Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kimi fanok, örüljetek, szó van róla, hogy jövőre visszatér a vodkakirály, méghozzá Renaulthozkonqueror
Elobb nyomtam a linket.endorphyn
fél perccel előztél meg

én bulvár NSO-n is láttam linket rá
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kimi fanok, örüljetek, szó van róla, hogy jövőre visszatér a vodkakirály, méghozzá Renaulthozkonqueror
Elobb nyomtam a linket.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kimi fanok, örüljetek, szó van róla, hogy jövőre visszatér a vodkakirály, méghozzá Renaulthoz
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Most nezem, tenyleg osszeomlesztettek a F1-et a tobbi autos cuccal? De gaz. 😕
Mindenesetre:
http://sportgeza.hu/forma1/2010/09/14/raikkonen_bejelentkezett_a_renault-hoz/

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
és Vettel is
A hajnali Jets meccs hátránya, álomittasan ne kommentelj... 😊 Elnézést érte, nem figyeltem eléggé...

JayB-vel pedig 100%-ig egyetértek. Aki a Torro Rosso-val futamot nyer, leelőzi vele Hamiltont versenyben, az tud valamit. Lehet, h minden hibájára talál majd kifogást, és ettől ellenszenves lesz, de nem tudnék olyan bajnokot mondani f1-ben, aki senkinek se ellenszenves.Black_Adder
Lehet, hogy igaza van JayB-nek, és velem csak az ellenszenv íratta amit írtam. De tény, hogy az lett. Jobban belegondolva, javarészt nem ő tehet róla, valószínűleg a Horner brigád. A Toro Rossonál még szurkoltam is neki, csak azóta kicsit megnőtt a paci alatta, és el is szaladt. Ha Horneréktől ezt látja, persze nem csoda. Hiába van jó autójuk, ha nem nyernek vele VB-t. Akkor mekkora arca lesz, ha idén nem bénáznak többet, és véletlenül nyernek? Mindegy, ez a saját problémám.... 😊
Én személy szerint örülök neki, hogy a Ferka is ilyen jó lett, már csak azt kellene megérnem, hogy a hat jó autó végig harcoljon egymás ellen az elején.... Ugyanis a legnagyobb ellenszenvem a vonatozásra irányul leginkább...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ez még nem biztos, Monza alapból se feküdt volna nekik...
Webberék választhatták volna ugyanazt a taktikát, mint Vettelék, kockázatos volt és bejött. Nem értem, h ezért miért kell Vettelt szopatni, ja persze értem, őt mindenért kell 😛
Webber magának köszönheti, h csak itt tart, volt több futam, amit a cseszett el saját magának abszolút önerőből, de amúgy nem csak ő, hanem Hamilton is Alonso is és Vettel is. Egyedül talán Button nem hibázott önerőből...Black_Adder
Én sosem utáltam egy pilótát sem. De Vettel valahogy más. Zsigerből ellenszenves. Hogy önerőből nem hibázott, kicsit túlzás, Webbert pl. teljesen önerőből ütötte ki 😊. És a legutóbbi "buckát" az aszfalton is csak ő vélte felfedezni. Ő az egyetlen, aki még nem mondta ki, hogy bocs fiúk én csesztem el. Még Alonso is, (pedig róla tudjuk, hogy dühében sok mindent képes mondani) elismeri ha hibázik. Remélem Mr. "kifogás" Vettel megmarad örök tehetségnek....
apeszos
JayB-vel pedig 100%-ig egyetértek. Aki a Torro Rosso-val futamot nyer, leelőzi vele Hamiltont versenyben, az tud valamit. Lehet, h minden hibájára talál majd kifogást, és ettől ellenszenves lesz, de nem tudnék olyan bajnokot mondani f1-ben, aki senkinek se ellenszenves.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Vettel előbb utóbb nagy bajnok lesz mérget venék rá. 23 éves és legalább akkora nyomás helyezedik rá mint egy kétszeres világbajnok Alonsora. Agresszív, ideges, kapkod és rossz döntéseket hoz, telljesen érthető. Ki volt még ilyen ennyi idősen? Schumacher... Tudja ő is hogy vérciki Webberrel szemben alulmaradnia és ez felőrli az idegeit. Ki fogja nőni ezt és az egyik legjobb pilóta lesz a mezőnyben.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez még nem biztos, Monza alapból se feküdt volna nekik...
Webberék választhatták volna ugyanazt a taktikát, mint Vettelék, kockázatos volt és bejött. Nem értem, h ezért miért kell Vettelt szopatni, ja persze értem, őt mindenért kell 😛
Webber magának köszönheti, h csak itt tart, volt több futam, amit a cseszett el saját magának abszolút önerőből, de amúgy nem csak ő, hanem Hamilton is Alonso is és Vettel is. Egyedül talán Button nem hibázott önerőből...Black_Adder
Én sosem utáltam egy pilótát sem. De Vettel valahogy más. Zsigerből ellenszenves. Hogy önerőből nem hibázott, kicsit túlzás, Webbert pl. teljesen önerőből ütötte ki 😊. És a legutóbbi "buckát" az aszfalton is csak ő vélte felfedezni. Ő az egyetlen, aki még nem mondta ki, hogy bocs fiúk én csesztem el. Még Alonso is, (pedig róla tudjuk, hogy dühében sok mindent képes mondani) elismeri ha hibázik. Remélem Mr. "kifogás" Vettel megmarad örök tehetségnek....

Ja amúgy tudom mi volt a gond ma Vettellel. Biztos megint egy hajszálrepedés volt az autóján, de lelassított és befoltozta, és ezért nyerte utána vissza a tempóját. 😀
😀 Ja ja, és a következő versenyre megkapja Webber, hogy megnyerhesse vele....
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A versenymérnök észrevette, ebben biztos vagyok, mint ahogy abban is, hogy Marko vagy Horner nagyon nyakon verték volna, ha szól Webbernek. Mateschitz ott ült hátul.... Mr. "megdobott egy bucka" Vettel VB esélyei így is elszálltak, a szigorú szárny és padlólemez ellenőrzés miatt (ahogy olvastam nem is ment át elsőre a kocsijuk) már a fölénynek is annyi. Legalább Webbernél legyen jobb. Arra lennék kíváncsi, ha Webbert tolnák így, hol állna....apeszos
Ez még nem biztos, Monza alapból se feküdt volna nekik...
Webberék választhatták volna ugyanazt a taktikát, mint Vettelék, kockázatos volt és bejött. Nem értem, h ezért miért kell Vettelt szopatni, ja persze értem, őt mindenért kell 😛
Webber magának köszönheti, h csak itt tart, volt több futam, amit a cseszett el saját magának abszolút önerőből, de amúgy nem csak ő, hanem Hamilton is Alonso is és Vettel is. Egyedül talán Button nem hibázott önerőből...

Ja amúgy tudom mi volt a gond ma Vettellel. Biztos megint egy hajszálrepedés volt az autóján, de lelassított és befoltozta, és ezért nyerte utána vissza a tempóját. 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A versenymérnök észrevette, ebben biztos vagyok, mint ahogy abban is, hogy Marko vagy Horner nagyon nyakon verték volna, ha szól Webbernek. Mateschitz ott ült hátul.... Mr. "megdobott egy bucka" Vettel VB esélyei így is elszálltak, a szigorú szárny és padlólemez ellenőrzés miatt (ahogy olvastam nem is ment át elsőre a kocsijuk) már a fölénynek is annyi. Legalább Webbernél legyen jobb. Arra lennék kíváncsi, ha Webbert tolnák így, hol állna....
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
sztem sem volt csapatutasítás , előferdült már korábban is hasonló h egy autó pár másodpercig v 1-2 körig belassul , aztán megjavul. ennek több oka lehet , pl. menetközben újraindítanak egy szoftvert amitől újra mükődőképes lesz stb... nem értek hozzá.

ezzel együtt ha webbernek 5 körrel hamarabb szólnak h tekerje fel a verdát és kezdje el nyomni akkor sima 4. hely... vettel már jóval előbb kezdte kiépíteni a szükséges előnyt , mint mielőtt gyula is ráizgult volna a lehetőségre... nem értem ha én mint egy mezei laikus szegedről az rtl közvetítéséből kiszúrom h vettelből még baj lehet , akkor egy versenymérnök aki ott ül a boxutca falán kb. 15 monitorral ezt miért nem veszi észre...

nem vagyok webber drukker am. , csak vettel ne nyerjen soha.. 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igy ezek után nem hiszem hogy csapat utasítás lett volna,akkor behozták volna Vettel-t tiz körrel hamarabb és simán bejön Webber mögött.Cowboykarcsi
Nem is azért kérdeztem, egyszerűen csak kíváncsi voltam rá. Azóta Vettel helyesbített fékproblémára... 😀apeszos
ezt most úgy mondod mintha az autóban ülve simán rá lehet jönni, hogy milyen hiba van a kocsival... 😊Little Jarry
Nem mondom úgy. Csak kíváncsi vagyok. Én vagyok az utolsó, aki elhiszi, hogy Horner kiveszi Vettelt Webber miatt. 😀 A vigyor még a tegnapi meccsnek szól....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igy ezek után nem hiszem hogy csapat utasítás lett volna,akkor behozták volna Vettel-t tiz körrel hamarabb és simán bejön Webber mögött.Cowboykarcsi
Nem is azért kérdeztem, egyszerűen csak kíváncsi voltam rá. Azóta Vettel helyesbített fékproblémára... 😀apeszos
ezt most úgy mondod mintha az autóban ülve simán rá lehet jönni, hogy milyen hiba van a kocsival... 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igy ezek után nem hiszem hogy csapat utasítás lett volna,akkor behozták volna Vettel-t tiz körrel hamarabb és simán bejön Webber mögött.Cowboykarcsi
Nem is azért kérdeztem, egyszerűen csak kíváncsi voltam rá. Azóta Vettel helyesbített fékproblémára... 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Alonso bemutatja a Ferrari motorhome-ját.
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=22170JayB
Király, még nagyjából értem is, mert a legtöbb spanyollal ellentétben nem hadar...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Alonso bemutatja a Ferrari motorhome-ját.
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=22170
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
webber versenymérnöke ezt a futamot teljesen bealduta , a 4. hely múlott rajta , bár nemhiszem h ezen fog múlni a VB , de rohadt idegesítő...peach
Ahogy elnézem a különbségeket, még múlhat ezen is..... Azt azért szeretném tudni, milyen motorhiba az, amelyik megjavul kb. 42 mp. alatt....apeszos
Igy ezek után nem hiszem hogy csapat utasítás lett volna,akkor behozták volna Vettel-t tiz körrel hamarabb és simán bejön Webber mögött.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
webber versenymérnöke ezt a futamot teljesen bealduta , a 4. hely múlott rajta , bár nemhiszem h ezen fog múlni a VB , de rohadt idegesítő...peach
Ahogy elnézem a különbségeket, még múlhat ezen is..... Azt azért szeretném tudni, milyen motorhiba az, amelyik megjavul kb. 42 mp. alatt....
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
webber versenymérnöke ezt a futamot teljesen bealduta , a 4. hely múlott rajta , bár nemhiszem h ezen fog múlni a VB , de rohadt idegesítő...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Alonso is back :cool:

off{
az nem alehandro, hanem alejandro, csak a spanyolok a j-t h-nak ejtik. pl Baraja, Jerez, Alejandro, ...
}

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
El se hiszem baszki hogy összejött ráadásul pont itt. 21 pont hátrány 5 verseny. Megint igaza lett hogy nem veszett még el az a vb...JayB
Komolyan szokatlan volt a hétvégén hogy nem volt egy arcpirító bénázás sem a Ferraritól,Alonso nagyon jó volt ha így folytatja még a végén nem csak tisztelni fogom de kedvelni is 😀 Hamilton meg megint bebizonyította hogy ő bizony NEM agresszív!Kiváncsi vagyok mi lesz ebből az évből,mindenesetre hajrá vörös cápák!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
El se hiszem baszki hogy összejött ráadásul pont itt. 21 pont hátrány 5 verseny. Megint igaza lett hogy nem veszett még el az a vb...
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
jáj de járt ez Fernandonak márkonqueror
hamár lady gaga is inkább alehandro-t választotta 😕H_Marko
Kubica nevét pedig nem is tudta helyesen 😕
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
jáj de járt ez Fernandonak márkonqueror
hamár lady gaga is inkább alehandro-t választotta 😕

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
jáj de járt ez Fernandonak már