Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 13 éve
Szép eredmény.Nem gondoltam volna,hogy pontszerzés lesz belőle.
több mint 13 éve
Köszi levan csak nem tudtam hogy adja-e a tvVan-e stream vagy mi adja ?Tocamentsd el könyvjelzőbe
datafix.hu/OnlineTVshawnka
több mint 13 éve
már 11! 😀 ebből simán pontszerzés lesz. azon se csodálkoznék, ha lenyomná Tiagót.shawnkaSimán.Egy-Ketten elég állat módjára nyomják,ahhoz képest hogy esik.
több mint 13 éve
Van-e stream vagy mi adja ?
több mint 13 éve
már 11! 😀 ebből simán pontszerzés lesz. azon se csodálkoznék, ha lenyomná Tiagót.
több mint 13 éve
Azért a 14. hely nem rossz. 😊Schleckegy kör alatt előz ötöt? ne viccelj 😀
több mint 13 éve
ennek a rajtnak semmi értelme nem volt.
több mint 13 éve
Ami vicces hogy úgy gondolták az első etap végéig kitolják a cserét, még én is csak 1-2 körben bíztam utána pedig a túlélésben slicken 😂De komolyan ki a faszom gondolkozik ilyenkor a Ferrarinál ? Húzta a fél szárnyát a földön, látszódott hogy a bal oldalt, az összes Ferrari szurkoló imája tartja egyben, hogy ne legyen olyan ostoba a Ferrari hogy kint hagyja. Elment a célegyenesbe elmondtunk egy bazdmeget le is esett 😀
Más: Érdekes volt nézni hogy időmérőn 58 váltással teljesítették a gyors köröket míg ez versenyen 50 körül alakult... Rengeteget benne hagynak, kérdés hogy a gumik vagy a plusz súly miatt marad ki ennyi, ez szerintem rengeteg.JayB
Nem hiszem el, hogy nincs egy mérnök aki azt mondja Stefan az a szárny bármelyik féktávon elszállhat mert tudod mekkora súly nehezedik rá? KURVA SOK.
Ráadásul 21 autó fog megelőzni minket és akármelyik kicsit megbillenti a szárnyat, Fernado felrepül a fenébe.
Másik: Mindig van különbség a súly miatt is illetve, hogy a gumik miatt nem olyan aggreszívan jönnek ki, meg ugye ott van , hogy a benzinfogyasztást is próbálják visszafogni.
Kurva tankolást kéne visszahozni, hogy ne azt kelljen látnom, hogy Hamilton nem meri lenyomni a gázpedált mert fél, hogy Rosbergnek az első szárnyán kell betolni a célba.
több mint 13 éve
Ami vicces hogy úgy gondolták az első etap végéig kitolják a cserét, még én is csak 1-2 körben bíztam utána pedig a túlélésben slicken 😂Más: Érdekes volt nézni hogy időmérőn 58 váltással teljesítették a gyors köröket míg ez versenyen 50 körül alakult... Rengeteget benne hagynak, kérdés hogy a gumik vagy a plusz súly miatt marad ki ennyi, ez szerintem rengeteg.
több mint 13 éve
„Bocsánatot akarok kérni Marktól, hiszen a gumijait és az autóját kímélte, megbeszélte a csapattal. Én sokat kockáztattam az előzéssel, de visszatámadt, nagyot csatáztunk. Nem lett volna szükség erre, ez a győzelem Marknak járt volna – tette hozzá a német, aki ezzel együtt természetesen megtarthatja a 25 pontot, amivel a világbajnoki pontverseny élére állt. – Nem szándékosan tettem, elkapott a hév a lágyabb gumikon, és cselekedtem. Elcsesztem, nem erre a győzelmemre vagyok a legbüszkébb."Bazzeg ez a nem szándékosan tettem szöveg tud kiakasztani. Bekaptaa gépszíj és 2 körön keresztül nem kapott a fülére utasítást hogy maradj a seggeden ? Ugyan már... Tudja hogy kivan nyalva a segge, ha Webbert kiüti és ő nyer akkor is rossz szemmel néznek rá 2 percig és minden megy tovább.
Féreg.zinedine5
Lenne töke és nem csak egy nyígó tehetséges ribanc lenne azt mnodta volna, meg akartam nyerni, ezért letojtam a csapatutasítást ennyi.
több mint 13 éve
„A döntés a bokszutca faláról érkezett, és nem Fernandótól. Ő is képes valamennyire megítélni a helyzet súlyosságát, de mi vagyunk azok, akik mindent látnak az autón. Ez a csapat sara, és mint mondtam, vállaljuk a döntésért a felelősséget." DomenicaliJayBAhogy mondtam same old Ferrari
Ezt a Domenicali bandát még mindig nem tudom mi a rák tartja a helyén
több mint 13 éve
„A döntés a bokszutca faláról érkezett, és nem Fernandótól. Ő is képes valamennyire megítélni a helyzet súlyosságát, de mi vagyunk azok, akik mindent látnak az autón. Ez a csapat sara, és mint mondtam, vállaljuk a döntésért a felelősséget." Domenicali
több mint 13 éve
„Bocsánatot akarok kérni Marktól, hiszen a gumijait és az autóját kímélte, megbeszélte a csapattal. Én sokat kockáztattam az előzéssel, de visszatámadt, nagyot csatáztunk. Nem lett volna szükség erre, ez a győzelem Marknak járt volna – tette hozzá a német, aki ezzel együtt természetesen megtarthatja a 25 pontot, amivel a világbajnoki pontverseny élére állt. – Nem szándékosan tettem, elkapott a hév a lágyabb gumikon, és cselekedtem. Elcsesztem, nem erre a győzelmemre vagyok a legbüszkébb."Féreg.
több mint 13 éve
hamiltonnak respect? mire? 😀 így se úgyse engedte el, innentől kezdve minden más csak álszenteskedés.Az utolsó 3-4 körben kábé felvezető kör tempóját autózta. Akkor előzhette volna meg Rosberg amikor akarja.
anno amikor webbert szétbaszta az ideg, mert el kellett engedje vettelt. na az respect, de ez nem az, hogy nyomja az álszent kamu dumát...eaglesmcnabb
Meg aztán nem tudom miért kéne egy forma 1-es autóversenyzőnek magától félreállni a harmadik helyről csak azért, emrt e mögötte jövő gyorsabb...
Do your job
több mint 13 éve
hamiltonnak respect? mire? 😀 így se úgyse engedte el, innentől kezdve minden más csak álszenteskedés.Mivel Rosberg nullázott az előző futamon a csapat szempontjából mindegy volt a sorrendjük. De Hamilton szempontjából nem volt mindegy... az a pár pont is számítani fog, a Mercinél pláne. Álszenteskedés. Ja. Ha nem mond semmit akkor meg kőbunkó. Volt sapkája a nyuszinak? 😀
anno amikor webbert szétbaszta az ideg, mert el kellett engedje vettelt. na az respect, de ez nem az, hogy nyomja az álszent kamu dumát...eaglesmcnabb
több mint 13 éve
Na, Alonso saját magát szánkáztatta meg a gyíkon........ 😕 Ami eddig az erőssége volt évekig (türelem, kivárás), abból ma semmit sem mutatott, pedig ismét jól rajtolt. Erre beleszalad Vettelbe, utána meg hótolót játszik....A kis gyökér pedig ismét derék fiú volt.....
Ps. Hol volt Massa?
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
hamiltonnak respect? mire? 😀 így se úgyse engedte el, innentől kezdve minden más csak álszenteskedés.Hamilton és Rosberg a legnagyobb gyerekkori barátok a mezőnyben így szerintem ez bőven nem álszenteskedés volt részéről.
anno amikor webbert szétbaszta az ideg, mert el kellett engedje vettelt. na az respect, de ez nem az, hogy nyomja az álszent kamu dumát...eaglesmcnabb
több mint 13 éve
hamiltonnak respect? mire? 😀 így se úgyse engedte el, innentől kezdve minden más csak álszenteskedés. anno amikor webbert szétbaszta az ideg, mert el kellett engedje vettelt. na az respect, de ez nem az, hogy nyomja az álszent kamu dumát...
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Alonso nyilatkozatára kíváncsi vagyok de ezt szerintem megint a pit wallon baszták el. Nem a pilótának kell tudni hogy mi a helyzet, hiába érzi úgy hogy jó. Ha nyomatékosan utasították hogy jöjjön be akkor Alonso baszta el, egyébként az első dolog volt mikor láttam szikrázni a szárnyat hogy ki kell húzni pár, akárcsak 1-2 körig is, nem jött be. Hamilton respect, Rosberg respect, Vettel tanulhatna tőle. Akárhány vb-t nyer még mindig éretlen, ez nem az a jó fajta geciség ami Sennát, Schuamchert vagy Alonsot jellemzi, ez aljas undorító dolog volt. Egyébként respect Hornernek is, jól kezelte a dolgot és szimpatikus volt hogy nem akarták Webber elé hozni mindenáron. Remélem hamarosan látunk egy török nagydíjas esetet a két red bull-tól 😀 Brawnt nem értem, Hamiltonra kellet volna szólni hogy engedje el Rosberget, nem fordítva.

