Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 191
Hogy nyerne holnap Hamilton amúgy? Mármint értem én, hogy ma elengedte mindenki, de miért engednék el holnap is? Ha pedig el is engedik, akkor hogy fog még 20 mp-t hozni a Max-Bottas duón? Ha Perez holnap megelőzi Sainzot, akkor nem látom, hogy miként jön be a top 3-ba.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lajos megnyeri holnap, ezzel pedig a vbt is
Wyatt
Futamot szerintem is megnyeri a VBt nem.
Toca
Szerintem azzal, hogy 20. Helyről, plusz még egyszer a 10rol ezt behuzza, az megfogja annyira a Red Bullt, hogy a vegjatekot hozza

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Lajos megnyeri holnap, ezzel pedig a vbt is
Wyatt
Futamot szerintem is megnyeri a VBt nem.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lajos megnyeri holnap, ezzel pedig a vbt is

több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 870
Szép, 24 kör alatt 5. hely. 😀
Mercit továbbra sem lehet megfogni az egyenesekben, Lajos is konkrétan kikerülte az embereket. Ha holnap valahogy Verstappen Bottas elé kerül, akkor Lajosnak sima P2, ha Bottas tudja kontrollálni a tempót az élen, akkor P1 is meg lehet. Mindenesetre Bottas újabb 1 ponttal kisegítette Lajost. Ha Perez holnapi napon is ilyen szépen beragad a Ferrarrik/Mclarenek mögé tálcán kínálja fel a Mercedesnek Maxot.

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 191
mondjuk Hamilton azt használta ki, hogy a többieknek volt veszítenivalójuk
senki nem akarta összetörni a kocsiját, mert ugye a holnapi rajtsorrend ez
de azért lehet holnap 1-2 ember azért jobban megizzasztja Hamit, de a 10 helyről ez röhögve p1 lesz
NB2
Na ja pl. Leclerc meg Norris is inkább elengedte, mert úgyis mögülük jön.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 191
Perez mai versenye egészen kétségbeejtő volt… Lando viszont nagyot ment, ha Perez nem lett volna borzalmas, akkor a 4. hely meg is lett volna neki.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
mondjuk Hamilton azt használta ki, hogy a többieknek volt veszítenivalójuk
senki nem akarta összetörni a kocsiját, mert ugye a holnapi rajtsorrend ez
de azért lehet holnap 1-2 ember azért jobban megizzasztja Hamit, de a 10 helyről ez röhögve p1 lesz
több mint 2 éve
csipkelli 3 289
Mercedes versenytempó ígéretes holnapra. Bottas foghatja a mezőnyt, igazából felérhet Max mögé.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Max elbaszta a rajtot? Pont lemaradtam
Toca
Másodikba váltása nem sikerült. A mercinek meg akkora fölénye van hogy Hamilton be van ragadva a középmezőnybe 😀
Heisman
Ja 13 kör alatt "csak" 10-et előzőtt, borzasztó szerintem is.
Mr.Breaker
(itt volt a poén, Wéber mondta hogy be van ragadva a közvetítésbe)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Max elbaszta a rajtot? Pont lemaradtam
Toca
Másodikba váltása nem sikerült. A mercinek meg akkora fölénye van hogy Hamilton be van ragadva a középmezőnybe 😀
Heisman
holnap bárhol lesz Hamilton, annyival jobb autó a merci, hogy ez röhögve 3. hely simán
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 870
Max elbaszta a rajtot? Pont lemaradtam
Toca
Másodikba váltása nem sikerült. A mercinek meg akkora fölénye van hogy Hamilton be van ragadva a középmezőnybe 😀
Heisman
Ja 13 kör alatt "csak" 10-et előzőtt, borzasztó szerintem is.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Max elbaszta a rajtot? Pont lemaradtam
Toca
Másodikba váltása nem sikerült. A mercinek meg akkora fölénye van hogy Hamilton be van ragadva a középmezőnybe 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Max elbaszta a rajtot? Pont lemaradtam
több mint 2 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Lehet h azért volt ez 0.4 előny!?
steelwolf
Kizárt, hogy ez egyedül annyit jelentett, max egy töredék részét a 4 tizednek.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hamilton mehet a sor végére. Akkor ma felesleges 1 métert is mennie, jöhet egy új motor.
csipkelli
Ezen gondolkoztam én is, hogy mi éri meg jobban most a Mercinek? Elrajtol utolsó helyről, reálisan 7-9 helyig simán fel tud jönni, de az az 5 helyes büntetéssel még mindig csak a 12-14 hely a futamra, az meg már nagyon a mezőny közepe, egyáltalán nem életbiztosítás onnan a rajt.
Sprint futamon viszont szerintem mindenképp elindulnak és annak az eredményétől függően döntenek a további motorkomponensek beszereléséről. Futamra azért még így is, ha utolsó helyről rajtolna kinézhet neki egy dobogó, Mclaren,Ferrari,AT-n kellene magát átküzdeni egy olyan pályán ahol azért az előzés nem lehetetlen, mert valljuk meg, Bottast hamar félreállítaná a Merci, ha Hamilton a top3 közelébe érne.
Mr.Breaker
Szerintem maximum a 10. helyig lehet ma felmenni, onnan még 5 rajthely. Ha pár kör után ennyinek néz ki a történet, akkor ki kell állni, kicserélni mindent. Bottasnál ugyanez, ha nem látják, hogy megverheti holnap Verstappent.
Aztán az új cuccokkal Mercedes 1-2-t csinálni leggyorsabb körökkel a maradék 3 futamon. Ha elég ünneplés, ha nem, akkor ennyi volt, jöhet 2022.
csipkelli
Majd Botlás holnap a rajtnál nem véletlenül csapja ki Verstappent, probléma megoldva.
somoskovig
Nem csapta ki Zandvoortban, Szocsiban, és Mexikóban se. Elég normálisan versenyez ellene ahhoz, hogy ne ilyen megjegyzések szülessenek a témában. Teszem hozzá Perez is Hamilton ellen.
Ha megnyerné ma a sprintet, akkor tudja Hamiltont segíteni azzal, hogy fogja a tempót holnap az élen.
csipkelli
Bottas túl jó gyerek ahoz h vkit direkt kiüssön! Becsületes, csak nem egy elit pilóta, aki sokat hibázik!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet h azért volt ez 0.4 előny!?
több mint 2 éve
csipkelli 3 289
Hamilton mehet a sor végére. Akkor ma felesleges 1 métert is mennie, jöhet egy új motor.
csipkelli
Ezen gondolkoztam én is, hogy mi éri meg jobban most a Mercinek? Elrajtol utolsó helyről, reálisan 7-9 helyig simán fel tud jönni, de az az 5 helyes büntetéssel még mindig csak a 12-14 hely a futamra, az meg már nagyon a mezőny közepe, egyáltalán nem életbiztosítás onnan a rajt.
Sprint futamon viszont szerintem mindenképp elindulnak és annak az eredményétől függően döntenek a további motorkomponensek beszereléséről. Futamra azért még így is, ha utolsó helyről rajtolna kinézhet neki egy dobogó, Mclaren,Ferrari,AT-n kellene magát átküzdeni egy olyan pályán ahol azért az előzés nem lehetetlen, mert valljuk meg, Bottast hamar félreállítaná a Merci, ha Hamilton a top3 közelébe érne.
Mr.Breaker
Szerintem maximum a 10. helyig lehet ma felmenni, onnan még 5 rajthely. Ha pár kör után ennyinek néz ki a történet, akkor ki kell állni, kicserélni mindent. Bottasnál ugyanez, ha nem látják, hogy megverheti holnap Verstappent.
Aztán az új cuccokkal Mercedes 1-2-t csinálni leggyorsabb körökkel a maradék 3 futamon. Ha elég ünneplés, ha nem, akkor ennyi volt, jöhet 2022.
csipkelli
Majd Botlás holnap a rajtnál nem véletlenül csapja ki Verstappent, probléma megoldva.
somoskovig
Nem csapta ki Zandvoortban, Szocsiban, és Mexikóban se. Elég normálisan versenyez ellene ahhoz, hogy ne ilyen megjegyzések szülessenek a témában. Teszem hozzá Perez is Hamilton ellen.
Ha megnyerné ma a sprintet, akkor tudja Hamiltont segíteni azzal, hogy fogja a tempót holnap az élen.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Hamilton mehet a sor végére. Akkor ma felesleges 1 métert is mennie, jöhet egy új motor.
csipkelli
Ezen gondolkoztam én is, hogy mi éri meg jobban most a Mercinek? Elrajtol utolsó helyről, reálisan 7-9 helyig simán fel tud jönni, de az az 5 helyes büntetéssel még mindig csak a 12-14 hely a futamra, az meg már nagyon a mezőny közepe, egyáltalán nem életbiztosítás onnan a rajt.
Sprint futamon viszont szerintem mindenképp elindulnak és annak az eredményétől függően döntenek a további motorkomponensek beszereléséről. Futamra azért még így is, ha utolsó helyről rajtolna kinézhet neki egy dobogó, Mclaren,Ferrari,AT-n kellene magát átküzdeni egy olyan pályán ahol azért az előzés nem lehetetlen, mert valljuk meg, Bottast hamar félreállítaná a Merci, ha Hamilton a top3 közelébe érne.
Mr.Breaker
Szerintem maximum a 10. helyig lehet ma felmenni, onnan még 5 rajthely. Ha pár kör után ennyinek néz ki a történet, akkor ki kell állni, kicserélni mindent. Bottasnál ugyanez, ha nem látják, hogy megverheti holnap Verstappent.
Aztán az új cuccokkal Mercedes 1-2-t csinálni leggyorsabb körökkel a maradék 3 futamon. Ha elég ünneplés, ha nem, akkor ennyi volt, jöhet 2022.
csipkelli
Majd Botlás holnap a rajtnál nem véletlenül csapja ki Verstappent, probléma megoldva.

több mint 2 éve
csipkelli 3 289
Hamilton mehet a sor végére. Akkor ma felesleges 1 métert is mennie, jöhet egy új motor.
csipkelli
Ezen gondolkoztam én is, hogy mi éri meg jobban most a Mercinek? Elrajtol utolsó helyről, reálisan 7-9 helyig simán fel tud jönni, de az az 5 helyes büntetéssel még mindig csak a 12-14 hely a futamra, az meg már nagyon a mezőny közepe, egyáltalán nem életbiztosítás onnan a rajt.
Sprint futamon viszont szerintem mindenképp elindulnak és annak az eredményétől függően döntenek a további motorkomponensek beszereléséről. Futamra azért még így is, ha utolsó helyről rajtolna kinézhet neki egy dobogó, Mclaren,Ferrari,AT-n kellene magát átküzdeni egy olyan pályán ahol azért az előzés nem lehetetlen, mert valljuk meg, Bottast hamar félreállítaná a Merci, ha Hamilton a top3 közelébe érne.
Mr.Breaker
Szerintem maximum a 10. helyig lehet ma felmenni, onnan még 5 rajthely. Ha pár kör után ennyinek néz ki a történet, akkor ki kell állni, kicserélni mindent. Bottasnál ugyanez, ha nem látják, hogy megverheti holnap Verstappent.
Aztán az új cuccokkal Mercedes 1-2-t csinálni leggyorsabb körökkel a maradék 3 futamon. Ha elég ünneplés, ha nem, akkor ennyi volt, jöhet 2022.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Tököm kivan, hogy mindig ezt a feka majmot nyomja az FIA...
Szokol
Valóban idegesítő (bár a feka majomtól én elhatárolódok), de most az a lényeg, hogy meghozták a jó döntést, szóval szerintem felesleges most is azon forogni, hogy a Mercinek és Hamiltonnak többször kedveznek-e, mint másoknak.
Jughead
Feel the irony!
Willie Parker
Hiába dumáltok, én látom, hogy az FIA Hamikából akar világbajnokot csinálni!!444!4
Szokol
Sose nyomd fullba a kretént 😉
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 191
Lényegre reagálva: továbbra is nagyon gyenge az idei Hamilton és Merci teljesítmény, alig találni olyan futamot, ahol nem hibáznak egy nagyot, így nem lehet világbajnokságot nyerni, hiába volt eddig alapvetően erősebb autójuk (de legalábbis azonosan erős autójuk, ha most a szárny miatt volt ennyivel jobb).

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 870
Hamilton mehet a sor végére. Akkor ma felesleges 1 métert is mennie, jöhet egy új motor.
csipkelli
Ezen gondolkoztam én is, hogy mi éri meg jobban most a Mercinek? Elrajtol utolsó helyről, reálisan 7-9 helyig simán fel tud jönni, de az az 5 helyes büntetéssel még mindig csak a 12-14 hely a futamra, az meg már nagyon a mezőny közepe, egyáltalán nem életbiztosítás onnan a rajt.
Sprint futamon viszont szerintem mindenképp elindulnak és annak az eredményétől függően döntenek a további motorkomponensek beszereléséről. Futamra azért még így is, ha utolsó helyről rajtolna kinézhet neki egy dobogó, Mclaren,Ferrari,AT-n kellene magát átküzdeni egy olyan pályán ahol azért az előzés nem lehetetlen, mert valljuk meg, Bottast hamar félreállítaná a Merci, ha Hamilton a top3 közelébe érne.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Tököm kivan, hogy mindig ezt a feka majmot nyomja az FIA...
Szokol
Valóban idegesítő (bár a feka majomtól én elhatárolódok), de most az a lényeg, hogy meghozták a jó döntést, szóval szerintem felesleges most is azon forogni, hogy a Mercinek és Hamiltonnak többször kedveznek-e, mint másoknak.
Jughead
Feel the irony!
Willie Parker
Hiába dumáltok, én látom, hogy az FIA Hamikából akar világbajnokot csinálni!!444!4
Szokol
Hirtelen jön majd egy német U-Boot, azt' megint partra száll a holland. (Remélem nem!)
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Tököm kivan, hogy mindig ezt a feka majmot nyomja az FIA...
Szokol
Valóban idegesítő (bár a feka majomtól én elhatárolódok), de most az a lényeg, hogy meghozták a jó döntést, szóval szerintem felesleges most is azon forogni, hogy a Mercinek és Hamiltonnak többször kedveznek-e, mint másoknak.
Jughead
Feel the irony!
Willie Parker
Hiába dumáltok, én látom, hogy az FIA Hamikából akar világbajnokot csinálni!!444!4