Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Ez a legundoritóbb szabály, amikor kijössz kereket cserélni sc alatt, utána meg piros zászló miatt leszopódsz. Hami gondolom most nem nyíg, a srat hátrány miatt
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Csóri, még egy szimpi ember.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az kemény!
Leclercre meg nincsenek szavak 🥴
steelwolf
Most ő volt a fasz szerintem
vpi
Hát ja. De ha Stroll jobbra húz, akkor Alonsot üti ki. Annak jobban örültem volna.
De hihehetetlen mennyire peches.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Hopp lehet verseny lesz?
ThundersNFL a Jobbágy
Drs-ig. Onnan Max 25mp előnyt épít ki.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 885 — !SuPeR6BoWL!
Hopp lehet verseny lesz?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Az kemény!
Leclercre meg nincsenek szavak 🥴
steelwolf
Most ő volt a fasz szerintem
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az kemény!
Leclercre meg nincsenek szavak 🥴
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
szkeptikus voltam, de ez a sprintfutam formátum elég jól működik a MotoGP-ben
kristof
nagyon jó verseny volt
nincs nagy különbség a motorok között, persze a Ducattik a legjobbak, de abból meg van 6 😊
NB2
NB2 már zsinórban nem tudom hányadjára látom, nem tudom megálni. Nem Ducatti, hanem simán egy t-vel Ducati 😉
Cowboykarcsi90
akkor mé csak most szólsz? 😊
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Bindernek nagyon örülök kijárt már neki, még ha “csak” egy sprint győzelem is ez. Ha azt nézzük, hogy holnap kétszer ennyi köre lesz megcsinálni ugyan ezt a felzárkózást simán lehet, hogy holnap is Őt látjuk ünnepelni.

Bezzecchi idén amúgy simán törhet borsot még akár Pecco orra alá is. Bastianini sérülésével könnyen viszonylag nagy előnybe kerülhet a gyári olasszal szemben.

Morbidelli negyedik helye meg rendesen győzelemmel ér fel. Remélem ez nem csak egy fluke.

A legnagyobb kellemetlen meglepetés pedig egyértelműen a Aleix és MVK. A hétvége legnagyobb esélyeseinek tűntek ehhez képest… Holnap lesz min javítani.

Amúgy érdekes adalék, hogy Termasban még Ducati nem nyert soha versenyt. Vajon holnap megszakad ez? Bezz, Marini? Esetleg Pecco? Meglátjuk.


szkeptikus voltam, de ez a sprintfutam formátum elég jól működik a MotoGP-ben
kristof
nagyon jó verseny volt
nincs nagy különbség a motorok között, persze a Ducattik a legjobbak, de abból meg van 6 😊
NB2
NB2 már zsinórban nem tudom hányadjára látom, nem tudom megálni. Nem Ducatti, hanem simán egy t-vel Ducati 😉

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
szkeptikus voltam, de ez a sprintfutam formátum elég jól működik a MotoGP-ben
kristof
nagyon jó verseny volt
nincs nagy különbség a motorok között, persze a Ducattik a legjobbak, de abból meg van 6 😊
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 703
Durván benézte a JGR ezt a kint maradást Nemechekkel és Smith-tel.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
szkeptikus voltam, de ez a sprintfutam formátum elég jól működik a MotoGP-ben
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 703
Lehetséges hogy ma Richmondban látjuk az első esős/vizes pályán tartott oválversenyt NASCAR-ban, miután elég sok eső esett ma és még nem tudták teljesen felszárítani a pályát. Tekintve hogy törölték az edzést+kvalit, vicces lesz hogy az első köröket versenyszituban tehetik meg a versenyzők esőgumin, vizes pályán.
Mikey
Mikor kezdődik?
steelwolf
Elvileg 19:52-kor.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehetséges hogy ma Richmondban látjuk az első esős/vizes pályán tartott oválversenyt NASCAR-ban, miután elég sok eső esett ma és még nem tudták teljesen felszárítani a pályát. Tekintve hogy törölték az edzést+kvalit, vicces lesz hogy az első köröket versenyszituban tehetik meg a versenyzők esőgumin, vizes pályán.
Mikey
Mikor kezdődik?
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 703
Mi a különbség a különböző NASCAR bajnokságok között?
Köbcenti? Teljesítmény?
Illetve miért csak Ford, Chevrolet és Toyota van?
Őszentsége Sobri Jóska
Nagyon röviden:

A Cup Seriesben vannak a legerősebb motorok, és ott minden csapat egy beszállítótól kapja az alkatrészek nagy részét, amit ők raknak össze. Az Xfinityben teljesen más a kasztni, ott minden csapat saját magának építi (vagy veszi mástól) és gyengébb motorok vannak. A Truck Seriesben egyforma motor van, értelemszerűen a leggyengébb, amit egy külső beszállítótól kapnak a csapatok, és ott is mindenki saját magának építi az autót.

A Cupban vannak a legújabb Camaro, Mustang és Camry típusok, az Xfinityben Camaro SS, Mustang GT és Supra van, a Truck Seriesben Silverado, F-150 és Tundra van.

Ezenkívül más aero csomagok is vannak, meg még ezerféle különbség.

Igazából a magas költségek miatt van csak három gyártó, régebben volt ennél jóval több is. Pedzegetik hogy 25-26-tól jöhet egy negyedik gyár, de addig még sok víz fog lefolyni a Mississippin.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Mi a különbség a különböző NASCAR bajnokságok között?
Köbcenti? Teljesítmény?
Illetve miért csak Ford, Chevrolet és Toyota van?

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Lehetséges hogy ma Richmondban látjuk az első esős/vizes pályán tartott oválversenyt NASCAR-ban, miután elég sok eső esett ma és még nem tudták teljesen felszárítani a pályát. Tekintve hogy törölték az edzést+kvalit, vicces lesz hogy az első köröket versenyszituban tehetik meg a versenyzők esőgumin, vizes pályán.
Mikey
Végre! 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 703
Az eltiltásból visszatérő Josh Williams pedig pizzát vitt a NASCAR kamionjába a versenybíráknak, ahol két hete váratták a verseny végéig. Imádom. 😀
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 703
Lehetséges hogy ma Richmondban látjuk az első esős/vizes pályán tartott oválversenyt NASCAR-ban, miután elég sok eső esett ma és még nem tudták teljesen felszárítani a pályát. Tekintve hogy törölték az edzést+kvalit, vicces lesz hogy az első köröket versenyszituban tehetik meg a versenyzők esőgumin, vizes pályán.

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Perez fékrendszerét megbuherálták, nehogy Maxika pole-ja veszélyben legyen? 🤪
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Azért ez megint baromi szoros volt elől, ezek a tizednyi különbségek, én tökre ámulok milyen szoros RB-től lefele...
Eazzy
Ha az RB nem lenne, ez egy rohadt jó év lehetne. Kár érte 😀

több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Azért ez megint baromi szoros volt elől, ezek a tizednyi különbségek, én tökre ámulok milyen szoros RB-től lefele...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 284
Verstappennek az első rontott köre és a közelgő (aztán meg nem érkező) eső miatt csak egy gumimelegítő köre volt, az ideális és mindenki más által alkalmazott kettő ilyen kör helyett.

A kocsi is durva persze, de megint kijött , hogy Verstappen nagy hamar be tudja melegíteni a gumikat, illetve még nem teljesen üzemképes gumikat is tudja használni (szabadedzéseken is érdemes megfigyelni, hogy egyből belecsap egy gyors körbe, mikor a többiek még óvatoskodnak).
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Totál csalódás 😞 #16
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Josh Williams -- és a csapattárs Alex Labbé -- hétvégi új szponzora a Parking Guidance Systems nevű cég lesz. 😀😀😀
Josh reakciója: "thankfully I won't have to worry about parking it in the wrong spot anymore!"

ZSENIÁLIS! 😀
Mikey
Látták a magaslabdát és lecsapták 😏
Hendrick leszersződhetne egy ügyvédi irodával vagy jogvédőkkel

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "