Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Ennek a mákos nem mákos dolognak tényleg semmi értelme nincsen. Mákos mert volt két SC, nem mákos mert orrkúpot kellett cserélni (+1 kiállás). Mákos mert sokan kiestek, nem mákos mert eleve a harmadik hely helyett a boxutcából rajtolt. És ezt lehetne sorolni a végtelenségig. Boston
azért az nem szerencse kérdése, hogy a csapat mennyi benzint rak a kocsidba 😀 (legalább is jobb helyeken 😀 )Habi
Abban azért gondolom egyetértünk, hogy ez nem szokványos, vagy rendszeresen előforduló probléma. Szarul számolták ki ennyi. Ráadásul ez megint egy olyan dolog amiről nem ő tehet. De mondhattam volna a sorban beszaró generátorokat is. Boston
Vagy a REanaultk altal 2x kilokott Alonsot. Na nehogymar meg a vegen a Vettelke legyen a peches, mert betojok...😊Toca
Nem, csak azt mondom, hogy nevetséges ezt az egészet kizárólag a szerencsére és az űrautójára fogni. Webber is ezzel az űrautóval megy még sincs harcban a VB címért ( jó, tudom, hogy ennek a csapatnak Vettel a jövője és rá is épül).
Én nem szurkolok egyiknek sem, szeretnék sok jó versenyt látni. Sőt Vettel még csak kicsit sem szimpatikus. De ez a fórum most már tényleg csak arról szól, hogy Vettel szar, de jó kocsija van. Lassan ott tartunk, hogy Karthikeyan szintjén van. Vettel nem szar, ez van. Van egy rohadt jó mérnöke, van egy rohadt jó kocsija és rendszeresen gyorsabb, mint a csapattársa. Boston
Én ezt értem, de ha visszaolvasol pont lathatod hogy en leirtam , hogy nalam alonso,hami, vettel a 3 legjobb pilota. Alonso valszeg tapasztalata miatt is kiemelkedik , de mogotte ott van Hami es Vettel. Volt nem egy szep elozese feljovegel iden, de ezen a versenyen amit tudok ertekelni az Button elozese(aki bealudt de ez lenyegtelen), meg talan meg Grosjean elozes/visszaemgedes/elozes ennyi. Most hagy ne ajnarozzam mar mert kitudja hzni az autojabol a maxot. Szep a 20+ elorejovetel de rohadt sok segitseget is kapott.
Es szerintem Kimi vagy Alonso sokkal tobbet kihozott ebbol a versenybol onerobol.
Es igen kiakadom ha leszoljak a utobbi kettot mert hogy Vettel mennyivel jobb , hat a nagy f***t 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Nem rossz Vettel, nekem még csak nem is unszimpatikus mint ember, nekem a "jelenségből" van elegem amit Ő, Horner, Newey és a Red Bull képvisel. Bosszantó és igazságtalan és mocskosul szúrja a szemem az a lehetséges 3 vb cím látva Alonsot aki élete formájában 120%-on égve ismét közel áll a bukáshoz. Igazságtalannak tartom, de ez van ilyen a sport, tele van igazságtalansággal, nekünk szurkolóknak az a dolgunk hogy fennakadjunk az ilyeneken 😊
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ennek a mákos nem mákos dolognak tényleg semmi értelme nincsen. Mákos mert volt két SC, nem mákos mert orrkúpot kellett cserélni (+1 kiállás). Mákos mert sokan kiestek, nem mákos mert eleve a harmadik hely helyett a boxutcából rajtolt. És ezt lehetne sorolni a végtelenségig. Boston
azért az nem szerencse kérdése, hogy a csapat mennyi benzint rak a kocsidba 😀 (legalább is jobb helyeken 😀 )Habi
Abban azért gondolom egyetértünk, hogy ez nem szokványos, vagy rendszeresen előforduló probléma. Szarul számolták ki ennyi. Ráadásul ez megint egy olyan dolog amiről nem ő tehet. De mondhattam volna a sorban beszaró generátorokat is. Boston
Vagy a REanaultk altal 2x kilokott Alonsot. Na nehogymar meg a vegen a Vettelke legyen a peches, mert betojok...😊Toca
Nem, csak azt mondom, hogy nevetséges ezt az egészet kizárólag a szerencsére és az űrautójára fogni. Webber is ezzel az űrautóval megy még sincs harcban a VB címért ( jó, tudom, hogy ennek a csapatnak Vettel a jövője és rá is épül).
Én nem szurkolok egyiknek sem, szeretnék sok jó versenyt látni. Sőt Vettel még csak kicsit sem szimpatikus. De ez a fórum most már tényleg csak arról szól, hogy Vettel szar, de jó kocsija van. Lassan ott tartunk, hogy Karthikeyan szintjén van. Vettel nem szar, ez van. Van egy rohadt jó mérnöke, van egy rohadt jó kocsija és rendszeresen gyorsabb, mint a csapattársa.

Do your job
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ennek a mákos nem mákos dolognak tényleg semmi értelme nincsen. Mákos mert volt két SC, nem mákos mert orrkúpot kellett cserélni (+1 kiállás). Mákos mert sokan kiestek, nem mákos mert eleve a harmadik hely helyett a boxutcából rajtolt. És ezt lehetne sorolni a végtelenségig. Boston
azért az nem szerencse kérdése, hogy a csapat mennyi benzint rak a kocsidba 😀 (legalább is jobb helyeken 😀 )Habi
Abban azért gondolom egyetértünk, hogy ez nem szokványos, vagy rendszeresen előforduló probléma. Szarul számolták ki ennyi. Ráadásul ez megint egy olyan dolog amiről nem ő tehet. De mondhattam volna a sorban beszaró generátorokat is. Boston
Vagy a REanaultk altal 2x kilokott Alonsot. Na nehogymar meg a vegen a Vettelke legyen a peches, mert betojok...😊Toca
Ha már összeesküvés, akkor Grozsan szépen feltartotta a mögötte levő négyest addig, míg Vettel kereket cserélt..

Na jó, ez vicc volt! 😊 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ennek a mákos nem mákos dolognak tényleg semmi értelme nincsen. Mákos mert volt két SC, nem mákos mert orrkúpot kellett cserélni (+1 kiállás). Mákos mert sokan kiestek, nem mákos mert eleve a harmadik hely helyett a boxutcából rajtolt. És ezt lehetne sorolni a végtelenségig. Boston
azért az nem szerencse kérdése, hogy a csapat mennyi benzint rak a kocsidba 😀 (legalább is jobb helyeken 😀 )Habi
Abban azért gondolom egyetértünk, hogy ez nem szokványos, vagy rendszeresen előforduló probléma. Szarul számolták ki ennyi. Ráadásul ez megint egy olyan dolog amiről nem ő tehet. De mondhattam volna a sorban beszaró generátorokat is. Boston
persze, egyetértünk benne, hiba. Benne van a dolgokban. De mondjuk a sorban beszaró generátort (tényleg ne vedd kötözködésnek, alapvetően rengeteg dologban egyetértek Veled (főleg Pats témában)) nem értem, Vettel eddig egy versenyről esett ki ez miatt (EU nagydíj, vagy Olaszban is ez okozta a rossz helyezését?)


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Ennek a mákos nem mákos dolognak tényleg semmi értelme nincsen. Mákos mert volt két SC, nem mákos mert orrkúpot kellett cserélni (+1 kiállás). Mákos mert sokan kiestek, nem mákos mert eleve a harmadik hely helyett a boxutcából rajtolt. És ezt lehetne sorolni a végtelenségig. Boston
azért az nem szerencse kérdése, hogy a csapat mennyi benzint rak a kocsidba 😀 (legalább is jobb helyeken 😀 )Habi
Abban azért gondolom egyetértünk, hogy ez nem szokványos, vagy rendszeresen előforduló probléma. Szarul számolták ki ennyi. Ráadásul ez megint egy olyan dolog amiről nem ő tehet. De mondhattam volna a sorban beszaró generátorokat is. Boston
Vagy a REanaultk altal 2x kilokott Alonsot. Na nehogymar meg a vegen a Vettelke legyen a peches, mert betojok...😊
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
És egy ilyen jó Alonso nem lesz megint világbajnok...😕Imitheking
Ha kocsit cserélnének akkor fettelke kb delaRosaval harcolna.
Bazzani
Persze, hozd már ki azt, hogy Vettel huszadrangú pilóta. Ma szerencséje volt, de basszus 24. helyről dobogó. Ez szerencse ide vagy oda hatalmas teljesítmény. Arról miért nem beszél senki, hogy ha nincs SC akkor Alonso se lett volna itt a végén ilyen helyzetben vagy, hogy ha már Vettel mázli, akkor tegnap hatalmas pech. Tetszik nem tetszik ez ma hatalmas teljesítmény volt Vetteltől, és joggal fogja megérdemelni a VB címet, ha megnyeri.

Kimi meg végre oda ért. 😊 Már nagyon vártam, hogy újra szóljon a finn himnusz. És pont most nincs rendes pezsgő 😊FViktor93
NE foglalkozz velük, itt Alonsoka a sztár. Ha ma ő jött volna a boxból akkor most isten lenne, nem mákos. Ez van. Kész.Double B
Okos..... Nyilván az a tény, hogy a legjobb autója a kis gyökérnek van, az nem zavar, ugye? :pcsi77
Nem zavarja mert ez egy motorsport. Ez van. Erről nem ő tehet.Boston
És egy ilyen jó Alonso nem lesz megint világbajnok...😕Imitheking
Ha kocsit cserélnének akkor fettelke kb delaRosaval harcolna.
Bazzani
Persze, hozd már ki azt, hogy Vettel huszadrangú pilóta. Ma szerencséje volt, de basszus 24. helyről dobogó. Ez szerencse ide vagy oda hatalmas teljesítmény. Arról miért nem beszél senki, hogy ha nincs SC akkor Alonso se lett volna itt a végén ilyen helyzetben vagy, hogy ha már Vettel mázli, akkor tegnap hatalmas pech. Tetszik nem tetszik ez ma hatalmas teljesítmény volt Vetteltől, és joggal fogja megérdemelni a VB címet, ha megnyeri.

Kimi meg végre oda ért. 😊 Már nagyon vártam, hogy újra szóljon a finn himnusz. És pont most nincs rendes pezsgő 😊FViktor93
NE foglalkozz velük, itt Alonsoka a sztár. Ha ma ő jött volna a boxból akkor most isten lenne, nem mákos. Ez van. Kész.Double B
Okos..... Nyilván az a tény, hogy a legjobb autója a kis gyökérnek van, az nem zavar, ugye? :pcsi77
Nem zavarja mert ez egy motorsport. Ez van. Erről nem ő tehet.Boston
Én Double B-t kérdeztem......Te vagy a szóvivője?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kimi: "last time you gave me shit, because I'm not smiling.."

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ennek a mákos nem mákos dolognak tényleg semmi értelme nincsen. Mákos mert volt két SC, nem mákos mert orrkúpot kellett cserélni (+1 kiállás). Mákos mert sokan kiestek, nem mákos mert eleve a harmadik hely helyett a boxutcából rajtolt. És ezt lehetne sorolni a végtelenségig. Boston
azért az nem szerencse kérdése, hogy a csapat mennyi benzint rak a kocsidba 😀 (legalább is jobb helyeken 😀 )Habi
Abban azért gondolom egyetértünk, hogy ez nem szokványos, vagy rendszeresen előforduló probléma. Szarul számolták ki ennyi. Ráadásul ez megint egy olyan dolog amiről nem ő tehet. De mondhattam volna a sorban beszaró generátorokat is.

Do your job
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
És egy ilyen jó Alonso nem lesz megint világbajnok...😕Imitheking
Ha kocsit cserélnének akkor fettelke kb delaRosaval harcolna.
Bazzani
Persze, hozd már ki azt, hogy Vettel huszadrangú pilóta. Ma szerencséje volt, de basszus 24. helyről dobogó. Ez szerencse ide vagy oda hatalmas teljesítmény. Arról miért nem beszél senki, hogy ha nincs SC akkor Alonso se lett volna itt a végén ilyen helyzetben vagy, hogy ha már Vettel mázli, akkor tegnap hatalmas pech. Tetszik nem tetszik ez ma hatalmas teljesítmény volt Vetteltől, és joggal fogja megérdemelni a VB címet, ha megnyeri.

Kimi meg végre oda ért. 😊 Már nagyon vártam, hogy újra szóljon a finn himnusz. És pont most nincs rendes pezsgő 😊FViktor93
Kérlek magyarazd el nekunk mennyi profitalt Alonso a 2 SCbol? Hogy nem 10 mpvel hanem 1 el lett Kimi mogott 2. Huuu azt az eget...
Nezzuk Vettelt Webber ugye elotte lett volna siman. Massat kilokte Webber , lehet a vegen letolja de bukott volna rajta. 2. SC nepkul Buttont sem elozi meg. Kb 6.rol makkal lett 3. Ennyi...
1.SC nelkul meg nem is cserelnek orkupot rajta. Ami sajat hibajabol tort meg. Szepjo a 3. Hely es emelem a kalapom elotte , de azert alljunk mar meg Alonso , Kimi semmivel nem ment kisebb versenyt
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
És egy ilyen jó Alonso nem lesz megint világbajnok...😕Imitheking
Ha kocsit cserélnének akkor fettelke kb delaRosaval harcolna.
Bazzani
Persze, hozd már ki azt, hogy Vettel huszadrangú pilóta. Ma szerencséje volt, de basszus 24. helyről dobogó. Ez szerencse ide vagy oda hatalmas teljesítmény. Arról miért nem beszél senki, hogy ha nincs SC akkor Alonso se lett volna itt a végén ilyen helyzetben vagy, hogy ha már Vettel mázli, akkor tegnap hatalmas pech. Tetszik nem tetszik ez ma hatalmas teljesítmény volt Vetteltől, és joggal fogja megérdemelni a VB címet, ha megnyeri.

Kimi meg végre oda ért. 😊 Már nagyon vártam, hogy újra szóljon a finn himnusz. És pont most nincs rendes pezsgő 😊FViktor93
Ezt magyarázd el lécci!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
És egy ilyen jó Alonso nem lesz megint világbajnok...😕Imitheking
Ha kocsit cserélnének akkor fettelke kb delaRosaval harcolna.
Bazzani
Persze, hozd már ki azt, hogy Vettel huszadrangú pilóta. Ma szerencséje volt, de basszus 24. helyről dobogó. Ez szerencse ide vagy oda hatalmas teljesítmény. Arról miért nem beszél senki, hogy ha nincs SC akkor Alonso se lett volna itt a végén ilyen helyzetben vagy, hogy ha már Vettel mázli, akkor tegnap hatalmas pech. Tetszik nem tetszik ez ma hatalmas teljesítmény volt Vetteltől, és joggal fogja megérdemelni a VB címet, ha megnyeri.

Kimi meg végre oda ért. 😊 Már nagyon vártam, hogy újra szóljon a finn himnusz. És pont most nincs rendes pezsgő 😊FViktor93
NE foglalkozz velük, itt Alonsoka a sztár. Ha ma ő jött volna a boxból akkor most isten lenne, nem mákos. Ez van. Kész.Double B
Okos..... Nyilván az a tény, hogy a legjobb autója a kis gyökérnek van, az nem zavar, ugye? :pcsi77
Nem zavarja mert ez egy motorsport. Ez van. Erről nem ő tehet.

Do your job
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ennek a mákos nem mákos dolognak tényleg semmi értelme nincsen. Mákos mert volt két SC, nem mákos mert orrkúpot kellett cserélni (+1 kiállás). Mákos mert sokan kiestek, nem mákos mert eleve a harmadik hely helyett a boxutcából rajtolt. És ezt lehetne sorolni a végtelenségig. Boston
azért az nem szerencse kérdése, hogy a csapat mennyi benzint rak a kocsidba 😀 (legalább is jobb helyeken 😀 )


JT Daniels fan
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
És egy ilyen jó Alonso nem lesz megint világbajnok...😕Imitheking
Ha kocsit cserélnének akkor fettelke kb delaRosaval harcolna.
Bazzani
Persze, hozd már ki azt, hogy Vettel huszadrangú pilóta. Ma szerencséje volt, de basszus 24. helyről dobogó. Ez szerencse ide vagy oda hatalmas teljesítmény. Arról miért nem beszél senki, hogy ha nincs SC akkor Alonso se lett volna itt a végén ilyen helyzetben vagy, hogy ha már Vettel mázli, akkor tegnap hatalmas pech. Tetszik nem tetszik ez ma hatalmas teljesítmény volt Vetteltől, és joggal fogja megérdemelni a VB címet, ha megnyeri.

Kimi meg végre oda ért. 😊 Már nagyon vártam, hogy újra szóljon a finn himnusz. És pont most nincs rendes pezsgő 😊FViktor93
NE foglalkozz velük, itt Alonsoka a sztár. Ha ma ő jött volna a boxból akkor most isten lenne, nem mákos. Ez van. Kész.Double B
Okos..... Nyilván az a tény, hogy a legjobb autója a kis gyökérnek van, az nem zavar, ugye? :p

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Vettel elég gyerekesen viselkedett most a pódiumon. Nem tudom mit szólt volna, ha Coulthard nyakon vágja a "csínytevése" után. Arról nem is beszélve, h kiba tiszteletlen dolog volt,a mikor éppen a verseny győztesével beszélt. Olyan mindenképp szerepelni akarok színe volt. Boston
Még egy világbajnoki cím, és sütni fog róla a nagyképűség majd, figyeld meg. 😊

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ennek a mákos nem mákos dolognak tényleg semmi értelme nincsen. Mákos mert volt két SC, nem mákos mert orrkúpot kellett cserélni (+1 kiállás). Mákos mert sokan kiestek, nem mákos mert eleve a harmadik hely helyett a boxutcából rajtolt. És ezt lehetne sorolni a végtelenségig.

Do your job
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ha kocsit cserélnének akkor fettelke kb delaRosaval harcolna.
Bazzani
Ugyan már! Lehet utálni Vettelt, de ennek a köpködésnek semmi értelme. Jó pilóta, a legjobb autóban. Ugyanezért a párosításért egy másik németet sokan istenítenek. Nem sok értelme az ilyen összehasonlításoknak, amikor ennyire különböznek a feltételek. Érdekes amikor Alonsonak ugyanolyan autó volt a segge alatt mint egy másik top pilótának...nem volt ennyire egyértelmű, hogy ő a világmindenség legeslegnagyobb versenyzője 😛
clbass
Az elejével egyetértek, a végéhez meg annyit hogy a másik legeslegnagyobb volt a csapattársa 😀
több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
Ha kocsit cserélnének akkor fettelke kb delaRosaval harcolna.
Bazzani
Ugyan már! Lehet utálni Vettelt, de ennek a köpködésnek semmi értelme. Jó pilóta, a legjobb autóban. Ugyanezért a párosításért egy másik németet sokan istenítenek. Nem sok értelme az ilyen összehasonlításoknak, amikor ennyire különböznek a feltételek. Érdekes amikor Alonsonak ugyanolyan autó volt a segge alatt mint egy másik top pilótának...nem volt ennyire egyértelmű, hogy ő a világmindenség legeslegnagyobb versenyzője 😛
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
És egy ilyen jó Alonso nem lesz megint világbajnok...😕Imitheking
Ha kocsit cserélnének akkor fettelke kb delaRosaval harcolna.
Bazzani
Persze, hozd már ki azt, hogy Vettel huszadrangú pilóta. Ma szerencséje volt, de basszus 24. helyről dobogó. Ez szerencse ide vagy oda hatalmas teljesítmény. Arról miért nem beszél senki, hogy ha nincs SC akkor Alonso se lett volna itt a végén ilyen helyzetben vagy, hogy ha már Vettel mázli, akkor tegnap hatalmas pech. Tetszik nem tetszik ez ma hatalmas teljesítmény volt Vetteltől, és joggal fogja megérdemelni a VB címet, ha megnyeri.

Kimi meg végre oda ért. 😊 Már nagyon vártam, hogy újra szóljon a finn himnusz. És pont most nincs rendes pezsgő 😊FViktor93
NE foglalkozz velük, itt Alonsoka a sztár. Ha ma ő jött volna a boxból akkor most isten lenne, nem mákos. Ez van. Kész.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Végre Kiminek is összejött a futamgyőzelem. 😊 Már nagyon megérdemelte.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Imitheking New England Patriots 1 919
És egy ilyen jó Alonso nem lesz megint világbajnok...😕Imitheking
Ha kocsit cserélnének akkor fettelke kb delaRosaval harcolna.
Bazzani
Persze, hozd már ki azt, hogy Vettel huszadrangú pilóta. Ma szerencséje volt, de basszus 24. helyről dobogó. Ez szerencse ide vagy oda hatalmas teljesítmény. Arról miért nem beszél senki, hogy ha nincs SC akkor Alonso se lett volna itt a végén ilyen helyzetben vagy, hogy ha már Vettel mázli, akkor tegnap hatalmas pech. Tetszik nem tetszik ez ma hatalmas teljesítmény volt Vetteltől, és joggal fogja megérdemelni a VB címet, ha megnyeri.

Kimi meg végre oda ért. 😊 Már nagyon vártam, hogy újra szóljon a finn himnusz. És pont most nincs rendes pezsgő 😊FViktor93
Igen, Alonso sokszor annyit profitált a két sc-ból, mint Vettel. Az öt olyan kiütött versenyző is Alonsonak segített, akik mind tudták volna tartani Vettelt. Helyén kéne kezelni ezt a dobogót...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
És egy ilyen jó Alonso nem lesz megint világbajnok...😕Imitheking
Ha kocsit cserélnének akkor fettelke kb delaRosaval harcolna.
Bazzani
Persze, hozd már ki azt, hogy Vettel huszadrangú pilóta. Ma szerencséje volt, de basszus 24. helyről dobogó. Ez szerencse ide vagy oda hatalmas teljesítmény. Arról miért nem beszél senki, hogy ha nincs SC akkor Alonso se lett volna itt a végén ilyen helyzetben vagy, hogy ha már Vettel mázli, akkor tegnap hatalmas pech. Tetszik nem tetszik ez ma hatalmas teljesítmény volt Vetteltől, és joggal fogja megérdemelni a VB címet, ha megnyeri.

Kimi meg végre oda ért. 😊 Már nagyon vártam, hogy újra szóljon a finn himnusz. És pont most nincs rendes pezsgő 😊FViktor93
Most nem azért mert Vettel, de olyan túl sok nagy manővere nem volt. A kicsik félreálltak, a középmezőny kiesett/mögé került. Buttont szépen előzte meg az tény...
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
En utalom Vettelt, de hagyjatok mar. Mezeyrol azert O sem tehet 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Vettel elég gyerekesen viselkedett most a pódiumon. Nem tudom mit szólt volna, ha Coulthard nyakon vágja a "csínytevése" után. Arról nem is beszélve, h kiba tiszteletlen dolog volt,a mikor éppen a verseny győztesével beszélt. Olyan mindenképp szerepelni akarok színe volt.

Do your job
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
És egy ilyen jó Alonso nem lesz megint világbajnok...😕Imitheking
Ha kocsit cserélnének akkor fettelke kb delaRosaval harcolna.
Bazzani
Persze, hozd már ki azt, hogy Vettel huszadrangú pilóta. Ma szerencséje volt, de basszus 24. helyről dobogó. Ez szerencse ide vagy oda hatalmas teljesítmény. Arról miért nem beszél senki, hogy ha nincs SC akkor Alonso se lett volna itt a végén ilyen helyzetben vagy, hogy ha már Vettel mázli, akkor tegnap hatalmas pech. Tetszik nem tetszik ez ma hatalmas teljesítmény volt Vetteltől, és joggal fogja megérdemelni a VB címet, ha megnyeri.

Kimi meg végre oda ért. 😊 Már nagyon vártam, hogy újra szóljon a finn himnusz. És pont most nincs rendes pezsgő 😊