Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 13 éve
Bottas meg azthitte Kimi vezeti a versenyt ezért elengedte a végén... 😀 Ez az egész siralmas szar volt, egy F1-re alkalmatlan pályán való vonatozás még hagyján de hogy GP2-es köröket mennek az az igazi vicc. Alonsoval nemtudom mi volt, életemben nem láttam ennyire langyosnak. Fasza ki volt már ezzel szerintem neki is.
több mint 13 éve
vizsgálják Kimit, lehet ugrik az az 1 pont is...
több mint 13 éve
A wsbk 2. futama nem tartogatott nagy meglepetéseket: Melandri igyekezete hozott némi izgalmat a küzdelembe. Rea hibázott és elbúcsúztatta magát a pódiumért folyó küzdelemből, sőt, a vb címért való küzdelem esélye is veszélybe került (gyakorlatilag fele annyi pontja van mint a vezető páros bármelyik tagjának). Sykes fényévnyi előnnyel leverve a mezőnyt duplázott, mögötte Guintolli sétamotorozgatott be a 2. helyre. A 3. helyen végül Laverty lett leintve, az utolsó körben hibázó Melandri az 5. lett...
több mint 13 éve
www.f1hirek.hu/f1/20130526-f1-a-red-bull-titkos-gumiteszt-miatt-ov-a-mercedes.htmlna ez érdekes.....
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Szegény Alonso hihetetlen balfasz volt ma. Volt kb 5 előzés, abból 3 ellene...Ha nem lett volna a Kimi-Perez kocc, akkor most még siralmasabban állna.
több mint 13 éve
azért ez durva amit az m1 csinál!!!Elképzelhető, hogy olyan szerződést kötöttek a közvetítés leadására, hogy végig kell adniuk az egész műsort függetlenül attól, hogy mikor ér véget.
25-kor véget ért a forma1, simán átkapcsolhattak volna a meccsre!!!NB2
több mint 13 éve
1. dögunalom a köbön, valaki mondja meg miért kell itt versenyt rendezni...az SC tette "neccesebbé" Rosberg győzelmét
2. Nem lennék meglepve ha Vettel nem is akart előzni, az látszott, hogy tudna gyorsabb lenni, jah és Rozi azért köszönheti a SC-nek a győzelmet, normális keretek között nem jött volna vissza az első helyre
3. Charlene nagyon csini, azért ide egyszer el kéne jutni (még Szaud-Arábia az, ahol lehetne jampizni)NB2
több mint 13 éve
Hát igen vadiúj gumikkal, meg amúgy is jobb a LotusRaikkönen, bár sajnálom, most azt kapta vissza az élettől (Pereztől), amit ő adott Sutilnak pár éve.......Bár még így is befért tizediknek.csi77Hülkenberg az utolsó előtti körben még előtte volt, és 6 másodperccel mögötte intették le....iktriad
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
azért ez durva amit az m1 csinál!!!Erre mit lehet mondani? A brit Eurosport-on nem szakítják meg a verseny reklámmal. A kábeles szaron meg igen. Ilyen a csatorna politikája...
25-kor véget ért a forma1, simán átkapcsolhattak volna a meccsre!!!NB2
több mint 13 éve
azért ez durva amit az m1 csinál!!!25-kor véget ért a forma1, simán átkapcsolhattak volna a meccsre!!!
több mint 13 éve
Raikkönen, bár sajnálom, most azt kapta vissza az élettől (Pereztől), amit ő adott Sutilnak pár éve.......Bár még így is befért tizediknek.csi77Hülkenberg az utolsó előtti körben még előtte volt, és 6 másodperccel mögötte intették le....
több mint 13 éve
Raikkönen, bár sajnálom, most azt kapta vissza az élettől (Pereztől), amit ő adott Sutilnak pár éve.......Bár még így is befért tizediknek.
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
1. dögunalom a köbön, valaki mondja meg miért kell itt versenyt rendezni...2. Nem lennék meglepve ha Vettel nem is akart előzni, az látszott, hogy tudna gyorsabb lenni, jah és Rozi azért köszönheti a SC-nek a győzelmet, normális keretek között nem jött volna vissza az első helyre
3. Charlene nagyon csini, azért ide egyszer el kéne jutni (még Szaud-Arábia az, ahol lehetne jampizni)
több mint 13 éve
Kurva anyját a kis köcsögnek...Schleckpersze ő fikázhatta állandó jelleggel maldonadot... ő se különb sokkal
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Charlene hercegnő nagyon-nagyon eyecandy, de Alberttel elég furcsa párt alkotnak.Niconak meg gratula, mert közben a győztesről nem beszélünk.
több mint 13 éve
A superbike első futama nem hozott különösebb meglepetést; Sykes lazán nyert (Rea hibája után nem fenyegette már senki az elsőségét), Melandri és Guintolli előtt. Laverty és Rea rendre hibázgattak; az előbbi többször az utóbbi egyszer, de mindketten sikerrel kigolyózták magukat a dobogó fokaiért folytatott harcokból. Guintolli - lényegében - végigutazta a versenyt (már megint 😊 ), az események meg csak úgy történtek körülötte. A francia lazán sétamotorozgatott az események közepette, miközben egyetlen lényeges momentum sem jut eszembe vele kapcsolatban 😀. Zseniális... A supersport mezőny viszonylag "nyugis" futamot tudhat maga mögött. Lowes Yamakkája agyoncsapta a mezőnyt, mögötte Sofouglu is vákumban motorozgatta végig a versenytáv jelentős részét. A harmadik helyre Rolfo hozta be az MV-t - komoly harcok árán és nem kis meglepetésre. A hibázók sora ebben a kategóriában is eléggé hosszúra nyúlt. A 3.helyért és attól lefelé viszonylag izgalmas versenyt futottak. Lowes és a Yamakka nagyon erős idén... ez a verseny komoly figyelmeztetés lehet a vetélytársaknak (ez most már nem csak Lowes zsenijéről szól).
Várom a 2.futamot...
több mint 13 éve
ez nem is f1, hanem daft punk 😊jjncaanyilván azért tetszik 😛
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Sovány vigasz. :/Vettel idén úgy lesz világbajnok hogy nem csinál semmit, csak nem veszt sokat az időmérőn elért pozíciójából.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Vettel elvehette a leggyorsabb kört Kimitől, de azt az 1 pontot már nem 😊
több mint 13 éve
Kimi bejött 10.nek 😀
több mint 13 éve
Igen bmeg, magaddal is kibasztál legalább!
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Alonso 8. Kimi out Vettel pedig 2. Ilyen a világon nincs.
több mint 13 éve
Perezt most utáltam meg. Nem hiszem el, hogy Vettel megint semmit nem csinál, de ő jár legjobban mindennel!! 😡
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
A jó büdös kurva anyát, hogy nem tudott nyugton maradni...
több mint 13 éve
oh a rohadt életbe...