Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom honnan az infója, valószínű csak az egyenesekre vonatkozhat, mert a szabadedzéseken semmivel nem volt gyorsabb, mint Alonso, sőt.... Az időmérőről nincs sebességre vonatkozó infóm, a szabadedzéseken pedig valószínűleg csak átlagsebességet jeleznek.
A linkek, hátha valaki hozzáértő többet ki tud belőle bogozni:
1.szabadedzés
2.szabadedzés
3.szabadedzés
Időmérő
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Wéber Gábor mondta. Mondjuk én neki el is hiszem...
Messze a legjobb szakkomentátor aki eddig volt.

Ha belegondolok a Palik - Dávid "Lapaj" Sanya - Frankl "mindenkiazénbarátom" Andrásba akik még a 90-es évek elején nyomták, háááááááát a hideg futkos a hátamon. Bár annak a közvetítésnek is megvolt a maga feeling-je... 😉

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Konkrétan 10km/h-val volt gyorsabb az egyenesben Alonsonál.JayB
mondjuk az az info nem tudom honnan származik, bár én csak a pénteki napról találtam adatokat, de ott messze nincs köztük 10km/h különbség. [LINK]miilann
Vagy Czolner vagy Wéber mondta közvetítés alatt, nem életbiztosítás 😀 Bevallom nem néztem utána.JayB
igen azt tudom, csak azt nem tudom h ő honnan vette 😀 asszem wéber volt, hallottam én is, már akkor is gyanus volt, csak akkor nem volt kinek mondani 😛

child please!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Szerintem nem a szárny miatt volt lassabb a Red Bull. Hanem a Renault motor és a viszonylag rossz F csatorna miatt. A 2. szektorban, ahol a legkevesebb egyenes rész volt, ott nagyon jól mentek. A többi részen szenvedtek...

És ha már a szárnyakról beszélünk, Wéber Gábor mondott egy érdekeset a futam alatt. Miszerint a Ferrarinál új hátsó légterelőt teszteltek a hétvégén és azt csak a Massa autójára tették fel. Ha jól emlékszem pedig mondta, hogy Massa az egyik leggyorsabb volt a hétvégén.Sonics
Konkrétan 10km/h-val volt gyorsabb az egyenesben Alonsonál.JayB
mondjuk az az info nem tudom honnan származik, bár én csak a pénteki napról találtam adatokat, de ott messze nincs köztük 10km/h különbség. [LINK]miilann
Vagy Czolner vagy Wéber mondta közvetítés alatt, nem életbiztosítás 😀 Bevallom nem néztem utána.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Szerintem nem a szárny miatt volt lassabb a Red Bull. Hanem a Renault motor és a viszonylag rossz F csatorna miatt. A 2. szektorban, ahol a legkevesebb egyenes rész volt, ott nagyon jól mentek. A többi részen szenvedtek...

És ha már a szárnyakról beszélünk, Wéber Gábor mondott egy érdekeset a futam alatt. Miszerint a Ferrarinál új hátsó légterelőt teszteltek a hétvégén és azt csak a Massa autójára tették fel. Ha jól emlékszem pedig mondta, hogy Massa az egyik leggyorsabb volt a hétvégén.Sonics
Konkrétan 10km/h-val volt gyorsabb az egyenesben Alonsonál.JayB
mondjuk az az info nem tudom honnan származik, bár én csak a pénteki napról találtam adatokat, de ott messze nincs köztük 10km/h különbség. [LINK]

child please!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Szerintem nem a szárny miatt volt lassabb a Red Bull. Hanem a Renault motor és a viszonylag rossz F csatorna miatt. A 2. szektorban, ahol a legkevesebb egyenes rész volt, ott nagyon jól mentek. A többi részen szenvedtek...

És ha már a szárnyakról beszélünk, Wéber Gábor mondott egy érdekeset a futam alatt. Miszerint a Ferrarinál új hátsó légterelőt teszteltek a hétvégén és azt csak a Massa autójára tették fel. Ha jól emlékszem pedig mondta, hogy Massa az egyik leggyorsabb volt a hétvégén.Sonics
Konkrétan 10km/h-val volt gyorsabb az egyenesben Alonsonál.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Szerintem nem a szárny miatt volt lassabb a Red Bull. Hanem a Renault motor és a viszonylag rossz F csatorna miatt. A 2. szektorban, ahol a legkevesebb egyenes rész volt, ott nagyon jól mentek. A többi részen szenvedtek...

És ha már a szárnyakról beszélünk, Wéber Gábor mondott egy érdekeset a futam alatt. Miszerint a Ferrarinál új hátsó légterelőt teszteltek a hétvégén és azt csak a Massa autójára tették fel. Ha jól emlékszem pedig mondta, hogy Massa az egyik leggyorsabb volt a hétvégén.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha már jóslásnál tartunk, itt tenném hozzá, hogy én már pénteken megmondtam haveromnak, hogy kubica top3, sutil pedig top5ben fog végezni :cool:
mondjuk azt is mondtam hogy alonso nyerni fog 😀 de ott inkább csak a fanság beszélt belőlem 😊

amugy én a mostani hétvége után tettem le alonso vb címéről. ha ő még nem adta fel, az csak jó. az előző futam után, 20 pont hátrány, úgy voltam vele, hogy könnyen meglehet, legalábbis bőven van rá reális esélye, nem csak matematikai, ma viszont már úgy gondolom, hogy oda a reális esély.

másik nagy kedvencem webber, szerencsére neki bőven van esélye, sőt nálam a jelenlegi 2. hely ellenére is ő a legesélyesebb, remélem meg lesz neki, megérdemelné. 😊miilann
Hát igen, ez az új első szárny mizéria betett a Ferkának is, meg a Red Bullnak is. Horner már kamuzott is egy jó nagyot, hogy ugyanazt a szárnyat hozták, mint amit Hungaroringen használtak. Ugyan már.... Ide akkor is másik kellene, ha nem lenne az új mérési módszer. Azért fura volt, hogy se a Ferkáé, se az RB-é nem hajlott.. 😀 Lassabbak is voltak, mint egyébként. Alonso hivatalból bizakodik. De mit lehet tudni, hátha bejön.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
41 pont hátrány, már az se nagyon elég ha folyton csak nyerne, nincs az az isten hogy Hami és Webber ennyi pontot elkúrjon. 120% minden versenyen és hatalmas szerencse kell, utobbi osztásánál idén Alonso nagyon hátul állhatott sorba. De amig ő hisz benne addig énis kénytelen vagyok.JayB
Alonso már sose lesz világbajnok... Idén főleg nem. Ezt csak azért mondom, mert baromi jó jós vagyok. 😀 Hogy megjósoltam a Spa-i dobogót neki..... 😀 😀apeszos
ha már jóslásnál tartunk, itt tenném hozzá, hogy én már pénteken megmondtam haveromnak, hogy kubica top3, sutil pedig top5ben fog végezni :cool:
mondjuk azt is mondtam hogy alonso nyerni fog 😀 de ott inkább csak a fanság beszélt belőlem 😊

amugy én a mostani hétvége után tettem le alonso vb címéről. ha ő még nem adta fel, az csak jó. az előző futam után, 20 pont hátrány, úgy voltam vele, hogy könnyen meglehet, legalábbis bőven van rá reális esélye, nem csak matematikai, ma viszont már úgy gondolom, hogy oda a reális esély.

másik nagy kedvencem webber, szerencsére neki bőven van esélye, sőt nálam a jelenlegi 2. hely ellenére is ő a legesélyesebb, remélem meg lesz neki, megérdemelné. 😊

child please!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Hát furcsa egy versenye volt...
Az elején majdnem kiesett önhibáján kívül mikor Barichello megtorpedózta, utána meg elrontja... És ugye megint volt egy plusz boxkiállása.

Valahogy nem klappol neki ez az idény.

Monza döntő lesz Alonso világbajnoki esélyeinek. Ott szinte kötelező nyernie ha bajnok akar lenni.Sonics
41 pont hátrány, már az se nagyon elég ha folyton csak nyerne, nincs az az isten hogy Hami és Webber ennyi pontot elkúrjon. 120% minden versenyen és hatalmas szerencse kell, utobbi osztásánál idén Alonso nagyon hátul állhatott sorba. De amig ő hisz benne addig énis kénytelen vagyok.JayB
6 verseny 41 pont. Ha elkezdené nyerni a futamokat, akkor min 7essével hozna a hamiltonon és webberen, + ott van még button és vettel, na meg kubica és massa akik szintén rabolhatnak a 2 éllovastól. Persze valószínűbb, h alonsotól fognak, de az esély még reális. 150 pont szerezhető, ennyiből nehéz 41et, de még a saját kezében van a sorsa. Ha innentől mindet megnyeri, akkor biztos, h ő a világbajnok. Persze vannak rajta kívül 4-en akiknek könnyebb dolguk van, de amíg matematikailag a saját kezében a sorsa, addig nem fogja feladni.
Ja és simán lehet, h a következő futamon Webber és hamilton nulláz, amilyen kaotikus ez az év...Black_Adder
Akárhogy is nézzük 3 győzelem nagyon minimum kéne, emelett dobogók és nemszabad nullázni. Ha aztnézzük hogy eddig összesen nyert kettőt amiből "másfél" nem önerőből történt eléggé reménytelennek tünik. 😐
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
41 pont hátrány, már az se nagyon elég ha folyton csak nyerne, nincs az az isten hogy Hami és Webber ennyi pontot elkúrjon. 120% minden versenyen és hatalmas szerencse kell, utobbi osztásánál idén Alonso nagyon hátul állhatott sorba. De amig ő hisz benne addig énis kénytelen vagyok.JayB
Alonso már sose lesz világbajnok... Idén főleg nem. Ezt csak azért mondom, mert baromi jó jós vagyok. 😀 Hogy megjósoltam a Spa-i dobogót neki..... 😀 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Alonso továbbra sem tett le a vb címről, hót nyugodtan nyilatkozott. Vajon valami bálna nyugtatót kapott vagy belül már ő is feladta?JayB
Hát furcsa egy versenye volt...
Az elején majdnem kiesett önhibáján kívül mikor Barichello megtorpedózta, utána meg elrontja... És ugye megint volt egy plusz boxkiállása.

Valahogy nem klappol neki ez az idény.

Monza döntő lesz Alonso világbajnoki esélyeinek. Ott szinte kötelező nyernie ha bajnok akar lenni.Sonics
41 pont hátrány, már az se nagyon elég ha folyton csak nyerne, nincs az az isten hogy Hami és Webber ennyi pontot elkúrjon. 120% minden versenyen és hatalmas szerencse kell, utobbi osztásánál idén Alonso nagyon hátul állhatott sorba. De amig ő hisz benne addig énis kénytelen vagyok.JayB
6 verseny 41 pont. Ha elkezdené nyerni a futamokat, akkor min 7essével hozna a hamiltonon és webberen, + ott van még button és vettel, na meg kubica és massa akik szintén rabolhatnak a 2 éllovastól. Persze valószínűbb, h alonsotól fognak, de az esély még reális. 150 pont szerezhető, ennyiből nehéz 41et, de még a saját kezében van a sorsa. Ha innentől mindet megnyeri, akkor biztos, h ő a világbajnok. Persze vannak rajta kívül 4-en akiknek könnyebb dolguk van, de amíg matematikailag a saját kezében a sorsa, addig nem fogja feladni.
Ja és simán lehet, h a következő futamon Webber és hamilton nulláz, amilyen kaotikus ez az év...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Alonso továbbra sem tett le a vb címről, hót nyugodtan nyilatkozott. Vajon valami bálna nyugtatót kapott vagy belül már ő is feladta?JayB
Hát furcsa egy versenye volt...
Az elején majdnem kiesett önhibáján kívül mikor Barichello megtorpedózta, utána meg elrontja... És ugye megint volt egy plusz boxkiállása.

Valahogy nem klappol neki ez az idény.

Monza döntő lesz Alonso világbajnoki esélyeinek. Ott szinte kötelező nyernie ha bajnok akar lenni.Sonics
41 pont hátrány, már az se nagyon elég ha folyton csak nyerne, nincs az az isten hogy Hami és Webber ennyi pontot elkúrjon. 120% minden versenyen és hatalmas szerencse kell, utobbi osztásánál idén Alonso nagyon hátul állhatott sorba. De amig ő hisz benne addig énis kénytelen vagyok.JayB
Ő feladni nem fogja az biztos,én megmondom őszintén annak ellenére hogy a reanult-os idejében nagyon utáltam most nagyon örülök hogy a kedvenc csapatomnál van,akkor is ha idén valószínűleg már nem lesz bajnok de egy normális vezetővel még nagyon sokra viheti a vörös cápát.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Alonso továbbra sem tett le a vb címről, hót nyugodtan nyilatkozott. Vajon valami bálna nyugtatót kapott vagy belül már ő is feladta?JayB
Hát furcsa egy versenye volt...
Az elején majdnem kiesett önhibáján kívül mikor Barichello megtorpedózta, utána meg elrontja... És ugye megint volt egy plusz boxkiállása.

Valahogy nem klappol neki ez az idény.

Monza döntő lesz Alonso világbajnoki esélyeinek. Ott szinte kötelező nyernie ha bajnok akar lenni.Sonics
41 pont hátrány, már az se nagyon elég ha folyton csak nyerne, nincs az az isten hogy Hami és Webber ennyi pontot elkúrjon. 120% minden versenyen és hatalmas szerencse kell, utobbi osztásánál idén Alonso nagyon hátul állhatott sorba. De amig ő hisz benne addig énis kénytelen vagyok.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Alonso továbbra sem tett le a vb címről, hót nyugodtan nyilatkozott. Vajon valami bálna nyugtatót kapott vagy belül már ő is feladta?JayB
Hát furcsa egy versenye volt...
Az elején majdnem kiesett önhibáján kívül mikor Barichello megtorpedózta, utána meg elrontja... És ugye megint volt egy plusz boxkiállása.

Valahogy nem klappol neki ez az idény.

Monza döntő lesz Alonso világbajnoki esélyeinek. Ott szinte kötelező nyernie ha bajnok akar lenni.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
kiviáncsi vagyok mi kell még hozzá , hogy montezemoloék rájöjjenek h domenicalli nem alkalmas a csapatvezetői posztra...

sosehibázikmertistenbőlvan vettel megint bizonyította h egy idegbeteg mitugrász kis pöcs...peach
De teljességgel beismerte hogy ő volt a hibás és elnézést kért Buttontól.JayB
"A McLaren szerelői ugyanakkor berágtak Vettelre: áthajtásos büntetése letöltésekor karba tett kézzel felsorakoztak a boxban, és szúrósan nézték az elhaladó autót."
http://www.a5.hu/cikkek/2/42730.shtml
😀 😀 😀 Boszorkányság! Szemmel verték a babaarcút, kapott is egy defektet.... 😀 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hayden 2 évet hosszabbított a Dukinál!! Rossival odabasznak jövőre!! 😀
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem volt rossz...Kilencedik hely, akár nulla pont is lehetett volna. TOP5 meglehet év végén!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Alonso továbbra sem tett le a vb címről, hót nyugodtan nyilatkozott. Vajon valami bálna nyugtatót kapott vagy belül már ő is feladta?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
kiviáncsi vagyok mi kell még hozzá , hogy montezemoloék rájöjjenek h domenicalli nem alkalmas a csapatvezetői posztra...

sosehibázikmertistenbőlvan vettel megint bizonyította h egy idegbeteg mitugrász kis pöcs...peach
De teljességgel beismerte hogy ő volt a hibás és elnézést kért Buttontól.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
kiviáncsi vagyok mi kell még hozzá , hogy montezemoloék rájöjjenek h domenicalli nem alkalmas a csapatvezetői posztra...

sosehibázikmertistenbőlvan vettel megint bizonyította h egy idegbeteg mitugrász kis pöcs...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
király futam volt ez 😊

csak az eredmény nem tetszik 😛
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hamilton megérdemli idén a vb-t, hiába van ordas nagy mákja mindenben mellete szenzációsan is megy.JayB
Egyetértünk, szuper versenyző, de azért a mák nem elhanyagolható tényező. Lásd Alonso....
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Hamilton megérdemli idén a vb-t, hiába van ordas nagy mákja mindenben mellete szenzációsan is megy.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hamilton fantasztikus volt, volt egy meleg pillanata, de visszahozta. Szép volt. Ferrari kicsit érthetetlen (megint), a Red Bull megint nem nyer vb-t? (tavaly (is) a gyorsabbak voltak az aktuális ellenfélnél...)gamerkr
Remélem nem nyer. Hornerék olyan szinten unszimpatikusak a baromi nagy arcukkal (Markoval az élen), hogy nem érdemelnék meg. Hamilton frankó volt, de azért ha nem ragadt volna be Webber, megnéztem volna egy csatát köztük.. 😀 Két birodalmi romboló... 😀