Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
És azóta meg is kapta az ultimátumot Ross BrowntólBlack_Adder
Hát ha jó is lesz a Merci sztem Rosberg akkoris megfogja verni stabilan. Ahhoz meg túl drága h második számú versenyző legyen.FViktor93
A cipész név önmagában rengeteg pénz hoz csapathoz, nemhiszem hogy komoly szempont a gázsi.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
És azóta meg is kapta az ultimátumot Ross BrowntólBlack_Adder
Hát ha jó is lesz a Merci sztem Rosberg akkoris megfogja verni stabilan. Ahhoz meg túl drága h második számú versenyző legyen.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
És azóta meg is kapta az ultimátumot Ross Browntól

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem gondolom hogy világbajnoki címekért tért vissza, hiányzott neki mert szereti csinálni. Miután visszavonult folyamatosan versenyzett, nem bírja ki. Kicsit olyan ez mint Armstrong esete, visszatért még egy kicsit hogy kiélvezze a dolgot. Amit ő a forma1-nek adott azt senki nem veheti el tőle. A ringen senki nem kapott olyan ovációt mint a 14. helyről rajtoló Schumacher, hiába kezdik ki a riporterek minden mozdulatát, az emberek szemében nem kopott semmit.JayB
Szerintem meg pont azért jött vissza, hogy megmutassa a fiataloknak, hogy ki az úr a háznál, csak rákfeélt😛
Pontosan ez illik a gőgös, beképzelt személyiségéhez. Akárcsak Armstrong. (Más kérdés, hogy LA még egy tour 3. helyet össze is hozott, amit azok is megtapsoltak, akik utálják. Többé-kevésbé.)kishaszi
Most belekezdenék egy baromi hosszú érvelésbe hogy meggyőzzelek mennyire nincs szerintem igazad de inkább haggyuk 😛JayB
Nem tudom, Hakkinen is visszatért, de okosan nem a forma1be.

És lehet h Schumi nem a világbajnoki címekért tért vissza, de sok rajongó és majdnem minden laikus, azok akik csak a híreket olvasva követik a sportot, mind-mind azt várták, h ő alázza majd a mezőnyt. Erre pont fordítva történik, ezekben most összetört az msc nimbusz.

Azt meg kétlem, h élvezi amit most csinál, amikor naponta 3× hallja, h a csapattárs jobb nála, meg h vonuljon már vissza, meg stb. Ezek közben nehéz bármit is élvezni.

Az meg egy másik kérdés, h ha nem javul meddig tartja bent a neve. Jövőre valamit már mutatni kell, mert vannak tehetséges f1 pilóták, akik mondjuk éppen raliznak...

De az ő döntése, ő tudja mit csinál, csak ne is lepődjön meg h egy nemzetisport szintű újság, vagy akármelyik szenzációhajhász lap kikezdi miatta. Őt nyilván nem érdekli, de a kárörvendők szívesen előhozzák őket. Én mondjuk nem bántani akartam /*ha ez még az a thread*/, csak mindenképp érdekesnek találtam ugyanis ezt Ross Brown nyilatkozta, és szerintem ez pont igaz, más már repült volna...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
na basszus 😕

http://sportgeza.hu/forma1/2010/10/06/raikkonen_nem_szerzodok_a_renault-hoz/
A pilóta egy finn újság szerint meg is haragudott a franciákra, akik csak szponzorokat akarnak szerezni a nevével.endorphyn
Akkor úgy tűnik, hogy nem lesz jégkrém és vodka márkanév a francia autón. 😀

Én sajnálom, hogy nem tér vissza, mert a rally úgy tűnik nem teljesen az Ő világa...

Ugyanehhez a hírhez egy másik link:
http://f1-live.hu/hirek/hirajanlo/23163/29/hivatalos_raikkonen_nem_szerzodik_a_renaulthoz/

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
na basszus 😕

http://sportgeza.hu/forma1/2010/10/06/raikkonen_nem_szerzodok_a_renault-hoz/
A pilóta egy finn újság szerint meg is haragudott a franciákra, akik csak szponzorokat akarnak szerezni a nevével.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem gondolom hogy világbajnoki címekért tért vissza, hiányzott neki mert szereti csinálni. Miután visszavonult folyamatosan versenyzett, nem bírja ki. Kicsit olyan ez mint Armstrong esete, visszatért még egy kicsit hogy kiélvezze a dolgot. Amit ő a forma1-nek adott azt senki nem veheti el tőle. A ringen senki nem kapott olyan ovációt mint a 14. helyről rajtoló Schumacher, hiába kezdik ki a riporterek minden mozdulatát, az emberek szemében nem kopott semmit.JayB
Szerintem meg pont azért jött vissza, hogy megmutassa a fiataloknak, hogy ki az úr a háznál, csak rákfeélt😛
Pontosan ez illik a gőgös, beképzelt személyiségéhez. Akárcsak Armstrong. (Más kérdés, hogy LA még egy tour 3. helyet össze is hozott, amit azok is megtapsoltak, akik utálják. Többé-kevésbé.)kishaszi
Most belekezdenék egy baromi hosszú érvelésbe hogy meggyőzzelek mennyire nincs szerintem igazad de inkább haggyuk 😛JayB
Szerintem meg kit erdekel a cipesz? Eljen a kis Rosberg! 😛

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Igazából csak behoztam egy érdekes linket nem kommentáltam. Mellesleg, amit ő ebben az évben ott tett, arra sokan képesek lennének fiatalabbak, akikben még ott a fejlődés lehetősége...
Nem lehetett elvárni tőle, h 3 év kihagyás után győzelmekért küzdjön, sőt még azt se h Rosberget verje, de attól még nem erre a szezonjára lesz a legbüszkébb ő se, ebben biztos vagyok.

Én mellesleg rögtön hülyeségnek tartottam tőle a visszatérést, és a szezon előtt is úgy gondoltam, h jól beégeti magát, azt pedig valljuk be, megtette. Akármit nyilatkozik akárki, ezt mindenki láthatta. Ez nem az a Schumacher, úgyh azokat akik rá szálltak magának köszönheti. És nem is amiatt, h a mezőnyben hol van, hanem h a csapattárshoz képest hol van. Természetesen nem azt mondom, h verje meg Rosberget, mert Rosberg jobb nála /*még egy ok ami miatt hülyeség volt visszatérnie. Anno azt nyilatkozta, addig marad, amíg gyorsabb Barichellonál, vagyis a csapattársánál*/, de legalább egy kicsit legyen közelebb hozzá. Momentumai nem voltak eddig ebben az évben ezért szálltak rá. Egyébként én eddig nem fikáztam őt, és a továbbiakban se akarom, de nem is fogom megvédeni az őt fikázóktól, mert racionális érvekkel nem is lehetne...Black_Adder
Nem gondolom hogy világbajnoki címekért tért vissza, hiányzott neki mert szereti csinálni. Miután visszavonult folyamatosan versenyzett, nem bírja ki. Kicsit olyan ez mint Armstrong esete, visszatért még egy kicsit hogy kiélvezze a dolgot. Amit ő a forma1-nek adott azt senki nem veheti el tőle. A ringen senki nem kapott olyan ovációt mint a 14. helyről rajtoló Schumacher, hiába kezdik ki a riporterek minden mozdulatát, az emberek szemében nem kopott semmit.JayB
Szerintem meg pont azért jött vissza, hogy megmutassa a fiataloknak, hogy ki az úr a háznál, csak rákfeélt😛
Pontosan ez illik a gőgös, beképzelt személyiségéhez. Akárcsak Armstrong. (Más kérdés, hogy LA még egy tour 3. helyet össze is hozott, amit azok is megtapsoltak, akik utálják. Többé-kevésbé.)kishaszi
Most belekezdenék egy baromi hosszú érvelésbe hogy meggyőzzelek mennyire nincs szerintem igazad de inkább haggyuk 😛
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Viszont még kis érdekesség. MotoGP mezőnye időmérőn Kallio kivételével másfél másodpercen belül volt. Látszik, hogy nagyon egyben van/lenne a mezőny. Kár, hogy a versenyek már nem jönnek össze, és az első helyért nagyon ritkán van csata. Remélem az ezresek meghozzák majd az izgalmakat.Asbee
Voltak szoros befutók az ezreseknél az biztos
http://www.youtube.com/watch?v=n4K5Khek2Uo&feature=related

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Viszont még kis érdekesség. MotoGP mezőnye időmérőn Kallio kivételével másfél másodpercen belül volt. Látszik, hogy nagyon egyben van/lenne a mezőny. Kár, hogy a versenyek már nem jönnek össze, és az első helyért nagyon ritkán van csata. Remélem az ezresek meghozzák majd az izgalmakat.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Ha már így emlegeted a jövő évet megmondom öszintén én tartok tőle mint Rossi drukker.Ugye egyenlőre az sem biztos hogy Burgess megy Rossival,pedig az nagyon fontos lenne amikor feljön szóba hogy Rossi csinált győztes motort a Yamahából sokan elfelejtik Burgess-t pedig legalább akkora szerepe van benne neki is mint a Doktornak.Meg eleve nagyon hisztisnek tűnik ez a Ducati,eddig igazábol csak Stonernak tartotta oda a seggét a többieket csak hitegette 😀Cowboykarcsi
Burgess és a csapata - állítólag - követi Rossit a Ducatihoz.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Csak arra gondoltam, hogy Lorenzo ebben az évben viszonylag sokat bukott ezért - ha jól emlékszem - voltak olyan futamok ahol nem indult, illetve olyanok is amelyen messze nem volt 100%-os. Mint idén Rossi...

Én egy olyan szezonra gondoltam, ahol mindketten ugyanolyan feltételek mellett, sérülésmentesen versenyeznének végig egy szezont. Ez persze csak elméletben van így, gyakorlatban ilyen már nem fog megtörténni.
Ja és mellékesen Rossinak szurkolnék akkor is. 😉Sonics
Értem,és nagyon helyes is,de 2009ből én nem emlékszem Lorenzo sérülésre,relative sokat buktak mind a ketten(3-3 koponyánként ha jól emlékszem)de sérülés nem volt,vagy nem olyan sulyos hogy ez hátráltassa akármelyiküket is.Cowboykarcsi
Jorge fiú azért törte magát rendesen az első két motogp-s évében. 😊

Na mindegy a jövő évre nagyon kíváncsi leszek, sok érdekesség lesz. Lorenzo, Spies Yamaha... hm... Stoner után Rossi is meg tudja-e ülni a Ducati-t, Stoner, Pedrózsa Honda. Jobb szezon lesz talán mint az idei.Sonics
Ha már így emlegeted a jövő évet megmondom öszintén én tartok tőle mint Rossi drukker.Ugye egyenlőre az sem biztos hogy Burgess megy Rossival,pedig az nagyon fontos lenne amikor feljön szóba hogy Rossi csinált győztes motort a Yamahából sokan elfelejtik Burgess-t pedig legalább akkora szerepe van benne neki is mint a Doktornak.Meg eleve nagyon hisztisnek tűnik ez a Ducati,eddig igazábol csak Stonernak tartotta oda a seggét a többieket csak hitegette 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
2009ben semmivel nem versenyzett rosszabb körülmények között Lorenzo mint Rossi,és ez látszot is a versenyeken.Mondjuk Vale igy is nyertCowboykarcsi
Csak arra gondoltam, hogy Lorenzo ebben az évben viszonylag sokat bukott ezért - ha jól emlékszem - voltak olyan futamok ahol nem indult, illetve olyanok is amelyen messze nem volt 100%-os. Mint idén Rossi...

Én egy olyan szezonra gondoltam, ahol mindketten ugyanolyan feltételek mellett, sérülésmentesen versenyeznének végig egy szezont. Ez persze csak elméletben van így, gyakorlatban ilyen már nem fog megtörténni.
Ja és mellékesen Rossinak szurkolnék akkor is. 😉Sonics
Értem,és nagyon helyes is,de 2009ből én nem emlékszem Lorenzo sérülésre,relative sokat buktak mind a ketten(3-3 koponyánként ha jól emlékszem)de sérülés nem volt,vagy nem olyan sulyos hogy ez hátráltassa akármelyiküket is.Cowboykarcsi
Jorge fiú azért törte magát rendesen az első két motogp-s évében. 😊

Na mindegy a jövő évre nagyon kíváncsi leszek, sok érdekesség lesz. Lorenzo, Spies Yamaha... hm... Stoner után Rossi is meg tudja-e ülni a Ducati-t, Stoner, Pedrózsa Honda. Jobb szezon lesz talán mint az idei.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
2009ben semmivel nem versenyzett rosszabb körülmények között Lorenzo mint Rossi,és ez látszot is a versenyeken.Mondjuk Vale igy is nyertCowboykarcsi
Csak arra gondoltam, hogy Lorenzo ebben az évben viszonylag sokat bukott ezért - ha jól emlékszem - voltak olyan futamok ahol nem indult, illetve olyanok is amelyen messze nem volt 100%-os. Mint idén Rossi...

Én egy olyan szezonra gondoltam, ahol mindketten ugyanolyan feltételek mellett, sérülésmentesen versenyeznének végig egy szezont. Ez persze csak elméletben van így, gyakorlatban ilyen már nem fog megtörténni.
Ja és mellékesen Rossinak szurkolnék akkor is. 😉Sonics
Értem,és nagyon helyes is,de 2009ből én nem emlékszem Lorenzo sérülésre,relative sokat buktak mind a ketten(3-3 koponyánként ha jól emlékszem)de sérülés nem volt,vagy nem olyan sulyos hogy ez hátráltassa akármelyiküket is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
2009ben semmivel nem versenyzett rosszabb körülmények között Lorenzo mint Rossi,és ez látszot is a versenyeken.Mondjuk Vale igy is nyertCowboykarcsi
Csak arra gondoltam, hogy Lorenzo ebben az évben viszonylag sokat bukott ezért - ha jól emlékszem - voltak olyan futamok ahol nem indult, illetve olyanok is amelyen messze nem volt 100%-os. Mint idén Rossi...

Én egy olyan szezonra gondoltam, ahol mindketten ugyanolyan feltételek mellett, sérülésmentesen versenyeznének végig egy szezont. Ez persze csak elméletben van így, gyakorlatban ilyen már nem fog megtörténni.
Ja és mellékesen Rossinak szurkolnék akkor is. 😉

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hát nem tudom. Nyilatkozat ide vagy oda (ami mondjuk tényleg nem volt szép...), nekem úgy tűnt, nem Rossi-n múlott, hogy nem buktak fel. Nekem Rossi sokáig a kedvencem volt, nagyon szurkoltam neki, mikor Stoner a Ducatival bucira verte, de most szerintem tényleg felesleges agressziót mutatott. Neki sem múlt ezen semmi... Ha Lorenzo is ilyen agresszív lett volna, lehet hogy mondjuk elviszi Rossi folymatosan messzire kitartott jobb lábát. Nekem úgy tűnt mintha inkább Lorenzo vigyázott volna Rossira, nehogy kilökje, fordítva ez már nem volt igaz. Mindenesetre szövegelni tényleg nem kellett volna.....apeszos
A folymatosan kitartott jobb lábának semmi köze nincs ehhez,egyrészt nagyon régen csinálja már ezt másrészt többiek is szokták,Lorenzo is.1:06-1:27ig renben nem bánt vele kesztyűs kézzel,összeértek keményen védte a pozícióját de(szerintem)ezek beleférnek,egyszerűen hozzátartoznak ehhez a sporthoz,másképp nem tudod védeni magad,nem olyan ez mint az auto verseny nem tudsz ugy "leszélesedni",azt is tovább tartom ha Lorenzo ezt-ezeket már tul soknak tartotta neki kellett volna vissza venni,hisz ő van harcban a VB címért,ha meg bele ment akkor viselje férfi módjára hogy most ő került ki vesztesen.Cowboykarcsi
Szerintem teljesen korrekt volt ez a harc. Most őszintén. Mit akartok látni? Ilyen csatákat, vagy hogy csak körözgetnek? Lorenzo-t igazából szvsz az zavarta, hogy kikapott Rossitól. Igaz sokat neki ez nem számít, világbajnok lesz. Stonernek se tetszett a 2008-es laguna seca-i futam, mindenki másnak mégis igen. Az biztos, hogy Rossi ezeknek a csatáknak a nagymestere, nagyon sokszor győztesen jön ki belőle, és sokszor demoralizáló vereséget mér a riválisra. Ebben nagyon a mezőny felett áll. 😊 És azt is remélem jövőre behúzza a Ducatival. Bár Stoner alatt igen jó lesz az a Honda...Asbee
Szerintem félreértettél,én is pont hogy amellett kardoskodom hogy jó volt ez,semmi gond nincs vele 😉

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én csak annyiban védtem Lorenzo-t, hogy kettejük közül inkább ő volt aki visszavett kicsit. Magával a csatával nem sok bajom volt. A rinyálással annál inkább. Ha Lorenzo is ugyanolyan agresszív lett volna, egyikük sem ér a célba.....apeszos
Persze, hogy visszavett. Rossinak úgymond ez a szezon elment, Lorenzonak azonban nem minden, hogy 10 pont felett gyűjt, vagy esik, és esetleg meg is sérül. De rinyálásnak amúgy sincs semmi értelme. Talma megmondta még 2007-ben Faubelnek és Gadeának mikor sírtak, hogy ez nem a homokozó, hogy elvették a lapátjukat, ez motorverseny...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
........Ja és itt van amiről Lorenzo panaszkodott,színtiszta motorverseny(végre)se több se kevesebb
http://www.youtube.com/watch?v=SGugl-cW7sYCowboykarcsi
Hát nem tudom. Nyilatkozat ide vagy oda (ami mondjuk tényleg nem volt szép...), nekem úgy tűnt, nem Rossi-n múlott, hogy nem buktak fel. Nekem Rossi sokáig a kedvencem volt, nagyon szurkoltam neki, mikor Stoner a Ducatival bucira verte, de most szerintem tényleg felesleges agressziót mutatott. Neki sem múlt ezen semmi... Ha Lorenzo is ilyen agresszív lett volna, lehet hogy mondjuk elviszi Rossi folymatosan messzire kitartott jobb lábát. Nekem úgy tűnt mintha inkább Lorenzo vigyázott volna Rossira, nehogy kilökje, fordítva ez már nem volt igaz. Mindenesetre szövegelni tényleg nem kellett volna.....apeszos
A két dudás tipikus esete...
Két erős egyéniség, akik nem férnek meg egymás mellett. Én csípem Rossi-t, de lehet, hogy most egy kicsit direkt még odanyomott Lorenzo-nak. 😊 Az Ő viszonyuk sosem volt felhőtlen, hiába versenyeznek egy csapatban. Volt ugye a még a gumis story, ha jól emléxem 2 éve, utána meg a boxok szétválasztása. Kíváncsi lettem volna ha teljesen azonos feltételekkel mentek volna egy szezont végig akkor ki lett volna a nyerő... De ezt már sosem tudjuk meg.Sonics
2009ben semmivel nem versenyzett rosszabb körülmények között Lorenzo mint Rossi,és ez látszot is a versenyeken.Mondjuk Vale igy is nyert

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én csak annyiban védtem Lorenzo-t, hogy kettejük közül inkább ő volt aki visszavett kicsit. Magával a csatával nem sok bajom volt. A rinyálással annál inkább. Ha Lorenzo is ugyanolyan agresszív lett volna, egyikük sem ér a célba.....
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
........Ja és itt van amiről Lorenzo panaszkodott,színtiszta motorverseny(végre)se több se kevesebb
http://www.youtube.com/watch?v=SGugl-cW7sYCowboykarcsi
Hát nem tudom. Nyilatkozat ide vagy oda (ami mondjuk tényleg nem volt szép...), nekem úgy tűnt, nem Rossi-n múlott, hogy nem buktak fel. Nekem Rossi sokáig a kedvencem volt, nagyon szurkoltam neki, mikor Stoner a Ducatival bucira verte, de most szerintem tényleg felesleges agressziót mutatott. Neki sem múlt ezen semmi... Ha Lorenzo is ilyen agresszív lett volna, lehet hogy mondjuk elviszi Rossi folymatosan messzire kitartott jobb lábát. Nekem úgy tűnt mintha inkább Lorenzo vigyázott volna Rossira, nehogy kilökje, fordítva ez már nem volt igaz. Mindenesetre szövegelni tényleg nem kellett volna.....apeszos
A folymatosan kitartott jobb lábának semmi köze nincs ehhez,egyrészt nagyon régen csinálja már ezt másrészt többiek is szokták,Lorenzo is.1:06-1:27ig renben nem bánt vele kesztyűs kézzel,összeértek keményen védte a pozícióját de(szerintem)ezek beleférnek,egyszerűen hozzátartoznak ehhez a sporthoz,másképp nem tudod védeni magad,nem olyan ez mint az auto verseny nem tudsz ugy "leszélesedni",azt is tovább tartom ha Lorenzo ezt-ezeket már tul soknak tartotta neki kellett volna vissza venni,hisz ő van harcban a VB címért,ha meg bele ment akkor viselje férfi módjára hogy most ő került ki vesztesen.Cowboykarcsi
Szerintem teljesen korrekt volt ez a harc. Most őszintén. Mit akartok látni? Ilyen csatákat, vagy hogy csak körözgetnek? Lorenzo-t igazából szvsz az zavarta, hogy kikapott Rossitól. Igaz sokat neki ez nem számít, világbajnok lesz. Stonernek se tetszett a 2008-es laguna seca-i futam, mindenki másnak mégis igen. Az biztos, hogy Rossi ezeknek a csatáknak a nagymestere, nagyon sokszor győztesen jön ki belőle, és sokszor demoralizáló vereséget mér a riválisra. Ebben nagyon a mezőny felett áll. 😊 És azt is remélem jövőre behúzza a Ducatival. Bár Stoner alatt igen jó lesz az a Honda...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
........Ja és itt van amiről Lorenzo panaszkodott,színtiszta motorverseny(végre)se több se kevesebb
http://www.youtube.com/watch?v=SGugl-cW7sYCowboykarcsi
Hát nem tudom. Nyilatkozat ide vagy oda (ami mondjuk tényleg nem volt szép...), nekem úgy tűnt, nem Rossi-n múlott, hogy nem buktak fel. Nekem Rossi sokáig a kedvencem volt, nagyon szurkoltam neki, mikor Stoner a Ducatival bucira verte, de most szerintem tényleg felesleges agressziót mutatott. Neki sem múlt ezen semmi... Ha Lorenzo is ilyen agresszív lett volna, lehet hogy mondjuk elviszi Rossi folymatosan messzire kitartott jobb lábát. Nekem úgy tűnt mintha inkább Lorenzo vigyázott volna Rossira, nehogy kilökje, fordítva ez már nem volt igaz. Mindenesetre szövegelni tényleg nem kellett volna.....apeszos
A két dudás tipikus esete...
Két erős egyéniség, akik nem férnek meg egymás mellett. Én csípem Rossi-t, de lehet, hogy most egy kicsit direkt még odanyomott Lorenzo-nak. 😊 Az Ő viszonyuk sosem volt felhőtlen, hiába versenyeznek egy csapatban. Volt ugye a még a gumis story, ha jól emléxem 2 éve, utána meg a boxok szétválasztása. Kíváncsi lettem volna ha teljesen azonos feltételekkel mentek volna egy szezont végig akkor ki lett volna a nyerő... De ezt már sosem tudjuk meg.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
nagyon helyes, torogesse es jojjon mar vissza. Mondjuk szegeny mitfahrert sajnalom, ahogy remegve beul emberunk melle es tudja, hogy gaz lesz. 😀endorphyn
Itt a videó az esetről 😀

http://sportgeza.hu/sport/2010/10/04/raikkonen_hulye_balesete/?rnd=694gamerkr
Emberunk keszen van 😊 Amugy meg azert nem rossz ahhoz kepest, hogy teljesen mas kocsikat vezetett eddig fooallasban:
"Raikkönen idén másodszor nem tudta befejezni a versenyt és két futammal a vége előtt 21 pontjával tizedik a 24 fős mezőnyben."endorphyn
Ennyire idegesenk még az életben nem láttam 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A folymatosan kitartott jobb lábának semmi köze nincs ehhez,egyrészt nagyon régen csinálja már ezt másrészt többiek is szokták,Lorenzo is.1:06-1:27ig renben nem bánt vele kesztyűs kézzel,összeértek keményen védte a pozícióját de(szerintem)ezek beleférnek,egyszerűen hozzátartoznak ehhez a sporthoz,másképp nem tudod védeni magad,nem olyan ez mint az auto verseny nem tudsz ugy "leszélesedni",azt is tovább tartom ha Lorenzo ezt-ezeket már tul soknak tartotta neki kellett volna vissza venni,hisz ő van harcban a VB címért,ha meg bele ment akkor viselje férfi módjára hogy most ő került ki vesztesen.Cowboykarcsi
A hiszti, a sírás nekem is a halálom..... minden sportban. Ebben teljesen igazad van.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
........Ja és itt van amiről Lorenzo panaszkodott,színtiszta motorverseny(végre)se több se kevesebb
http://www.youtube.com/watch?v=SGugl-cW7sYCowboykarcsi
Hát nem tudom. Nyilatkozat ide vagy oda (ami mondjuk tényleg nem volt szép...), nekem úgy tűnt, nem Rossi-n múlott, hogy nem buktak fel. Nekem Rossi sokáig a kedvencem volt, nagyon szurkoltam neki, mikor Stoner a Ducatival bucira verte, de most szerintem tényleg felesleges agressziót mutatott. Neki sem múlt ezen semmi... Ha Lorenzo is ilyen agresszív lett volna, lehet hogy mondjuk elviszi Rossi folymatosan messzire kitartott jobb lábát. Nekem úgy tűnt mintha inkább Lorenzo vigyázott volna Rossira, nehogy kilökje, fordítva ez már nem volt igaz. Mindenesetre szövegelni tényleg nem kellett volna.....apeszos
A folymatosan kitartott jobb lábának semmi köze nincs ehhez,egyrészt nagyon régen csinálja már ezt másrészt többiek is szokták,Lorenzo is.1:06-1:27ig renben nem bánt vele kesztyűs kézzel,összeértek keményen védte a pozícióját de(szerintem)ezek beleférnek,egyszerűen hozzátartoznak ehhez a sporthoz,másképp nem tudod védeni magad,nem olyan ez mint az auto verseny nem tudsz ugy "leszélesedni",azt is tovább tartom ha Lorenzo ezt-ezeket már tul soknak tartotta neki kellett volna vissza venni,hisz ő van harcban a VB címért,ha meg bele ment akkor viselje férfi módjára hogy most ő került ki vesztesen.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
........Ja és itt van amiről Lorenzo panaszkodott,színtiszta motorverseny(végre)se több se kevesebb
http://www.youtube.com/watch?v=SGugl-cW7sYCowboykarcsi
Hát nem tudom. Nyilatkozat ide vagy oda (ami mondjuk tényleg nem volt szép...), nekem úgy tűnt, nem Rossi-n múlott, hogy nem buktak fel. Nekem Rossi sokáig a kedvencem volt, nagyon szurkoltam neki, mikor Stoner a Ducatival bucira verte, de most szerintem tényleg felesleges agressziót mutatott. Neki sem múlt ezen semmi... Ha Lorenzo is ilyen agresszív lett volna, lehet hogy mondjuk elviszi Rossi folymatosan messzire kitartott jobb lábát. Nekem úgy tűnt mintha inkább Lorenzo vigyázott volna Rossira, nehogy kilökje, fordítva ez már nem volt igaz. Mindenesetre szövegelni tényleg nem kellett volna.....