Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Raikonen -3 hely Rosberg feltartásáért,10-ről indul.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Norbi kocsija atom szar 😕 nehéz hétvége lesz ez nekik nagyonHabi
Atom nagy potenciállal, köztudott volt hogy ez az év rámegy az autóra, főleg az eleje.

Vettel meg kurva nagy kört ment, el kell ismerni de holnap nem sok keresnivalója lesz ha nem lesz eső. Sok pénzt tennék most egy Alonso W-re.JayB
persze, csak a másik hondáknak semmi bajuk nincsen, Norbiék meg nagyon-nagyon szenvednekHabi
Azok hónapok óta kész vannak és rengeteget teszteltek velük, Norbié 3 napja lett kész. Jó lesz ez szerintem, türelem.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
már csak egy szokásos Massa rajt kell, és jó lesz ez. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Norbi kocsija atom szar 😕 nehéz hétvége lesz ez nekik nagyonHabi
Atom nagy potenciállal, köztudott volt hogy ez az év rámegy az autóra, főleg az eleje.

Vettel meg kurva nagy kört ment, el kell ismerni de holnap nem sok keresnivalója lesz ha nem lesz eső. Sok pénzt tennék most egy Alonso W-re.JayB
persze, csak a másik hondáknak semmi bajuk nincsen, Norbiék meg nagyon-nagyon szenvednek


JT Daniels fan
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Norbi kocsija atom szar 😕 nehéz hétvége lesz ez nekik nagyonHabi
Atom nagy potenciállal, köztudott volt hogy ez az év rámegy az autóra, főleg az eleje.

Vettel meg kurva nagy kört ment, el kell ismerni de holnap nem sok keresnivalója lesz ha nem lesz eső. Sok pénzt tennék most egy Alonso W-re.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Norbi kocsija atom szar 😕 nehéz hétvége lesz ez nekik nagyon


JT Daniels fan
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
meglepődnék ha a Ferrarik nem hagynák ott Vettelt már az elején. Raikkönen meg jó pozícióban 😀

több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Már megint Vettel.De, legalább Massa odatette a gépet az elejére.Holnap örülnék egy kis esőnek.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én komolyan nem értem, hogy lehet Vettel mindig gyorsabb majdnem 1 másodperccel mint mindenki más.
Kimi 7. helye meg hát nem tudom. Megnéztem volna mire képes, ha nincs eső.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Felreertitek, Raikonen sem tudja kinyomni a szemet akarmilyen jol is bírja, 70-80%-on kell menni mindenkinek es ez nagyon nem az amirol az F1-nek szolnia kellene. Bridgestone korszakban felraktak, nyomtak neki aztan szepen fokozatosan elkopott= autoverseny.JayB
Raikonen azért tudott volna gyorsabb is lenni, és ezt jelezte is.. 😊 És bizony minden autó ugyanolyan gumit kap. Autó építés=F1. Pont Horner mondta tavaly, sőt tavaly előtt is: nem sírni meg reklamálni kell, hanem nyerő autót építeni. Most (egyelőre) nem az övék a legjobb, kicsit sírdogál ő is. De nincs kétségem afelől, hogy ez nem fog sokáig tartani.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Felreertitek, Raikonen sem tudja kinyomni a szemet akarmilyen jol is bírja, 70-80%-on kell menni mindenkinek es ez nagyon nem az amirol az F1-nek szolnia kellene. Bridgestone korszakban felraktak, nyomtak neki aztan szepen fokozatosan elkopott= autoverseny.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Szujó leindikárosozta Danicát 😕shawnka
Mert hol szerzett ismertséget? 😀
(a legtöbb európai számára szerintem a NASCAR csak is filmek végi részletjelenetként sejlik fel, ahogyan a legtöbb amerikainak fingja sincs a forma1/motogp legtöbb sztárjáról, és biztosan ejtettek már el hasonlóan megnevettető / tősgyökeres szurkolóknak megbotránkoztató idiótaságokat.)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Szujó leindikárosozta Danicát 😕
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Horner totál kiakadt hogy a forma1 többé nem a versenyzésről hanem a gumikról szól, nem tudják kiautózni az autóban lévő potenciált. Ritkán mondok ilyet de igaza van, eddig is óriási szerepük volt de idén úgy néz ki minden ezen múlik és ez röhej ha belegondolunk.JayB
A forma1 arról szól, hogy ki milyen kocsit épít a versenyzője alá. És tetszik nem tetszik a gumikopás is bele tartozik ebbe. Mindenki tudta, hogy a Pirelli gumija szar, mégis pl a Lotus megtudta oldani, akkor ne nyávogjon Horner, hanem találjanak ki valamit.
Amúgy meg nagyon remélem, hogy nem csak fellángolás volt Kimi eredménye, és sikerült egy nyerő autót alá rakni.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Horner totál kiakadt hogy a forma1 többé nem a versenyzésről hanem a gumikról szól, nem tudják kiautózni az autóban lévő potenciált. Ritkán mondok ilyet de igaza van, eddig is óriási szerepük volt de idén úgy néz ki minden ezen múlik és ez röhej ha belegondolunk.JayB
Továbbra is a kocsin múlik, hogy mennyire eszi a gumit. Mindenkin ugyanaz a gumi van rajta. Röhejesebb volt, hogy anno kétféle gumiszállító is volt, és valaki azon szopott. Azonosak a körülmények mindenkinek.
Tipikus RB nyávogás.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Horner totál kiakadt hogy a forma1 többé nem a versenyzésről hanem a gumikról szól, nem tudják kiautózni az autóban lévő potenciált. Ritkán mondok ilyet de igaza van, eddig is óriási szerepük volt de idén úgy néz ki minden ezen múlik és ez röhej ha belegondolunk.JayB
Ha belegondolunk már az röhejes, hogy van DRS ami miatt szinte lehetetlen védekezni, hogy esőben már nem lehet vezetni, a mezőny fele fizetős pilóta, Vettel 3x VB és még sorolhatnám egy darabig. 😀 + a gumikkal már tavaly is ugyan úgy szenvedtek néhányan csak akkor épp az RB volt nyerő helyzetben úgy, hogy erről ennyit...
Én mindenesetre nem bánkódom, hogy idén nincs ultimate RB fölény.

más:
Egy kis zenés összefoglaló az előző futamról. 😊
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
volt itt dupla diffúzor, befújt diffúzor, előtte lehetett trükközni a fogyasztással is, mindig ez van, tavaly Schumi is kiakadt a gumikra, akkor érdekes nem panaszkodott az RB.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Horner totál kiakadt hogy a forma1 többé nem a versenyzésről hanem a gumikról szól, nem tudják kiautózni az autóban lévő potenciált. Ritkán mondok ilyet de igaza van, eddig is óriási szerepük volt de idén úgy néz ki minden ezen múlik és ez röhej ha belegondolunk.JayB
Tavaly nem arról szólt? De. Ja, hogy akkor pont nekik kedvezett, így akkor még nem akadt ki ezen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Horner totál kiakadt hogy a forma1 többé nem a versenyzésről hanem a gumikról szól, nem tudják kiautózni az autóban lévő potenciált. Ritkán mondok ilyet de igaza van, eddig is óriási szerepük volt de idén úgy néz ki minden ezen múlik és ez röhej ha belegondolunk.
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Zengőék megmutatták a Hondát végre

több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
kaptok egy ilyet:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Fantasy F1 - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


a NASCAR-ból kiindulva ez még eredménykövetőnek is jó lesz.
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Vasárnapi WTCC futamot nem adja valamelyik közszolgálati?Valahol azt mondták, hogy a Duna közvetít, de a műsorukban még nem láttam felbukkanni.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
OFF: Csináljatok már egy külön topikot a fantasys témának, mert ezt a topikot nem emiatt látogatnám, mégis ezzel van tele. THX 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Lassan itt az idő összelőni a heti csapatot!
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
SQL hiba: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 113
425, ezzel maximálisan meg vagyok elégedve, hiszen, a hat pilótámból egy el sem indult,kettő kiesett, viszont jó húzás volt Kimit kinevezni Csk-nak :cool: