Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ross Brown nem az a vezető akivel lehet szórakozni. Hamiltonnak sem és Rosbergnek sem.
Nem mellesleg ha van, akinek ez az egész helyzet iszonyat megalázó volt, akkor az Hamilton...

Do your job
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szoval ha tenyleg bemondtak a radion a no race jelzest Webbernek, az ovodaszokeveny meg rahuzott, akkor kb. ne legyen tobb orome az eletben Vettelnek!

Hamiltont nem birom, de ez most jofej volt tole. Igaz, ez volt a minimum, de lehetett volna masmilyen is.

Viszont. hogy Kimivel mi tortent...?? Basszus, mintha nem lett volna kraft az egesz rendszerben. Rohejes volt, hogy Hulkembert meg drs -el is csak nagy sokara elozte meg. Kivancsi vagyok mit modnanak majd errol.endorphyn
Az elején megsérült az első szárnya picit, dobálta is le a kis lemezeket folyamatosan. Ez lehetett a gond. Mondjuk Grosjean tempója is kb 20 körig volt erős aztán visszaesett.Toca
igen, de latszolag komolyabb serules a verseny vege fele volt csak, mikor latvanyosan leszakadt egy elem rola. Tavaly ugye az volt e lenyeg, hogy melegben mennek igazan jol. Ez most nem volt meg ugye, hiszen az aszfalt is csak 31 fokos volt. Talan ez lehetett a gond.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Szoval ha tenyleg bemondtak a radion a no race jelzest Webbernek, az ovodaszokeveny meg rahuzott, akkor kb. ne legyen tobb orome az eletben Vettelnek!

Hamiltont nem birom, de ez most jofej volt tole. Igaz, ez volt a minimum, de lehetett volna masmilyen is.

Viszont. hogy Kimivel mi tortent...?? Basszus, mintha nem lett volna kraft az egesz rendszerben. Rohejes volt, hogy Hulkembert meg drs -el is csak nagy sokara elozte meg. Kivancsi vagyok mit modnanak majd errol.endorphyn
Az elején megsérült az első szárnya picit, dobálta is le a kis lemezeket folyamatosan. Ez lehetett a gond. Mondjuk Grosjean tempója is kb 20 körig volt erős aztán visszaesett.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szoval ha tenyleg bemondtak a radion a no race jelzest Webbernek, az ovodaszokeveny meg rahuzott, akkor kb. ne legyen tobb orome az eletben Vettelnek!

Hamiltont nem birom, de ez most jofej volt tole. Igaz, ez volt a minimum, de lehetett volna masmilyen is.

Viszont. hogy Kimivel mi tortent...?? Basszus, mintha nem lett volna kraft az egesz rendszerben. Rohejes volt, hogy Hulkembert meg drs -el is csak nagy sokara elozte meg. Kivancsi vagyok mit modnanak majd errol.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
No para, helmut marko majd megmagyarázza h ilyej felállásban teljesen normális szembe menni a csapatutasìtással. Vettel egy büdös szarházi ismét bizonyìtotta. Bezzeg ha webber támadta volna.... Már tele lenne sìrva a világsajtò..



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
4021 - mondta Webber a verseny után a ceremóniaszobában. Valami szerződési tétel lehet talán. Horner állítólag ugyanazt mondta nekik a futam alatt, amit Brawn a sajátjainak...
több mint 13 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Vettel mekkora egy köcsög. Ha tényleg mondták Webbernek, hogy nyugi van, tekerd le a motort és behozzuk így az autókat akkor ez nagyon nagy szemétség volt tőle. Én Webber helyében tuti fejbe vágtam volna a pezsgős üveggel vagy a mikrofonnal Vettelt. 😀 Vagy esetleg majd a következő futamon olyan Nascarosan szépen kitenném a versenyből. 😀
Hamitól szép volt a nyilatkozat, de az lett volna az igazán szép ha a végén a célegyenesben lelassít és elengedi Rosberget. Annak ellenére, hogy Hami fan vagyok nem tudok örülni egy ilyen 3. helynek, remélem Brawn tényleg emlékezni fog erre az esetre és Nico visszakapja majd év közben.
Hami boxos mutatványa meg haláli volt. 😀 😂
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
azért Massa annyira nem rontotta el. az első négy foghatatlan volt ma, az 5. hely teljesen reális.shawnka
2 Merci közel nem volt foghatatlan. Egyszerűen kellett volna egy olyan rajt mint Alonso tolt, csak egy szárnnyal többel 😀
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
azért Massa annyira nem rontotta el. az első négy foghatatlan volt ma, az 5. hely teljesen reális.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Hamilton maxi respect. Massa kiesik Alonso ilyenkor kéne megmutatnia hogy ő is ott van, erre így elcseszni.
Vettel hihetetlen piszok ám gyönyörű előzés volt. Ha tényleg letekertették a motort akkor egy szarházi, de hát néha ez különbözteti meg a VB győztest a másodiktól... Amúgy kurva nagy mákja van hogy Webber van ott szerintem rajta kívül nincs olyan pilóta a mezőnyben aki fel nem rakta volna a falra...
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Részemről óriási respect Hamiltonnak ezért a nyilatkozatért...Boston
Ha elengedi, na akkor respect.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hamilton nőtt most a szememben, érezte a helyzetet Vettelel ellentétben. Szerencséje volt h Webber bár védekezett de nem borult el az agya mint Vettelnek és így mind2en pályán maradtak.
Ajj Alonso...

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hamilton , ez igen, maximális tisztelet.

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Részemről óriási respect Hamiltonnak ezért a nyilatkozatért...

Do your job
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
egyszer indul jó helyről oszt akkor bassza el a rajtot. Ó hogy basznád meg Massa. 😀
Kíváncsi lennék a redbullos és a merdzsós párharcokra, ha fordítottan sorrendben álltak volna a pilóták.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
őszintén szólva nagyon rég láttam ilyen feszült szobát 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
aztarohadt! ez igen!!

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 2 Red Bull még kiüti egymást a végén.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Button. 😕 Basszus ennyi bénázást, mint ami ma megy a boxban.
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Szegény Hamilton,szezonokon keresztül hallgatni fogja ezt a mai manővert😀

több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Vettel micsoda üzenetet küldött az éterbe 😀
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hamilton basszus. 😀 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
igazi rocksztár a srác 😀 😀 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
LOOOOOL

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 566 — Chiefs GM
Ez laza volt. 😊