Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Egy kis adalék még a hétvégi Forma1 futamhoz.
Webber és az Ő szerencséje:
http://sportgeza.hu/forma1/2010/09/27/ot_millimeteren_mult_webber_defektje/Sonics
Az a bizonyos mázlivonat...
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Egy kis adalék még a hétvégi Forma1 futamhoz.
Webber és az Ő szerencséje:
http://sportgeza.hu/forma1/2010/09/27/ot_millimeteren_mult_webber_defektje/

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Elmaradhat az első Koreai Nagydíj

Bár hónapok óta beszélnek róla, a Forma-1 kereskedelmi jogait igazgató Bernie Ecclestone a hétvégén vallotta be először, hogy valóban veszélyben van az idei Koreai Nagydíj megrendezése, mert továbbra sem alkalmas a pálya versenyek megrendezésére.

A probléma egyébként a burkolattal van, ugyanis az utolsó réteg még mindig nem került fel, pedig ennek minél előbb meg kellene történnie, ugyanis három hét kell ahhoz, hogy teljesen „kiszáradjon” az aszfalt. miilann
Na nem csak mi vagyunk ilyen bénák...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Elmaradhat az első Koreai Nagydíj

Bár hónapok óta beszélnek róla, a Forma-1 kereskedelmi jogait igazgató Bernie Ecclestone a hétvégén vallotta be először, hogy valóban veszélyben van az idei Koreai Nagydíj megrendezése, mert továbbra sem alkalmas a pálya versenyek megrendezésére.

A probléma egyébként a burkolattal van, ugyanis az utolsó réteg még mindig nem került fel, pedig ennek minél előbb meg kellene történnie, ugyanis három hét kell ahhoz, hogy teljesen „kiszáradjon” az aszfalt.

child please!
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, a tegnapi meccs utan unnepelyesen vissza is allitom a pofilkepem.. 😊endorphyn
Ezt szerintem nem ide szántad... 😀 😀 😀Sonics
Dehogynem, pontosan, hogy ide. Is. A kepen levo pilota szerintem temabaillik. Meg a szerko is. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Na, a tegnapi meccs utan unnepelyesen vissza is allitom a pofilkepem.. 😊endorphyn
Ezt szerintem nem ide szántad... 😀 😀 😀

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, a tegnapi meccs utan unnepelyesen vissza is allitom a pofilkepem.. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azonkívül anyázzátok a redbullokat és mellette istenítitek Raikkönent.Black_Adder
Na jo, de O tenyleg az :cool:endorphyn
Nem mondtam, h nem, de az f1 nem egy monoteista vallás 😀Black_Adder
Istenkaromolo hitettlen! 😂

De amugy ja. Milyen skizo is volt nekem, mikor Kimi atult a ferkaba... 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azonkívül anyázzátok a redbullokat és mellette istenítitek Raikkönent.Black_Adder
Na jo, de O tenyleg az :cool:endorphyn
Nem mondtam, h nem, de az f1 nem egy monoteista vallás 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ugy latszik mar elore Webbert fogjatok okolni mindenert, meg a RB-t. ...... egyik endorphyn
Azt azért lássuk be, Webber elég durva szokott lenni, ha úgy hozza a helyzet. Ha olyat csinál, nyilván megbüntetik, de azzal nem lesz előrébb az akit kiüt. A mostani eset elég kétesélyes volt, Hamilton azért akart előzni, mert nyílt rá egy lehetősége, és mert a tempója lassabb volt, ha sikerül Webber nem nagyon tudta volna megelőzni. És az ausztrál pont ezért nem akarta engedni. De hát ez verseny, vagy mifene, tette a dolgát, ahogy Hamilton is. Ő húzta a rövidebbet. Na bumm.apeszos
Webber kemeny, de nem jobban, mint amennyire az meg fair lenne. Legalabbis altalaban nem lepi at a hatart. Az mas kerdes, hogy Vettel hisztis es sokszor elgurul nala a gyogyszer, amit remelhetoleg kino, mert igy nem lesz VB es azzal, hogy korbesirja a sajtot, hogy ez a Webber milyen egy goni, szoval ezzel meg szimpi sem. Egy tehetseg, de meg kene tanulnia eles szitukban az erzelmeit kordaban tartani, mert nala ez kimondottan karosan hat a versenyeire. Hammilton meg mint irtam, sokszor meggondolatlan, ami sokba kerult mar neki. Ettol fuggetlenul, ha Webber olyat csinal, ami mar gaz, akkor buntessek meg! De ugy rendesen.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azonkívül anyázzátok a redbullokat és mellette istenítitek Raikkönent.Black_Adder
Na jo, de O tenyleg az :cool:

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Most megmondom, hogy Alonso világbajnok lesz idén. Én meg akkor fogom itt hagyni örökre az F1et 😀FViktor93
No, ugyan mé? Nézd Kubicát, VERSENYEZ!apeszos
Annyira megy Alonsonak a mázlivonata ma is, hogy törvényszerű, hogy behúzza.FViktor93
Az a szerencs hogy ALonso mázlivonaton ül egész idényben. Mekkora mázli már pl. mikor a Ferrari hülyesége miatt kiesett Qqban vagy hogy az első körben megpördült 2x vagy hogy egy feltartás miatt nem nyerte meg a versenyt. Hát igen ilyen szerencsés csak ő lehet. Most is mekkora mák hogy az edzésen hibátlanul ment és 2 gyorsabb kört ment Vettelnél akinek gyorsabb volt az autója elvileg és hogy nem hibázott a versenyen. Én nem is értem hogy lehet ilyen szerencsés valaki biztos isten kegyeltje...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na, ez most nem Webber hibája volt szvsz, azonkívül hamilton stílusában nagyon is benne van a hiba, lásd pl. múlt héten.
Azonkívül anyázzátok a redbullokat és mellette istenítitek Raikkönent. Nos had emlékeztessek mindenkit, h a jégembernek is sikerült megfosztania annó Sutilt első pontszerző versenyétől, ennyi erővel neki is ugyanúgy kijárna a 'szeretetetekből'...

Mindenki hibázhat, idén se csak a McLareneket ütötték ki, a 2 redbull egymást is lerendezte egyszer, Alonsonak is tették már tönkre a versenyét (biztos épp leszállt egy pillanatra a 'mázlivonatról' 😛), ez a mostani meg abszolút versenybaleset volt, nem Webber hibája....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ugy latszik mar elore Webbert fogjatok okolni mindenert, meg a RB-t. ...... egyik endorphyn
Azt azért lássuk be, Webber elég durva szokott lenni, ha úgy hozza a helyzet. Ha olyat csinál, nyilván megbüntetik, de azzal nem lesz előrébb az akit kiüt. A mostani eset elég kétesélyes volt, Hamilton azért akart előzni, mert nyílt rá egy lehetősége, és mert a tempója lassabb volt, ha sikerül Webber nem nagyon tudta volna megelőzni. És az ausztrál pont ezért nem akarta engedni. De hát ez verseny, vagy mifene, tette a dolgát, ahogy Hamilton is. Ő húzta a rövidebbet. Na bumm.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Remélem most hogy keményednek a dolgok kijöhet az a tapasztalat amivel Alonso rendelkezik ilyen szituációkban. Webber életében nem állt még ilyen lehetőség előtt, Vettel fiatal Hamilton meg egyre frusztráltabb. Alonso számtalanszor volt már hasonló helyzetben és az a két VB cím rengeteget segíthet most.JayB
Teljesen így igaz. Ezért féltem az elől levőket a vérben forgó szemű Webbertől, aki táguló orrlikakkal, mint egy "red bull", megy előre. Alonsot a tapasztalata sem nagyon mentené meg egy faltörő kostól...apeszos
Ugy latszik mar elore Webbert fogjatok okolni mindenert, meg a RB-t. 😛 Emberunk teljesen jol csinalta a sajat szemszogebol es nem is lehet ezert leszolni. Persze akar felre is allhatott volna (mondjuk kerdes, hogy ott hova), meg lehetett volna alarendeltebb is, de ez nem a szado-mazo klub, ahol emberek erre elveznek. Hamilton megint megprobalt okosabb lenni es megoldani erobol, de nem jott be. Sajnalom, hogy kiesett pedig nem birom az urget, de azert legyen mar kicsit ovatosabb! Mar ha VB akar lenni. Az nem palya, hogy mindent megoldunk aggrassziobol. Mind a ketto hibas, de egyik se kizarolagosan.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kovalainen-nek visszavonulása utána megvan az ajánlólevele a finn tűzoltó brigádba 😉Gabesz92
Az megvan Kiminek is. Nala is volt par eve egy hasonlo szitu. O is szepen leparkolt a langolo autoval a seggen, majd letorolgette az ablakot, megivott egy fel uveg vodkat es utana kenyelmesen kiszallt. Valamit tudnak ezek a Finnek... 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem most hogy keményednek a dolgok kijöhet az a tapasztalat amivel Alonso rendelkezik ilyen szituációkban. Webber életében nem állt még ilyen lehetőség előtt, Vettel fiatal Hamilton meg egyre frusztráltabb. Alonso számtalanszor volt már hasonló helyzetben és az a két VB cím rengeteget segíthet most.JayB
Teljesen így igaz. Ezért féltem az elől levőket a vérben forgó szemű Webbertől, aki táguló orrlikakkal, mint egy "red bull", megy előre. Alonsot a tapasztalata sem nagyon mentené meg egy faltörő kostól...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vettel Buttont ütötte ki pár hete.
Most Webber Hamiltont.
Kéne valami jelzést tenni a McLarenekre,hogy a RB pilóták ne menjenek neki.Bazzani
Most már minek? Button nem nagyon szólhat már bele, a habitusánál fogva sem, Hamilton meg megint most kezd el hibázgatni, a végén, mikor már nem nagyon kellene. Ha meg nem ő hibázik akkor kiteszik.... Még egy ilyen nullázás, és nyugodtan elkezdhet készülni a jövő évre, mert ugye Buttont nem nagyon kell segítenie, mint mondjuk Massának Alonsot. A Red Bullra én is kíváncsi leszek, a "mindíg más a hibás, vagy egy bucka" Vettelt alárendelik-e Tank Webbernek, lassan időszerű lesz eldönteni....
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Remélem most hogy keményednek a dolgok kijöhet az a tapasztalat amivel Alonso rendelkezik ilyen szituációkban. Webber életében nem állt még ilyen lehetőség előtt, Vettel fiatal Hamilton meg egyre frusztráltabb. Alonso számtalanszor volt már hasonló helyzetben és az a két VB cím rengeteget segíthet most.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vettel Buttont ütötte ki pár hete.
Most Webber Hamiltont.
Kéne valami jelzést tenni a McLarenekre,hogy a RB pilóták ne menjenek neki.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem Buttont és talán mé Vettelt is ki lehet venni az esélyesek közül. Kicsi a valószínüsége, hogy az élen álló 3 pilóta egyszerre betlizzen nagyot.FViktor93
Azért lássuk be, Hamiltontól nem áll távol a betlizés... Webber meg ha vérszagot érez, nem fog megállni előtte senki. Edzett acélból lesz az első szárnya, és lánctalpat hord kerék helyett.... De valahol meg is értem. Az ő szempontjából soha nem látott lehetőséghez jutott, talán utoljára a pályafutása során.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Érdekes verseny volt, de - szerencsére 😉 - Alonso szempontjából eseménytelen. Egyedül a lekörözéseknél kellett vigyáznia, hogy nehogy úgy járjon mint Kanadában.
A világbajnokság továbbra is eléggé szoros.

Ahogy Virág elvtárs mondta: A nemzetközi helyzet fokozódik...
😀 😀 😀
Továbbra is 5 pilóta van versenyben a vb címért, de a McLarenes fiúknak most össze kell kapniuk magukat...Sonics
Szerintem Buttont és talán mé Vettelt is ki lehet venni az esélyesek közül. Kicsi a valószínüsége, hogy az élen álló 3 pilóta egyszerre betlizzen nagyot.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na Biaggi világbajnok


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Érdekes verseny volt, de - szerencsére 😉 - Alonso szempontjából eseménytelen. Egyedül a lekörözéseknél kellett vigyáznia, hogy nehogy úgy járjon mint Kanadában.
A világbajnokság továbbra is eléggé szoros.

Ahogy Virág elvtárs mondta: A nemzetközi helyzet fokozódik...
😀 😀 😀
Továbbra is 5 pilóta van versenyben a vb címért, de a McLarenes fiúknak most össze kell kapniuk magukat...

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Most megmondom, hogy Alonso világbajnok lesz idén. Én meg akkor fogom itt hagyni örökre az F1et 😀FViktor93
No, ugyan mé? Nézd Kubicát, VERSENYEZ!apeszos
Annyira megy Alonsonak a mázlivonata ma is, hogy törvényszerű, hogy behúzza.FViktor93
télleg itt az ideje hogy örökre itt hagyd az f1et.

child please!