Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

11 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Kamui Kobayashi debütál a #67-es 23XI Toyotában az Indy road course-on.

Wow.
Mikey
Kamu 😂

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Kamui Kobayashi debütál a #67-es 23XI Toyotában az Indy road course-on.

Wow.
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 189
Lehet tudni Russelt miért nem büntették meg a futamon?
ThundersNFL a Jobbágy
Az hagyján, de Yukit, meg miért igen? Nevetséges penalty volt, nem értem, hogy miért nem appealelnek.
Duff
Mert az esőtől nem látta h merre kell menni, de mivel büntit vkinek kell adni, így jött a képhe Yuki.
steelwolf
Nem értem, közvetítésben ismétlés se volt Russellről szerintem…
Yuki büntetés szerintem okés, Zhou bent volt mellette, és körbe is ment volna ha nem tereli le, főleg hogy már előrébb volt a kínai.
Heisman nádor
Yuki büntetése teljesen oké, a 21- es szezon óta mikor Verstappen és Hamilton sorozatosan nem hagyott helyet a másiknak ezt szigorúan veszik.

Russellé meg nem ért büntetést, nagyon jó volt a startja, így az első kanyarig Hulkenbergig mindenkit megelőzött (Perez, Gasly, Piastri), és Hulkenberg mellé került, aki nem hagyott neki helyet (Hulké volt inkább a pozíció, így ez legit volt), ezért húzta ki az autót, de ott semmi nem nyert, sőt jóval Hulk mögé jött vissza, más kérdés hogy mivel utána torlódott a mezőny, így még ebben a körben megelőzte (az 5. hely javítás meg Lando szárnycseréje miatt volt az első körben).
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
A hétvégi 24h Le Mans-t LeBron James fogja startoltatni
zacknorb
Remélem szór egy kisebb mennyiségű magnezitet az aszfaltra, Raikkönen meg felszívja😁
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 837 — Kinek mit intézett a kormánya
A hétvégi 24h Le Mans-t LeBron James fogja startoltatni
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lehet tudni Russelt miért nem büntették meg a futamon?
ThundersNFL a Jobbágy
Az hagyján, de Yukit, meg miért igen? Nevetséges penalty volt, nem értem, hogy miért nem appealelnek.
Duff
Mert az esőtől nem látta h merre kell menni, de mivel büntit vkinek kell adni, így jött a képhe Yuki.
steelwolf
Nem értem, közvetítésben ismétlés se volt Russellről szerintem…
Yuki büntetés szerintem okés, Zhou bent volt mellette, és körbe is ment volna ha nem tereli le, főleg hogy már előrébb volt a kínai.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet tudni Russelt miért nem büntették meg a futamon?
ThundersNFL a Jobbágy
Az hagyján, de Yukit, meg miért igen? Nevetséges penalty volt, nem értem, hogy miért nem appealelnek.
Duff
Mert az esőtől nem látta h merre kell menni, de mivel büntit vkinek kell adni, így jött a képhe Yuki.
11 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 037
Lehet tudni Russelt miért nem büntették meg a futamon?
ThundersNFL a Jobbágy
Az hagyján, de Yukit, meg miért igen? Nevetséges penalty volt, nem értem, hogy miért nem appealelnek.
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Konkrétan tökéleteset versenyzett, ismét.
51 pont előny a bajnokságban, az több mint egy verseny.

11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Lehet tudni Russelt miért nem büntették meg a futamon?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Ma néztem meg a végét, mitől változott meg a közvetítés? Mármint az időket végre nem csak a kör végén változtatták, hanem folyamatosan.
11 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Ezen a héten mindenki a féktárcsákról fog beszélni NASCAR-os körökben a St Louis 600 -valójában 300, de dupla annyinak tűnik a sok sárga miatt- után. Kyle Busch szép lassan #1 számú bajnokesélyes lesz.
iktriad
Megint bemákolta?

By the way:

Kézenfekvő lett volna a Ford meg a Toyota is, de talán pont azért nem ők mennek.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
11 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
11 hónapja
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
annyi kell az igazsághoz, ha tegnap az f1-ben az 50. kőrben jön egy SC, akkor ott is több izgalom lehetett volna
11 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 10 517
Ez az IndyCar futam remek, szórakoztató volt. Rengeteg akció volt. Power komolyakat előzött, kár, hogy nem nyert.
xrace77
több izgalom volt itt mint a forma-1 idei szezonjában


choose life
11 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 037
Tsunoda hogy hetedik?
Eazzy
Kibaszott jó idén a srác, nekem ő a kedvencem, szerintem idénre beérett úgy néz ki. A mezőny legfosabb autójával karcolja szinte mindig a top10-et.
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezen a héten mindenki a féktárcsákról fog beszélni NASCAR-os körökben a St Louis 600 -valójában 300, de dupla annyinak tűnik a sok sárga miatt- után. Kyle Busch szép lassan #1 számú bajnokesélyes lesz.
11 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 464
Ez az IndyCar futam remek, szórakoztató volt. Rengeteg akció volt. Power komolyakat előzött, kár, hogy nem nyert.

Szerkesztette: xrace77
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Fú lerágtam a körmöm...ja nem....
Perez nem tudom miben hisz....
Annyi az esélye Max ellen mint a féllàbú tengerésznek a seggberúgó versenyen

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tsunoda hogy hetedik?
Eazzy
Hát h kurvajó idén 😄
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
merci lett a 2. erő?
NB2
Kellett már valami,hogy Hamilton ne rinyáljon annyit 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
merci lett a 2. erő?
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Ha nem szakad le az eső, ebből nem lesz verseny
11 hónapja
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Aston kuka, nem jön az év közi fejlesztés, sajnos pont erre lehetett számítani…sajnálom, szép volt amíg tartott.

Don't talk the walk, Walk the talk!
11 hónapja
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Tsunoda hogy hetedik?

Don't talk the walk, Walk the talk!