Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Bottas meg azthitte Kimi vezeti a versenyt ezért elengedte a végén... 😀 Ez az egész siralmas szar volt, egy F1-re alkalmatlan pályán való vonatozás még hagyján de hogy GP2-es köröket mennek az az igazi vicc. Alonsoval nemtudom mi volt, életemben nem láttam ennyire langyosnak. Fasza ki volt már ezzel szerintem neki is.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
vizsgálják Kimit, lehet ugrik az az 1 pont is...

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A wsbk 2. futama nem tartogatott nagy meglepetéseket: Melandri igyekezete hozott némi izgalmat a küzdelembe. Rea hibázott és elbúcsúztatta magát a pódiumért folyó küzdelemből, sőt, a vb címért való küzdelem esélye is veszélybe került (gyakorlatilag fele annyi pontja van mint a vezető páros bármelyik tagjának). Sykes fényévnyi előnnyel leverve a mezőnyt duplázott, mögötte Guintolli sétamotorozgatott be a 2. helyre. A 3. helyen végül Laverty lett leintve, az utolsó körben hibázó Melandri az 5. lett...
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
 www.f1hirek.hu/f1/20130526-f1-a-red-bull-titkos-gumiteszt-miatt-ov-a-mercedes.html
na ez érdekes.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Imitheking New England Patriots 1 919
Szegény Alonso hihetetlen balfasz volt ma. Volt kb 5 előzés, abból 3 ellene...Ha nem lett volna a Kimi-Perez kocc, akkor most még siralmasabban állna.
több mint 13 éve
rantotthus Seattle Seahawks 262
azért ez durva amit az m1 csinál!!!
25-kor véget ért a forma1, simán átkapcsolhattak volna a meccsre!!!NB2
Elképzelhető, hogy olyan szerződést kötöttek a közvetítés leadására, hogy végig kell adniuk az egész műsort függetlenül attól, hogy mikor ér véget.
több mint 13 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
1. dögunalom a köbön, valaki mondja meg miért kell itt versenyt rendezni...
2. Nem lennék meglepve ha Vettel nem is akart előzni, az látszott, hogy tudna gyorsabb lenni, jah és Rozi azért köszönheti a SC-nek a győzelmet, normális keretek között nem jött volna vissza az első helyre
3. Charlene nagyon csini, azért ide egyszer el kéne jutni (még Szaud-Arábia az, ahol lehetne jampizni)NB2
az SC tette "neccesebbé" Rosberg győzelmét

több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Raikkönen, bár sajnálom, most azt kapta vissza az élettől (Pereztől), amit ő adott Sutilnak pár éve.......Bár még így is befért tizediknek.csi77
Hülkenberg az utolsó előtti körben még előtte volt, és 6 másodperccel mögötte intették le....iktriad
Hát igen vadiúj gumikkal, meg amúgy is jobb a Lotus

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
azért ez durva amit az m1 csinál!!!
25-kor véget ért a forma1, simán átkapcsolhattak volna a meccsre!!!NB2
Erre mit lehet mondani? A brit Eurosport-on nem szakítják meg a verseny reklámmal. A kábeles szaron meg igen. Ilyen a csatorna politikája...
több mint 13 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
azért ez durva amit az m1 csinál!!!
25-kor véget ért a forma1, simán átkapcsolhattak volna a meccsre!!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Raikkönen, bár sajnálom, most azt kapta vissza az élettől (Pereztől), amit ő adott Sutilnak pár éve.......Bár még így is befért tizediknek.csi77
Hülkenberg az utolsó előtti körben még előtte volt, és 6 másodperccel mögötte intették le....
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Raikkönen, bár sajnálom, most azt kapta vissza az élettől (Pereztől), amit ő adott Sutilnak pár éve.......Bár még így is befért tizediknek.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
1. dögunalom a köbön, valaki mondja meg miért kell itt versenyt rendezni...
2. Nem lennék meglepve ha Vettel nem is akart előzni, az látszott, hogy tudna gyorsabb lenni, jah és Rozi azért köszönheti a SC-nek a győzelmet, normális keretek között nem jött volna vissza az első helyre
3. Charlene nagyon csini, azért ide egyszer el kéne jutni (még Szaud-Arábia az, ahol lehetne jampizni)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
Kurva anyját a kis köcsögnek...Schleck
persze ő fikázhatta állandó jelleggel maldonadot... ő se különb sokkal

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Charlene hercegnő nagyon-nagyon eyecandy, de Alberttel elég furcsa párt alkotnak.

Niconak meg gratula, mert közben a győztesről nem beszélünk.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A superbike első futama nem hozott különösebb meglepetést; Sykes lazán nyert (Rea hibája után nem fenyegette már senki az elsőségét), Melandri és Guintolli előtt. Laverty és Rea rendre hibázgattak; az előbbi többször az utóbbi egyszer, de mindketten sikerrel kigolyózták magukat a dobogó fokaiért folytatott harcokból. Guintolli - lényegében - végigutazta a versenyt (már megint 😊 ), az események meg csak úgy történtek körülötte. A francia lazán sétamotorozgatott az események közepette, miközben egyetlen lényeges momentum sem jut eszembe vele kapcsolatban 😀. Zseniális...
A supersport mezőny viszonylag "nyugis" futamot tudhat maga mögött. Lowes Yamakkája agyoncsapta a mezőnyt, mögötte Sofouglu is vákumban motorozgatta végig a versenytáv jelentős részét. A harmadik helyre Rolfo hozta be az MV-t - komoly harcok árán és nem kis meglepetésre. A hibázók sora ebben a kategóriában is eléggé hosszúra nyúlt. A 3.helyért és attól lefelé viszonylag izgalmas versenyt futottak. Lowes és a Yamakka nagyon erős idén... ez a verseny komoly figyelmeztetés lehet a vetélytársaknak (ez most már nem csak Lowes zsenijéről szól).

Várom a 2.futamot...
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
ez nem is f1, hanem daft punk 😊jjncaa
nyilván azért tetszik 😛

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Sovány vigasz. :/
Vettel idén úgy lesz világbajnok hogy nem csinál semmit, csak nem veszt sokat az időmérőn elért pozíciójából.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Vettel elvehette a leggyorsabb kört Kimitől, de azt az 1 pontot már nem 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kimi bejött 10.nek 😀
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Igen bmeg, magaddal is kibasztál legalább!

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Alonso 8. Kimi out Vettel pedig 2. Ilyen a világon nincs.
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Perezt most utáltam meg. Nem hiszem el, hogy Vettel megint semmit nem csinál, de ő jár legjobban mindennel!! 😡

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A jó büdös kurva anyát, hogy nem tudott nyugton maradni...
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
oh a rohadt életbe...