Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
sziasztok! linketek nincs a rajthoz, közvetítéshez? m1 vagy más?Kájzerszóze
 www.firstrow1.eu/watch/190624/1/watch-f1-:-grand-prix-du-canada,-montreal---race.html

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
sziasztok! linketek nincs a rajthoz, közvetítéshez? m1 vagy más?


több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Érdekes, tavaly nem nagyon írogattatok ilyet, amikor Alonso a TÉNYLEG gyenge Ferrarival vezette a vb-t. Vettel autója most sem gyenge, csak nem nő úgy a mezőny fölé, mint tavalyelőtt. Negyediknél hátrébb még nem végzett, ha gyenge lenne, akkor a 6-8 hely körül lenne egy szarabb versenyén.........csi77
Amit tavaly Alonso művelt az emberfeletti volt, ezt akár mikor elismertem. Nem mondtam, hogy Vettel autója gyenge, de tavalyhoz képest gyengébb. Idén se egy körös, se versenytempóban nem emelkedik a mezőny fölé, sőt szvsz versenytempóban A Ferrari egyértelműen fölöttük van, és még a Lotus is képes jobban menni mint a RedBull.
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
eh hihetetlen komolyan... megint ki jött ki jól az esőből? nah ki??? áhhh.... 😕peach
Vettel ment a legjobban az esőben, ebben nem tudom milyen mázlit lehet felfedezni.FViktor93
elsőként megfutotta a legjobb időt, aztán a 3. szektorba elkezdett szakadni így a többieknek esélyük sem volt.... de vettel az istencsászár 😉peach
Nem mondom, hogy istencsászár, de ugyan olyan feltételek mellett lett a legjobb. Arról nem is beszélve, hogy hihetetlen, hogy az idei szezon fényében sokan még mindig nem ismerik el a tudását. Nem szurkolok neki, de nem a véletlen műve, hogy idén a gyengébb RBRel is magabiztosan vezeti a VB-t.FViktor93
Érdekes, tavaly nem nagyon írogattatok ilyet, amikor Alonso a TÉNYLEG gyenge Ferrarival vezette a vb-t. Vettel autója most sem gyenge, csak nem nő úgy a mezőny fölé, mint tavalyelőtt. Negyediknél hátrébb még nem végzett, ha gyenge lenne, akkor a 6-8 hely körül lenne egy szarabb versenyén.........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tegnap eléggé simán odavert a mezőnynek Vettel ezt ne vegyük el.

Az viszont teljesen igaz, hogy ő a legszerencsésebb a mezőnyben. Az autója ember emlékezet óta meg se hibásodott, Monacoban is a lehető legjobbkor jött neki Massa mutatványa, így beelőzte a boxban Hamiltont. S még lehetne sorolni.

Vettel az egyik legjobb pilóta a mezőnyben, sőt azt mondom, hogy TOP 3-ban egész biztos benne van, de a legmegbízhatóbb autója van évek óta, s ezzel szoros összefüggésben van az, hogy a szerencse is mellette áll sok esetben.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azt gondolom, hogy a supersport vb élmenői megmutatták, hogy milyen egy igazi motorverseny 😊. Igen élvezetes csatározásról maradt le az, aki kihagyta ezt a wss fordulót: Lowes egy hajszállal (26század) megnyerte a versenyt a Yamakkával, a törpiek pedig (Sofouglu,Foret,Van der Mark) egy hajszállal lemaradtak a győzelemről 😀. Nagyszerű! Igazi motorsport! Talma alatt kigyulladt a cseh csoda (Honda)... így - sajnos - most így vetette észre magát...
A wsbk első futama hasonlóan változatos és élvezetes versenyt nyújtott egy Melandri-Guintolli-Sykes befutóval. Guintoli nagyot küzdött, Sykes az egyenesfutásra panaszkodott (e miatt "lassult be" a végére és pottyant ki az ütőtávból), Melandrinak pedig minden öröm-é-bódottá volt! Rea és Laverty technikai bajok miatt feladták.
A wsbk 2. futama unalmasabbra sikeredett (az előzmények fényében); Laverty lenyomta a mezőnyt mint bolond Berta a katicabogarat, csak Rea tudta tartani vele a lépést pár kör erejéig (aztán a H is elfáradt). Sykes "versenyen kívül" búcsúztatta Biaggi pályacsúcsát (technikai hiba miatt 2szer kiállt, aztán visszatért tesztelni), miközben Melandi alaposan leharcolta magát az elemekkel (feltételezhetően a BMW elemeivel) ami 4 pontot tett hozzá a csudálatos 2013as pont-gyűjteményéhez. A befutó Laverty-Guintoli Aprilia kettős győzelmet és Rea 3. helyezést hozott. Guintoli megmutatta, hogy tud Ő motorozni, ha éppen az kell... a Ducati is elkezdett magához térni. Legalábbis; Checa nem volt 0potenciál, ami azért bíztató.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
fasza, Kimi csak 10...
"9. a két helyet előrelépő Hülkenberg
10. az egy helyet veszítő Räikkönen
11. a szintén egy helyet veszítő Ricciardo"Geeri
11. hely jobb lett volna a rajt szempontjából..
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
fasza, Kimi csak 10...
"9. a két helyet előrelépő Hülkenberg
10. az egy helyet veszítő Räikkönen
11. a szintén egy helyet veszítő Ricciardo"

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Norbi harmadik az első futamon. Megint a legjobb Hondás 😊shawnka
ha a puszta számokat nézzük valóban az, de a rajtbeli Huff előzésen kívül semmit nem mutatott fel a 2 futam alatt...NB2
És akkor most nem a legjobb hondás ? Vagy ha a másik többet előz akkor jobb hondás vagy nem értem ?Toca
A Honda idén legtöbbször arra jó hogy a középmezőnyben lehet vele istenkirálykodni, de a top6-8 autó között már nem a legjobbak között van. Chevyk, meg a jobb Seatok gyorsabbak a versenyen. Szóval én az időmérőn szurkolok nagyon, aztán meg a rajtnál, mert előre szinte csak ott lehet lépni ha a top10ről van szó, utána már nehéznek tűnik.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
eh hihetetlen komolyan... megint ki jött ki jól az esőből? nah ki??? áhhh.... 😕peach
Vettel ment a legjobban az esőben, ebben nem tudom milyen mázlit lehet felfedezni.FViktor93
elsőként megfutotta a legjobb időt, aztán a 3. szektorba elkezdett szakadni így a többieknek esélyük sem volt.... de vettel az istencsászár 😉peach
Nem mondom, hogy istencsászár, de ugyan olyan feltételek mellett lett a legjobb. Arról nem is beszélve, hogy hihetetlen, hogy az idei szezon fényében sokan még mindig nem ismerik el a tudását. Nem szurkolok neki, de nem a véletlen műve, hogy idén a gyengébb RBRel is magabiztosan vezeti a VB-t.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Norbi harmadik az első futamon. Megint a legjobb Hondás 😊shawnka
ha a puszta számokat nézzük valóban az, de a rajtbeli Huff előzésen kívül semmit nem mutatott fel a 2 futam alatt...NB2
És akkor most nem a legjobb hondás ? Vagy ha a másik többet előz akkor jobb hondás vagy nem értem ?
több mint 13 éve
catattack 3 520
Mekkora volt a második futamon amikor hárman, majd négyen fordultak az egyenesre! 😀
Kár hogy nem a buzi Müller esett ki... Sajnálom Thompsont!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
eh hihetetlen komolyan... megint ki jött ki jól az esőből? nah ki??? áhhh.... 😕peach
Vettel ment a legjobban az esőben, ebben nem tudom milyen mázlit lehet felfedezni.FViktor93
elsőként megfutotta a legjobb időt, aztán a 3. szektorba elkezdett szakadni így a többieknek esélyük sem volt.... de vettel az istencsászár 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Norbi harmadik az első futamon. Megint a legjobb Hondás 😊shawnka
ha a puszta számokat nézzük valóban az, de a rajtbeli Huff előzésen kívül semmit nem mutatott fel a 2 futam alatt...NB2
szenvedtek a Hondák egész hétvégén, ennél többet nem is kellett csinálnia, illetve nem is tudott volna.
több mint 13 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Norbi harmadik az első futamon. Megint a legjobb Hondás 😊shawnka
ha a puszta számokat nézzük valóban az, de a rajtbeli Huff előzésen kívül semmit nem mutatott fel a 2 futam alatt...
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Norbi harmadik az első futamon. Megint a legjobb Hondás 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
eh hihetetlen komolyan... megint ki jött ki jól az esőből? nah ki??? áhhh.... 😕peach
Vettel ment a legjobban az esőben, ebben nem tudom milyen mázlit lehet felfedezni.FViktor93
A Red Bull tudja legjobban ilyen körülmények közt üzemi hőfokra bírni a gumit. Ez egy konstrukció béli tulajdonság ami miatt jobban is eszik a gumikat. Ha megnézzük Első 5-ben Red Bull és Merci van míg a gumit leginkább kímélő Lotus-Ferrari nagyon látványosan szenvedett. Persze azért Vettel is ügyes mert Webberrel a padlót törli de ez az előny inkább ennek köszönhető.
Ma száraz körülmények lesznek úgyhogy én bizakodó vagyok.
több mint 13 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
eh hihetetlen komolyan... megint ki jött ki jól az esőből? nah ki??? áhhh.... 😕peach
Vettel ment a legjobban az esőben, ebben nem tudom milyen mázlit lehet felfedezni.FViktor93
Nah én is ezt akartam irni, csak megnéztem csak ott ragadtam a maratoni baseball-on😊
Mind a 3 q-n ugyanolyan körülmények voltak még a piros után is volt lehetősége simán mindenkinek javítani, ahogy azt pl Hami megtette. A végén meg ő is gyorsult, az eső neki sem jött jól.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nem hiszem, de itt rajtad kívül szinte mindenki utálja a kisgyereket.............😊csi77
én nemAmadeus91
Szintén! De nekem még Kimi és Massa is kedvencem, még abból az időből amikor lehetett szeretni a Ferrarit, mert nem volt ott Alonso...

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 315 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Én a vízilovakkal vagyok" 😀 😛
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
eh hihetetlen komolyan... megint ki jött ki jól az esőből? nah ki??? áhhh.... 😕peach
Vettel ment a legjobban az esőben, ebben nem tudom milyen mázlit lehet felfedezni.
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
eh hihetetlen komolyan... megint ki jött ki jól az esőből? nah ki??? áhhh.... 😕peach
Szerintem most már az időjárást is a Red Bull intézi...somoskovig
Nem hiszem, de itt rajtad kívül szinte mindenki utálja a kisgyereket.............😊csi77
én nemAmadeus91

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
eh hihetetlen komolyan... megint ki jött ki jól az esőből? nah ki??? áhhh.... 😕peach
Szerintem most már az időjárást is a Red Bull intézi...somoskovig
Nem hiszem, de itt rajtad kívül szinte mindenki utálja a kisgyereket.............😊csi77
Én se kedvelem túlzottan, csak én nyAlonsot is utálom, így relatíve pártatlan tudok lenni. 😀

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
eh hihetetlen komolyan... megint ki jött ki jól az esőből? nah ki??? áhhh.... 😕peach
Szerintem most már az időjárást is a Red Bull intézi...somoskovig
Nem hiszem, de itt rajtad kívül szinte mindenki utálja a kisgyereket.............😊csi77
én nem
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
eh hihetetlen komolyan... megint ki jött ki jól az esőből? nah ki??? áhhh.... 😕peach
Szerintem most már az időjárást is a Red Bull intézi...somoskovig
Nem hiszem, de itt rajtad kívül szinte mindenki utálja a kisgyereket.............😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png