Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
A másik kérdés nekem, hogy ez kajak választható, hogy letöltöd vagy a végső idődhöz adják hozzá? Ha igen, akkor azt jelezni kell x időn belül, hogy melyiket választottad? Ha jelezni kell x időn belül, akkor a letöltés esetén x időn belül azt vizsgálni is kellene, és nem majd amikor valamelyik másik csapat véletlen észreveszi...mint ahogy lentebb írta valaki, a piros zászlót bedobás mintájára. Ha nem kell jelezni x időn belül, akkor meg nettó faszság, mert az Astonnak annyi dolga van mikor szólnak, hogy nem lett jól letöltve, hogy ja ők csak elbambultak, az nem a letöltés volt, adjátok hozzá a végéhez azt cső. Elkerülve a 10mp-t.
Eazzy
Nincs választási lehetőség, ha mész még ki kereket cserélni a büntetés után, akkor ott kötelező letölteni, ha nem, akkor megy a verseny végén az időhöz...
StormST
Viszont láttam olyan kikötést, hogy az nem lehet VSC/SC alatti kiállás során...viszont az aszekció visszautal vagy másik háromra, nem tudom erre is vonatkozik-e...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
A másik kérdés nekem, hogy ez kajak választható, hogy letöltöd vagy a végső idődhöz adják hozzá? Ha igen, akkor azt jelezni kell x időn belül, hogy melyiket választottad? Ha jelezni kell x időn belül, akkor a letöltés esetén x időn belül azt vizsgálni is kellene, és nem majd amikor valamelyik másik csapat véletlen észreveszi...mint ahogy lentebb írta valaki, a piros zászlót bedobás mintájára. Ha nem kell jelezni x időn belül, akkor meg nettó faszság, mert az Astonnak annyi dolga van mikor szólnak, hogy nem lett jól letöltve, hogy ja ők csak elbambultak, az nem a letöltés volt, adjátok hozzá a végéhez azt cső. Elkerülve a 10mp-t.
Eazzy
Nincs választási lehetőség, ha mész még ki kereket cserélni a büntetés után, akkor ott kötelező letölteni, ha nem, akkor megy a verseny végén az időhöz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Btw, pontos szabályt látni kellene...tudom gugli a barátom, de most akkor ez vagy nem tiszta, vagy alkalmazva szarul van. A hivatalos FIA levél alapján azt mérlegelték, hogy az Aston hozott 7 korábbi esetet, amikor az emelők a kocsihoz értek, és nem volt büntetés...azt mérlegelve, hogy ennek a büntetés letöltésében, és a verseny szempontjából van-e jelentősége, vagy sem, valamint, miszerint a csapatfőnökök konszenzusa alaján sem számít ez munkavégzésnek az autón, végül az utólagos büntetést utólagosan visszaadták. Mondjuk sokan állnak ehhez úgy, hogy milyen már ez, de nem példátlan, anno is adtak vissza pontokat is pl Hunt-nak a fél centivel szélesebb autó mizéria kapcsán.

Én full Alonso fan vagyok, de ez akkor rossz szabály. Ennyi erővel a pisztolyt is rányomhatnák a kerékre, amíg nem nyomja meg a gombot nem végez munkát?

A másik kérdés nekem, hogy ez kajak választható, hogy letöltöd vagy a végső idődhöz adják hozzá? Ha igen, akkor azt jelezni kell x időn belül, hogy melyiket választottad? Ha jelezni kell x időn belül, akkor a letöltés esetén x időn belül azt vizsgálni is kellene, és nem majd amikor valamelyik másik csapat véletlen észreveszi...mint ahogy lentebb írta valaki, a piros zászlót bedobás mintájára. Ha nem kell jelezni x időn belül, akkor meg nettó faszság, mert az Astonnak annyi dolga van mikor szólnak, hogy nem lett jól letöltve, hogy ja ők csak elbambultak, az nem a letöltés volt, adjátok hozzá a végéhez azt cső. Elkerülve a 10mp-t.

Nyilván a kérdések sokasága az én tudatlanságom és lustaságom kombinációja, de az esetből kiindulva biztosan hibás a szabályzat.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 227
Én továbbra is azt nem értem, hogy egy hibáért, amit a csapat követ el, miért a pilótát kell büntetni?

Szar helyre állt fel, az az ő sara, azért jár az 5 mp bünti. De ha a büntetés letöltése alatt hibázik a csapatnál valaki, akkor azért miért kapna a pilóta még 5 mp büntetést? Mondják azt, hogy nem lett letöltve a büntetés és tegyék vissza az 5 mp-t, büntessék a csapatot pénzzel vagy vonjanak le pontot a csapatversenyben, de egy ilyenért ne a pilótát szopassuk már meg még jobban, aki semmiről nem tehet...
StormST
Azzal én is egyetértek, hogy nem kell valakit büntetni azért mert a nem kötelezően letöltendő büntetést nem töltötte le, hiszen ez csak azt jelenti, hogy nem lett letöltve a büntetés.

Viszont ez egy csapatsport, nincs olyan, hogy a csapatot bünteted, de a pilótát nem és fordítva se működik. Ezen logika alapján a csapatnak mi köze ahhoz, hogy Alonso rosszul állt be? Miért nem csak Alonso kapott ezért pénzbüntetést?
több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én továbbra is azt nem értem, hogy egy hibáért, amit a csapat követ el, miért a pilótát kell büntetni?

Szar helyre állt fel, az az ő sara, azért jár az 5 mp bünti. De ha a büntetés letöltése alatt hibázik a csapatnál valaki, akkor azért miért kapna a pilóta még 5 mp büntetést? Mondják azt, hogy nem lett letöltve a büntetés és tegyék vissza az 5 mp-t, büntessék a csapatot pénzzel vagy vonjanak le pontot a csapatversenyben, de egy ilyenért ne a pilótát szopassuk már meg még jobban, aki semmiről nem tehet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 599 — Patriot
Fúúú bazmeg mekkora egy töketlen fos ez a FIA....

Nem tudják hogy értelmezzék a szabályokat.

Remélem a következő futamra azért kitalálják...
gabokocka
Lesz másik, amin töketlenkedhetnek.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Fúúú bazmeg mekkora egy töketlen fos ez a FIA....

Nem tudják hogy értelmezzék a szabályokat.

Remélem a következő futamra azért kitalálják...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Érdekes, akkor viszont ezentúl nem kell 5 mp-t letölteni, csak 4.5öt, úgyse veszik észre.
Heisman nádor
Ezt nem értem, ez miből következik?
Jughead
Onnan hogy nem sikerült szabályosan letölteni a büntetést egy olyan sportban ahol minden tized számít, de aztán elsiklanak felette, mert hülyék voltak észrevenni.
Heisman nádor
De hát nem ez történt. Odament a jackes ember a kocsi beérkezésekor és betette az emelőt a kocsi alá. A sportfelügyelők szerint ez már akként minősült, hogy elkezdett a csapat dolgozni az autón.

Az Aston fellebbezése folytán viszont megállapították kvázi másodfokon, hogy a szabálykönyvből nem következik az, hogy az emelő bekészítése már munkának minősül és a csapatok sem értettek ezzel a megállapítással egyet a korábbi egyeztetések során, illetve korábban ezért nem is adtak büntetést, így megváltoztatták a döntést.

A fentiek szerint annyi történt, hogy az Aston fellebbezése miatt másodfokon máshogy értelmezték a szabályokat.

Azt nem értem, hogy az honnan jön, hogy elég 4.5-et letölteni, hisz itt vagy egy másodpercet se sikerült vagy az egészet sikerült.
Jughead
Nos akkor sikerült félreértenem a problémát, mert azt hittem az volt a baj, hogy előbb tolta be a jacket mint az 5 mp pár tizeddel, közvetítésben is úgy láttam még hogy megállt azt addig nem csináltak semmit. Így tényleg érthetetlen nekem is mért írtam 4.5-öt.
Mindenesetre a FIA megint leszerepelt, és Nandonak is meglett a 100. dobogó.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 227
Érdekes, akkor viszont ezentúl nem kell 5 mp-t letölteni, csak 4.5öt, úgyse veszik észre.
Heisman nádor
Ezt nem értem, ez miből következik?
Jughead
Onnan hogy nem sikerült szabályosan letölteni a büntetést egy olyan sportban ahol minden tized számít, de aztán elsiklanak felette, mert hülyék voltak észrevenni.
Heisman nádor
De hát nem ez történt. Odament a jackes ember a kocsi beérkezésekor és betette az emelőt a kocsi alá. A sportfelügyelők szerint ez már akként minősült, hogy elkezdett a csapat dolgozni az autón.

Az Aston fellebbezése folytán viszont megállapították kvázi másodfokon, hogy a szabálykönyvből nem következik az, hogy az emelő bekészítése már munkának minősül és a csapatok sem értettek ezzel a megállapítással egyet a korábbi egyeztetések során, illetve korábban ezért nem is adtak büntetést, így megváltoztatták a döntést.

A fentiek szerint annyi történt, hogy az Aston fellebbezése miatt másodfokon máshogy értelmezték a szabályokat.

Azt nem értem, hogy az honnan jön, hogy elég 4.5-et letölteni, hisz itt vagy egy másodpercet se sikerült vagy az egészet sikerült.
több mint 1 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
Biztos népszerű leszek, de kérnék egy külön F1 topikot.
🤘 gaben 🤘
Miért? Nem illik bele az Autó- és Motorsport kategóriába?

több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Érdekes, akkor viszont ezentúl nem kell 5 mp-t letölteni, csak 4.5öt, úgyse veszik észre.
Heisman nádor
Ezt nem értem, ez miből következik?
Jughead
Onnan hogy nem sikerült szabályosan letölteni a büntetést egy olyan sportban ahol minden tized számít, de aztán elsiklanak felette, mert hülyék voltak észrevenni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 227
Érdekes, akkor viszont ezentúl nem kell 5 mp-t letölteni, csak 4.5öt, úgyse veszik észre.
Heisman nádor
Ezt nem értem, ez miből következik?
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Logano W, szép

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 932 — Kinek mit intézett a kormánya
Na nem kell szomorkodni, visszakapja Alonso a 3.helyét

Érdekes, akkor viszont ezentúl nem kell 5 mp-t letölteni, csak 4.5öt, úgyse veszik észre.
Heisman nádor
A legszebb megint az a káosz, amit az FIA leművel
Ráadásul a futamon elv azért volt SC, mert nem tudták, hol robbant le Stroll🤣
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 688 — Amerikai sportok rajongója
Kellemes volt ez a Keselowski-Logano csörte az utolsó szakaszban!
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Milyen utolsó 35-40 kör volt a mai NASCAR futamon! Keselowski igen komoly versenyt csinált.

Szerkesztette: xrace77
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na nem kell szomorkodni, visszakapja Alonso a 3.helyét

Érdekes, akkor viszont ezentúl nem kell 5 mp-t letölteni, csak 4.5öt, úgyse veszik észre.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Biztos népszerű leszek, de kérnék egy külön F1 topikot.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ezt azert erdemes megnezni, Russel tobb mint korrekt elso reakcioja a buntire.

 www.instagram.com/reel/Cp-2IHJvxqu/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
JéBé
Rendes, tehetséges gyerek. Remélem egyszer lesz ő is világbajnok.
iktriad
Rendes? Elvileg neki van a legnagyobb arca a paddockban a pilóták közül, vannak olyan sztorik ahol shady módon próbálkozik lányoknál (mondjuk pletykák). Inkább okos és ért a médiához.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 227
Amúgy nem értem a szabályt. Kap valaki 5 mp-t és választhat, hogy a boxban letölti vagy a verseny végén hozzáadják az idejéhez.

Alonso-ék ezek szerint úgy döntöttek, hogy nem töltik le.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt azert erdemes megnezni, Russel tobb mint korrekt elso reakcioja a buntire.

 www.instagram.com/reel/Cp-2IHJvxqu/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
JéBé
Rendes, tehetséges gyerek. Remélem egyszer lesz ő is világbajnok.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 692 — Vikings fan

Gorro
Nyugi, Holnap is FIA marad!
több mint 1 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég

#KeepPounding
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Ezt azert erdemes megnezni, Russel tobb mint korrekt elso reakcioja a buntire.

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.36329-15/336335529_1185646182127401_6029061697592522476_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=xoZWeM0bTeEQ7kNvgH_TGCN&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCW80m6RAxPygiwDf8Vq4VglF5kdeCMlCp3fpyA9TOa2w&oe=663CA6FE
FORMULA 1® on Instagram: ""That's a harsh penalty for Fernando." George Russell reacts to his unexpected podium UPDATE: Alonso was later reinstated to third place after a review of the decision #SaudiArabianGP #F1 #Formula1"
577K likes, 3,080 comments - f1 on March 19, 2023: ""That's a harsh penalty for Fernando." George Russell reacts to his unexpected podium UPDATE: Alonso was later reinstated to third place...".
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
NFL-ben sem az egész meccsen dobhatod be a pirosat, csak addig amíg a következő játék el nem indul.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.