NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
A tegnapi Xfinity vége mármár a Verdák című klasszikust idézte, a hármas célfotóval
zacknorb
Nem a célfotót vizsgálták, csak találomra ráböktek az egyikre.
Talán pont arra aki meg is érdemelte.
🤘 gaben 🤘
Találomra, persze.

De legalább tényleg az nyert, aki a legjobban megérdemelte.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
A tegnapi Xfinity vége mármár a Verdák című klasszikust idézte, a hármas célfotóval
zacknorb
Nem a célfotót vizsgálták, csak találomra ráböktek az egyikre.
Talán pont arra aki meg is érdemelte.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 655 — Kinek mit intézett a kormánya
A tegnapi Xfinity vége mármár a Verdák című klasszikust idézte, a hármas célfotóval
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Zane Smith csütörtökön kvalifikált első Daytona 500-ára, pénteken címvédőként megnyerte a Truck Series szezonnyitó versenyét.

No.2 kedvencem ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta. 😎
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
 www.usaracing.hu/2023/02/17/brutal-dogos-bemutattak-a-nascar-le-mans-i-autojanak-vegso-dizajnjat-videokgaleria/?fbclid=IwAR0vGOBhmMzIQBz4xr5CQyMRLpK46U7JsOBhdBKyTJoNwV2_AkX6XQPJk4c

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik továbbra is a Trackhouse lesz a következő években a kedvenc NASCAR csapatom.


több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Bowman pole a Daytona 500-ra, minő újdonság. Ja nem. Larson a másik első soros, szóval az HMS idén is kibérelte az első két helyet.
Johnson és Pastrana kvalifikált sebesség alapján, a többiek a ma esti két Duel versenyen döntik el a további rajthelyek sorsát.

Pár éve ha nekem valaki azt mondja, hogy Pastrana a Daytona 500-on fog indulni, biztos kiröhögöm.
Mikey
csinált már annyi mindent, belefér

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Bowman pole a Daytona 500-ra, minő újdonság. Ja nem. Larson a másik első soros, szóval az HMS idén is kibérelte az első két helyet.
Johnson és Pastrana kvalifikált sebesség alapján, a többiek a ma esti két Duel versenyen döntik el a további rajthelyek sorsát.

Pár éve ha nekem valaki azt mondja, hogy Pastrana a Daytona 500-on fog indulni, biztos kiröhögöm.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
érdekes egy megoldás

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Nem hittem, hogy van ami jobb mint az STP logós Petty kék, de ez....
😲😲😲


🤘 gaben 🤘
hát ez erősen lájkvadász festés 😮
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Nem hittem, hogy van ami jobb mint az STP logós Petty kék, de ez....
😲😲😲


" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Yeley valahogy minden évben megoldja, hogy indulhasson. Kik ezek, fogalmam nincs.

 twitter.com/bobpockrass/status/1624429616512352258?s=46&t=7BO8HJDyag9h_r733rweBw
Mikey
Mégsem, visszaléptek, inkább Phoenixben mutatkoznak be. 😀
Egyébként a Reaume Brothers Racing van mögötte, szóval nem lesz hosszú életű projekt.
Mikey
Értékelném ha Johnson meg Daly nem jutna be az 500 indulói közé. 😀
🤘 gaben 🤘
Miért? | (Nem kötözködésből, tényleg kíváncsi vagyok.) |
Mikey
Johnson-t nem sokra tartom; nyerettek már vele eleget, inkább jöjjenek a fiatalok. Mayweather-t meg kifejezetten utálom.
🤘 gaben 🤘
Értem. Mondjuk Johnsonnal nekem semmi bajom, ráadásul Gragson főnöke-csapattársa.
Daly még szimpatikus is, szóval ellene akkor sem tudok szurkolni ha Mayweathert nem kedvelem.

De igazából Zane Smithnek sikerüljön kvalifikálni, a többi nem érdekel.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Yeley valahogy minden évben megoldja, hogy indulhasson. Kik ezek, fogalmam nincs.

 twitter.com/bobpockrass/status/1624429616512352258?s=46&t=7BO8HJDyag9h_r733rweBw
Mikey
Mégsem, visszaléptek, inkább Phoenixben mutatkoznak be. 😀
Egyébként a Reaume Brothers Racing van mögötte, szóval nem lesz hosszú életű projekt.
Mikey
Értékelném ha Johnson meg Daly nem jutna be az 500 indulói közé. 😀
🤘 gaben 🤘
Miért? | (Nem kötözködésből, tényleg kíváncsi vagyok.) |
Mikey
Johnson-t nem sokra tartom; nyerettek már vele eleget, inkább jöjjenek a fiatalok. Mayweather-t meg kifejezetten utálom.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Yeley valahogy minden évben megoldja, hogy indulhasson. Kik ezek, fogalmam nincs.

 twitter.com/bobpockrass/status/1624429616512352258?s=46&t=7BO8HJDyag9h_r733rweBw
Mikey
Mégsem, visszaléptek, inkább Phoenixben mutatkoznak be. 😀
Egyébként a Reaume Brothers Racing van mögötte, szóval nem lesz hosszú életű projekt.
Mikey
Értékelném ha Johnson meg Daly nem jutna be az 500 indulói közé. 😀
🤘 gaben 🤘
Miért? | (Nem kötözködésből, tényleg kíváncsi vagyok.) |
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Értékelném ha Johnson meg Daly nem jutna be az 500 indulói közé. 😀
Yeley valahogy minden évben megoldja, hogy indulhasson. Kik ezek, fogalmam nincs.

 twitter.com/bobpockrass/status/1624429616512352258?s=46&t=7BO8HJDyag9h_r733rweBw
Mikey
Mégsem, visszaléptek, inkább Phoenixben mutatkoznak be. 😀
Egyébként a Reaume Brothers Racing van mögötte, szóval nem lesz hosszú életű projekt.
Mikey
Értékelném ha Johnson meg Daly nem jutna be az 500 indulói közé. 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Walter Payton emlékére
 www.usaracing.hu/2023/02/12/az-nfl-szupersztar-akibol-az-indycar-joe-gibbs-e-lehetett-volna-2/?fbclid=IwAR20mdWbI1SI7wBbdCva3iB31FEJ5l-5vzkKOWM6rU8ViFpp22J-lGzDnNg

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Yeley valahogy minden évben megoldja, hogy indulhasson. Kik ezek, fogalmam nincs.

 twitter.com/bobpockrass/status/1624429616512352258?s=46&t=7BO8HJDyag9h_r733rweBw
Mikey
Mégsem, visszaléptek, inkább Phoenixben mutatkoznak be. 😀
Egyébként a Reaume Brothers Racing van mögötte, szóval nem lesz hosszú életű projekt.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Yeley valahogy minden évben megoldja, hogy indulhasson. Kik ezek, fogalmam nincs.

 twitter.com/bobpockrass/status/1624429616512352258?s=46&t=7BO8HJDyag9h_r733rweBw
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Porsche 917 alváz.
És ezekkel majdnem 390-el mentek. 😱🤯

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Ennyit a visszavonulásról, Kyle Busch visszatér az Xfinity Seriesbe, öt versenyen fog indulni a Kaulig Racing #10-es Chevyjével.

Ez is fura látvány lesz majd.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
🏎😍🏎

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Megvolt tegnap a Clash az LA Coliseumban, ahogy olvasom, sikerült megint barmok módjára versenyezniük a legtöbbeknek. Nem értem mire jó ez. Persze Truex Jr.-nak tetszett, hiszen ő nyert, de rajta kívül nem sokan dicsérték a versenyt.

Ehhez képest Gragson 14. helye egész jó, persze pont semmit nem jelent. Mindenesetre imádnám ha konstansan tudna Top 15-ös eredményeket szállítani már idén is. Amit nagyon remélek hogy lenyomja Gibbset az év újonca címért, bár a csapat miatt nyilván Ty az esélyesebb.
Mikey
ezeknek a mini ováloknak aztán rohadtul semmi értelmük

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Megvolt tegnap a Clash az LA Coliseumban, ahogy olvasom, sikerült megint barmok módjára versenyezniük a legtöbbeknek. Nem értem mire jó ez. Persze Truex Jr.-nak tetszett, hiszen ő nyert, de rajta kívül nem sokan dicsérték a versenyt.

Ehhez képest Gragson 14. helye egész jó, persze pont semmit nem jelent. Mindenesetre imádnám ha konstansan tudna Top 15-ös eredményeket szállítani már idén is. Amit nagyon remélek hogy lenyomja Gibbset az év újonca címért, bár a csapat miatt nyilván Ty az esélyesebb.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Ford Red Bull 2026-tól.
Audi Sauber páros, illetve a gyári Mercedes, Ferrari, Renault.

Alakul ez. Jó lenne ha még a Haas körül legyező GM is jönne és végre megint lehet verseny...
FLZOLI
ANDRETTI CADILLAC
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!