Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Asszem végérvényesen felhagyok az F1 nézéssel, ha Spa kikerül a naptárból. Imádom ezt a pályát. Egyszerűen itt legyen akármiylen az idő vagy a csapatok ereje, mindig jó verseny van. Nem véletlen, hogy a versenyzők nagy része is szereti, és ha megkérdezzük tőlük, hogy top3 pálya mindig szóba kerül Spa. Egy kicsit gondolkozhatna Eclestone, hogy miylen pályákat hagy elveszni.FViktor93
hányinger, hogy milyen irányba halad a Forma-1... A pilóták kedvelik Spa-t, sőt, sokan szeretik a Nürburgringet is (sajnos csak 2 évente van), de könyörgöm, ezeket a klasszikus pályákat ne vegyük már ki! Mi lesz a következő? Silverstone, Monza,Suzuka...gamerkr
Ha jól emlékszem egyszer azt is mondta Bearnie hogy monaco sem érinthetetlen...Cowboykarcsi
Silverstone is elég neccesen maradt bennt idén.....ott volt a legelső F1-es verseny, és ilyet akarnak a helyére, mint Donnington??
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Asszem végérvényesen felhagyok az F1 nézéssel, ha Spa kikerül a naptárból. Imádom ezt a pályát. Egyszerűen itt legyen akármiylen az idő vagy a csapatok ereje, mindig jó verseny van. Nem véletlen, hogy a versenyzők nagy része is szereti, és ha megkérdezzük tőlük, hogy top3 pálya mindig szóba kerül Spa. Egy kicsit gondolkozhatna Eclestone, hogy miylen pályákat hagy elveszni.FViktor93
hányinger, hogy milyen irányba halad a Forma-1... A pilóták kedvelik Spa-t, sőt, sokan szeretik a Nürburgringet is (sajnos csak 2 évente van), de könyörgöm, ezeket a klasszikus pályákat ne vegyük már ki! Mi lesz a következő? Silverstone, Monza,Suzuka...gamerkr
Ha jól emlékszem egyszer azt is mondta Bearnie hogy monaco sem érinthetetlen...Cowboykarcsi
Igen, de azzal csak a tárgyalási pozícióját akarta javítani (legalábbis remélem) és azóta hosszabbítottak is.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/21565/32/roviden_bizonytalan_spa_jovoje_a_formula1ben/

a fűtött pálya viszont jöhet (Y) :cool:EaRl
Asszem végérvényesen felhagyok az F1 nézéssel, ha Spa kikerül a naptárból. Imádom ezt a pályát. Egyszerűen itt legyen akármiylen az idő vagy a csapatok ereje, mindig jó verseny van. Nem véletlen, hogy a versenyzők nagy része is szereti, és ha megkérdezzük tőlük, hogy top3 pálya mindig szóba kerül Spa. Egy kicsit gondolkozhatna Eclestone, hogy miylen pályákat hagy elveszni.FViktor93
hányinger, hogy milyen irányba halad a Forma-1... A pilóták kedvelik Spa-t, sőt, sokan szeretik a Nürburgringet is (sajnos csak 2 évente van), de könyörgöm, ezeket a klasszikus pályákat ne vegyük már ki! Mi lesz a következő? Silverstone, Monza,Suzuka...gamerkr
Ha jól emlékszem egyszer azt is mondta Bearnie hogy monaco sem érinthetetlen...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/21565/32/roviden_bizonytalan_spa_jovoje_a_formula1ben/

a fűtött pálya viszont jöhet (Y) :cool:EaRl
Asszem végérvényesen felhagyok az F1 nézéssel, ha Spa kikerül a naptárból. Imádom ezt a pályát. Egyszerűen itt legyen akármiylen az idő vagy a csapatok ereje, mindig jó verseny van. Nem véletlen, hogy a versenyzők nagy része is szereti, és ha megkérdezzük tőlük, hogy top3 pálya mindig szóba kerül Spa. Egy kicsit gondolkozhatna Eclestone, hogy miylen pályákat hagy elveszni.FViktor93
hányinger, hogy milyen irányba halad a Forma-1... A pilóták kedvelik Spa-t, sőt, sokan szeretik a Nürburgringet is (sajnos csak 2 évente van), de könyörgöm, ezeket a klasszikus pályákat ne vegyük már ki! Mi lesz a következő? Silverstone, Monza,Suzuka...

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/21565/32/roviden_bizonytalan_spa_jovoje_a_formula1ben/

a fűtött pálya viszont jöhet (Y) :cool:EaRl
Asszem végérvényesen felhagyok az F1 nézéssel, ha Spa kikerül a naptárból. Imádom ezt a pályát. Egyszerűen itt legyen akármiylen az idő vagy a csapatok ereje, mindig jó verseny van. Nem véletlen, hogy a versenyzők nagy része is szereti, és ha megkérdezzük tőlük, hogy top3 pálya mindig szóba kerül Spa. Egy kicsit gondolkozhatna Eclestone, hogy miylen pályákat hagy elveszni.
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/21565/32/roviden_bizonytalan_spa_jovoje_a_formula1ben/

a fűtött pálya viszont jöhet (Y) :cool:
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Massa szabálytalanul rajtolt a Belga Nagydíjon - videó

lol 😀miilann
Charlie bácsi itt mit nézhetett? 😀JayB
Alonsot árgus szemekkel... 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Massa szabálytalanul rajtolt a Belga Nagydíjon - videó

lol 😀miilann
Hehe a Barrichello, Button kettősnek se tűnt fel pedig ők voltak hozzá legközelebb 😊empty taxi
De lennék én annak a helyében, aki ilyen felvételt tud készíteni a Belga GP rajtjáról....EaRl
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=21563

Vagy az ő helyében. Nemtudom máshol hogy van de a ringen szinte lehetetlen ilyen felvételt készíteni.
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Massa szabálytalanul rajtolt a Belga Nagydíjon - videó

lol 😀miilann
Hehe a Barrichello, Button kettősnek se tűnt fel pedig ők voltak hozzá legközelebb 😊empty taxi
De lennék én annak a helyében, aki ilyen felvételt tud készíteni a Belga GP rajtjáról....
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Massa szabálytalanul rajtolt a Belga Nagydíjon - videó

lol 😀miilann
Hehe a Barrichello, Button kettősnek se tűnt fel pedig ők voltak hozzá legközelebb 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Massa szabálytalanul rajtolt a Belga Nagydíjon - videó

lol 😀miilann
Charlie bácsi itt mit nézhetett? 😀
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Massa szabálytalanul rajtolt a Belga Nagydíjon - videó

lol 😀

child please!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Más, de valami ultranevetséges.

Bulgáriában F1-es pályát építenek, leghamarabb 2012-től rendezhetnek futamot de ami a lényeg, a pálya FŰTHETŐ lesz ami azért JÓ mert eső esetén hamarabb felszárad az aszfalt. Ez kell nekünk nem Imola vagy A1 ring, fakk u bernieJayB
Szerintem meg legyen eleve fedett a pálya, és a verseny teljes egészét SC mögött tegyék meg, nehogy történjen valami...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Más, de valami ultranevetséges.

Bulgáriában F1-es pályát építenek, leghamarabb 2012-től rendezhetnek futamot de ami a lényeg, a pálya FŰTHETŐ lesz ami azért JÓ mert eső esetén hamarabb felszárad az aszfalt. Ez kell nekünk nem Imola vagy A1 ring, fakk u bernie
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak Alonso fanoknak 😉

Az első kör és a Barikóla féle csattanó:
http://www.youtube.com/watch?v=uPT_9zacOOg&feature=player_embeddedSonics
Akkor járt volna jól ha nemtud elfordulni. A "körülményekhezfantasztikusanalkalmazkodó" Barichello meg nemtudom mit gondolt, mindenki kellőképp vissza tudta venni csak ő nem.JayB
"körülményekhezfantasztikusanalkalmazkodó" Barichello azt nem vette figyelembe, hogy kemény tappancsokkal indult, és hidegebb volt mint a többiek lágy gurigái. Ugyanott fékezett mint a többiek, és ugyanúgy nem tudott elfordulni, csak Alonso útban volt neki. Szinte a teljes mezőny levágta azt a kanyart, a spanyol most arra faragott rá, hogy jó pilóta....
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Csak Alonso fanoknak 😉

Az első kör és a Barikóla féle csattanó:
http://www.youtube.com/watch?v=uPT_9zacOOg&feature=player_embeddedSonics
Akkor járt volna jól ha nemtud elfordulni. A "körülményekhezfantasztikusanalkalmazkodó" Barichello meg nemtudom mit gondolt, mindenki kellőképp vissza tudta venni csak ő nem.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Csak Alonso fanoknak 😉

Az első kör és a Barikóla féle csattanó:
http://www.youtube.com/watch?v=uPT_9zacOOg&feature=player_embedded

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor kinyomoztuk, hogy senkinek sincs igaza? 😀 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
A versenyen ugyan Massa repesztett a leggyorsabban de csak 1km/h-val volt gyorsabb Alonsonál.

http://www.f1hirek.hu/hir/A_leggyorsabb_korok_es_a_vegsebessegek_Belgiumbol_201008301030
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom honnan az infója, valószínű csak az egyenesekre vonatkozhat, mert a szabadedzéseken semmivel nem volt gyorsabb, mint Alonso, sőt.... Az időmérőről nincs sebességre vonatkozó infóm, a szabadedzéseken pedig valószínűleg csak átlagsebességet jeleznek.
A linkek, hátha valaki hozzáértő többet ki tud belőle bogozni:
1.szabadedzés
2.szabadedzés
3.szabadedzés
Időmérő
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Wéber Gábor mondta. Mondjuk én neki el is hiszem...
Messze a legjobb szakkomentátor aki eddig volt.

Ha belegondolok a Palik - Dávid "Lapaj" Sanya - Frankl "mindenkiazénbarátom" Andrásba akik még a 90-es évek elején nyomták, háááááááát a hideg futkos a hátamon. Bár annak a közvetítésnek is megvolt a maga feeling-je... 😉

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Konkrétan 10km/h-val volt gyorsabb az egyenesben Alonsonál.JayB
mondjuk az az info nem tudom honnan származik, bár én csak a pénteki napról találtam adatokat, de ott messze nincs köztük 10km/h különbség. [LINK]miilann
Vagy Czolner vagy Wéber mondta közvetítés alatt, nem életbiztosítás 😀 Bevallom nem néztem utána.JayB
igen azt tudom, csak azt nem tudom h ő honnan vette 😀 asszem wéber volt, hallottam én is, már akkor is gyanus volt, csak akkor nem volt kinek mondani 😛

child please!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Szerintem nem a szárny miatt volt lassabb a Red Bull. Hanem a Renault motor és a viszonylag rossz F csatorna miatt. A 2. szektorban, ahol a legkevesebb egyenes rész volt, ott nagyon jól mentek. A többi részen szenvedtek...

És ha már a szárnyakról beszélünk, Wéber Gábor mondott egy érdekeset a futam alatt. Miszerint a Ferrarinál új hátsó légterelőt teszteltek a hétvégén és azt csak a Massa autójára tették fel. Ha jól emlékszem pedig mondta, hogy Massa az egyik leggyorsabb volt a hétvégén.Sonics
Konkrétan 10km/h-val volt gyorsabb az egyenesben Alonsonál.JayB
mondjuk az az info nem tudom honnan származik, bár én csak a pénteki napról találtam adatokat, de ott messze nincs köztük 10km/h különbség. [LINK]miilann
Vagy Czolner vagy Wéber mondta közvetítés alatt, nem életbiztosítás 😀 Bevallom nem néztem utána.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Szerintem nem a szárny miatt volt lassabb a Red Bull. Hanem a Renault motor és a viszonylag rossz F csatorna miatt. A 2. szektorban, ahol a legkevesebb egyenes rész volt, ott nagyon jól mentek. A többi részen szenvedtek...

És ha már a szárnyakról beszélünk, Wéber Gábor mondott egy érdekeset a futam alatt. Miszerint a Ferrarinál új hátsó légterelőt teszteltek a hétvégén és azt csak a Massa autójára tették fel. Ha jól emlékszem pedig mondta, hogy Massa az egyik leggyorsabb volt a hétvégén.Sonics
Konkrétan 10km/h-val volt gyorsabb az egyenesben Alonsonál.JayB
mondjuk az az info nem tudom honnan származik, bár én csak a pénteki napról találtam adatokat, de ott messze nincs köztük 10km/h különbség. [LINK]

child please!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Szerintem nem a szárny miatt volt lassabb a Red Bull. Hanem a Renault motor és a viszonylag rossz F csatorna miatt. A 2. szektorban, ahol a legkevesebb egyenes rész volt, ott nagyon jól mentek. A többi részen szenvedtek...

És ha már a szárnyakról beszélünk, Wéber Gábor mondott egy érdekeset a futam alatt. Miszerint a Ferrarinál új hátsó légterelőt teszteltek a hétvégén és azt csak a Massa autójára tették fel. Ha jól emlékszem pedig mondta, hogy Massa az egyik leggyorsabb volt a hétvégén.Sonics
Konkrétan 10km/h-val volt gyorsabb az egyenesben Alonsonál.