Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra, köszi a türelmet!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 701 — Tyrone Creek
De utálom a madarakat. :mad:Schleck
az vágta szét a motort? mert láttam, hogy szerencsétlen galamb nem tudott időben felszállni, de nem hittem, hogy okoz bármi kárt 😕shawnka
http://youtu.be/aLr-IhEn3Qs
Sajnos de. 😕Schleck
wow, Norbi meglepően higgadtan reagálta le a helyzetet. De igaza is van, felesleges volna őrjöngeni, erről Ejván kívül nem tehet senki.

Valenciát várom már nagyon, a 2. futamon azért láttuk, hogy be lehet lőni a BMW-t nagyjából, mint a Chevyket. Plusz a spanyol pályán van összesen egy hosszú célegyenes, ott nem lesz ekkora előnye a nagy hármasnak. Tavaly jól ment ott Norbi, remélem idén sikerül nem megpördülni a 2. helyen az utolsó kanyarban 😀
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De utálom a madarakat. :mad:Schleck
az vágta szét a motort? mert láttam, hogy szerencsétlen galamb nem tudott időben felszállni, de nem hittem, hogy okoz bármi kárt 😕shawnka
http://youtu.be/aLr-IhEn3Qs
Sajnos de. 😕

több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 701 — Tyrone Creek
De utálom a madarakat. :mad:Schleck
az vágta szét a motort? mert láttam, hogy szerencsétlen galamb nem tudott időben felszállni, de nem hittem, hogy okoz bármi kárt 😕
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De utálom a madarakat. :mad:

több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 701 — Tyrone Creek
Coronel alatt megy a BMW, Norbi alatt is menjen. Illetve a kurvaanyját Dudukalonak és Oriolának, hogy nem álltak be blokkolni és elbaszták verseny előtt inkább az autójukat.

Wéber Gabinak riszpekt, utolsóról feljött a 11. helyre.
több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 701 — Tyrone Creek
végre kezdődik! Hajrá Norbi!

10. rajtkockából 9. hely. Nem tűnik a többiekhez képest erősnek ma a BMW. A Chevyk meg alapítsanak külön bajnokságot..
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 8 120
Norbié a pole a második futamon!
több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 701 — Tyrone Creek
Ma indul a WTCC. Jó lesz ez, azt leszámítva, hogy a Chevyk megint egy külön kategóriának számítanak.
Michelisz egészen jól meg a szabadedzéseken, Wéber Gabi is ott van a legjobb 10 környékén. Várjuk a holnapi versenyt, Monzában tavaly is faszán szerepeltünk.
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A 2010es szezon nagyon faja volt,én egy olyan idénnyel maximálisan kiegyeznék,egy kicsit más végeredménnyel.ezúttal Vettel ragadna be,nem tudom,mondjuk Raikkonnen mögé,az nagyon epic lenne 😀 😛Cowboykarcsi
Én jobban elviselném, ha hozzánk már bajnokként jönne Kimi 😀
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
A 2010es szezon nagyon faja volt,én egy olyan idénnyel maximálisan kiegyeznék,egy kicsit más végeredménnyel.ezúttal Vettel ragadna be,nem tudom,mondjuk Raikkonnen mögé,az nagyon epic lenne 😀 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
jó nyilván nem 10 teljesen egyforma kocsira gondoltam, azt nem forma1-nek hívják. 10 legalább 6-8 tizeden belüli kocsi döfi lenne. Mondjuk az elmúlt év után, lehet elégedett lennék már 5 ilyen kocsival is...Habi
Mondjuk a tavalyi erőfelosztás jó lenne, csak Vettel lassuljon le hozzájuk, Raikkönen pedig gyorsuljon fel.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
jó nyilván nem 10 teljesen egyforma kocsira gondoltam, azt nem forma1-nek hívják. 10 legalább 6-8 tizeden belüli kocsi döfi lenne. Mondjuk az elmúlt év után, lehet elégedett lennék már 5 ilyen kocsival is...


JT Daniels fan
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 8 120
Az sajnos igaz hogy a mai forma1 a gyárak legmélyebb hermetikusan elzárt tervezőasztalain mérnökzsenik közt zajlik. A pilóták pedig eszközök, beleülnek az autóba, kihozzák belőle a 100%-ot, aztán kiír valamit a monitor és már osztják is a pontokat.
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 963 — a new hope (again)
10 egyforma kocsi... hmm... nézz vmi széria bajnokságot, pl a gokartok elég egyformák vagy a WSBR 😊peach
Annyira nagy baj lenne, ha végre nem az autó hanem a valós vezetői tudás döntene a VB címről? Szerintem nem...FViktor93
szerintem a forma1 soha nem erről szólt... 😉 nyílván az egészségtelen amit a ferrari csinált a 2000es évek elején, vagy amit tavaly a redbull, de azért szerencsére ezek kirívó esetek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 8 120
óvatosan kell bánni a teszteredményekkel. Tavaly nagyon korrekt volt a Ferrari az előszezonban, aztán Ausztráliában kaptak 2 másodpercet körönként. Köcsög Red Bullnál meg úgyis tartogatnak vmi kis ajándékot még...
Sauber is meglepően jó idén...lenne 10 közel azonos gépjármű, de szép is lenne...

http://www.nemzetisport.hu/nso_galeria/Ferrari_F1-bemutato
mi a szar ez a villámhárító a Ferrarin? 😀Habi
Szenzor, a kocsi körüli légáramlatokat méri. Normálisan felkészült csapatnál két héttel az idénynyitó előtt ilyet nem látsz 😊
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
10 egyforma kocsi... hmm... nézz vmi széria bajnokságot, pl a gokartok elég egyformák vagy a WSBR 😊peach
Annyira nagy baj lenne, ha végre nem az autó hanem a valós vezetői tudás döntene a VB címről? Szerintem nem...
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 963 — a new hope (again)
óvatosan kell bánni a teszteredményekkel. Tavaly nagyon korrekt volt a Ferrari az előszezonban, aztán Ausztráliában kaptak 2 másodpercet körönként. Köcsög Red Bullnál meg úgyis tartogatnak vmi kis ajándékot még...
Sauber is meglepően jó idén...lenne 10 közel azonos gépjármű, de szép is lenne...

http://www.nemzetisport.hu/nso_galeria/Ferrari_F1-bemutato
mi a szar ez a villámhárító a Ferrarin? 😀Habi
10 egyforma kocsi... hmm... nézz vmi széria bajnokságot, pl a gokartok elég egyformák vagy a WSBR 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
óvatosan kell bánni a teszteredményekkel. Tavaly nagyon korrekt volt a Ferrari az előszezonban, aztán Ausztráliában kaptak 2 másodpercet körönként. Köcsög Red Bullnál meg úgyis tartogatnak vmi kis ajándékot még...
Sauber is meglepően jó idén...lenne 10 közel azonos gépjármű, de szép is lenne...

http://www.nemzetisport.hu/nso_galeria/Ferrari_F1-bemutato
mi a szar ez a villámhárító a Ferrarin? 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://formula.hu/hirek/153/383/65923/meg-a-dobogora-sem-jo-az-uj-ferrari ...

Bár én nem hiszek az ilyenekben de hátha csak a "megtévesztés" taktikája ez.Minden esetre ha idén is azt a szenvedést kell végig nézni futamról futamra mint tavaly,akkor marad a Raikkonennek való drukkolás,mint az utolsó Ferraris világbajnoknak.Cowboykarcsi
Túl nagy a vakítás. Ha minden úgy lenne, ahogy a teszten van, Kimi lenne a VB legnagyobb esélyese, ami azért kicsit meredek lenne. Bár rohadtul nem bánnám 😀
Szvsz a Ferrari,RBR duó is ütőképes kocsit fog összehozni a nyitányra.
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://formula.hu/hirek/153/383/65923/meg-a-dobogora-sem-jo-az-uj-ferrari ...

Bár én nem hiszek az ilyenekben de hátha csak a "megtévesztés" taktikája ez.Minden esetre ha idén is azt a szenvedést kell végig nézni futamról futamra mint tavaly,akkor marad a Raikkonennek való drukkolás,mint az utolsó Ferraris világbajnoknak.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kicsit kezdek reménykedni, bár inkább nem élem bele magam elvégre ez csak teszt. Bár az, hogy folyton elől van, talán jelent valamit.FViktor93
Az biztos, hogy remenytkelto a dolog. Grosjean is jo volt, Kimi is jol ment, talan valami eletkepes autot kapnak a versenyekre is es akkor van eselyuk.endorphyn
Biztos hogy látjuk idén dobogón, talán még egy győzelem is összejöhet. Ami szomorú hogy a Ferrarinál is hasonló lehet a helyzet... Konkrétan ők jelentették ki hogy kevés esélyt látnak arra hogy Ausztráliában dobogóért harcolhatnak. Mindenki már verseny meg időmérőszimulációkat végzett, az olaszok még mindig szenzorokat és aerodinamikai sprayt fujkáltak a kocsira--->gőzük sincs még a dolgokról. 😕JayB
Ja, aztán majd lekaparják a festéket és előbukkan egy másik kocsi. 😀 Oszt mikor mindenkit sikeresen átvertek, megnyerik a versenyt... 😛 Egy biztos. Ha Vettel nyeri az idény nyitót, nekem ott be is fejeződik az F1 idei szezonja.
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 8 120
Kimi beindult 😊
http://sportgeza.hu/forma1/2012/03/04/raikkonen_rekorddal_nyerte_a_teszthetet/endorphyn
Kicsit kezdek reménykedni, bár inkább nem élem bele magam elvégre ez csak teszt. Bár az, hogy folyton elől van, talán jelent valamit.FViktor93
Az biztos, hogy remenytkelto a dolog. Grosjean is jo volt, Kimi is jol ment, talan valami eletkepes autot kapnak a versenyekre is es akkor van eselyuk.endorphyn
Biztos hogy látjuk idén dobogón, talán még egy győzelem is összejöhet. Ami szomorú hogy a Ferrarinál is hasonló lehet a helyzet... Konkrétan ők jelentették ki hogy kevés esélyt látnak arra hogy Ausztráliában dobogóért harcolhatnak. Mindenki már verseny meg időmérőszimulációkat végzett, az olaszok még mindig szenzorokat és aerodinamikai sprayt fujkáltak a kocsira--->gőzük sincs még a dolgokról. 😕
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kimi beindult 😊
http://sportgeza.hu/forma1/2012/03/04/raikkonen_rekorddal_nyerte_a_teszthetet/endorphyn
Kicsit kezdek reménykedni, bár inkább nem élem bele magam elvégre ez csak teszt. Bár az, hogy folyton elől van, talán jelent valamit.FViktor93
Az biztos, hogy remenytkelto a dolog. Grosjean is jo volt, Kimi is jol ment, talan valami eletkepes autot kapnak a versenyekre is es akkor van eselyuk.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kimi beindult 😊
http://sportgeza.hu/forma1/2012/03/04/raikkonen_rekorddal_nyerte_a_teszthetet/endorphyn
Kicsit kezdek reménykedni, bár inkább nem élem bele magam elvégre ez csak teszt. Bár az, hogy folyton elől van, talán jelent valamit.
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kimi beindult 😊
http://sportgeza.hu/forma1/2012/03/04/raikkonen_rekorddal_nyerte_a_teszthetet/

-- TIME I'AM! --