Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sutil arc: Bottasszal csatáztam, a kerékvetőre futva megdobta az út a kocsit, megpördültem. Szerencsére tovább tudtam menni, de Maldonado mögöttem elfékezte magát, ahogy mindig is teszi, és nekem jött. 😀

több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Egy sportbíró meghalt a mai kanadai nagydíjon.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Alonso szempontból tökéletes verseny lett volna ha Vettel és a Red Bull a semmiből nem idézi 2011-es önmagát. Nemtudom ezt honnan húzták elő de reméljük csak ideiglenes különben nagy a baj. Már így is az....JayB
2011-es ? Komolyan mondom, azért ezt a versenyt tényleg ne értékeljük már túl, ennél jobb versenye is volt már idén. Elrajtolt előről, úgy hogy a a 2 merci jelentősen fogta a rá esetleg esélyeseket Webber - Alonsot , így is majdnem elbaltázta 2x az első helyét. Amint Alonsonak volt helye látszott hogy jóval többet tud az autóval.
Vettel ebben mindig is jó volt, kiautóz egy kis előnyt és onnan nehéz megfogni, ezért kéne sarkába legyen Alonso mert 2-3 emberen mire átrágja magát már bukja a futamot.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
a DRS teljesen megöli ezt a sportot. az is tud előzni aki nem tud
az lesz világbajnok aki a legjobb kocsiban van (eddig is igy volt, de mostmár végképp nem kell semmi extra)braxa88
pont akartam írni 1 órája, hogy ki kéne szedni ezt a DRS-t a picsába. Unalmas...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Alonso szempontból tökéletes verseny lett volna ha Vettel és a Red Bull a semmiből nem idézi 2011-es önmagát. Nemtudom ezt honnan húzták elő de reméljük csak ideiglenes különben nagy a baj. Már így is az....
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
a DRS teljesen megöli ezt a sportot. az is tud előzni aki nem tud
az lesz világbajnok aki a legjobb kocsiban van (eddig is igy volt, de mostmár végképp nem kell semmi extra)
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Szvsz a Monacói 1 pont és a mai 2 után, Kiminek sztem elszálltak az esélyei a vb címre.FViktor93
Szerintem Alonsonak is.......csi77
Kiminek nincs tempója, lehet a gumikkal szépíteni,de egyszerűen a legtöbb pályán lassú.
Alonsonak egy jó autó van a segge alatt, és Vettel fog még 0-zni. Szóval azért úgy hogy kicsit több mint 1/3-a ment le csak az idényből nem kicsit erős...Toca
Sajnos én ennél pesszimistább vagyok, de legyen igazad! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
nem ma rágtam le a körmömet😊
amúgy ezek az f1-es pilóták milyen hurka-gyurkák? 2-3 heteket pihennek, miközben tele van pályával a világ, az amik jóval többet versenyeznek, gyakorlatilag ha nincs hó irány a pálya!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Szvsz a Monacói 1 pont és a mai 2 után, Kiminek sztem elszálltak az esélyei a vb címre.FViktor93
Szerintem Alonsonak is.......csi77
Kiminek nincs tempója, lehet a gumikkal szépíteni,de egyszerűen a legtöbb pályán lassú.
Alonsonak egy jó autó van a segge alatt, és Vettel fog még 0-zni. Szóval azért úgy hogy kicsit több mint 1/3-a ment le csak az idényből nem kicsit erős...
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Talmácsinak a felrobbanó motorblokk egy darabja eltörte a sípcsontját... :\Geeri
😕 Ilyen ez a pornós szakma... most még jobban rákefélt. Pedig; nagyon drukkoltam Neki, hogy kiszedjen abból a vasból valami értékelhető eredményt (folyamatos 8.-10. hely); így talán lett volna esélye erősebb csapathoz szerződni jövőre... ha most még tovább csökken a potenciál, akkor nem tudom, hogy mi lesz 😕
Majd tóthszuper imreszuper tóth 😀 😀 ?
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Szvsz a Monacói 1 pont és a mai 2 után, Kiminek sztem elszálltak az esélyei a vb címre.FViktor93
Szerintem Alonsonak is.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szvsz a Monacói 1 pont és a mai 2 után, Kiminek sztem elszálltak az esélyei a vb címre.FViktor93
folyamatosan lassulnak vissza a középmezőnybe, és már nem csak az egykörös tempóval vannak bajok

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Nem az a baj hogy megint nőt az előny, hanem az hogyha nem teszi rendbe az időmérőit és mindig 2 merci + Webber mögül indul / Vettel nem ragad be Mercik mögé akkor hiába nagyobb a tempója a Ferrarinak, baszhatja Alonso.
Vettel elaludt 2x az élen, de ez is belefért.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
szokásos bealvós futam, ez a két DRS zóna jó nagy kibaszás...

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szvsz a Monacói 1 pont és a mai 2 után, Kiminek sztem elszálltak az esélyei a vb címre.
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Vettel elérhetetlen volt, Alonso kihozta a maximumot, Massa jó volt (mi lenne, ha egyszer előlről indulna?), Raikkönen eltűnt. Az összesítettben a kisgyerek tovább növelte előnyét, de legalább Alonso lőtávolban maradt, de ez már így is rengeteg.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Talmácsinak a felrobbanó motorblokk egy darabja eltörte a sípcsontját... :\

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát ez a futam egyenlő a totális csőddel Kiminek és a Lotusnak. A baj csak az, hogy Vettel P1 Alonso P4, ilyen futamok nem férnek bele az összetettbe.
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
köszönöm!


több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne legyen igazam de ez megint a halál unalom futam lesz.Bazzani
Sanszos, ami elég gáz, mert ha Montrealban dögunalom a futam, akkor hol lesz izgalmas?....
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Ne legyen igazam de ez megint a halál unalom futam lesz.

több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Vettelnek tuti nem jött szét a felfüggesztése, ő már csak ilyen.
Massa nagyot megy, Kimi remélem kiállásokkal fog parádézni, mert eddig durván versenyképtelen.

Na ez szép volt!

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A rengeteg fejlesztéssel sikerült versenyképessé tenni a McLarent. Versenyben vagyunk a Caterham-el kb.
Ezt a szart...Bazzani
Szegény Button. .😕

Remélem lesznek izgalmasabb jelenetek is a versenyben, mert eddig Sutil megpörgésén és Bottas sisak kamerájának képein kívül nem sok látvány van. És ez Montreal..
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
A rengeteg fejlesztéssel sikerült versenyképessé tenni a McLarent. Versenyben vagyunk a Caterham-el kb.
Ezt a szart...

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
sziasztok! linketek nincs a rajthoz, közvetítéshez? m1 vagy más?Kájzerszóze
 www.firstrow1.eu/watch/190624/1/watch-f1-:-grand-prix-du-canada,-montreal---race.htmlcsi77
 datafix.hu/OnlineTV
m1 itt