem nagyon lesz új pálya. Bár Val Gardena nem új, volt tavaly is. Az elég geci.

Egyébként akinek ez az könnyű pálya is lemenési nehézségeket okoz, az mit fog szólni Wengenhez? 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Újabb negyedik hely,de legalább 1mp javultam,Schelckhez képest így nézett ki
1.időmérő:x
2.időmérő:0,5 mp
3.időmérő:1,3 mp
cél,maradt az 1,3
legalább a nagy ugratóról már egész szépen jövök le,csak a hajtű utánni rész (3.mérőpont körül)elég csúnyán jön ki,még gyakorlom 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hehe Igor és Schleck között 1 ezred döntött 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Ismerem a pályát, csak hozzászoktam a levágásokhoz. Kb. egyik kanyart se szoktam bevenni tisztesen 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1:49.335
mára abbahagytam...

megnéztem rajna menetét. Túl későn fordul. Néha még csak akkor áll rá az első kanyarra, amikor már a következőre kéne.
Az egész lényege, hogy ismerd a pályát és fordulj korán. Ezért jó az elején sok curveal és grippel menni
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
magamhoz képest egész jót mentem 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
napról-napra egyre jobban felidegel ez a játék, de újra és újra elbaszom vele az időt... ki érti ezt? 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
menj le többször a beginner beállítással. megtanulod a pályát, váltasz classicra és azzal próbálkozol. ha azzal is megy már fogod tudni mit kell állítgatni

amikor még kezditek ne akarjatok minden kanyart határon venni
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Remek. 2x sikerült lemennem, 4/2 voltam 50es carve-al, azon kívül viszont nem tudok bennragadni 😀 majd gyakorolni kéne.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ma egy újabb verseny?Joci
megint utolsó akarsz lenni? 😊Divat
hát,legalább élvezem 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Áh vaze. Nem megy nekem ez a kapukat bevevő stílus 😀 mentem most egy biztonságit de itt is elbasztam 3-4 kanyart rendesen.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
mentem pár gyakorló kört,kb 50-et,egyszer sem sikerült lemenni 😀