Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
http://www.vezess.hu/forma1/f1_visszaternek_turbok/26300/

Hát ez kabaré, turbo ide vagy oda 650 LE-s 1.6-os motorok??? A forma1 két évig tart még ezekszerint...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
A 13-mas kanyar a tetszetős, nem visszafordító hanem kb 90 fokos, jól be lehet majd esni a másik elég féktávon.JayB
1es kanyar egy az egybe az A1 ring első kanyarjára hasonlít , csak a másik irányba kanyarodik , meg kicsit élesebb talán , de a lényege ugyanaz...peach
Mondták hogy sok meglévő pálya híres elemeit vegyíti majd Austin.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Tilke elkészült az Austini pálya terveivel. Hát, ez is elég Miki egér pályának tűnik így első blikkre, de meglátjuk majd élesben, hogy milyen lesz.shawnka
Tilkéhez képest nem rossz...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
A 13-mas kanyar a tetszetős, nem visszafordító hanem kb 90 fokos, jól be lehet majd esni a másik elég féktávon.JayB
1es kanyar egy az egybe az A1 ring első kanyarjára hasonlít , csak a másik irányba kanyarodik , meg kicsit élesebb talán , de a lényege ugyanaz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
A 13-mas kanyar a tetszetős, nem visszafordító hanem kb 90 fokos, jól be lehet majd esni a másik elég féktávon.
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
az 1es kanyar nem gyenge..... :oEaRl
Nekem az a dupla visszafordítós, eléggé kanyargós hátsó rész bejövős így elsőre.shawnka
100-120-al átaraszolnak majd rajta, jól néz majd ki az oda helyezett lelátóról, de sok izgalom szvsz nem lesz ott.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
az 1es kanyar nem gyenge..... :oEaRl
Nekem az a dupla visszafordítós, eléggé kanyargós hátsó rész bejövős így elsőre.
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Egyes meg 12-es kanyar talán, ezen kívül mutassatok még előzési pontot...

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan


Tilke elkészült az Austini pálya terveivel. Hát, ez is elég Miki egér pályának tűnik így első blikkre, de meglátjuk majd élesben, hogy milyen lesz.shawnka
az 1es kanyar nem gyenge..... :o
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek


Tilke elkészült az Austini pálya terveivel. Hát, ez is elég Miki egér pályának tűnik így első blikkre, de meglátjuk majd élesben, hogy milyen lesz.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Iannone misano-i sisakja 😂


Remélem nekünk meg egy dobogó összejön végre...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Massa szegény annyira langyos hogy még a kőkemény FIA is elnéz neki mindent. 😛
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
lol ez nem így megy..
nem bejelentés alapján büntetnek, az ilyeneket a fia-nak magától ki kell vizsgálni, elbírálni és büntetni.. márpedig abban biztos vagyok, h ők is tudnak már az esetről.
a 20mps büntetés nagyon kemény lenne, és a futamot figyelembe véve igazságtalan is. monzaban +5 hely és kész.

félreértés ne essék, nem massa ellen vagyok.miilann
Az a baj, hogy akkor Montezemolo megint hisztizni kezdene, hogy jajjj de báncccsááák megint a Ferrarit.... És most talán igaza is lenne. Ha a csapatok, versenyzők, de senki az égvilágon nem szólt, akkor már ne is.... Charlie vakarhatja a fejét, ez az ő (vagy a stábja) hibája volt, hogy elnézték. Mondjuk így utólag elég nevetséges hiba, gondolom nem akar még egy baromi nagy vitát. Ha megbüntetik Massát, és ne feledjük vissza van még a csapatutasítás miatti tárgyalás, tényleg úgy nézhet ki, mintha rászálltak volna a Ferrarira. Most legalább mondhatják azt, hogy nem csak Hamiltonnak szabad mindent...apeszos
valóban charlie&co. baszta el, azonban úgy tudna javítani a hibán, ha kiosztanának egy büntetést. ez egy olyan szabálytalanság, amit mindenképp büntetni kell, mert így legközelebb mi rettentené el attól, hogy ne guruljon előrébb két sorral? nyilván nem lesz ilyen, de ha mondjuk legközelebb (random name következik) button csal le fél métert a rajtnál, ezek után akár direkt is, mi alapján büntetnék meg? vagy őt se büntetik? mert akkor azután meg 5en beállnak egymás mellé a rajtvonalra és hajrá. az fia előszeretettel hoz fasz döntéseket, de ebben az esetben szerintem az lenne a faszság ha átsiklanának felette.

child please!
több mint 13 éve
szittes 95 — Patriots fan
Részlet a készülő Senna-filmből http://www.origo.hu/auto/nordschleifeblog/20100901-f1-reszlet-a-sennafilmbol.html


több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
lol ez nem így megy..
nem bejelentés alapján büntetnek, az ilyeneket a fia-nak magától ki kell vizsgálni, elbírálni és büntetni.. márpedig abban biztos vagyok, h ők is tudnak már az esetről.
a 20mps büntetés nagyon kemény lenne, és a futamot figyelembe véve igazságtalan is. monzaban +5 hely és kész.

félreértés ne essék, nem massa ellen vagyok.miilann
Az a baj, hogy akkor Montezemolo megint hisztizni kezdene, hogy jajjj de báncccsááák megint a Ferrarit.... És most talán igaza is lenne. Ha a csapatok, versenyzők, de senki az égvilágon nem szólt, akkor már ne is.... Charlie vakarhatja a fejét, ez az ő (vagy a stábja) hibája volt, hogy elnézték. Mondjuk így utólag elég nevetséges hiba, gondolom nem akar még egy baromi nagy vitát. Ha megbüntetik Massát, és ne feledjük vissza van még a csapatutasítás miatti tárgyalás, tényleg úgy nézhet ki, mintha rászálltak volna a Ferrarira. Most legalább mondhatják azt, hogy nem csak Hamiltonnak szabad mindent...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
http://www.a5.hu/cgi-bin/imager/bigpic.cgi?image=http://www.a5.hu/kepek/F1/2010/13_Belga//100901_usgp_250_n.jpg&id=xTABLE_ID

Az austini pálya rajza, elég jónak tünik, sok éles kanyar van benne nem csak ilyen elnyújtott szarok.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
lol ez nem így megy..
nem bejelentés alapján büntetnek, az ilyeneket a fia-nak magától ki kell vizsgálni, elbírálni és büntetni.. márpedig abban biztos vagyok, h ők is tudnak már az esetről.
a 20mps büntetés nagyon kemény lenne, és a futamot figyelembe véve igazságtalan is. monzaban +5 hely és kész.

félreértés ne essék, nem massa ellen vagyok.

child please!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
csak én gondolom úgy, h massat megkéne büntetni amugy? mer nem igazan olvastam róla h egyáltalán vizsgálnák vagy valami..miilann
Senki sem reklamált érte, elsikkadt. Mondjuk engem sem zavar.... Kompenzálják a csapatutasítástból származó "kárát". Ezért áthajtásos bünti járna, vagy 20 mp. nem tudom már mennyivel végezne hátrébb.... számít ez?apeszos
Hát ha kapna Massa egy 20 mp-s büntetést, akkor a 4. helyről hátra csúszna a kilencedik helyre. Sztem nem kéne megbüntetni Massát, ha senki nem vette észre a futamon akkor most már maradjon is így.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most már hivatalos is.. 😕 Gyulay lesz a főnök...
Link...apeszos
hiába a forradalom szele mindenhova befúj...Geronimo
Az a baj, hogy itt rossz szelek fújdogálnak (mármint a Ringen). Lehet utálni a Palikot, én sem szeretem a közvetítéseit, pláne a mi Gyulánkkal, de a Hungaroringet jól vezette. Ennyi idő után meg már értett is hozzá. Miért kell a jó szakembereket is lecserélni? Gyulay mit érthet az F1-hez? Végül is a kajak is jármű.... Ennyi elég? Ez nem csak egy intézmény vezetéséről szól....
csak én gondolom úgy, h massat megkéne büntetni amugy? mer nem igazan olvastam róla h egyáltalán vizsgálnák vagy valami..miilann
Senki sem reklamált érte, elsikkadt. Mondjuk engem sem zavar.... Kompenzálják a csapatutasítástból származó "kárát". Ezért áthajtásos bünti járna, vagy 20 mp. nem tudom már mennyivel végezne hátrébb.... számít ez?
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
csak én gondolom úgy, h massat megkéne büntetni amugy? mer nem igazan olvastam róla h egyáltalán vizsgálnák vagy valami..

child please!
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Most már hivatalos is.. 😕 Gyulay lesz a főnök...
Link...apeszos
hiába a forradalom szele mindenhova befúj...

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most már hivatalos is.. 😕 Gyulay lesz a főnök...
Link...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
hányinger, hogy milyen irányba halad a Forma-1... A pilóták kedvelik Spa-t, sőt, sokan szeretik a Nürburgringet is (sajnos csak 2 évente van), de könyörgöm, ezeket a klasszikus pályákat ne vegyük már ki! Mi lesz a következő? Silverstone, Monza,Suzuka...gamerkr
Ha jól emlékszem egyszer azt is mondta Bearnie hogy monaco sem érinthetetlen...Cowboykarcsi
Silverstone is elég neccesen maradt bennt idén.....ott volt a legelső F1-es verseny, és ilyet akarnak a helyére, mint Donnington??EaRl
Jó azért Donningtonak is van egy kis múltja,ezzel nem azt akarom mondani hogy helyes hogy silverstone-t ki akarják venni csak legalább nem egy ilyen ujj fogalmatlan semmirevaló pálya miatt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Asszem végérvényesen felhagyok az F1 nézéssel, ha Spa kikerül a naptárból. Imádom ezt a pályát. Egyszerűen itt legyen akármiylen az idő vagy a csapatok ereje, mindig jó verseny van. Nem véletlen, hogy a versenyzők nagy része is szereti, és ha megkérdezzük tőlük, hogy top3 pálya mindig szóba kerül Spa. Egy kicsit gondolkozhatna Eclestone, hogy miylen pályákat hagy elveszni.FViktor93
hányinger, hogy milyen irányba halad a Forma-1... A pilóták kedvelik Spa-t, sőt, sokan szeretik a Nürburgringet is (sajnos csak 2 évente van), de könyörgöm, ezeket a klasszikus pályákat ne vegyük már ki! Mi lesz a következő? Silverstone, Monza,Suzuka...gamerkr
Ha jól emlékszem egyszer azt is mondta Bearnie hogy monaco sem érinthetetlen...Cowboykarcsi
Silverstone is elég neccesen maradt bennt idén.....ott volt a legelső F1-es verseny, és ilyet akarnak a helyére, mint Donnington??
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Asszem végérvényesen felhagyok az F1 nézéssel, ha Spa kikerül a naptárból. Imádom ezt a pályát. Egyszerűen itt legyen akármiylen az idő vagy a csapatok ereje, mindig jó verseny van. Nem véletlen, hogy a versenyzők nagy része is szereti, és ha megkérdezzük tőlük, hogy top3 pálya mindig szóba kerül Spa. Egy kicsit gondolkozhatna Eclestone, hogy miylen pályákat hagy elveszni.FViktor93
hányinger, hogy milyen irányba halad a Forma-1... A pilóták kedvelik Spa-t, sőt, sokan szeretik a Nürburgringet is (sajnos csak 2 évente van), de könyörgöm, ezeket a klasszikus pályákat ne vegyük már ki! Mi lesz a következő? Silverstone, Monza,Suzuka...gamerkr
Ha jól emlékszem egyszer azt is mondta Bearnie hogy monaco sem érinthetetlen...Cowboykarcsi
Igen, de azzal csak a tárgyalási pozícióját akarta javítani (legalábbis remélem) és azóta hosszabbítottak is.