Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 13 éve
A jövő!érdekes (a sárgát tessék nézni)Az mi lehet?endorphyn
JayB
😀

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
érdekes (a sárgát tessék nézni)Az mi lehet?
JayB
-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
érdekes (a sárgát tessék nézni)Megmondom őszintén most kurva sokan lefognak szólni,de én nem tudom elképzelni hogy ez a RB nem szabálytalanul hajlong. 2 versenyen volt hogy egyszer szikrázik a kocsi majd 2 kör múlva nem. Magyarázhatják így , úgy,de még releváns magyarázatot azon kívül hogy hopp visszább vették a hasmagasságot nem találtam.
JayB
több mint 13 éve
Bár nagyon távoli de esőt jósolnak a Brazil nagydíjra.
több mint 13 éve
Van az nyugodtan ketto is. Igazabol Schumi akkor a csucson volt, de emlekezz vissza, hogy Kiminel olyan mennyisegu hiba volt, hogy mar akkor latszott ez fogja elvenni a VB-jet. Meg is tortent szepen, de persze nem lehet csak erre fogni. Az viszont igaz, hogy a masodik VB elvesztes meg durvabb volt. Ott mar Kimirol mint orok pechesrol beszeltek Palikek es persze mindenki mas is. Mondjuk nem keserges miatt mondom, csak ha mar kocsik vs pilota vita ment.Inkább 1 az a 2, mert a 2003-as évben sajnos még Schumaheré volt a jobb autó, de csak a végére tudta ezt kihozni belőle. 2005-ben a leggyorsabb autó volt a mezőny 4-5. versenyétől, csak a megbízhatósággal voltak bajok valóban (+1 a gumikon ment el...). csi77Ket VB-je ment el Kiminek a McLarennel az uber megbizhatatlan auto miatt! Emlekszem milyen idegbeteg voltam az X-ik kiallasa - leallas miatt..endorphynDe a Mclarennel nem tette, a kis áruló....😊csi77Webber és a red bull kisöpört mindenkit Vettel elől...undorító 1 csapat. Maldonado-Massat is próbálta kiütni, majd "nem tudta" kikerülni Grosjeant..Kimi már a Ferrarival is megnyerte volna. 😛somoskovig
Alonso egész évben 110%ot hoz. Red bullal már rég megnyerte volna VBt.Kroos
-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
HVG összefoglaló Raikkonen eddigi pályafutásáról
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Még annyit hozzátennék, hogy amikor megérdemelte volna (2003, 2005) nem lett vb, viszont 2007-ben az összeesküvés elméletem miatt (a Mclaren kizárása elkerülésért nem lehetett vb Hamilton, de Alonso sem) megnyerte a címet úgy, hogy két versennyel a vége előtt 17 pont volt a hátránya.....Inkább 1 az a 2, mert a 2003-as évben sajnos még Schumaheré volt a jobb autó, de csak a végére tudta ezt kihozni belőle. 2005-ben a leggyorsabb autó volt a mezőny 4-5. versenyétől, csak a megbízhatósággal voltak bajok valóban (+1 a gumikon ment el...). csi77Ket VB-je ment el Kiminek a McLarennel az uber megbizhatatlan auto miatt! Emlekszem milyen idegbeteg voltam az X-ik kiallasa - leallas miatt..endorphynDe a Mclarennel nem tette, a kis áruló....😊csi77Webber és a red bull kisöpört mindenkit Vettel elől...undorító 1 csapat. Maldonado-Massat is próbálta kiütni, majd "nem tudta" kikerülni Grosjeant..Kimi már a Ferrarival is megnyerte volna. 😛somoskovig
Alonso egész évben 110%ot hoz. Red bullal már rég megnyerte volna VBt.Kroos
Hát a Mclaren "megúszta" a botrányt egy horror pénzbüntivel, de Hamilton leadta 17 pontos előnyét.....
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
5 futam óta várom a vettel nullázást, sztem a kövi kettőből vmeiken meglesz és alonso VB! ennyi mázli nem létezik ami neki van, ebből a sors fog még elvenni. peachA próféta szóljon belőled! DE nem így lesz sajnos....😕
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Inkább 1 az a 2, mert a 2003-as évben sajnos még Schumaheré volt a jobb autó, de csak a végére tudta ezt kihozni belőle. 2005-ben a leggyorsabb autó volt a mezőny 4-5. versenyétől, csak a megbízhatósággal voltak bajok valóban (+1 a gumikon ment el...).Ket VB-je ment el Kiminek a McLarennel az uber megbizhatatlan auto miatt! Emlekszem milyen idegbeteg voltam az X-ik kiallasa - leallas miatt..endorphynDe a Mclarennel nem tette, a kis áruló....😊csi77Webber és a red bull kisöpört mindenkit Vettel elől...undorító 1 csapat. Maldonado-Massat is próbálta kiütni, majd "nem tudta" kikerülni Grosjeant..Kimi már a Ferrarival is megnyerte volna. 😛somoskovig
Alonso egész évben 110%ot hoz. Red bullal már rég megnyerte volna VBt.Kroos
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
5 futam óta várom a vettel nullázást, sztem a kövi kettőből vmeiken meglesz és alonso VB! ennyi mázli nem létezik ami neki van, ebből a sors fog még elvenni. peachAzt várom hogy Maldonadot/Hamiltont próbálja úgy megelőzni ahogy Buttont kirakták volna a palánkra az fix
több mint 13 éve
5 futam óta várom a vettel nullázást, sztem a kövi kettőből vmeiken meglesz és alonso VB! ennyi mázli nem létezik ami neki van, ebből a sors fog még elvenni.
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Legalább van közös témájuk Hamival/Alonsoval , how the McLaren srew my WC...Ket VB-je ment el Kiminek a McLarennel az uber megbizhatatlan auto miatt! Emlekszem milyen idegbeteg voltam az X-ik kiallasa - leallas miatt..endorphynDe a Mclarennel nem tette, a kis áruló....😊csi77Webber és a red bull kisöpört mindenkit Vettel elől...undorító 1 csapat. Maldonado-Massat is próbálta kiütni, majd "nem tudta" kikerülni Grosjeant..Kimi már a Ferrarival is megnyerte volna. 😛somoskovig
Alonso egész évben 110%ot hoz. Red bullal már rég megnyerte volna VBt.Kroos
több mint 13 éve
Ket VB-je ment el Kiminek a McLarennel az uber megbizhatatlan auto miatt! Emlekszem milyen idegbeteg voltam az X-ik kiallasa - leallas miatt..De a Mclarennel nem tette, a kis áruló....😊csi77Webber és a red bull kisöpört mindenkit Vettel elől...undorító 1 csapat. Maldonado-Massat is próbálta kiütni, majd "nem tudta" kikerülni Grosjeant..Kimi már a Ferrarival is megnyerte volna. 😛somoskovig
Alonso egész évben 110%ot hoz. Red bullal már rég megnyerte volna VBt.Kroos
-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
De a Mclarennel nem tette, a kis áruló....😊Webber és a red bull kisöpört mindenkit Vettel elől...undorító 1 csapat. Maldonado-Massat is próbálta kiütni, majd "nem tudta" kikerülni Grosjeant..Kimi már a Ferrarival is megnyerte volna. 😛somoskovig
Alonso egész évben 110%ot hoz. Red bullal már rég megnyerte volna VBt.Kroos
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Conversation 1
RADIO: Ok, Kimi, next car behind you is Alonso, 5 seconds behind you, i will keep you updated on the gap, keep you updated on the pace.
KIMI: Just leave me alone! I Know what to do!!
Conversation 2
RADIO: Ok Kimi we need to keep working on the tyres need to keep working on the tyres
KIMI: Yes, yes, yes, yes, yes im doing it all the time, you dont have to remind me every second.
-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Webber és a red bull kisöpört mindenkit Vettel elől...undorító 1 csapat. Maldonado-Massat is próbálta kiütni, majd "nem tudta" kikerülni Grosjeant..Kimi már a Ferrarival is megnyerte volna. 😛
Alonso egész évben 110%ot hoz. Red bullal már rég megnyerte volna VBt.Kroos
több mint 13 éve
Raikkönen: Nagyon másnaposak leszünksportgeza.hu/forma1/2012/11/04/raikkonen_nagyon_masnaposak_leszunk/
-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
és Kimi lett a világbajnok 😉 Nah ki a legjobb? 😛Az elejével egyetértek, a végéhez meg annyit hogy a másik legeslegnagyobb volt a csapattársa 😀JayBHa kocsit cserélnének akkor fettelke kb delaRosaval harcolna.Ugyan már! Lehet utálni Vettelt, de ennek a köpködésnek semmi értelme. Jó pilóta, a legjobb autóban. Ugyanezért a párosításért egy másik németet sokan istenítenek. Nem sok értelme az ilyen összehasonlításoknak, amikor ennyire különböznek a feltételek. Érdekes amikor Alonsonak ugyanolyan autó volt a segge alatt mint egy másik top pilótának...nem volt ennyire egyértelmű, hogy ő a világmindenség legeslegnagyobb versenyzője 😛
Bazzani
clbass

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
A mai nap lényege számomra Raikkonen győzelme.Remélem, 31 pont előny elég lesz ahhoz, hogy behúzza az egyéni 3. helyet.
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Mondjuk a szempontból biztos rekordot döntött Vettel, hogy kb. 2-3 előzéssel előrejött 21 helyet. Röhej, h akkora makkja van ennek a gyereknek, hogy egy olyan pályán ahol leszállópálya méretű bukóterek vannak, 2x jön be a safety car.
több mint 13 éve
Akkor is egy Renault-oson mult, iden is segitenek Vettelnek borzadaj csapat 😀A Red Bull 3 éve verhetetlen. Webberről meg annyit, hogy 2010-ben inkább beáldozták volna a vb címet, csak hogy a kis köcsög nyerjen. A történelem végül őket igazolta, mert Alonso csak 7. lett, Vettel meg nyert. Ennyire kezelik őket egy szinten (simán Webber a világbajnok, ha akkor beállnak mögé)csi77Nem, csak azt mondom, hogy nevetséges ezt az egészet kizárólag a szerencsére és az űrautójára fogni. Webber is ezzel az űrautóval megy még sincs harcban a VB címért ( jó, tudom, hogy ennek a csapatnak Vettel a jövője és rá is épül).Vagy a REanaultk altal 2x kilokott Alonsot. Na nehogymar meg a vegen a Vettelke legyen a peches, mert betojok...😊TocaAbban azért gondolom egyetértünk, hogy ez nem szokványos, vagy rendszeresen előforduló probléma. Szarul számolták ki ennyi. Ráadásul ez megint egy olyan dolog amiről nem ő tehet. De mondhattam volna a sorban beszaró generátorokat is. BostonEnnek a mákos nem mákos dolognak tényleg semmi értelme nincsen. Mákos mert volt két SC, nem mákos mert orrkúpot kellett cserélni (+1 kiállás). Mákos mert sokan kiestek, nem mákos mert eleve a harmadik hely helyett a boxutcából rajtolt. És ezt lehetne sorolni a végtelenségig. Bostonazért az nem szerencse kérdése, hogy a csapat mennyi benzint rak a kocsidba 😀 (legalább is jobb helyeken 😀 )Habi
Én nem szurkolok egyiknek sem, szeretnék sok jó versenyt látni. Sőt Vettel még csak kicsit sem szimpatikus. De ez a fórum most már tényleg csak arról szól, hogy Vettel szar, de jó kocsija van. Lassan ott tartunk, hogy Karthikeyan szintjén van. Vettel nem szar, ez van. Van egy rohadt jó mérnöke, van egy rohadt jó kocsija és rendszeresen gyorsabb, mint a csapattársa. Boston
több mint 13 éve
A Red Bull 3 éve verhetetlen. Webberről meg annyit, hogy 2010-ben inkább beáldozták volna a vb címet, csak hogy a kis köcsög nyerjen. A történelem végül őket igazolta, mert Alonso csak 7. lett, Vettel meg nyert. Ennyire kezelik őket egy szinten (simán Webber a világbajnok, ha akkor beállnak mögé)Nem, csak azt mondom, hogy nevetséges ezt az egészet kizárólag a szerencsére és az űrautójára fogni. Webber is ezzel az űrautóval megy még sincs harcban a VB címért ( jó, tudom, hogy ennek a csapatnak Vettel a jövője és rá is épül).Vagy a REanaultk altal 2x kilokott Alonsot. Na nehogymar meg a vegen a Vettelke legyen a peches, mert betojok...😊TocaAbban azért gondolom egyetértünk, hogy ez nem szokványos, vagy rendszeresen előforduló probléma. Szarul számolták ki ennyi. Ráadásul ez megint egy olyan dolog amiről nem ő tehet. De mondhattam volna a sorban beszaró generátorokat is. BostonEnnek a mákos nem mákos dolognak tényleg semmi értelme nincsen. Mákos mert volt két SC, nem mákos mert orrkúpot kellett cserélni (+1 kiállás). Mákos mert sokan kiestek, nem mákos mert eleve a harmadik hely helyett a boxutcából rajtolt. És ezt lehetne sorolni a végtelenségig. Bostonazért az nem szerencse kérdése, hogy a csapat mennyi benzint rak a kocsidba 😀 (legalább is jobb helyeken 😀 )Habi
Én nem szurkolok egyiknek sem, szeretnék sok jó versenyt látni. Sőt Vettel még csak kicsit sem szimpatikus. De ez a fórum most már tényleg csak arról szól, hogy Vettel szar, de jó kocsija van. Lassan ott tartunk, hogy Karthikeyan szintjén van. Vettel nem szar, ez van. Van egy rohadt jó mérnöke, van egy rohadt jó kocsija és rendszeresen gyorsabb, mint a csapattársa. Boston
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Ez a nem erdemli meg dolgot viszont sose tudom elfogadni. Ez sport nincs megerdemli , nem erdemli. Autosportban a leggyorsabb autoval nyerik altalaban a VB-t ez most Vettele . O kihozza belole amit tud ergo megerdemli. Alonso jobban megerdemelne, de ez mas kerdes.Amikor gyorskorcsojaba olimpia donton 6-bol 5 ember elesett es a 6. Nyert arra sem lehet azt mondani hogy nem erdemelte meg, csupan lehet volt 5 ember aki jobban megerdemelte volna.
több mint 13 éve
Vettel nem rossz pilóta, de azért valóban hatalmas teljesítmény, ha valaki úgy megy végig a mezőnyön, hogy a gyengébb gumikeveréken (!) sérült szárnnyal (!!!) ugyanolyan köröket tud menni, mint a legnagyobb VB riválisa? Steril körülmények között pedig kimagaslóan a legjobb autóval rendelkezik. Szerintem nem igaz, hogy Webber ugyanazt az autót vezeti (Schumacheres időkban se kapta Barichello ugyanazt az autót, mint Schumi). Sokkal jobban koncentrálnak Vettelre. Mellesleg Webbert nem nagy csoda megverni, tipikus örök vesztes típus 😊 De lehetne ezer példát hozni, mennyivel nehezebb Alonso dolga (pl.: még Webbert se lett volna esélye Indiában megelőzni, ha nem száll el a Kers Webbernél... Pedig azért őket már tényleg nem lehet egy lapon említeni). Én a nagyobb teljesítményt ma is Alonsonál láttam, hiszen jól rajtolt, maga mögé utasította Buttont, Maldonadot, pedig egyáltalán nem úgy tűnt, hogy a kocsija erre képes lenne. Alonso futamok óta elképesztő dolgokat művel.
(Szvsz Vettel nem érdemli meg, hogy háromszoros VB nyertes legyen, és ezzel egy lapra kerüljön Sennával, akinek nem az ölébe hullottak a győzelmek, hanem egy valóban azonos autóban ülő Prostot kellett vernie hozzá, és nem mellesleg olyan figurák is versenyeztek mellette, mint Nelson Piquet, Gerhard Berger, Nigel Mansell...)
JayB